Přejít na obsah


Fotka

Geoget 2.9.2

geoget

  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
235 odpovědí na toto téma

#181 akim.cv

akim.cv

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 85 příspěvků(y)

Publikováno 24 duben 2015 - 11:09

Nepomuze, GJ je po zmene webu gc.com mimo provoz. Takze znovu: prestan pouzivat tu funkci GJ a zacni pouzivat funkci v GG! Udela to samy rychlejc a navic legalne. Nemluve o tom, ze stahne jen to, co ti chybi a nebude tahat nic navic.

 

PS: To znamena, ze tvuj problem to resi ;)

Tak paráda, teď to konečně chápu. B)

 

Díky za pomoc


  • 0

#182 Kreten8

Kreten8

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 539 příspěvků(y)
  • LocationKladno

Publikováno 24 duben 2015 - 15:01

Proč kliknutí na "Změnit" u tagu gcimage trvá několik minut? Ostatní tagy jdou editovat ihned, jen ten tag gcimage trvá neskutečně dlouho - v práci na PC 2 minuty 45 vteřin, doma 1:45
  • 0
A kdo netuší nic o Kreténské organizaci, tak zde se dozví víc

#183 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 24 duben 2015 - 16:54

V tu chvili se tam nacitaji mozne hodnoty z databaze do toho vybiratka hodnoty. GcImage je ale z principu co keska to jina hodnota, takze jestli tam toho mas hodne, muze to chvili trvat. Pokusim se to nejak zoptimalizovat.


  • 0

#184 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 12 květen 2015 - 17:19

Po 10 letech jsem BM :/ a chtěl bych poradit, jak vyfiltrovat keše, které jsem stáhl přes "Stáhnout kešky", ale nemohl jsem stahovat plný listing. Filtr Listing ano/ne to nepobere. Chtěl bych si je vyfiltrovat a postupně dotahovat s tím limitem 3 keší denně (to funguje taky nějak divně).


  • 0

#185 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 290 příspěvků(y)

Publikováno 12 květen 2015 - 17:37

Proč jen 3 ? I jako BM máš možnost dotáhnout několi tisíc keší denně v režimu SOUHRN. Není to sice úplně komplet ale dělat se s tím něco dá.


  • 0

#186 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 631 příspěvků(y)

Publikováno 12 květen 2015 - 20:32

Po 10 letech jsem BM :/ a chtěl bych poradit, jak vyfiltrovat keše, které jsem stáhl přes "Stáhnout kešky", ale nemohl jsem stahovat plný listing. Filtr Listing ano/ne to nepobere. Chtěl bych si je vyfiltrovat a postupně dotahovat s tím limitem 3 keší denně (to funguje taky nějak divně).

 

Nevim uplne presne, co tim chces rict, tak mozna poradim zbytecnou slozitost - zobrazit podle data aktualizace, treba relativne mladsi nez 5 dni? Nebo pridat sloupec s datem aktualizace a seradit podle ne.


  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- OwnMaintenance - prehled udrzby vlastnich kesi - v1.1.3 (diskuse)
- Combine 2 - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)
- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#187 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 980 příspěvků(y)

Publikováno 13 květen 2015 - 7:27

Podle mě zaškrtávátko Listing funguje, já si tím vyfiltrovávám keše bez listingu.

A od té doby, co je Summary jsem Full asi nestahoval. Dokonce jsem zkusil aktualizovat (jednou) vše nenalezené, co mám staženo, netrvalo to ani moc dlouho. Nestahuje to ale logy. Někde jsem si je postahoval extra, ale většinou na ně kašlu, protože tahle funkce přes API teď moc nejde. Zkrouhli limit z 1000 na 30 v jednom dotazu, a stejně se pořád překračuje kvóta a musí se minutu čekat, než to pokračuje. Tisíce logů bych takhle nestahoval.

Podle data aktualizace se pozná dost, ale datum aktualizace se změní i když dám jen Aktualizovat stav, což načítá prakticky jen základní atributy, ne listing.


  • 0

#188 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 631 příspěvků(y)

Publikováno 13 květen 2015 - 8:06

Datum aktualizace kese se meni pri kazde aktualizaci. Je to v podstate datum a cas posledniho nacteni informaci o kesi. Ale krome teto hodnoty maji ruzne polozky databaze svuj datum a cas aktualizace, a ten se meni jen kdyz se zmeni ta prislusna hodnota. Tak funguje muj plugin pro zobrazeni starych WP - porovna datum aktualizace listingu s datem aktualizace WP.


  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- OwnMaintenance - prehled udrzby vlastnich kesi - v1.1.3 (diskuse)
- Combine 2 - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)
- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#189 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 739 příspěvků(y)

Publikováno 13 květen 2015 - 11:01

Gorde, o jaký plugin se jedná? Je na araratu?


  • 0

#190 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 631 příspěvků(y)

Publikováno 13 květen 2015 - 11:27

Tan, co identifikuje stae WP, ten na araratu je. Ale pak mam jeste jeden, ktery zobrazuje ty casy ve sloupci, a ten tam neni.

 

Aktualizace.png

 

Kdyz se podivas na obrazek, je z nej videt, ze pri dnesni aktualizaci kesky byly aktualizovany vsechny WP (parkoviste), ale listingu se aktualizace nedotkla. (Posledni sloupec ukazuje cas aktualizace listingu v radku s kesi a cas aktualizace WP na jejich radcich.)

 

Na araratu to neni, protoze si nemyslim, ze by to k necemu nekomu bylo. Vyuzivam to pri svych pokusech.

 


  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- OwnMaintenance - prehled udrzby vlastnich kesi - v1.1.3 (diskuse)
- Combine 2 - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)
- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#191 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 739 příspěvků(y)

Publikováno 13 květen 2015 - 11:35

Aha, tenhle znám a používám.

Já myslel, že existuje ještě nějaký, který vyhledává staré WP, které už nejsou aktuální. Zjistil jsem totiž, že jich mám asi v databázi spoustu a občas se mi pletou při hledání různých multin či mysterek a já pak se divím, co na nich mám vlastně počítat :-)

 

Díky za odpověď.


  • 1

#192 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 631 příspěvků(y)

Publikováno 13 květen 2015 - 11:49

Tak najit kese se starym (vypoctenym) WP je otazka jedineho selectu. Na to netreba pluginu, to zvlada Combine.


  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- OwnMaintenance - prehled udrzby vlastnich kesi - v1.1.3 (diskuse)
- Combine 2 - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)
- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#193 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 739 příspěvků(y)

Publikováno 13 květen 2015 - 12:44

Tohle ale nejsou vypočtené WP - tohle jsou WP které tam zůstaly z předchozích importů, kdy třeba multina měla více stage, pak to autor upravil a některé stage vymazal, nebo jsem se myslím setkal i s případem, kdy úplně změnil stage a já tam měl staré i nové :-)

Ovšem takových keší naštěstí není moc.


  • 0

#194 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 13 květen 2015 - 13:12

Udelatko, ktere smaze vsechny waypointy ve statu/uzemi, ktere nebyly aktualizovany X dnu, najdes primo v Geogetu pod Databazovymi nastroji. (Pochopitelne to ignoruje rucne vyrobene WP!)

 

Napriklad ja si cas od casu zaktualizuji celou CR, a pak si timhle vymlatim vsechny jiz neplatne waypointy.


Tento příspěvek byl upraven od HaLuMa: 13 květen 2015 - 13:15

  • 0

#195 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 631 příspěvků(y)

Publikováno 13 květen 2015 - 13:39

Tohle ale nejsou vypočtené WP - tohle jsou WP které tam zůstaly z předchozích importů, kdy třeba multina měla více stage, pak to autor upravil a některé stage vymazal, nebo jsem se myslím setkal i s případem, kdy úplně změnil stage a já tam měl staré i nové :-)

Ovšem takových keší naštěstí není moc.

To je jedno. Porad je to jediny SQL (pripadne jimjde i rovnou WP smazat). A nebo jak rika Haluma, ale to je opravdu jen pokud mas vse v DB aktualizovano.


  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- OwnMaintenance - prehled udrzby vlastnich kesi - v1.1.3 (diskuse)
- Combine 2 - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)
- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#196 Bumble-Bee

Bumble-Bee

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 8 příspěvků(y)

Publikováno 14 květen 2015 - 17:10

"Vytvořil" jsem si referenční bod bez názvu a rád bych ho smazal. Jak na to?

Přikládám obrázky. Zkoušel jsem smazat volitelný ref. bod jak přes ikonu a nedaří se mi tento bod smazat. Nelze ho ani změnit (ikona pro změnu nereaguje).

 

Přiložené miniatury

  • Ref. bod.JPG

Tento příspěvek byl upraven od Bumble-Bee: 14 květen 2015 - 17:11

  • 0

#197 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 14 květen 2015 - 17:17

Nevzpomenes si, jak se ti to povedlo vyrobit?

 

Jinak v datovem adresari si najdi soubor geohome.ini, otevri jej v poznamkovem bloku... a to uz od pohledu pochopis, co s tim. ;-)


  • 0

#198 Bumble-Bee

Bumble-Bee

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 8 příspěvků(y)

Publikováno 14 květen 2015 - 17:32

Díky je pryč.

Při změně ref. bodu jsem smazal název tohoto bodu a pak uložil "nepojmenovaný bod".


  • 0

#199 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 16 květen 2015 - 7:16

Proč jen 3 ? I jako BM máš možnost dotáhnout několi tisíc keší denně v režimu SOUHRN. Není to sice úplně komplet ale dělat se s tím něco dá.

Souhrn nestahuje atributy keší :( takže potřebuji plný listing a jako BM mám jen 3 denně :(

 

Potřeboval bych tedy vyfiltrovat body, které nemají stažené atributy a následně nějak stáhnout atributy...


Tento příspěvek byl upraven od sobikovi: 17 květen 2015 - 17:31

  • 0

#200 zvonik.zvonicka

zvonik.zvonicka

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 18 příspěvků(y)

Publikováno 27 květen 2015 - 13:09

Ahoj mám dotaz, vytvářím si díky vašemu superprogramu profil na geocaching.com. Nyní jsem si chtěl vytvořit úsek ohledně atributů odlovených keší. Ale atributy se neukazují. Povolil jsem i na stránce GPX Version 1.0.1.  postupoval jsem podle této stránky http://geoget.ararat...navody:atributy Mám jen problém, že nemohu rozrolovat kategorii tagů. Nic tam nemám. A nevím, jak tam ty kategorie dostat. Mohl byste mi někdo poradit? Děkuju. 


Tento příspěvek byl upraven od zvonik.zvonicka: 27 květen 2015 - 13:15

  • 0





Také označené jedním nebo více z těchto klíčových slov:geoget

0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama