Přejít na obsah


Fotka

Osobní CWG (ber nebo neber)


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
69 odpovědí na toto téma

#41 gerdik

gerdik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 499 příspěvků(y)

Publikováno 10 listopad 2007 - 23:16

chemic77 napsal/a:
hodně dobrý, myslím že by se to ujalo na shopu. Velice rád bych to uvítal. :)

Pěkné stránky.
Taky jsem si vedl statistiku. Ale u mnohých CWG uložených v keších jsem brzo stratil stopu.
  • 0

#42 bob&bobek

bob&bobek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 215 příspěvků(y)

Publikováno 10 listopad 2007 - 23:52

chemic77 napsal/a:
hodně dobrý, myslím že by se to ujalo na shopu. Velice rád bych to uvítal. :)


Puvodně jsem si je dělal pro sebe ale trefil jsi hřebíček na hlavičku.
Vzhledem k tomu,že jsem nedavno otevřel nový e-shop: www.geocacheshop.cz
tak to tam dám na prodej,třeba se to chytne.B)
  • 0

#43 Mion

Mion

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 942 příspěvků(y)

Publikováno 11 listopad 2007 - 7:45

gerdik napsal/a:
Pěkné stránky.
Taky jsem si vedl statistiku. Ale u mnohých CWG uložených v keších jsem brzo stratil stopu.

Ja si je očísloval a pak sledoval, u koho skončí. Škoda že ne všichni cacheři byli ochotni mne o vyzvednutí mého CWG informovat podle instrukcí na štítku u CWG. Ale velká většina mi naštěstí ínfo poslala.
Jinak málokterý CWG pokračoval v cestě po keších, ale s tím se počítá ;)
  • 0

#44 kapitola

kapitola

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 369 příspěvků(y)

Publikováno 11 listopad 2007 - 9:26

Taky se snazim pro sledovat kde moje CWG konci, bohuzel nekteri o nichz vim, ze jej vyzvedli nereaguji na mail z profilu. Skoda.:( Jinak taky konci u vetsinou prvniho nalezce, ale to mi dela v podstate radost. Beru to tak, ze je pro ne natolik zajimavy, ze neni duvod se jej zbavovat a posilat dal.;)
  • 0

#45 gerdik

gerdik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 499 příspěvků(y)

Publikováno 11 listopad 2007 - 9:42

Mion napsal/a:
Ja si je očísloval a pak sledoval, u koho skončí. Škoda že ne všichni cacheři byli ochotni mne o vyzvednutí mého CWG informovat podle instrukcí na štítku u CWG. Ale velká většina mi naštěstí ínfo poslala.
Jinak málokterý CWG pokračoval v cestě po keších, ale s tím se počítá ;)

No právě. Taky jsem si CWG očísloval. Nežádal jsem kačery, aby mi poslali info o odlovení. Předpokládal jsem, že to vyčtu z logů na internetu. Ale naprosto to zklamalo. Několik lidiček mé CWG z neznalosti věci přesunovalo po keších a bylo to nedohlatelné. Tak jsem se na evidenci CWG vykašlal a opatruji jen ty získané.
  • 0

#46 Mion

Mion

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 942 příspěvků(y)

Publikováno 11 listopad 2007 - 10:04

gerdik napsal/a:
... že to vyčtu z logů na internetu. Ale naprosto to zklamalo. Několik lidiček mé CWG z neznalosti věci přesunovalo po keších a bylo to nedohlatelné.

Jj, bez přesného záznamu tradování cachery v lozích je to problém. Někteří asi raději napíšou TNLN, aby nemuseli přemýšlet, a zapisovat co vyměnili. U kinder věcí to nevadí, ale u CWGček to docela zamrzí. :| Ale díky přidané osvětové kartičce s instrukcemi a odkazem na ohlašovací formulář na netu vím o všech svých CWG, kromě asi dvou, třech kusů. Nepočítám ty, co se bohužel ztratily i s keškou a skončily zřejmě u zlých mudlů ;)
  • 0

#47 RudaRaptor

RudaRaptor

    RudaRaptor

  • Members
  • PipPipPip
  • 264 příspěvků(y)

Publikováno 11 listopad 2007 - 21:57

CWGčko vlastníme a vzdy když, nějaké v kešce najdeme, tak ho bereme. Ale najit nějaké v keši je fakt svátek, stalo se nám to asi čtyřikrát, takže spíš měníme osobně nebo poštou po domluvě. Poník měl skvělý nápad s aktualizací vyrobených CWGček. Je škoda, že se nemůžeme podívat na nějaký úplný katalog.
  • 0

#48 Skleba

Skleba

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 504 příspěvků(y)

Publikováno 11 listopad 2007 - 22:04

2RaptorTeam: katalog je tady http://www.volny.cz/jpa/katalog.html je fakt, ze tam jeste neni uplne vsechno, protoze se stale rozrusta... BTW:muzeme CWG vymenit :);)
  • 0

#49 chemic77

chemic77

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 470 příspěvků(y)

Publikováno 12 listopad 2007 - 9:50

gerdik napsal/a:

chemic77 napsal/a:
hodně dobrý, myslím že by se to ujalo na shopu. Velice rád bych to uvítal. :)

Taky jsem si vedl statistiku. Ale u mnohých CWG uložených v keších jsem brzo stratil stopu.


Nevedu evidenci ani tak lidí, kteří si je berou jako spíš míst kam jsem je dal. Jsem taky velice rád, když si ho mohu nějakým způsobem opatřit. A byť je to jen relativní možnost, že se někdo podívá na mé stránky, aby zjistil kde jsou kulaté nesmysly, ale alespoň nějak se jim to snažím přiblížit.

Chtěl jsem to dávat do profilu, ale tam je to o dost složitější. Takže jsem využil rovnou svých stránek a kdo bude o mé CWG opravdu stát tak si ho má jak najít. Snad tím někomu pomůžu. :)
  • 0

#50 Ponik

Ponik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 188 příspěvků(y)

Publikováno 12 listopad 2007 - 16:58

Vodnik60 team napsal/a:
Přimlouval bych se k obnovení. Je tu spousta nováčků a třeba o CWG nic nevědí. Často se setkávám, že jej z keší vezmou bez výměny, asi je považují za TB. Možná by stálo za to maličko rozšířit heslo ve wiki, ne každý klikne na odkaz.


Tak našel jsem si ve svém geoprogramu trochu času a společně jsme z Honzou JPA vytvorili článek pro Wiki: http://wiki.geocaching.cz/wiki/CWG
Plánujeme přidání článku do projektů na web gc.cz (na gc-plzen už jej mají)

Dále je v plánu nová skupina diskusního fóra o sigitemech obecně...(CWG,CPG, geovizitky, keramické coiny, ručně dělané odměny pro FTF, sbírky, přírůstky, tipy a triky a jiné...) co vy na to, uvítáte jí? Má cenu jí vytvářet?
  • 0

#51 gerdik

gerdik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 499 příspěvků(y)

Publikováno 12 listopad 2007 - 18:33

Ponik napsal/a:
...
Dále je v plánu nová skupina diskusního fóra o sigitemech obecně...(CWG,CPG, geovizitky, keramické coiny, ručně dělané odměny pro FTF, sbírky, přírůstky, tipy a triky a jiné...) co vy na to, uvítáte jí? Má cenu jí vytvářet?


Já bych byl pro. hodně se zde diskutuje i o obsahu keší a etice kešerů. Myslím, že to sem patří.

PONIK: přemýšlel jsem jestli by se nevyplatilo, kdyby byla možnost (ne povinnost), aby CWG mělo své Trackovací číslo. Tak jako máš CWG Collection member. Kdo by chtěl, mohl by si koupit číslo a vypálit jej na svůj CWG. A kdo by jej našel mohl by si jej nechat a na GC.COM by jen logoval, že jej viděl. Byl by pro majitele přehled.
A cenově to zase nebude tak nářez.
Co o tom soudíš?
  • 0

#52 Bo.T.L.

Bo.T.L.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 040 příspěvků(y)

Publikováno 12 listopad 2007 - 20:30

Ponik napsal/a:
...
Dále je v plánu nová skupina diskusního fóra o sigitemech obecně...(CWG,CPG, geovizitky, keramické coiny, ručně dělané odměny pro FTF, sbírky, přírůstky, tipy a triky a jiné...) co vy na to, uvítáte jí? Má cenu jí vytvářet?


Co je to CPG? CWG znám, ale CPG?
Zvažoval jsem vytvoření svého personalizovaného předmětu podobného CWG, ale jednalo by se o odlitek mince. Zatím ten nápad nosím v hlavě a na papíře mám předlohu.
  • 0

#53 puk68

puk68

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 41 příspěvků(y)

Publikováno 12 listopad 2007 - 20:48

Ponik napsal/a: ... Dále je v plánu nová skupina diskusního fóra o sigitemech obecně...(CWG,CPG, geovizitky, keramické coiny, ručně dělané odměny pro FTF, sbírky, přírůstky, tipy a triky a jiné...) co vy na to, uvítáte jí? Má cenu jí vytvářet? Já myslím, že ano, pro mnoho lidí je to zajímavé zpestření.
  • 0

#54 gerdik

gerdik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 499 příspěvků(y)

Publikováno 12 listopad 2007 - 21:37

Bo.T.L. napsal/a:
Co je to CPG? CWG znám, ale CPG?
Zvažoval jsem vytvoření svého personalizovaného předmětu podobného CWG, ale jednalo by se o odlitek mince. Zatím ten nápad nosím v hlavě a na papíře mám předlohu.


No a to je CPG. :o)
http://www.ponik.net/cpgeocoins.htm
Je to ale trošku nákladnější.
  • 0

#55 Vodnik60 team

Vodnik60 team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 160 příspěvků(y)

Publikováno 12 listopad 2007 - 22:01

Ponik napsal/a:
Dále je v plánu nová skupina diskusního fóra o sigitemech obecně...(CWG,CPG, geovizitky, keramické coiny, ručně dělané odměny pro FTF, sbírky, přírůstky, tipy a triky a jiné...) co vy na to, uvítáte jí? Má cenu jí vytvářet?

Jsem určitě pro.
  • 0

#56 radek242

radek242

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 13 příspěvků(y)

Publikováno 02 duben 2008 - 7:52

Mam dotaz - muze byt CWG spolecne dvema (prip. vice) kacerum? Protoze jsem ke geocachingu zlakal i pritelkyni, tak si zalozila svuj ucet, aby bylo jasne, ze lovime ve dvou, protoze z meho nicku by to zrejme nebylo. Protoze vsak nick na GC.com nejde zmenit (treba na nejaky team), tak vzdy logujem pod dvema nickama spolecne. Ted si chceme udelat sve CWG, ale neni mi jasne, jestli dle "reguli" na nem muzeme mit oba nicky. Delat 2 ruzna CWG se nam zas moc nechce ... stejne zvlast chodit asi nebudem ...
  • 0

#57 Skleba

Skleba

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 504 příspěvků(y)

Publikováno 02 duben 2008 - 7:58

radek242 ale nick zmenit jde, mrkni treba sem http://www.geocachin...8866#post_68866
  • 0

#58 MiraH

MiraH

    MiraH

  • Members
  • PipPipPip
  • 144 příspěvků(y)

Publikováno 02 duben 2008 - 8:10

CWG beru vždy, pokud doma zjistím, že ho mám, přesouvám ho do další keše, třeba se dostane dál od domovských souřadnic. Svoje CWG nechávám v keších, které se mi líbí.
  • 0

#59 gerdik

gerdik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 499 příspěvků(y)

Publikováno 02 duben 2008 - 15:55

MiraH napsal/a:
CWG beru vždy, pokud doma zjistím, že ho mám, přesouvám ho do další keše, třeba se dostane dál od domovských souřadnic. Svoje CWG nechávám v keších, které se mi líbí.

To je právě to.
Na jedné straně píšeš, že své CWG necháváš v keši, která se Ti líbí a na druhé straně cizí CWG posouváš dál.
Já taky dávám své CWG do keší, které jsou pro mne něčím váznamné (ať už objektivně - jsou pěkně udělané ;nebo i subjektivně - pěkné počasí, společný odlov ...). Vyjadřuji tím především, že keš stojí zato. A rozhodně bych nechtěl, aby mé CWG někdo stěhoval po keších. Pak už to ztrácí význam "ohodnocení" keše.
Tak to vidím já.
  • 0

#60 polerok

polerok

    Polerok

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 002 příspěvků(y)

Publikováno 02 duben 2008 - 20:53

Nemá=beru - bo sbírám ne ;) Nemám=nechám ležet - bo nejsem hamoun ne B) Obecný problém býva co za to, ale tak pokud to není odměna pro FTF, STF... atd. tak se domnívám, že třeba keramická placička není špatná.... Pro tenhle účel je mám taky v zásobě :) Jen si je nesmím zapmenou vzít :D
  • 0

To, ze pisu bez diakritiky je zpusobeno anglickou klavesnici...

-----------------------------------------------------------------------

Podpis? A jak se mám jako podepsat, když tu nemám pero....





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama