Přejít na obsah


Fotka

jak jste se dostali ke geocachingu?


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
146 odpovědí na toto téma

#141 QuoX

QuoX

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 296 příspěvků(y)

Publikováno 24 listopad 2010 - 10:08

Ja jsem se o GC dovedel od sestry sve byvalky, ktera s pritelem hledala a mela zrovna doma nejaky hlavolam... byvalka se me do toho snazila natlacit, ale nedal jsem se :D nakonec jsem si poridil mobil ktery mel i GPS.. Kdyz jsem si pak shanel aplikace a prohlizel android forum, prvni vec ktera na me nabehla bylo: "aplikace pro geocaching".. rikam si : "to slovo uz jsem nekde slysel" tak jsem to stahnul, nainstaloval, nasel prvni kesku pak druhou, treti, strasne me to chytlo a zacal jsem chodit ven misto hrani her... :-D no zmena je zivot... ----- to bylo letos v cervenci ... dnes mam pres 700 nalezu a strasne me to bavi ;-) diky GC jsem se dostal na mista kam bych za normalnich okolnosti nevlezl... :D a saham do mist kam bych se normalne ani nepodival :-D proste uzasne zazitky... ;-)
  • 0
Nedělám to pro body, ale proto abych poznal zajímavá místa!!! Čím více takovýchto míst poznám tím lépe!

Garmin Oregon 450 + TOPO Czech 2012 PRO
SE xperia neo + NeonGeo + GDAK
GSAK v 8.x.x.xx

#142 Medcin

Medcin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 91 příspěvků(y)

Publikováno 24 listopad 2010 - 14:25

Dain a Olik napsal/a:

alkes napsal/a:
No ja jsem se o geocachingu dozvedel nekdy v zari 2003 od Anneke. Jsou tu ale i mnohem vetsi "starousedlici" ;) Treba svata, Toniczech, Milancer, Haggaeus, jarry, bxhome, bartj, OK1FRN, OK1COM, Drevokocur, Saman, Groula, a tak. :)
Starsi vlakno na stejne tema je tady: http://www.geocachin...ort=&rowstart=0
Bohuzel se ale pri konverzi databaze neprevedla jedna celkem zasadni polozka, takze kdo nevi, stejne se uz nedozvi. :(

skoda ty anonymity. no, muze z toho byt dobra mysterka :D sem tam se da odhalit napriklad ten, ktery vistou chtel zamerovat tesariky, nebo sestra, dostavsi magellana od bratra H :D


Podíval jsem se na ty staré stránky a hle, jsem tam jako 4. příspěvek. To byly časy. A pak Mountfield začal dávat GPS ke všemu…
  • 0

#143 parnie

parnie

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 49 příspěvků(y)

Publikováno 24 listopad 2010 - 17:07

Tady se zase brečí o tom jak byl ukraden Geocaching:@ Jděte s tím vaším pláčem do háje;) Já se k tomu dostal v roce 2008 - takže naprostá naplavenina a to tak že můj spolubydla na koleji byl kačerem a tak jsem se o to začal zajímat a začátky byly hodně pomalé:D V lednu jsem si koupil mobil s GPS a už se to s lovením trochu hnulo;) Beru to jako zábavu, která se dá provozovat jako doplněk např. k výletům či vyjížďkám na kole;)
  • 0

#144 ssva

ssva

    jak malej jarda

  • Members
  • PipPipPip
  • 850 příspěvků(y)

Publikováno 24 listopad 2010 - 17:44

Někdy na jaře 2008 od kolegů z práce, kteří do toho byli hrozně zapálení...teď už keškujou dost sporadicky. Mě to zůstalo. První kešky jsem našel s vypůjčeným Garminem Geko, hned mě to chytlo a během pár měsíců jsem si koupil eTrex Legend HCx, zatím mě stačí. Začít s Geocachingem byl asi můj nejlepší počin během posledních 10ti let.
  • 0
Věřme v to lepší, počítejme s tím horším...
Nic není nikdy tak, jak se to zdá.

#145 MMishicka

MMishicka

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 3 příspěvků(y)

Publikováno 26 listopad 2010 - 21:21

Dneska jsem tak byla venku s pesanem a otcem a otec mi povídá, onehda sme tu cosik našli, to jsou nějací ti internetoví cvoci (pro otce je internet místo pro inzeráty, a s počitačem je rad že zapne vypne a umi klikat myší) když jsem viděla napis GEOCACHE na nadobce, tak mi nedalo protože se mi libil ten napad, jak tam byl notysek (logbook) a dalši věci (samo nic jsem nevzala, řikala jsem si určitě to ma nějakej napad, pracidla), tak jsem si řekla mrknu na web co tam bude. Nápad se mi líbí, a taky dobrá inspirace kam chodit ven se psem.
  • 0

#146 a5884773

a5884773

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 65 příspěvků(y)

Publikováno 26 listopad 2010 - 22:28

Pořídil jsem si mobil s gps, po měsíci vytvočil účet, po dalších 3 měsících prví kleš
  • 0

#147 srdce ze zlata

srdce ze zlata

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 10 příspěvků(y)

Publikováno 26 listopad 2010 - 22:33

:)) Přečet jsem si článek že se mladík zabil díky adrenalinové outdorové hře :)) Mladík byl magor co lez na skálu a spadnu a o GC nemel ani poneti ale me to zaujalo :))
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama