Přejít na obsah


Fotka

Greasemonkey skripty pro Firefox


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
636 odpovědí na toto téma

#541 LUBTICH

LUBTICH

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 24 příspěvků(y)

Publikováno 28 únor 2012 - 16:21

Vláček:Díky za radu dal jsem si to přes tu adresu do záložek,ale asi nefunguje ten sskript co odsunul ten levý boční panel.Update Home Location jsem jaksi nenašel.Asi jsem slepý ale i tak díky.
  • 0

#542 Vláček

Vláček

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 966 příspěvků(y)

Publikováno 28 únor 2012 - 16:31

lubtich napsal/a:
Vláček: Díky za radu dal jsem si to přes tu adresu do záložek,ale asi nefunguje ten sskript co odsunul ten levý boční panel.

Mně funguje.

Update Home Location jsem jaksi nenašel.Asi jsem slepý ale i tak díky.

Nejspíš se to u toho, kdo svoje souřadnice ještě nezadal, jmenuje jinak. Nebo se to nastavuje úplně někde jinde, to je taky možné.
  • 0

#543 LUBTICH

LUBTICH

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 24 příspěvků(y)

Publikováno 28 únor 2012 - 16:37

Vláček :Souřadnice domova mám nastaveny už dávno.Právě proto mi vrtalo hlavou proč se mi mapa vždy načítala na Prahu.No už jsem to ale vyřešil jak jsi navrhl přes tu adresu do záložek.Díky.
  • 0

#544 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 28 únor 2012 - 16:40

Pokud půjdeš na http://www.geocaching.com/my/, tak vpravo uprostřed v části search options (pod ikonou mapy) by jsi měl mít volbu Update Home Location nebo Set Home Location. Případně zkus ještě http://www.geocaching.com/account/ManageLocations.aspx
  • 0

#545 LUBTICH

LUBTICH

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 24 příspěvků(y)

Publikováno 28 únor 2012 - 17:36

Lehká večeře a nakonec jsem to vše rozchodil včetně skriptu a nájezdu mapy na Opavu:).Díky všem co mi poradili a pomohli.Ahoj.
  • 0

#546 Adrian_S

Adrian_S

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 318 příspěvků(y)

Publikováno 28 únor 2012 - 23:36

Tak já teda už nevím.. :(:( Ať jsem dělal, co jsem dělal, ne a ne to filtrovat... :( Nevím, kde bude problém, jestli v tom, že nejsem PM (dříve grease fungoval i pro BM) nebo jestli mám starou verzi FF (10.0.2)... Ach jo... to mi prostě hlava nebere.. stáhl jsem už spoustu doplňků a scriptů, ale nic nefunguje, až na ty mapy... :@
  • 0

#547 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 980 příspěvků(y)

Publikováno 29 únor 2012 - 7:10

Podfuk s podstrčením funkcí PM pomocí skriptu fungoval jen na betamapách a to jen někdy a někde. Původní filtrování na staré mapě bylo založeno na skrývání obrázků, které se pozicovaly přímo na stránku. Dnes ale se neposílají jednotlivé ikonky, ale celé dlaždice, generované pro konkrétního uživatele. Takže tam už skrývat nejde. Osobně mi to nevadí, mám smajlíky rád.
  • 0

#548 Sutech

Sutech

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 197 příspěvků(y)

Publikováno 29 únor 2012 - 8:24

sobikovi napsal/a:
Tak už je to na http://userscripts.o...pts/show/126965

Skriptík zhasne na mapě: nalezené, založené a ponechá rozsvícené jen tradičky, earthky, letterboxy, virtual, webcam. Testováno na FF 11.04.


Díky :). Nedokázal bys ještě udělat úpravu, aby si to pamatovalo nějaké mé nastavení filtrace z minulé návštěvy?
  • 0

#549 losky83

losky83

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 51 příspěvků(y)

Publikováno 12 březen 2012 - 23:54

Mám taky problém. Když dám autoTour, označím oblast a dám start, tak mi to jen napíše: No caches here:( Nevíte, v čem je problém?
  • 0

#550 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 13 březen 2012 - 9:09

losky83 napsal/a:
Mám taky problém. Když dám autoTour, označím oblast a dám start, tak mi to jen napíše: No caches here:(
Nevíte, v čem je problém?

Čistě jen teoreticky bych to viděl na novou mapu. Nová mapa generuje keše do celých dlaždic a jinak než beta mapa. Takže pro skripty tam žádné keše nejsou...
  • 0

#551 marmelada

marmelada

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 příspěvků(y)

Publikováno 25 květen 2012 - 1:42

losky83 Musiš si dat nastavit anglicky a ne česky:p
  • 0

#552 k-lord

k-lord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 874 příspěvků(y)

Publikováno 10 červen 2012 - 16:44

Zdravim, chtel bych se zeptat, zda je ted k dispozici nejaky funkcni skript pro Amapy. Pote co groundspeak vratil google mapy, tak skript prestal fungovat. Predpokladam, ze k tomu doslo prave tou zmenou u GS, ale je-li chyba nekde u me, tak budu rad za jakekoli rady. Diky moc
  • 0

#553 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 10 červen 2012 - 16:46

k-lord napsal/a:
Zdravim,
chtel bych se zeptat, zda je ted k dispozici nejaky funkcni skript pro Amapy. Pote co groundspeak vratil google mapy, tak skript prestal fungovat. Predpokladam, ze k tomu doslo prave tou zmenou u GS, ale je-li chyba nekde u me, tak budu rad za jakekoli rady. Diky moc

V čem máš problém? Já jsem zrovna včera využil tento skriptík, jelikož jsem se chtěl podívat na turistickou mapu. Skriptík zapnout, v levém panelu vybrat druhou sadu map, refresh a hotovo.
  • 0

#554 k-lord

k-lord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 874 příspěvků(y)

Publikováno 10 červen 2012 - 17:02

sobikovi napsal/a:

k-lord napsal/a:
Zdravim,
chtel bych se zeptat, zda je ted k dispozici nejaky funkcni skript pro Amapy. Pote co groundspeak vratil google mapy, tak skript prestal fungovat. Predpokladam, ze k tomu doslo prave tou zmenou u GS, ale je-li chyba nekde u me, tak budu rad za jakekoli rady. Diky moc

V čem máš problém? Já jsem zrovna včera využil tento skriptík, jelikož jsem se chtěl podívat na turistickou mapu. Skriptík zapnout, v levém panelu vybrat druhou sadu map, refresh a hotovo.


Sobiku diky moc, nevedel jsem ze je ten skript spojen s druhou sadou map. Vse funguje. :-)
  • 0

#555 Pontiac_CZ

Pontiac_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 843 příspěvků(y)

Publikováno 10 červen 2012 - 17:40

Díky za tohle info... druhé sady map jsem si všiml až teď po tomto upozornění, dost jsem je postrádal, co se vrátily Google Maps (hlavně OSM). O přepínání na Google maps se už postará GC little helper. :)
  • 0

SW: a:Drake 5
HW: Nexus 6 (Android 6), Qstarz BT-Q818X bluetooth GPS modul

 

"When you go to hide a geocache, think of the reason you are bringing people to that spot. If the only reason is for the geocache, then find a better spot." – briansnat


#556 Z@ndt

Z@ndt

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 3 příspěvků(y)

Publikováno 16 červen 2012 - 15:43

Taktéž děkuji za radu, o možnosti přepnutí sady map jsem neměl ani tušení.
  • 0

#557 FilemoniCZ

FilemoniCZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 79 příspěvků(y)

Publikováno 29 červen 2012 - 11:58

s prichodem Chromu do Iphonu bych rad presel na Chrome i macu - neumim se dostat do nastaveni little helperu - nainstaloval sem tampermonkey a pak little helper - ktery bezi ale nedokazu vyvolat to okno s nastavenim. Nemate nekdo zkusenost? Popr muzu nekde neco prekopirovat z FF kde mi to bezi.. V podstate to jednou nastavim a pak na to nesaham. diky
  • 0

#558 hi.petr

hi.petr

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 53 příspěvků(y)

Publikováno 29 červen 2012 - 12:22

Na http://www.geocaching.com/my/ by to mohlo jít. Z obrázku to snad bude jasný.. Pokud se mi ho podaří nahrát a jestli to v Chrome funguje stejně jako ve FF.
Tak obrázek se nějak nenahrál, tak snad je k vidění tady: https://dl.dropbox.c...GClh_Config.jpg
  • 0

#559 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 980 příspěvků(y)

Publikováno 29 červen 2012 - 12:30

Mě na XP na Chromu LittleHelper běží, ale jen občas. Většinou po reloadu stránky. Do nastavovacího okna mi to taky nejde, ale dostanu se do něj pře stránku s mým profilem, veřejný profil, odkaz se objeví vedle odkazů Veřejný profil a Odhlásit se. Rád bych věděl, jak je to správně. EDIT: předchozí příspěvek říká totéž, asi nejsem sám, kdo na to přišel takhle krkolomně.
  • 0

#560 FilemoniCZ

FilemoniCZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 79 příspěvků(y)

Publikováno 29 červen 2012 - 12:54

tak do nastaveni se pres ten figl dostanu - nastavil jsem to ale opravdu to jednou jde a jednou ne - takze nepouzitelne. navic VIP list sice na pravo je ale u nicku neni to VIP tlacitko takze tam nikoho nejde pridat. dalsi vec - pouzivam links na pocket q a watchlist atd.. kdyz to zapnu neni to tam nahore - ach jo a to sem myslel ze fakt premigruju
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama