Přejít na obsah


Fotka

Odmena pro TYPky


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
53 odpovědí na toto téma

#21 rhak

rhak

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 příspěvků(y)

Publikováno 16 leden 2007 - 14:07

Tak jsem prispel. TYP sice ted nepouzivam, ale je moc dobry. Diky!
 
Slo by udelat nejakou "light" verzi toho TYP? Mam Legend C a s tim TYP souborem je treba Atlas 10R v6 docela pomalejsi...

  • 0

#22 nilgiri

nilgiri

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 29 příspěvků(y)

Publikováno 16 leden 2007 - 16:32

rhak:

Tak jsem prispel. TYP sice ted nepouzivam, ale je moc dobry. Diky!

 

Slo by udelat nejakou "light" verzi toho TYP? Mam Legend C a s tim TYP souborem je treba Atlas 10R v6 docela pomalejsi...


Díky, došlo. Light nelze, to by se ztratila vlastní funkčnost. Pomalejší vykreslování způsobuje jednak jiné pořadí než je default garminí, které je špatné, proto některé objekty nebyly předtím vůbec vidět, hlavně ale pomalost způsobují bitmapové linie jako např. železnice, el.vedení a cyklostezky, které se vykreslují složitěji než běžné linie jako např. silnice. Ale možná tu rychlost ovlivní ten nápad, co mám, týká se právě vykreslování bitmap, ale ještě jsem jej nerealizoval, snad až na to bude nálada, teď se momentálně mé snahy ubírají trochu jinde a nestíhám.


Jinak trochu pomalejší je to myslím i v Mapsource, ne jen v gps.


  • 0

#23 TechNick

TechNick

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 284 příspěvků(y)

Publikováno 19 leden 2007 - 20:57

[:S][8-)]Safra něco jsem pokazil při instalaci typka pro Atlas 10R, nefunguje mi mapsource, nějaká chyba v registrech, nepomáhá ani vymazání adresáře garmin ani odinstalace, přeinstalace, nová instalace jakékoliv verze a mapy.[:(]

Božžžžéééééééé co mám dělat, nemusím přeinstalovat windovs, to néé že néé[:'(]


  • 0

#24 kantor

kantor

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 157 příspěvků(y)

Publikováno 19 leden 2007 - 21:20

Pomohl mi doktor, napiš mu.
  • 0

#25 nilgiri

nilgiri

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 29 příspěvků(y)

Publikováno 19 leden 2007 - 22:16

TechNick:

Božžžžéééééééé co mám dělat, nemusím přeinstalovat windovs, to néé že néé[:'(]



Kdepak. Dokonce jsi ani nemusel nic přeinstalovávat! Patrně jsi měl typka v jiném adresáři než bylo uvedeno v souboru reg. Stačilo jen spustit ten druhý reg, který má v názvu xxxxxxxx_delete.reg. Nebo přes regedit zrušit či opravit na adrese HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Garmin\MapSource\Families\FAMILY_579 klíč TYP


Já doporučuji mít všechny typky v C:\Garmin\TYP\. Pokud je sw nainstalován jinde, je třeba patřičně upravit ty reg soubory. OBA


Patrně máš už vše odinstalováno. Tak spusť regedit, najdi klíč Garmin, je tam 2x, jednou na adrese HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Garmin , podruhé HKEY_CURRENT_USER\Software\GARMIN . Oba odstraň a pak můžeš instalovat vše od garmina a mapy znovu.


  • 0

#26 doktor-2269

doktor-2269

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 138 příspěvků(y)

Publikováno 19 leden 2007 - 22:17

Muzes mi na mail poslat export z registru Family a Product ?

a zazipuj to s heslem, jinak mi to antivir sezere.

H.


  • 0

#27 jarry-2395

jarry-2395

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 220 příspěvků(y)

Publikováno 19 leden 2007 - 22:26

TechNick:

[:S][8-)]Safra něco jsem pokazil při instalaci typka pro Atlas 10R, nefunguje mi mapsource, nějaká chyba v registrech, nepomáhá ani vymazání adresáře garmin ani odinstalace, přeinstalace, nová instalace jakékoliv verze a mapy.[:(]

Božžžžéééééééé co mám dělat, nemusím přeinstalovat windovs, to néé že néé[:'(]

Zkus si sehnat program MapsetToolkit, tim muzes typovat a odtypovavat a odinstalovavat mapy komfortne. Jinak staci smaznout ten klic TYP v registru FAMILY_579, nebo prinejhorsim cely klic FAMILY_579. Hledej v registru (windows START tlacitko, polozka "spustit...", do okynka vepsat "regedit" tohle :

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Garmin\MapSource\Families\FAMILY_579

a potom nova instalace mapy. Urcite nedelej nic s windows, tohle je prkotina...Hlavne nemaz NIC JINYHO !!!
  • 0

#28 jarry-2395

jarry-2395

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 220 příspěvků(y)

Publikováno 19 leden 2007 - 22:31

nilgiri:

Nevis, jestli Garmin QUEST1 TYPY podporuje? Poslu to do nej a zadne zmeny nevidim, pritom to img s cislem typu v pameti GPS je. Je nekde treba seznam kompatibilnich pristroju? Diky.
  • 0

#29 TechNick

TechNick

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 284 příspěvků(y)

Publikováno 19 leden 2007 - 22:56

Děkuji všem, za rady, děti mi sebrali notebok, až usnou pustím se do toho , jsem teď na jiném počíitači.
  • 0

#30 TechNick

TechNick

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 284 příspěvků(y)

Publikováno 20 leden 2007 - 0:30

Už mi vše maká, mapa mountfield, topo 50 3.1, topo czech, atlas10R.

Typky taky ok až na ten na atlas 10R.

V nabídce start jsem do okýnka spustit napsal regedit, smazal jsem radši celý adresář c/garmin a vše nainstaloval znovu.[:D]


  • 0

#31 bloodik

bloodik

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 7 příspěvků(y)

Publikováno 26 leden 2007 - 17:19

Koukam, ze delat zadarmo uz neni v mode. Banneru "Podporte tento projekt/web/program pres ucet/paypal" pribyva jak hub po desti ... nevim, co si o tom myslet ... bud delam neco pro sebe/komunitu/verejnost "zdarma", proste jen pro dobry pocit,  nebo delam neco komercne, neco za co si necham zaplatit od kazdeho ... ale system "pouzijte to kdo chcete a kdo chcete mi poslete penize" je proste divny ... jako by tim autor rikal "delam to sice proto, ze me to bavi a nic za to nechci, ale dyz uz jsem tomu venoval cas, tak proc na tom neco netrhnout". A podekovat se preci da i jinak nez penezi ...

Nevim ... asi jsem uz moc stary na tuhle "moderni dobu", ale nikdy by me nenapadlo chtit po svych uzivatelich (byt z jejich dobre vule) i jen korunu na sve projekty presto, ze jim venuji prevaznou vetsinu sveho volneho casu a i nejake ty finance ...

 Nic ... jen sem se proste zamyslel ... obecne ...  po precteni tehle nite ...


  • 0

#32 mitak

mitak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 277 příspěvků(y)

Publikováno 26 leden 2007 - 20:00

bloodik:

Koukam, ze delat zadarmo uz neni v mode. Banneru "Podporte tento projekt/web/program pres ucet/paypal" pribyva jak hub po desti ... nevim, co si o tom myslet ... bud delam neco pro sebe/komunitu/verejnost "zdarma", proste jen pro dobry pocit,  nebo delam neco komercne, neco za co si necham zaplatit od kazdeho ... ale system "pouzijte to kdo chcete a kdo chcete mi poslete penize" je proste divny ... jako by tim autor rikal "delam to sice proto, ze me to bavi a nic za to nechci, ale dyz uz jsem tomu venoval cas, tak proc na tom neco netrhnout". A podekovat se preci da i jinak nez penezi ...


Nevim ... asi jsem uz moc stary na tuhle "moderni dobu", ale nikdy by me nenapadlo chtit po svych uzivatelich (byt z jejich dobre vule) i jen korunu na sve projekty presto, ze jim venuji prevaznou vetsinu sveho volneho casu a i nejake ty finance ...


 Nic ... jen sem se proste zamyslel ... obecne ...  po precteni tehle nite ...



To je v pohodě, ... my z "moderní doby" jsme si už zvykli, že se vždycky najde někdo, kdo bude blbě pindat, i kdyby někdo pro ostatní dělal práci zadarmo a někteří z jeho příznivců ho chtěli finančně podpořit a posílat bankovky v dopisech jim přijde příliš "old school". Vivat PayPal.


  • 0

#33 nilgiri

nilgiri

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 29 příspěvků(y)

Publikováno 26 leden 2007 - 20:31

Tento příspěvek není proti nikomu a ničemu, jen pár na první pohled možná jen volně souvisejících úvah a myšlenek na téma "Dělat zadarmo už není v módě"

Přimět pracovat lidi zadarmo se podařilo v praxi v moderní době asi jen z donucení v pracovních a koncentračních táborech, ani vězni nepracují zadarmo. A ani tam to zcela nebyla pravda, dostávali za to trochu vody a suchý chleba.
Vrcholem utopistického komunistického myšlení byla teze "Každý bude pracovat podle svých sil a schopností a dostávat podle svých potřeb", v podstatě šlo o zrušení peněz či jakékoliv jejich obdoby, ale nepodařilo se ji realizovat a to ani v Rusku, bylo jen pár samozřejmě neúspěšných sociálních pokusů v nějakých vesnicích. Zjistilo se, že ti schopní a potřební nejsou většinou jedni a titíž lidé. Brzo nebylo co jíst.
Tato myšlenka došla plné realizace, a to v době internetu, kdy už za provedenou práci není nutné ani říct Děkuji. Prostě si to vezmu a jdu dál. Davaj děngi...pardon...je jiná doba... Download...
Lidé dokonce sami odsebe platí nemalé částky za to, aby ostatní mohli zdarma užívat výsledky jejich práce. To tu ještě v historii lidstva nikdy nebylo. A lidem to přijde naprosto normální a správné. Tady si zase někdo jiný muže připadat jak v Jiříkově vidění. O tom se nesnilo snad ještě žádnému diktátorovi :-) Funguje to zatím jen proto, že jedno kopírování a stahování nevytváří takové náklady výrobci tak jako upečení jednoho chleba. Princip je ale stejný, kdyby se ty náklady vytvářely tak jako u pekaře, tak se současným internetem za chvíli nebude co jíst, obrazně řečeno. Převedeno do reálu internetu - pekaře to časem přestane bavit. Ale co, v budoucnu vstanou noví pekaři a staré vem čert. My máme hlad a měli by nám dát najíst, my bychom jim taky rádi dali, kdybychom měli co. :-)

V dnešní době, kdy se dá ukradnout a taky se krade kde co jak o život, prodávat sw bez velkých ochran ani nemá smysl. A někdy to nejde ani z jiných důvodů, právních, osobních, nebo se to prostě nevyplatí...

Pro mne osobně to donátorství není pro vlastní příjem, ale vedlejší produkt toho, že jsem si založil PayPal konto, abych mohl já přispět někomu, kdo mi hodně s něčím pomohl. Poslal jsem mu většinu toho, co jsem sám dodnes dostal od všech lidí dohromady. Ten dotyčný měl na svých stránkách něco, co už bylo staženo mnohotisíckrát. Můžete si tipnout, kolik lidí mu za to během půl roku přispělo. Já jsem byl bohužel první a zároveň dodnes jediný, to vím přímo od toho dotyčného, který byl rád, že alespoň někdo v celém tom anonymním internetu si váží jeho práce řádově stovek hodin, a hned mi o tom napsal. Ostatní mu jen psali Kdy už konečně doděláš ještě to a tamto. Větší radost měl z toho, že se vůbec někdo takový objevil, než z těch peňez. Píšu to, protože to chápu jako typickou ukázku toho, jak to Donate asi chodí v praxi, konkrétně v českých podmínkách. Aby z toho někdo něco nevyvozoval, nešlo o nikoho okolo gps a geocachingu.

Pro mne je taky příjemné zjištění, že existují lidé, kterým nejen týpci pomohli, ale uvědomují si to do té míry, že jsou ochotni kromě nákupu gps a map v ceně desítek tisíc utratit i dalších třeba jen 30 Kč, ze kterých já dostanu celých 16 Kč, což je na jedno pivo v levném bufetu :-) Teda nedostanu. Leží na účtě, až jich bude celých 3USD, tak si zkusím na měsíc PM členství, ať vím, co je to Pocket Query... Když to té částky nedosáhne, zaplatím to kartou ... :-)

Myslím, že je mírný rozdíl mezi tím, když je někdo rád, že něco získal, a když si toho váží. Nemyslím tim peníze, ale pocitově. Jsem rád, že jsem to získal... Vážím si toho, že to někdo udělal...

Říká se, že na chudé a různé katastrofy apod. nejvíce přispívají chudé stařenky z důchodu. Asi je to pravda ;-)

Ale jsou i tací, kteří něco dostanou zadarmo, něco za to slíbí (nehmotného, nepeněžního), a pak slib nesplní, nebudu teď osobní, jen si to dobře pamatuji ;-)

Na závěr bych chtěl poděkovat všem šesti lidem, kteří přispěli. Ne za ty peníze, ale za ochotu to udělat. To je mnohem větší poděkování než ty peníze.

Možná by bylo dobře, kdyby se k tématu vyjádřili i jiní autoři volně stažitelného sw, jak to vidí oni.

Mimo téma: U jména se ve fóru objevují někdy postavičky, to jako že dotyčný je zrovna online. A pod tím u některých takové kolečko a šikmo nahoru šipečka. To jako že ho mají momentálně v této pozici? A pod tím patrně čas odkdy... A graf ukazuje délku? :-)


  • 0

#34 bloodik

bloodik

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 7 příspěvků(y)

Publikováno 26 leden 2007 - 22:34

mitak: To je v pohodě, ... my z "moderní doby" jsme si už zvykli, že se vždycky najde někdo, kdo bude blbě pindat, i kdyby někdo pro ostatní dělal práci zadarmo a někteří z jeho příznivců ho chtěli finančně podpořit a posílat bankovky v dopisech jim přijde příliš "old school". Vivat PayPal.


Za tech 6 let fungovani portalu Opevneni.cz, s jeho soucasnymi 10 ruznymi webovymi aplikacemi, jsem na jeho vyvoji stravil, a to doslova, tisice hodin sveho volneho casu, nemluve o nemalych prostredcich kazdorocne investovanych do webspace, webhostingu, domeny, propagace atd. Nikdy me ani nahodou nenapadlo chtit po nekom za to byt jedinou korunu. Proste jsem rad, ze tolik lidi tyto servery pouziva a delaji jim radost nebo jim pomohou tu najit zajimave misto kam se vydat, tu napr. ziskat konkretni informace.


Vzdy mam ohromnou radost pokud si nekdo najde alespon ty 2 minuty sveho jiste drahoceneho casu a napise mi do guestbooku nebo na mail kratkou pochvalu, podekovani. Staci jedna, dve vety. To pak mam vzdycky pocit, ze jsem tu dobu, kterou jsem tomu venoval, nepromrhal. O "podekovani penezi" nestojim, prijde mi to trapne, neosobni,  ponizujici jak pro darujiciho tak pro obdarovaneho. Proste takovy "odpustek" z blbeho pocitu, ze "jen tezim z prace nekoho jineho ale sam ruku k dilu neprilozim" ...


Takze se da rici, ze vim o cem (jak pises) "blbe kecam". Predpokladam Mitaku, ze kdyz vynasis takoveto soudy, tak jsi take jiste venoval nemalo sveho casu ve prospech ostatnich. Pokud ne, jsou to z tve strany jen, a ted cituji, "blbe pindy" ... ;-)


Soucasne jsem ti nilgiri, alespon doufam, odpovedel na tvoji vyzvu "Jak to vidi ostatni". Tve prace si nesmirne vazim a obdivuji, co jsi vsechno s tema tvyma TYPkama dokazal z GPSek vytlouct. Pisu to tady, stejne jako jsem to uz nekolikrat napsal i jinde. Ale posilat ti 27.50 (nebo 212.30 nebo cokoliv jineho) mi proste prijde "blbé". Stejne blbe jako, a ted se neuraz, dat si na forum "inzerat" Kdo chce tak mi od ted muze posilat penize ...


 BLooDiK, opevneni.cz


  • 0

#35 jarry-2395

jarry-2395

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 220 příspěvků(y)

Publikováno 27 leden 2007 - 0:10

Flinkam se u PC, kocka mi vrni na kline, a tak nejak nevim. Mam, nemam...
Snad jednu otazku : kam se podeje tech dalsich 14Kc ?
Jinak mam jasno: kdyz nekdo chce, aby se mu dobrovolne posilaly penize, proc ne.
Kdyz nekdo nechce, aby se mu dobrovolne posilaly penize - proc jo.
Kdyz nekdo chce dobrovolne posilat penize - proc ne.
Kdyz nekdo nechce dobrovolne zadny penize posilat - proc jo.
Kdyz nekdo chce napsat, ze chce aby se mu posilaly dobrovolne penize - proc ne? Kdyz nekdo chce napsat ze on zadne penize neposle, protoze je mu to blby - proc ne?

Toz tu nasi:

Jen zaváté stopy,
starý logbook ve křoví.
Nikdo nic nepochopí,
nikdo se nic nedoví.

  • 0

#36 bloodik

bloodik

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 7 příspěvků(y)

Publikováno 27 leden 2007 - 0:49

... jo, to je v zasade taky pravda. :-)


  • 0

#37 mitak

mitak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 277 příspěvků(y)

Publikováno 27 leden 2007 - 13:55

bloodik:

mitak: To je v pohodě, ... my z "moderní doby" jsme si už zvykli, že se vždycky najde někdo, kdo bude blbě pindat, i kdyby někdo pro ostatní dělal práci zadarmo a někteří z jeho příznivců ho chtěli finančně podpořit a posílat bankovky v dopisech jim přijde příliš "old school". Vivat PayPal.


Za tech 6 let fungovani portalu Opevneni.cz, s jeho soucasnymi 10 ruznymi webovymi aplikacemi, jsem na jeho vyvoji stravil, a to doslova, tisice hodin sveho volneho casu, nemluve o nemalych prostredcich kazdorocne investovanych do webspace, webhostingu, domeny, propagace atd. Nikdy me ani nahodou nenapadlo chtit po nekom za to byt jedinou korunu. Proste jsem rad, ze tolik lidi tyto servery pouziva a delaji jim radost nebo jim pomohou tu najit zajimave misto kam se vydat, tu napr. ziskat konkretni informace.


Vzdy mam ohromnou radost pokud si nekdo najde alespon ty 2 minuty sveho jiste drahoceneho casu a napise mi do guestbooku nebo na mail kratkou pochvalu, podekovani. Staci jedna, dve vety. To pak mam vzdycky pocit, ze jsem tu dobu, kterou jsem tomu venoval, nepromrhal. O "podekovani penezi" nestojim, prijde mi to trapne, neosobni,  ponizujici jak pro darujiciho tak pro obdarovaneho. Proste takovy "odpustek" z blbeho pocitu, ze "jen tezim z prace nekoho jineho ale sam ruku k dilu neprilozim" ...


Takze se da rici, ze vim o cem (jak pises) "blbe kecam". Predpokladam Mitaku, ze kdyz vynasis takoveto soudy, tak jsi take jiste venoval nemalo sveho casu ve prospech ostatnich. Pokud ne, jsou to z tve strany jen, a ted cituji, "blbe pindy" ... ;-)


Soucasne jsem ti nilgiri, alespon doufam, odpovedel na tvoji vyzvu "Jak to vidi ostatni". Tve prace si nesmirne vazim a obdivuji, co jsi vsechno s tema tvyma TYPkama dokazal z GPSek vytlouct. Pisu to tady, stejne jako jsem to uz nekolikrat napsal i jinde. Ale posilat ti 27.50 (nebo 212.30 nebo cokoliv jineho) mi proste prijde "blbé". Stejne blbe jako, a ted se neuraz, dat si na forum "inzerat" Kdo chce tak mi od ted muze posilat penize ...


 BLooDiK, opevneni.cz



Hele to, že spravuješ nějaký server je v tomto případě asi tak relevantní, jako kdybych si já honil triko, že přispívám společnosti tím, že nechodím po ulicích nahatý a nezpívám. Problém leží jinde: Ve svém prvním (i druhém) příspěvku jsi slušnou formou sdělil, že nilgiri je hajzl, že si dovolí umístit na své stránky banner, kterým mu ostatní můžou dát vědět, že si váží jeho práce symbolickou částkou a dále, že tito ostatní jsou blbci, když tak činí a že ponižuje sami sebe a zároveň druhé (psáno v tvém druhém příspěvku). Já se teda ponížený necítím a jak vidím tak nilgiri taky ne. Z tvého prvního příspěvku to ještě nebylo tak patrné, ale ve druhém už jsi dal zcela jasně najevo tvůj názor, který vyznívá tak, že "kdo se nechová jako já, tak se chová nepřístojně a radši by toho měl nechat". Tak na to zapomeň, zkus v sobě probudit trochu tolerance a přestaň nadávat lidem, kteří si mezi sebou vyměňují drobné. Já na oplátku přestanu nadávat těm, kterým to připadá neosobní a trapné.


  • 0

#38 bloodik

bloodik

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 7 příspěvků(y)

Publikováno 27 leden 2007 - 20:38

mitak: Hele to, že spravuješ nějaký server je v tomto případě asi tak relevantní, jako kdybych si já honil triko, že přispívám společnosti tím, že nechodím po ulicích nahatý a nezpívám. Problém leží jinde: Ve svém prvním (i druhém) příspěvku jsi slušnou formou sdělil, že nilgiri je hajzl, že si dovolí umístit na své stránky banner, kterým mu ostatní můžou dát vědět, že si váží jeho práce symbolickou částkou a dále, že tito ostatní jsou blbci, když tak činí a že ponižuje sami sebe a zároveň druhé (psáno v tvém druhém příspěvku). Já se teda ponížený necítím a jak vidím tak nilgiri taky ne. Z tvého prvního příspěvku to ještě nebylo tak patrné, ale ve druhém už jsi dal zcela jasně najevo tvůj názor, který vyznívá tak, že "kdo se nechová jako já, tak se chová nepřístojně a radši by toho měl nechat". Tak na to zapomeň, zkus v sobě probudit trochu tolerance a přestaň nadávat lidem, kteří si mezi sebou vyměňují drobné. Já na oplátku přestanu nadávat těm, kterým to připadá neosobní a trapné.


 Diky za nazor. Co na to rict ... snad ... cti poradne a nejlepe dvakrat, nedomyslej si tolik mezi radky hlavne to, co tam neni, nevkladej ostatnim do ust neco, co te prave napadlo, zkus v sobe najit trosku tolerance k nazorum ostatnich .. :)


 BLooDiK


 P.S. Zacni chodit nahy a zacni na ulici zpivat, zaloz si PayPal a ja slibuju, ze ti tech 30 kacek prispeju ... ale nejdriv to chci to videt ... :)


  • 0

#39 mitak

mitak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 277 příspěvků(y)

Publikováno 27 leden 2007 - 20:54

No já jsem četl pozorně, dokonce třikrát a to jsem si schválně šel před mou odpovědí ještě provětrat mozek, vychladnout a odhrnout sníh před garáží [:D] a vidíš, byl z toho skoro přátelský příspěvek [;)]
  • 0

#40 bloodik

bloodik

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 7 příspěvků(y)

Publikováno 27 leden 2007 - 23:15

No je fakt, ze strucne vyjadreni bude asi lepsi, aby si mi zas nevkladal buhvico do huby ... takze jednoduse receno, nelibi se mi prevadeni vdeku na penize ... par "teplych slov" me potesi daleko vic nez jakakoliv horentni ci nehorentni suma ... a proto mi bannery "Chcete-li mi podekovat, poslete mi penize" proste nejdou pod fousy ... to je muj nahled na vec, v tom neni nic osobniho, to je obecne zamysleni ... nikomu to necpu, vyjadrit se snad muzu ne ?

BLooDiK

A ted du shrnout ten chodnik, este ze's mi to pripomenul ... :)


  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama