Přejít na obsah


Fotka

Greasemonkey skripty pro Firefox


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
636 odpovědí na toto téma

#601 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 980 příspěvků(y)

Publikováno 25 říjen 2012 - 19:23

majkeld napsal/a:

mpik napsal/a:
Jen se mi při použití LH a GME hádají přidané mapy, to už jsem částečně vyřešil a částečně to ještě čeká na vyřešení.


A jak se Ti to povedlo poresit?

řádkem
// @exclude http://www.geocaching.com/maps/*
do toho staženého skriptu před tím, než jsem ho zkusil instalovat. Teď by se neměl ten skript spouštět na strávnce map. Tam se spouští GME a funguje. Když se tam spustily oba, zcela zmizela ikona na ovládání map i ovládání GME.
Jenomže:
Při spuštěném LH se mi v GME objevují dvakrát Google mapy. A tu základní nelze zakázat. A ani nastavit jako hlavní mapu. Tak tam mám zatím jako hlavní Amapy a do Googlovské musím překliknout. Ještě bych tedy měl hrábnout do LH, aby mapy vůbec nepřidával.
V GME se mi líbí jednak ta Shocartka, která tam jde přidat, a pak odměřování a naklikávání souřadnic přímo v té mapě.
  • 0

#602 F-i-n-r-o-d

F-i-n-r-o-d

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 5 příspěvků(y)

Publikováno 29 březen 2013 - 0:46

Nevíte někdo o nějakém skriptu, který by přímo na mapách GC.com měnil polohu vyluštěných mysterek. Ta se nyní po editaci změní na malé mapce v listingu, ale ne na hlavní. Díky
  • 0

#603 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 290 příspěvků(y)

Publikováno 29 březen 2013 - 1:15

F-i-n-r-o-d napsal/a:
Nevíte někdo o nějakém skriptu, který by přímo na mapách GC.com měnil polohu vyluštěných mysterek. Ta se nyní po editaci změní na malé mapce v listingu, ale ne na hlavní. Díky

Mám dojem, že už se to na tomto foru psalo asi 100x. Nepoužívat tuto funkci na GC.COM a raději použít některý off-line program (GSAK, GeoGet, MoZiGo,...). S touto funkcí jsou jenom problémy.
  • 0

#604 F-i-n-r-o-d

F-i-n-r-o-d

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 5 příspěvků(y)

Publikováno 29 březen 2013 - 9:48

Arne1 napsal/a:

F-i-n-r-o-d napsal/a:
Nevíte někdo o nějakém skriptu, který by přímo na mapách GC.com měnil polohu vyluštěných mysterek. Ta se nyní po editaci změní na malé mapce v listingu, ale ne na hlavní. Díky

Mám dojem, že už se to na tomto foru psalo asi 100x. Nepoužívat tuto funkci na GC.COM a raději použít některý off-line program (GSAK, GeoGet, MoZiGo,...). S touto funkcí jsou jenom problémy.


Aha, no tak dík, nechtělo se mi to celý pročítat, když bych se stejnak nedopzvěděl, to co sem chtěl. Že to tyhle programy umožňují vím, ale nejsem jejich velký fanda. Mám mnohem radši když je všechno pěkně na jednom místě a ne když musim mít otevřeno 5 různých programů a stránek protože každá umí něco. Nejen proto třeba upřednosťuju GCVote před českým hodnocením tady.
  • 0

#605 SipalBK

SipalBK

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 6 příspěvků(y)

Publikováno 31 březen 2013 - 6:35

Ahoj, používám také GC Comment a GC little helper a potřeboval bych přeinstalovat PC. Jdou nějak, zejména GC Comment, zazálohovat poznámky a vše co v něm mám uloženo? Že by to bylo vrámci zálohy Firefoxu, nepředpokládám. Díky za případnou zkušenost.
  • 0

#606 Solim

Solim

    Šolim

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 075 příspěvků(y)

Publikováno 31 březen 2013 - 10:53

SipalBK napsal/a:
Ahoj, používám také GC Comment a GC little helper a potřeboval bych přeinstalovat PC. Jdou nějak, zejména GC Comment, zazálohovat poznámky a vše co v něm mám uloženo? Že by to bylo vrámci zálohy Firefoxu, nepředpokládám. Díky za případnou zkušenost.


Ve svem profilu mas radku GCComentu (zde uz rozbalenou) a tam je Expotr a Import. Tam si vyber soubor GCC a zazalohuj. Mne to vytvori soubor .part, ale ten prejmenuji na .gcc a je to vpohode.

Přiložené miniatury

  • gcc.jpg

  • 0

GALAXY S5 mini, Android 4.4.2
S úsměvem jde vše líp


#607 SipalBK

SipalBK

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 6 příspěvků(y)

Publikováno 31 březen 2013 - 16:19

Solim díky. Samozřejmě, že to tam tak mám, akorát nečumím :-) Snad to bude při návratu fungovat, jako funguje export. Díky. A záloha na GC little helper? ;)
  • 0

#608 Aranyafëa

Aranyafëa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 453 příspěvků(y)

Publikováno 14 květen 2013 - 17:16

Neví někdo, je možné udělat skript, který umožní na mapě s google mapovým podkladem streetview? Neexistuje už takový skript?
  • 0

#609 KRON family

KRON family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 996 příspěvků(y)

Publikováno 14 květen 2013 - 17:28

Do mapky pod listing: http://www.lildevil....key/street-view
  • 0

#610 Aranyafëa

Aranyafëa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 453 příspěvků(y)

Publikováno 14 květen 2013 - 17:44

Díky, funguje pěkně, ale škoda že jen u mapky v listingu.
  • 0

#611 koyamas family

koyamas family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 393 příspěvků(y)

Publikováno 10 červen 2013 - 23:38

Používám GCBBCode a po nových "exkluzivních" změnách na GC.com nefunguje (ono toho po nich ostatně nefunguje víc). Existuje něco podobného, co momentálně šlape?
  • 0
Vložený obrázek

#612 Worfsson

Worfsson

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 34 příspěvků(y)

Publikováno 11 červen 2013 - 0:40

Taky jsem si všiml... Bohužel, nefungují ani samotné manuálně vložené tagy BBCode :(
  • 0

#613 Solim

Solim

    Šolim

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 075 příspěvků(y)

Publikováno 20 červen 2013 - 11:16

Vcera jsem resil jednu mysterku, kde se resili jednotlive stage a ne finalka a tak jsem premyslel jak do listingu vecpat vic bodu a ne jen jeden finalni a tu jsem si vsiml maleko zeleneho plus u Additional Waypoints a ejhle ono to jde.

Po chvilce patrani jsem zjistil, ze to je nova vlastnost GCComment, ktera je tak nenapadna, ze jsem ji prehlidl. A tak do listingu lze pridat libovolne mnozstvi bodu, ktere si pri prehravani GPX souboru tez prehravate do PSKy. Navic je mate zobrazeny na male mape primo v listingu.

Podivejte se na prilozeny obrazek:
Vlevo nahore je male zelene + tim se pridava dalsi waypoint.
Uprostred radka W2 je ten pridany waypoint. (souradnice jsou zmeneny, tam nic nehledejte, musite si to vylustit sami)
Vpravo dole je na mape ten waypoint (zluta vlajka), vcetne cary, ke ktere cache patri.

Myslim, ze by se to mohlo nejednomu kacerovi hodit.

Přiložené miniatury

  • gccomment_1.jpg

  • 0

GALAXY S5 mini, Android 4.4.2
S úsměvem jde vše líp


#614 skurakai

skurakai

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 513 příspěvků(y)

Publikováno 26 listopad 2013 - 8:24

Používá někdo Geocaching Map Enhancements 0.6.6.2?

Přestaly mi chodit Shocart mapy.

 

Ve staré upravené verzi 0.6.5 (myslím že od PajaV) funguje pořád. Jen ten skript nemohu dohledat a způsob jakým se instaluje do Chrome.


  • 0
Garmin Oregon 550
Sony Xperia Tipo ST21i - aDrake Plus

#615 Keres

Keres

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 285 příspěvků(y)

Publikováno 26 listopad 2013 - 9:57

zkus http://www.geocachin.../file/12-pajav/


  • 0

#616 skurakai

skurakai

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 513 příspěvků(y)

Publikováno 26 listopad 2013 - 11:15

Keres: díky

 

zrada bude asi někde jinde. Shocart stále nefunguje.


  • 0
Garmin Oregon 550
Sony Xperia Tipo ST21i - aDrake Plus

#617 hanska

hanska

    honzak83

  • Members
  • PipPipPip
  • 625 příspěvků(y)

Publikováno 26 listopad 2013 - 11:30

Ve Firefoxu to jede, problém bude možná v nějaké aktualizaci Chrome


  • 0

#618 skurakai

skurakai

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 513 příspěvků(y)

Publikováno 26 listopad 2013 - 20:59

Nejede nejede a zase nejede :-) Shocart je zakletý i ve Firefoxu. Saprle proč mi ale funguje na jednom PC a na ostatních nikoliv? :-D


  • 0
Garmin Oregon 550
Sony Xperia Tipo ST21i - aDrake Plus

#619 skurakai

skurakai

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 513 příspěvků(y)

Publikováno 27 listopad 2013 - 21:37

Po hodinách lamentování, instalací a odinstalací (skriptů a pluginů), čištění dat zkoušení na FF a opětovně Chrome nakonec zprovozněno. Neptejte se mne jak, sám to nevím. Jen vím, že v paměti nějak uvíznou stará nastavení GME a je problém se jich zbavit a načíst Shocart.

 

Zkusím ještě na druhém PC a snad zjistím alespoň zhruba, kde vězel problém.


  • 0
Garmin Oregon 550
Sony Xperia Tipo ST21i - aDrake Plus

#620 XiXi_team

XiXi_team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 656 příspěvků(y)
  • LocationKladno

Publikováno 28 listopad 2013 - 9:24

Co zkusit smazat cache GME. Více na http://geo.inge.org.uk/gme_trouble.htm

 

Reseting GME Configuration
If you can see the GME configuration (gear) icon, click that, then click "Reset defaults".
If the GME icons are not loading, you can manually reset the configuration using the browser console. Open the console:

    Opera: Ctrl-Shift-I
    Chrome: Ctrl-Shift-J
    Firefox: Ctrl-Shift-K

Type the following, being careful with the capitalisation (you may need to click on the console tab first):
delete localStorage.GME_parameters
delete localStorage.GME_custom

When you have done that, close the console and re-load the maps page.


  • 0

Garmin Oregon 650 + Topo Czech 2013 Pro & GSAK v8 & Android Locus PRO
GSAK - Google mapy pro Colorado/Oregon, Export pro GeoKuk
Android - Šifrovací pomůcky, Keškoměrka





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama