Přejít na obsah


Fotka
* * * * - 3 Hlasů

a:Drake 5.00


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
280 odpovědí na toto téma

#201 JereGEO

JereGEO

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 22 příspěvků(y)

Publikováno 20 únor 2016 - 22:45

Bohužel jsem si nechtěne upgradoval obě verze A:Drake na 5ku a teď s tím trošku bojuju:

 

1) Neskutečně mě vytáčí, že když mám zobrazenou mapu a chci ji posouvat, strašně často se mi místo toho zobrazí jiná záložka (tedy logy). Je to tím, že u okraje obrazovky je plocha, která nereaguje posouváním mapy, ale změnou zobrazné záložky.

Jde tohle chování nějak vypnout?

 

2) U verze 4 jsem měl aktivní volbu "Turn off GPS if not necessary". U 5 ale když to zapnu, tak při zamčení telefonu to přestane sledovat polohu. Takže to blbě zaznamenává trasu a při odemčení musím vždy čekat, než to chytne správnou polohu.

Když to nechám zapnuté, tak se trasa atd. zaznamenává správně. Ale problém je v tom, že to pak zaznamenává trasu a je zapnuté GPS, i když je a:drake na pozadí. Tj. jediné, jak ho vypnout znamená zabít proces A:Draku, jinak mi to pořád běží na pozadí.

Je tohle jen můj problém, nebo to dělá i ostatním?


  • 0

#202 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Moderators
  • 4 035 příspěvků(y)

Publikováno 21 únor 2016 - 9:31

Porad jsi na tom lip, nez ja. Jakmile telefon zhasne a zamkne se, tak pak musim sestrelit aD na tvrdo abych vubec rozchodila GPSku... :(


  • 0

#203 lnavrat

lnavrat

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 173 příspěvků(y)

Publikováno 22 únor 2016 - 14:19

Ted nevim zda reakce aktivity na link je vec zdroje ci cile.

Kdyz mam WIG a kliknu v listingu na stahnout, tak to nabidne moznost Internet ci Where you go. To funguje pro stary server whereigo.com

Nicmene zacina se pomalu prosazovat novy whereigofoundation.com. Takze by mozna stalo za uvahu pridat podporu i pro nej.

Pokud to je vec WhereYouGo. tak se bojim ze smula bo mam pocit, ze posledni verze zdrojaku uz neexistuje:( bo code.google.com

Napriklad format odkazu viz WIG Galaxia


Tento příspěvek byl upraven od lnavrat: 22 únor 2016 - 14:20

  • 0

#204 LudekV

LudekV

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 771 příspěvků(y)

Publikováno 22 únor 2016 - 14:51

Ted nevim zda reakce aktivity na link je vec zdroje ci cile.

Kdyz mam WIG a kliknu v listingu na stahnout, tak to nabidne moznost Internet ci Where you go. To funguje pro stary server whereigo.com

Nicmene zacina se pomalu prosazovat novy whereigofoundation.com. Takze by mozna stalo za uvahu pridat podporu i pro nej.

Pokud to je vec WhereYouGo. tak se bojim ze smula bo mam pocit, ze posledni verze zdrojaku uz neexistuje:( bo code.google.com

Napriklad format odkazu viz WIG Galaxia

 

To je věc cíle, tedy WhereYouGo.


  • 0

a : Drake - vše potřebné pro (offline) geocaching na Android
Stránka projektu na GitHubu - požadavky a reklamace
PocketDrake - vše potřebné pro (offline) geocaching na PDA (WindowsMobile)


#205 spelda

spelda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 45 příspěvků(y)

Publikováno 29 únor 2016 - 15:11

Díky za nové verze, ale mám dojem, že se vloudila chybka. Nyní opět nejdou protahovat coiny, přestože jsou "visited", tak na webu nejsou. Před updaty fungovalo.

 

Dále náhodně přetrvává na A6 (nexus7) vytuhnutí navigace na mapě (po zapnutí se neaktualizuje poloha, posune se až při ručním vystředění polohy). Na kompasu se však odečítají hodnoty bez problému. Pomůže vyskočení z keše, otevření keše, skok na kompas a pak teprve na mapu.


  • 0

#206 VasaM

VasaM

    VasaM

  • Members
  • PipPipPip
  • 616 příspěvků(y)

Publikováno 02 březen 2016 - 9:29

Přihodil jsem pár issues, co jsem měl v hlavě už déle. Vesměs jsou to drobnosti s nízkou prioritou, třeba tě některé zaujmou :-)


  • 0

#207 333eman

333eman

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 příspěvků(y)

Publikováno 08 březen 2016 - 11:25

Ahoj, prestala mi fungovat posledni verze adrake pri otevreni kesky prijde hlaska ze je nutno ukoncit aplikaci. Neporadite nekdo co s tim pripadne kde by sla stahnout starsi verze. Diky


  • 0

#208 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 08 březen 2016 - 11:59

Nez shanet starou verzi, neni lepsi pomoci autorovi problem odstranit? :huh:


  • 1

#209 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 631 příspěvků(y)

Publikováno 08 březen 2016 - 12:33

Aktualizoval jsem naposledy vcera vecer a kese, ktere jsem zkousel, mi zobrazuje spravne. Na jake kesi ti to pada? Co mas za android amozna i telefon?


  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- OwnMaintenance - prehled udrzby vlastnich kesi - v1.1.3 (diskuse)
- Combine 2 - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)
- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#210 Balin50

Balin50

    Balin50

  • Members
  • PipPipPip
  • 272 příspěvků(y)

Publikováno 08 březen 2016 - 15:02

zamrzanie bolo spomenuté aj na FB.

u mna všetko ok

LG 3 - D722

Android 5.0.2

jediný akože problém je s pomalším načítanim z DB ale to pripisujem tomu, že DB je na karte

Ani na Monterre som nezaznamenal problém.


  • 0

#211 erebi

erebi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 171 příspěvků(y)

Publikováno 08 březen 2016 - 15:19

Ja jsem presel na novy telefon a pocituju zmeny. Jen nedovedu rict, jestli to neni i opravama, ktere nedavno vysly. Drake mi vyznamne mene pada. Drive mi spadnul 20x, ted uz treba jen 2x, ci vubec. Coz je super! Naopak mi prijde, ze se pomaleji nacitaji kese do mapy a i zobrazuje listing. Ale nechci spekulvat. Kazdopadne velky dik za opravy!!!! Jako hodne velky dik :)
  • 0

Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.


#212 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 290 příspěvků(y)

Publikováno 08 březen 2016 - 18:15

Teď jsem si všimnul, že je na Play nějaká drobná aktualizace. Jinak mi to padalo prakticky na každé keši.
  • 0

#213 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 08 březen 2016 - 18:25

U mne je mapa naopak rychlejsi. Drive se po kazdem hnuti mapou z databaze znova nacitaly kese k zobrazeni. Ted se sahne na databazi jednou, ale nacte se i sirsi okoli. Tedy vice dat. Kdyz pak pohnes mapou jen trochu, kese mas uz nactene a do databaze se vubec nesaha.

Takze pokud mas hodne pomale cteni dat, treba z pomale karty, muze se ti prvni zobrazeni zdat pomalejsi, ale dalsi prace s mapou by mela byt naopak rychlejsi, dokud neujedes moc stranou, nebo moc nezazoomujes.
  • 0

#214 LudekV

LudekV

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 771 příspěvků(y)

Publikováno 08 březen 2016 - 18:32

Tak to jsi mě docela překvapil, protože na tohle jsem už dlouho nesahal a keše se do mapy načítají pořád stejně.


  • 0

a : Drake - vše potřebné pro (offline) geocaching na Android
Stránka projektu na GitHubu - požadavky a reklamace
PocketDrake - vše potřebné pro (offline) geocaching na PDA (WindowsMobile)


#215 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 08 březen 2016 - 19:08

Nene, tohle jsi menil v jedne z nedavnych verzi, mel jsi to zminene i v popisu zmen...
  • 0

#216 LudekV

LudekV

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 771 příspěvků(y)

Publikováno 08 březen 2016 - 19:25

Aha, už asi vím, co myslíš. V popisu změn byla zmínka o optimalizaci mapy, ale tam nešlo o to, že by se při malém posunu nenačítalo znova (i když i to zvažuju, ale zatím jsem se do toho nepustil). Tehdy jsem jen opravil hloupou chybu, kdy jsem v cyklu dotahování dalších dat k načtenému seznamu nesmyslně pořád dokola otvíral a zavíral databázi.


  • 0

a : Drake - vše potřebné pro (offline) geocaching na Android
Stránka projektu na GitHubu - požadavky a reklamace
PocketDrake - vše potřebné pro (offline) geocaching na PDA (WindowsMobile)


#217 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 08 březen 2016 - 19:28

To je zvlastni, protoze me se to fakt zacalo chovat tak, jak jsem popsal... u starsich verzi se mi po kazdem, byt malickem posunuti mapy, v rohu tocilo kolecko. Ted ne. Nebo je to proste tak kratke, ze se mi nestaci ukazat? :huh:


  • 0

#218 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 091 příspěvků(y)

Publikováno 08 březen 2016 - 20:33

Aha, už asi vím, co myslíš. V popisu změn byla zmínka o optimalizaci mapy, ale tam nešlo o to, že by se při malém posunu nenačítalo znova (i když i to zvažuju, ale zatím jsem se do toho nepustil). Tehdy jsem jen opravil hloupou chybu, kdy jsem v cyklu dotahování dalších dat k načtenému seznamu nesmyslně pořád dokola otvíral a zavíral databázi.

tak to bude asi tím  :)


  • 0

#219 Irwing_W

Irwing_W

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 32 příspěvků(y)

Publikováno 09 březen 2016 - 9:19

Ahoj,

ohlašuji chybu, která je ve verzi 5,07 i 5,08. Zaloguji Found it a zároveň TB visited, drop off a odešlu. Na stránkách se u logu kešky objeví správné datum, ale u předmětů je datum o den posunutý dopředu.

Irwing_W


  • 0

#220 mikeant

mikeant

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 341 příspěvků(y)

Publikováno 09 březen 2016 - 9:35

Ahoj,

ohlašuji chybu, která je ve verzi 5,07 i 5,08. Zaloguji Found it a zároveň TB visited, drop off a odešlu. Na stránkách se u logu kešky objeví správné datum, ale u předmětů je datum o den posunutý dopředu.

Irwing_W

 

Zadával jsem již 2.1.2015 na GitHub, ale mně se naopak datum u TB posouval o den zpět.


  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama