Přejít na obsah


Fotka

Odmena pro TYPky


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
53 odpovědí na toto téma

#41 Ladik64

Ladik64

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 příspěvků(y)

Publikováno 01 únor 2007 - 13:10

Z jineho soudku,

 
daji se pouzit TYPci i na cb Etrex? Zkusil jsem zadany postup, ale ani mapa v PC, ani mapa v Etrexu nejevi znamky kyzeneho zlepseni... Diky za odpoved.

 

Lada 


  • 0

#42 minarjo

minarjo

    minarjo

  • Members
  • PipPipPip
  • 758 příspěvků(y)

Publikováno 01 únor 2007 - 22:15

Ladik64:

Z jineho soudku, 
daji se pouzit TYPci i na cb Etrex? Zkusil jsem zadany postup, ale ani mapa v PC, ani mapa v Etrexu nejevi znamky kyzeneho zlepseni... Diky za odpoved. 
Lada

Mam stejny problem, taky jsem se chtel dnes zeptat. S TYPky pro TOPO50v3.1 vypada v MapSource mapa moc hezky, nicmene po nahrani do Bedova eTrex Legendu je stejna, jakoby zadny TYPky zmeneny nebyly. Tak nevim....


  • 0

#43 alkes

alkes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 176 příspěvků(y)

Publikováno 01 únor 2007 - 22:36

minarjo:

Ladik64:

Z jineho soudku, 
daji se pouzit TYPci i na cb Etrex? Zkusil jsem zadany postup, ale ani mapa v PC, ani mapa v Etrexu nejevi znamky kyzeneho zlepseni... Diky za odpoved. 
Lada

Mam stejny problem, taky jsem se chtel dnes zeptat. S TYPky pro TOPO50v3.1 vypada v MapSource mapa moc hezky, nicmene po nahrani do Bedova eTrex Legendu je stejna, jakoby zadny TYPky zmeneny nebyly. Tak nevim....

Tahle citace z Nilgiriho stranek to snad osvetli. [;)]

Ty barvy su take šťavnate bo něsu robene proZdrojMap ale pro tu malu barevnu skřinku co ju nositě za pasem! A ZdrojMap musi byť novy, mlady, ni stary jak Metuzalem, ten už na ty mladepěkne robky nima! A to same ty skřinky, musa byť nove, barevne, nistare, take ty co sa o nich už pišu Legendy.


  • 0

#44 minarjo

minarjo

    minarjo

  • Members
  • PipPipPip
  • 758 příspěvků(y)

Publikováno 01 únor 2007 - 22:46

alkes:

Tahle citace z Nilgiriho stranek to snad osvetli. [;)]

Ty barvy su take šťavnate bo něsu robene proZdrojMap ale pro tu malu barevnu skřinku co ju nositě za pasem! A ZdrojMap musi byť novy, mlady, ni stary jak Metuzalem, ten už na ty mladepěkne robky nima! A to same ty skřinky, musa byť nove, barevne, nistare, take ty co sa o nich už pišu Legendy.

No tak to pak nechapu, proc tam vyzdvihuje udelany TYPek "pro Bedu", kdyz uzivatelum Bedi je uplne nanic-ze to zlepsi vzhled jen v MapSource preci nema moc smysl, MapSource s sebou v terenu nemam [:)] Takze z meho pohledu zadny TYPek "pro Bedu" tedy neni a nilgiri tim tak trochu mystifikuje, zda to dobre chapu...


  • 0

#45 pepa.z.pocernic.test2

pepa.z.pocernic.test2

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 170 příspěvků(y)

Publikováno 01 únor 2007 - 22:59

minarjo: No tak to pak nechapu, proc tam vyzdvihuje udelany TYPek "pro Bedu", kdyz uzivatelum Bedi je uplne nanic-ze to zlepsi vzhled jen v MapSource preci nema moc smysl, MapSource s sebou v terenu nemam [:)] Takze z meho pohledu zadny TYPek "pro Bedu" tedy neni a nilgiri tim tak trochu mystifikuje, zda to dobre chapu...

Jestli tím nemyslí mapu co prodával Béda. 


  • 0

#46 alkes

alkes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 176 příspěvků(y)

Publikováno 01 únor 2007 - 23:00

minarjo:

No tak to pak nechapu, proc tam vyzdvihuje udelany TYPek "pro Bedu", kdyz uzivatelum Bedi je uplne nanic-ze to zlepsi vzhled jen v MapSource preci nema moc smysl, MapSource s sebou v terenu nemam [:)] Takze z meho pohledu zadny TYPek "pro Bedu" tedy neni a nilgiri tim tak trochu mystifikuje, zda to dobre chapu...

Ja mam takovy pocit, ze k TOPO50 v3.0, potazmo 3.1, se neslo dostat jinak nez pres Bedu. 


  • 0

#47 minarjo

minarjo

    minarjo

  • Members
  • PipPipPip
  • 758 příspěvků(y)

Publikováno 02 únor 2007 - 1:33

alkes:

Ja mam takovy pocit, ze k TOPO50 v3.0, potazmo 3.1, se neslo dostat jinak nez pres Bedu. 

Jasny jasny, uz chapu. Mohlo mi dojit, ze na cernobilem displeji by to stejne ani nebylo ono, i kdyby to slo. No ale na geovyslapu je dulezity ten zazitek z cesty, ne nejaka mapa, takze asi tak [:)


  • 0

#48 bellows

bellows

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 87 příspěvků(y)

Publikováno 02 únor 2007 - 7:40

minarjo:

Takze z meho pohledu zadny TYPek "pro Bedu" tedy neni a nilgiri tim tak trochu mystifikuje, zda to dobre chapu...



TYPpek pro Bedu ma smysl pro ty, kteri si u MF kupovali samotnou mapu pro sve barevne GPS. Bylo to vyhodne, kdyz stala nejakych 1500kc. V CB Legendu neni zadna zmena videt, neumi to. Takze zadne jine ikony, jine vykresleni zeleznice atd. Kdyz jsem jeste Legendu mel, mrzelo me to a tak jsem pomalu zacal pokukovat po necem jinem...

  • 0

#49 dandra

dandra

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 587 příspěvků(y)

Publikováno 03 únor 2007 - 14:11

Uspesne oTYPovany Czech TOPO, Atlas10R i MG7. Dobra prace! Dekuju typkovi z Ostravska a posilam vyPALne ve vysi 123,45 v domaci mene [;)]
  • 0

#50 mivi

mivi

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 5 příspěvků(y)

Publikováno 25 únor 2007 - 23:31

Uspesne jsem si TYPnul TOPO Czech a vypada mnohem lepe a radostneji. Posilam neco na nejaky to pivko. Diky jen tak dale.


  • 0

#51 zdf

zdf

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 82 příspěvků(y)

Publikováno 06 duben 2007 - 13:58

minarjo:

alkes:

Tahle citace z Nilgiriho stranek to snad osvetli. [;)]

Ty barvy su take šťavnate bo něsu robene pro ZdrojMap ale pro tu malu barevnu skřinku co ju nositě za pasem! A Zdroj Map musi byť novy, mlady, ni stary jak Metuzalem, ten už na ty mlade pěkne robky nima! A to same ty skřinky, musa byť nove, barevne, ni stare, take ty co sa o nich už pišu Legendy.

No tak to pak nechapu, proc tam vyzdvihuje udelany TYPek "pro Bedu", kdyz uzivatelum Bedi je uplne nanic-ze to zlepsi vzhled jen v MapSource preci nema moc smysl, MapSource s sebou v terenu nemam [:)] Takze z meho pohledu zadny TYPek "pro Bedu" tedy neni a nilgiri tim tak trochu mystifikuje, zda to dobre chapu...

díval jsem se sem TYPek "pro Bedu", ae nějak tomu nerozumím, kde se tam dá zapnout čeština?


  • 0

#52 zdf

zdf

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 82 příspěvků(y)

Publikováno 10 duben 2007 - 11:56

jestli jsem to dobre pochopil, tak v TYP je definice, jakou barvu a silu ma mit vrstevnice, silnice, pesina atd., nebo se pletu?

ale jak a v cem si toto nadefinuji


  • 0

#53 michal_a_jana

michal_a_jana

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 421 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2007 - 0:28

Existuje i TYPek, ve kterem zluta turisticka znacka bude zluta, modra modra, atd? V zakladni verzi TOPO CZECH mam vsechny znacky sede, coz velmi znesnadnuje orientaci...

  • 0

#54 zdf

zdf

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 82 příspěvků(y)

Publikováno 09 květen 2007 - 14:41

ne[:(]
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama