Přejít na obsah


Fotka

Greasemonkey skripty pro Firefox


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
636 odpovědí na toto téma

#581 kiReGPS

kiReGPS

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 748 příspěvků(y)

Publikováno 21 září 2012 - 11:10

maaaca napsal/a:
Pokud nekdo pouziva super skript Geocaching Map Enhancements (o nekolik trid lepsi nez ten pesulapuv) a chce si to rozsirit o Shocarti mapu...


Velký dík za odkaz na script i definici odkazu na Shocartí mapu. Obojí je skvělé...!
  • 0

#582 PLAJ family

PLAJ family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 101 příspěvků(y)

Publikováno 21 září 2012 - 12:29

maaaca napsal/a:
Pokud nekdo pouziva super skript Geocaching Map Enhancements (o nekolik trid lepsi nez ten pesulapuv)


Pěkné! Co mapy.cz, jak bych je tam dostal? Jde-li to.
  • 0

#583 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 21 září 2012 - 13:12

Marně hledám nějaký udělátko, který přidá do mapy na gc.com (goodle) bod a já si nakopíruji jeho souřadnice. Nevíte o něčem?
  • 0

#584 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 980 příspěvků(y)

Publikováno 21 září 2012 - 17:02

Nevím. Asi to nejde. Ale bez problému to jde na mapách ze Seznamu, dokonce si můžeš překliknout na tři formáty souřadnic. Originál Google mapy to snad taky umí nebo na to alespoň býval plugin. A mimochodem, kdo používá geoget a chce si přidávat ručně body nebo waypointy, stačí ty celé souřadnice ze Seznamu zkopírovat do schránky a pak jedním tlačítkem vložit.
  • 0

#585 neski

neski

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 140 příspěvků(y)

Publikováno 22 září 2012 - 10:54

maaaca napsal/a:
Pokud nekdo pouziva super skript Geocaching Map Enhancements (o nekolik trid lepsi nez ten pesulapuv) a chce si to rozsirit o Shocarti mapu, tak si v Configure pridejte jako mapsource toto:


maaaco diky , super , pouzival sem export z gsaku a geokuk , ale tohle je jednodušší
  • 0

#586 majkeld

majkeld

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 388 příspěvků(y)

Publikováno 23 září 2012 - 9:19

Tento skript je super, ale tluče se mi s GC Little Helper. Jak lze nastavit GC Helper, tak aby nepracovat na gc.com mapách? On mi totiž vždycky přepne mapu, kterou si nastavím v Map Enhancements...
  • 0

#587 vavros

vavros

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 179 příspěvků(y)

Publikováno 23 září 2012 - 9:32

Script je fakt super, funguje perfektně, jen se mi nepodařilo přidat tu shocartí mapu. Není zde někdo šikovný, kdo ji tam přidá a nechá tu odkaz na celý script? :)


maaaca napsal/a:
Pokud nekdo pouziva super skript Geocaching Map Enhancements (o nekolik trid lepsi nez ten pesulapuv) a chce si to rozsirit o Shocarti mapu, tak si v Configure pridejte jako mapsource toto:

{"alt":"Shocart turistická","tileUrl":"http://services.tmap...z}/{x}/{y}.png", "minZoom":7, "maxZoom":15, "attribution":"© SHOCart, spol. s r. o. a T-MAPY spol. s r.o." }


  • 0

#588 sHpy00n

sHpy00n

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 313 příspěvků(y)

Publikováno 23 září 2012 - 9:38

majkeld> Klikni na opičku a ve správci uživatelských skriptů dej předvolby GC Little Helperu. Tam už si na kartě Nastavení skriptů nadefinuješ kde ti má pracovat a kde ne. Druhá cesta je otevřít si skript v texťáku a upravit přímo ve skriptu kde include změníš na exclude.
  • 0

#589 sHpy00n

sHpy00n

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 313 příspěvků(y)

Publikováno 23 září 2012 - 9:45

vavros> a nezapomněl jsi přidat čárku na předchozí řádek před vložením tohohle řetězce?

},
{"alt":"Shocart turistická","tileUrl":"http://services.tmap...z}/{x}/{y}.png", "minZoom":7, "maxZoom":15, "attribution":"© SHOCart, spol. s r. o. a T-MAPY spol. s r.o."}


  • 0

#590 maaaca

maaaca

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 688 příspěvků(y)

Publikováno 23 září 2012 - 10:01

vavros napsal/a:
Script je fakt super, funguje perfektně, jen se mi nepodařilo přidat tu shocartí mapu. Není zde někdo šikovný, kdo ji tam přidá a nechá tu odkaz na celý script? :)


Jdi na geomapu, dole pod meritkem klikni na treti ikonku zleva (ozubene kolecko), rozklikni Add more maps a do Mapsource zkopiruj:

{"alt":"Shocart turistická","tileUrl":"http://services.tmap...z}/{x}/{y}.png", "minZoom":7, "maxZoom":15, "attribution":"© SHOCart, spol. s r. o. a T-MAPY spol. s r.o." }

Pote klikni na Add mapsource a nakonec na Ok
  • 0

#591 vavros

vavros

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 179 příspěvků(y)

Publikováno 23 září 2012 - 10:20

Děkuji, opravdu paráda :):)

maaaca napsal/a:

vavros napsal/a:
Script je fakt super, funguje perfektně, jen se mi nepodařilo přidat tu shocartí mapu. Není zde někdo šikovný, kdo ji tam přidá a nechá tu odkaz na celý script? :)


Jdi na geomapu, dole pod meritkem klikni na treti ikonku zleva (ozubene kolecko), rozklikni Add more maps a do Mapsource zkopiruj:

{"alt":"Shocart turistická","tileUrl":"http://services.tmap...z}/{x}/{y}.png", "minZoom":7, "maxZoom":15, "attribution":"© SHOCart, spol. s r. o. a T-MAPY spol. s r.o." }

Pote klikni na Add mapsource a nakonec na Ok


  • 0

#592 sHpy00n

sHpy00n

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 313 příspěvků(y)

Publikováno 23 září 2012 - 10:36

vavros> hezkyyy! tak tohle mne fakt nenapadlo. palec nahoru. ;)
  • 0

#593 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 980 příspěvků(y)

Publikováno 11 říjen 2012 - 8:32

Tak mi najednou v CoolNovu přestal fungovat původní skript, nainstaloval jsem tedy GME. Líbilo by se mi to moc. Možnost v GC mapě odměřovat a přecházet z ní na StreetView se mi líbí. Ale: Neskutečně se to tluče na mapě s LittleHelprem. Tak, že mi z mapy zmizí ikona na změnu map. Protože LH mi na mapách stejně unguje NĚJAK, chtěl jsem ho odtud odstranit. Nemám nainstalováno v opici, ale přímo v Chromu, tak jsem hledal kde to je, editoval jsem Manifest.json - zbytečně. Nakonec jsem si instalační skript stáhnul, doplnil do něj jedno // @exclude a instaloval. Na mapách se už LH nespouští. ALE: implicitně se spouští jiná mapa, než mám zvoleno, případně taky žádná mapa. Po vypnutí LH je to v pořádku. Ono se asi počítá s mapami, které měl LH přidat. Takže další hledání, co a jak změnit.
  • 0

#594 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 23 říjen 2012 - 8:45

Nemáte někdo funkční skript do Chrome na schování určitých typů keší na mapě a zasunutí toho panelu? Mám to pod FF, ale v chrome to nefunguje :( Dík za radu.
  • 0

#595 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 980 příspěvků(y)

Publikováno 23 říjen 2012 - 9:27

Jde ti jen o automatické naklikání ikonek a schování panelu (tj. jsi PM), nebo o skrývání nalezených i pro BM? To už nějakou dobu asi udělat nejde.
  • 0

#596 bobasso

bobasso

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 255 příspěvků(y)

Publikováno 23 říjen 2012 - 10:49

vavros napsal/a:
Děkuji, opravdu paráda :):)

maaaca napsal/a:

vavros napsal/a:
Script je fakt super, funguje perfektně, jen se mi nepodařilo přidat tu shocartí mapu. Není zde někdo šikovný, kdo ji tam přidá a nechá tu odkaz na celý script? :)


Jdi na geomapu, dole pod meritkem klikni na treti ikonku zleva (ozubene kolecko), rozklikni Add more maps a do Mapsource zkopiruj:

{"alt":"Shocart turistická","tileUrl":"http://services.tmap...z}/{x}/{y}.png", "minZoom":7, "maxZoom":15, "attribution":"© SHOCart, spol. s r. o. a T-MAPY spol. s r.o." }

Pote klikni na Add mapsource a nakonec na Ok


Zdravím tu na fóru. Měl bych prosim dotaz na ty Shocartí turistické mapy. Dle návodu výše zkopíruji text a dále udělám všechny kroky, aby se mapy přidaly do geomapy. Vše je ok, Shocartí mapy mapy mohu vybrat, ale v okamžiku, kdy ukončím Firefox, tak při jeho opetovném zpuštění a najetí na mapy gc.com, tam Shocarti mapy v seznamu výběru map nejsou. Opět musim zkopírovat ten text a znova ty turistické mapy přidat do nabídky.Dělám něco špatně ? Jak ty Shocartí mapy přidat do nabídky výběru map natrvalo? Poradí mi někdo? Předem dík za radu.
  • 0
bobasso

#597 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 23 říjen 2012 - 11:30

mpik napsal/a:
Jde ti jen o automatické naklikání ikonek a schování panelu (tj. jsi PM), nebo o skrývání nalezených i pro BM? To už nějakou dobu asi udělat nejde.

jsem PM, takže skrýt moje, nalezené a určité typy keší, zatáhnout panel
  • 0

#598 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 980 příspěvků(y)

Publikováno 23 říjen 2012 - 12:12

A neumí to Little helper? Panel mám zatažený pořád. Se zbytkem nevím, v nastavení to je, ale nejsem PM. Jen se mi při použití LH a GME hádají přidané mapy, to už jsem částečně vyřešil a částečně to ještě čeká na vyřešení.
  • 0

#599 majkeld

majkeld

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 388 příspěvků(y)

Publikováno 23 říjen 2012 - 18:25

mpik napsal/a:
Jen se mi při použití LH a GME hádají přidané mapy, to už jsem částečně vyřešil a částečně to ještě čeká na vyřešení.


A jak se Ti to povedlo poresit?
  • 0

#600 ok5ab

ok5ab

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 32 příspěvků(y)

Publikováno 25 říjen 2012 - 18:47

Můžete prosím poradit jak používat grease monkey.Používám firefox prohlížeč grease monkey mám naistalovaný. Jak dostat třeba tradiční kešky do etrexu30?
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama