Přejít na obsah


Fotka

Greasemonkey skripty pro Firefox


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
636 odpovědí na toto téma

#521 tomy.22

tomy.22

    Advanced Member

  • Moderators
  • 1 458 příspěvků(y)

Publikováno 22 únor 2012 - 18:50

Díky. Už to funguje tak jak má. ;)
  • 0

#522 Kas.

Kas.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 121 příspěvků(y)

Publikováno 22 únor 2012 - 22:04

Je nějaká možnost udělat skript, který přidá do gc map mapy.cz? Ale aby neblokoval skript na mapy googlu.
  • 0

#523 bergomi

bergomi

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 3 příspěvků(y)

Publikováno 22 únor 2012 - 23:04

[quote]PetrJih napsal/a:
Hlasi me to nejakou chybu : radek:8,znak:1 navigator neni definovan,kod 800A1391,pouzivam FF a Operu,XP,co jsem nastavil spatne ? Chybka stale,ale v Opere po odhlaseni a opetovnem prihlaseni funkci.V FF nejsem moc zbehly,bude to neco mezi zidli a klavesnici,jdu cist postupy.Dik za radu.[/quote

Mě to zobrazuje stejnou chybu. Dokázal jsi to nějak upravit?
  • 0

#524 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 980 příspěvků(y)

Publikováno 22 únor 2012 - 23:26

Někdo radil nepřidávat to jako Nový skript, ale jen ten stažený přetáhnout do okna prohlížeče. Nevím. Dělalo mi to totéž, ale pak to už šlo. FF používám ale výjimečně, v Chromu to nejdřív nešlo vůbec, teď to jde, ale mám tam Tampermonkey, asi by to šlo i přímo, má nativní podporu.
  • 0

#525 Adrian_S

Adrian_S

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 318 příspěvků(y)

Publikováno 24 únor 2012 - 15:02

Potřeboval bych pomoct, už si s tím nevím rady... Používám Firefox a mám nainstalovaný Greasemonkey, ale nechce mi to vůbec filtrovat (nemůžu ani kliknout na tu ikonku "tradička", ani se mi nezobrazí třeba nápis, že tohle můžou dělat jenom PM).. Mapy mi to mění, to ano, ale filtr nejde... Stáhnul jsem si pluginy, co byly zde uvedeny, ale nic nejde... Pomůžete mi? (Prosím, neukamenovat a neposílat na wiki nebo tak)..
  • 0

#526 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 980 příspěvků(y)

Publikováno 24 únor 2012 - 18:09

Mě to nápis, že je to jen pro PM při kliknutí na tradičku ukáže. A nefiltruje. Protože PM opravdu nejsem. CollNovo (ChromePlus). Ale ve FF také.
  • 0

#527 vavros

vavros

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 179 příspěvků(y)

Publikováno 26 únor 2012 - 11:51

Používám script GCTour už delší dobu, ale teď nějak nemohu přidat do tour keš rovnou z mapy jako předtím- Musím otevřít listing a pak teprve ADD tour. Je to zdlouhavější. Nevíte v čem je problém ???
  • 0

#528 Sutech

Sutech

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 197 příspěvků(y)

Publikováno 26 únor 2012 - 14:00

Přidávám se k některým - nebylo by možné vytvořit script, který umožní nastavit si např. skrytí nalezených, vlastních a disablovaných keší či některých typů keší, aby si toto nastavení mapa pamatovala při příští návštěvě? :)
  • 0

#529 hi.petr

hi.petr

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 53 příspěvků(y)

Publikováno 26 únor 2012 - 15:09

Sutech napsal/a:
... script, který ...

Tohle nebo tohle sice umí jen ty nalezené a vlastní, ale snad aspoň něco ...
  • 0

#530 Pesulap

Pesulap

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 37 příspěvků(y)

Publikováno 27 únor 2012 - 16:44

vavros napsal/a:
Používám script GCTour už delší dobu, ale teď nějak nemohu přidat do tour keš rovnou z mapy jako předtím- Musím otevřít listing a pak teprve ADD tour. Je to zdlouhavější. Nevíte v čem je problém ???


Řekl bych, že to bude tím jak geocaching.com udělal upgrade. Změnil výpis map a tak už napsaný script na minulé mapy nefunguje. Chce to čas, než všichni majitelé scriptů upraví scripty na nové mapy.

Pesulap
  • 0

#531 Adrian_S

Adrian_S

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 318 příspěvků(y)

Publikováno 28 únor 2012 - 11:04

sobikovi napsal/a:
Tak jsem se podíval na ten skriptík v odkaze od Petra, lehce se pošťoural v mapě a upravil ho na vlastní verzi... viz. příloha.

Skriptík zhasne na mapě: nalezené, založené a ponechá rozsvícené jen tradičky, earthky, letterboxy, virtual, webcam.


Vyzkoušej a uvidíš. Testováno na FF 11.04.


No, nechci být proti, ale mě to vůbec nejde nainstalovat.. :(
Píše mi to: Tento doplněk nelze nainstalovat, soubor je poškozený.

:( Nešlo by to hodit na net jako jeden z doplňků? :o
  • 0

#532 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 28 únor 2012 - 11:16

Tak už je to na http://userscripts.o...pts/show/126965

Skriptík zhasne na mapě: nalezené, založené a ponechá rozsvícené jen tradičky, earthky, letterboxy, virtual, webcam. Testováno na FF 11.04.

Přiložené miniatury

  • cachetype.jpg

  • 0

#533 Vláček

Vláček

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 966 příspěvků(y)

Publikováno 28 únor 2012 - 14:32

Když už je ten levý panel pro BM prakticky na houby, nedokázal by ho někdo při spuštění mapy rovnou odsunout? Zkusil jsem $("a.ToggleSidebar").click(); ale to buď takto jednoduše nefunguje nebo to neumím.
  • 0

#534 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 980 příspěvků(y)

Publikováno 28 únor 2012 - 14:47

To mě napadlo hned. Pokud bych našel jeho ID, šlo by to nějak podobně jednoduše, takhle jsem si kdysi dělal personalizaci (simulovat kliknutí na ikonu). Tady jsem nenašel, na jakém prvku ten Click vyvolat. Ale za schování toho panelu bych se přimlouval také. Dřív jsem ho měl schovaný a jen ho občas vysunul kvůli přepínání map. Teď jsou mapy jinde, tak ho nepotřebuju vůbec.
  • 0

#535 Vláček

Vláček

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 966 příspěvků(y)

Publikováno 28 únor 2012 - 15:04

Tak jsem objevil, že to nově umí GcLittleHelper, dělá se to poněkud složitěji (cyklem přes getElementsByTagName), ale pod Chrome to stejně nefunguje (ve FF s opičkou ano). Je to poněkud k vzteku, když některé skripty fungují jenom ve FF a jiné jenom v Chrome.
  • 0

#536 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 28 únor 2012 - 15:04

Vláček napsal/a:
Když už je ten levý panel pro BM prakticky na houby, nedokázal by ho někdo při spuštění mapy rovnou odsunout? Zkusil jsem $("a.ToggleSidebar").click(); ale to buď takto jednoduše nefunguje nebo to neumím.

Adblock ho umí úplně zrušit... "geocaching.com##.Sidebar.col"
  • 0

#537 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 28 únor 2012 - 15:16

Na http://userscripts.o...pts/show/126965 nová verze která zároveň skryje boční panel :)

Na http://userscripts.o...pts/show/126977 solo jen skrytí bočního panelu.
  • 0

#538 Vláček

Vláček

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 966 příspěvků(y)

Publikováno 28 únor 2012 - 15:32

sobikovi napsal/a:Adblock ho umí úplně zrušit... "geocaching.com##.Sidebar.col"

Bezva jednoduchý nápad, díky! A taky za skripty, i když je nepoužiji, ale přiučil jsem se ... hlavně to, že psaní skriptů nechám na někoho jiného ;)
  • 0

#539 LUBTICH

LUBTICH

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 24 příspěvků(y)

Publikováno 28 únor 2012 - 15:52

Asi jsem tady blbě,skripty jsou skvělé,ale trápi mne docela jiná věc.Asi se to někde řešilo,nevím,přesto - jak,nebo kde nastavit aby se mapa oterřela po přihlášení na moje místo bydliště.Pokaždé vypisuji jako ojo kde bydlím a asi zbytečně.Jen nevím jak na to.Předem díky za radu.
  • 0

#540 Vláček

Vláček

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 966 příspěvků(y)

Publikováno 28 únor 2012 - 16:02

lubtich: Na stránce profilu (http://www.geocaching.com/my/) je v pravém menu něco jako Update Home Location. Já jinak chodím rovnou na mapu, kterou mám v záložkách - příslušnou adresu máš na mapě v levém dolním rohu.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama