Přejít na obsah


Fotka
- - - - -

Nově zaregistrovaná-logování


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
41 odpovědí na toto téma

#41 Gresaci

Gresaci

    Romana

  • Members
  • PipPipPip
  • 672 příspěvků(y)

Publikováno 05 August 2015 - 8:36

Dokazu si predstavit, ze chce jen mit v mape smajlika, ktereho kdyz na danem miste uvidi, tak si vzpomene na vylet s kamoskou a vybavi je si zazitky z onoho vyletu. My to alespon mame dost podobne.

Také nechápu, proč tu všichni píší o nějakých bodech. Že je jedno, jeslti má o bod víc nebo míň.

Mně jde také jen o ty smajlíky a když kouknu na mapu, tak vidím, kde jsem byla a že jsem tam lovila.


  • 3

#42 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4980 příspěvků(y)

Publikováno 05 August 2015 - 9:12

Jo, je to tak, nejde mi ani tak o body, ale o vyčištěnou/vysmajlíkovanou mapu v okolí. Nedosáhnu toho, jsou takové, se kterými nehnu, např. T5. Ale ikonka poblíž HC mě dráždí.

A co se týče této diskuse, jde o dohodu. To bych mohl uvažovat i o coFTF apod., kdy to ve skutečnosti našel jen jeden. Nebo nemohu najít, za chvíli přijde další kačer a najde - takové si loguju.

Manželka občas chodí se mnou, do logbooku se zapisuje, ale nick na GS zaregistrovaný nemá a na netu neloguje. Kdyby se někdy chtěla registrovat, má už dost nálezů, kde je i v logbooku, a přesto není registrovaná na GS, takže podmínku pravidel splňuje. A tohle je téměř ten samý případ.


  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama