Přejít na obsah


Fotka

Osobní CWG (ber nebo neber)


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
69 odpovědí na toto téma

#21 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 05 listopad 2007 - 11:06

Když někde narazíme na CWG, tak ho primárně tradujeme (stejně jako jiné personalizované věcičky). Vlastní zatím nemáme, ale snad příští rok .-) CWG vnímáme jak psal Poník jako věci na výměnu jako jiné, jen si je necháváme a neposíláme případně dál do světa :-)
  • 0

#22 Zraloci ze Zubriny

Zraloci ze Zubriny

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 38 příspěvků(y)

Publikováno 05 listopad 2007 - 12:01

Já CWG bral taky vždy, když sem ho ještě neměl ve sbírce. A nakonec jsme si nechaki udělat vlastní :)
  • 0

Jsme team "Žraloci ze Zubřiny" z Domažlic ve složení: Ludva, mamča, Romča, Natálka, babi, děda.


#23 wwwerca2

wwwerca2

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 129 příspěvků(y)

Publikováno 05 listopad 2007 - 14:21

Mne se jeste v zadne kesce nepodarilo CWG najit, takze prvni do sbirky bude asi ten, co si necham vyrobit.:) Zatim vytvarim sbirku komercnich turistickych znamek.
  • 0

#24 MyKes

MyKes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 47 příspěvků(y)

Publikováno 05 listopad 2007 - 14:46

Mame uz asi pul roku doma pripravena kolecka, v pocitaci pripraveny obrazek a penize pripravene v prasatku...ale nejak se to zaseklo v lidskem faktoru :) CWG menime vzdy a i kdyz jeste nemame vlastni, tak se nam to libi. Nas zas nechytlo shromazdovani turistyckych znamek i kdyz jsou to take pekna drevena kolecka. Asi je to tim, ze je maj vsude a neni to zadne prekvapeni. Ale nasim jsme primo na ne koupili i velky dreveny poradac na zed. Nechysta se neco i na CWG? ;)
  • 0

#25 chemic77

chemic77

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 470 příspěvků(y)

Publikováno 05 listopad 2007 - 17:36

Tak já CWG vítám a to dost. Vždy když na něj narazím tak ej to svátek a dlouho ho omýlám v ruce a těším se z jeho přítomnosti. :)

Nicméně svá CWG vkládám do keší a pro snadnější orientaci hledačů CWG jsem udělal stránky, kde píšu kde nějaké moje CWG mohou najít. viz. www.chemic77.cz
  • 0

#26 Vodnik60 team

Vodnik60 team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 160 příspěvků(y)

Publikováno 05 listopad 2007 - 21:50

Ponik napsal/a:

To je dle mého jedna z možností... pokud by byl zájem, mohl bych zase obnovit vlákno přírůstky v sérii CWG, aby nejen sběratelé měli informace, ale i ostatní věděli, že něco takového jako CWG existuje.

Přimlouval bych se k obnovení. Je tu spousta nováčků a třeba o CWG nic nevědí. Často se setkávám, že jej z keší vezmou bez výměny, asi je považují za TB. Možná by stálo za to maličko rozšířit heslo ve wiki, ne každý klikne na odkaz.
  • 0

#27 Sumak.cz

Sumak.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 147 příspěvků(y)

Publikováno 05 listopad 2007 - 22:47

Abych se priznal to rozsoreni na wiki by bylo prinosem. Sam jsem zacatecnik. A zpocatku co jsem zacal kesovat jsem dostal napad vkladat do kesek nejako svoji znacku , ale profesionaalne zpracovanou, skratka peknou nic domado. Prisel jsem na podobnou vec (jsem truhlar):) a kolecka bezne pouzivame, a dost mne prekvapila nahodne obeveni ze jiz neco takoveho je a dokonce velka serie ktera mela jit na kalendar .Takze chvilka patrani stazeni sablony a predalano ,pripraveno a ted jen dostat do vyroby.
  • 0

#28 CykloDav

CykloDav

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 367 příspěvků(y)

Publikováno 09 listopad 2007 - 19:44

Dnes jsem našel první CWG, trejdnul jsem ho za vlastni os. výroby. Je tu někdo z Olma, který zná nějakého místního vepalovače?
  • 0

#29 Jedla-bedla

Jedla-bedla

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 188 příspěvků(y)

Publikováno 09 listopad 2007 - 20:01

CykloDav napsal/a:
Dnes jsem našel první CWG, trejdnul jsem ho za vlastni os. výroby. Je tu někdo z Olma, který zná nějakého místního vepalovače?

Black.Spider http://blackspider.wz.cz/index.php, mohu vřele doporučit. Výborná kvalita, super spolupráce.
  • 0
N 49°42.484, E017°04.620
Haná

#30 Krkovicka

Krkovicka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 274 příspěvků(y)

Publikováno 09 listopad 2007 - 21:10

Sbiram, je to pro me maly svatek najit signature item někoho jineho. Zatim menim za obecne veci ale Krkovickuv CWG je na ceste a pak to hned vynahradim. Truhlicky s kinder cimsi obsahem me fakt moc neberou. A uplne nesnasim ty s PC-srotem. Takze CWG je uplne bajecna myslenka, pokazde si taky prohlednu profil majitele, kde lovi, co ma v bookmarku. To neni vubec spatne se podivat jak kesuji ostani.
  • 0

#31 island968

island968

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 41 příspěvků(y)

Publikováno 10 listopad 2007 - 9:09

Protože se nám CWG zdáli moc pěkné a pokud jsme je měnili v keši za něco jiného vždy nám přišlo že trade nebyl hodnotově vyrovnaný ta jsme si udělali vlastní. Dnes jsme došli už tak daleko že vlastně nic jineho než CWG v keškách neměníme. Jen škoda že jich je v okolí tak málo. :(
  • 0

#32 druzicka

druzicka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 201 příspěvků(y)

Publikováno 10 listopad 2007 - 10:09

Taky jsme ještě na CWG nenarazili, tak jsme si nechali udělat náš ať se to trochu rozmůže i na severovýchodě. Snad budou už brzo :o).
  • 0

#33 Trauma_Zero

Trauma_Zero

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 507 příspěvků(y)

Publikováno 10 listopad 2007 - 12:03

Občas měním hezké věci co jsou v cache za nové ale CWG neberu vůbec. Nechávám ležet. nebere mě to. Doufám že časem nebudou cache plné jen dřevěnných koleček. I dnes (velmi vyjímečně) se dá narazit na hezké věci v cache, a dobře vyměnit.
  • 0

#34 bob&bobek

bob&bobek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 215 příspěvků(y)

Publikováno 10 listopad 2007 - 14:57

Taky již nějakou dobu preferuji CWG. Když člověk někdy vidí obsah některých cache,tak by bylo asi lepší kdyby tam nálezce raději nic nedal. Někdy nevím jestli jsem náhodou neotevřel odpadkový koš. Popravdě,přiznejme si,že nález hezkého coinu nebo TB je přeci jen třešničkou k výtěznému nálezu cache. Samozřejmě,že vzhledem k ceně GC a TB si nemůžeme dovolit je jen tak rozhazovat a navíc by to stratilo své kouzlo. Myslím,že nápad s CWG byl velice povedený,nabývá to dalšího rozměru: -nemusím stále řešit co s sebou na výměnu -mohly by se s tím odstranit odpadky z cachí -mohu si je nechat a sbírat do kolekce A tady mi vznikla otázka: *přinesu je domu a kam je dám? Do krabičky v šuplíku a jsou v zapomění. Chvilku mi to vrtalo hlavou a včera jsem to s kámošem truhlářem dokončil - Stojan na CWG Jak se Vám líbí?
  • 0

#35 saiprs

saiprs

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 93 příspěvků(y)

Publikováno 10 listopad 2007 - 17:35

*přinesu je domu a kam je dám?
Do krabičky v šuplíku a jsou v zapomění.

Chvilku mi to vrtalo hlavou a včera jsem to s kámošem truhlářem dokončil - Stojan na CWG
Jak se Vám líbí?


Jj dobrej napad jen me tak napada,jak je v pripade potreby vyloupnes,jako truhlar vim,ze sou v otvorech dost na fest.Nebo pocitas s tim ze uz tam budou na porad?
  • 0
Saiprs-Pod vlivem GPS

Fotogalerie

Trojice

Na brdecku


#36 Olivin

Olivin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 266 příspěvků(y)

Publikováno 10 listopad 2007 - 18:05

saiprs napsal/a:

*přinesu je domu a kam je dám?
Do krabičky v šuplíku a jsou v zapomění.

Chvilku mi to vrtalo hlavou a včera jsem to s kámošem truhlářem dokončil - Stojan na CWG
Jak se Vám líbí?


Jj dobrej napad jen me tak napada,jak je v pripade potreby vyloupnes,jako truhlar vim,ze sou v otvorech dost na fest.Nebo pocitas s tim ze uz tam budou na porad?


Chtělo by to malou dirku uprostřed a zezadu by šel vytlačit.
  • 0

Garmin GPSMAP 60CSx, THL W100, c:geo, WhereYouGo


#37 bob&bobek

bob&bobek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 215 příspěvků(y)

Publikováno 10 listopad 2007 - 18:24

No na to jsem taky myslel,takže ten otvor pro zapuštění je tak hluboký,že CWG vyčuhuje asi 2mm nad povrchem desky. Dá se to lehce vyloupnout nožem nebo šroubovákem a zároveň to působý plasticky viz boční pohled.
  • 0

#38 chemic77

chemic77

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 470 příspěvků(y)

Publikováno 10 listopad 2007 - 21:09

hodně dobrý, myslím že by se to ujalo na shopu. Velice rád bych to uvítal. :)
  • 0

#39 Skleba

Skleba

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 504 příspěvků(y)

Publikováno 10 listopad 2007 - 21:10

CGWcka jsem ze zacatku nebral, postupne je zacal sbirat. Ted uz je beru, kdyz objevim nejake, ktere jeste nemame tak je to super. Ten stojanek je dobrej napad, zatim nevim kam bych dal ;) No treba zaramovat jako obraz. Zatim CWGcka mam v supliku. A pomalu zaciname rozhazovat po keskach i nase...
  • 0

#40 medard

medard

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 18 příspěvků(y)

Publikováno 10 listopad 2007 - 22:26

CGW v keškách nacházím moc rád:-) Je to věc, která se mi opravdu líbí a má především své kouzlo!
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama