Přejít na obsah


Fotka

Jak být ÚSPĚŠNÝ ve FTF


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
47 odpovědí na toto téma

#21 CykloDav

CykloDav

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 367 příspěvků(y)

Publikováno 29 prosinec 2007 - 12:29

Možná vrtulník:)
  • 0
Kolo jede

#22 Dawit

Dawit

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 79 příspěvků(y)

Publikováno 29 prosinec 2007 - 12:49

Kdysi jsem si udělal skriptík, který mi každou 1/2 hodinu (a v reviewerském primetimu každou 1/4 hodinu) kontroloval kešky v okolí mého domu a když našel novou, poslal mi smsku.


myslíš že bys mohl dát k dispozici tuhle věcičku? ;)
  • 0

#23 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 29 prosinec 2007 - 18:53

Colonel74 napsal/a:
Na lov FTF je prakticky nutnost Premium membership. A potom je dobry zrici se alkoholu, vubec nespat a mit stale plnou nadrz :D :D :D Ahoj Midlane ;) :P

Moje řeč :-) Možná bych ještě doplnil mít operátora Vodafone, stále nabitou GPSku na připravenou kačerskou výbavu...
  • 0

#24 Harwey

Harwey

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 208 příspěvků(y)

Publikováno 29 prosinec 2007 - 19:29

Shrnul bych to podle důležitosti pořadí: 1. být PM (to jsem i bez poplatků od narození :D) 2. být neustále střízlivý (s tím mám občas problém :D) 3. mít k dispozici neustále připojení k internetu 4. nebýt líný 5. mít dost peněz na benzín. 6. mít možnost vyrazit i v pracovní době. Tak se nad tím zamyslete zájemci o FTF, jestli Vám to stojí za to.B):D:p
  • 0

#25 Dommi

Dommi

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 23 příspěvků(y)

Publikováno 29 prosinec 2007 - 19:37

upravila bych to na mit dost penez na benzin a na pokuty :D
  • 0

#26 Dawit

Dawit

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 79 příspěvků(y)

Publikováno 29 prosinec 2007 - 19:54

Já budu jezdit na kole..jakou mám šanci na FTF :D:D
  • 0

#27 wmh

wmh

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 659 příspěvků(y)

Publikováno 29 prosinec 2007 - 23:14

To chce hlavne poradnej trening ! Treba na FTF Simulatoru ! :D:D - GC139M9
  • 0

#28 R-A-von-B

R-A-von-B

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 385 příspěvků(y)

Publikováno 01 leden 2008 - 17:39

Dommi napsal/a:
upravila bych to na mit dost penez na benzin a na pokuty :D


V Praze? Proti kolu bez šance ;)
  • 0

#29 R-A-von-B

R-A-von-B

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 385 příspěvků(y)

Publikováno 01 leden 2008 - 17:41

Dawit napsal/a:

Kdysi jsem si udělal skriptík, který mi každou 1/2 hodinu (a v reviewerském primetimu každou 1/4 hodinu) kontroloval kešky v okolí mého domu a když našel novou, poslal mi smsku.


myslíš že bys mohl dát k dispozici tuhle věcičku? ;)


No, je na ní třeba linuxový server s pevným připojením na net, a s právem zapisovat do cronu.
  • 0

#30 kapitola

kapitola

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 369 příspěvků(y)

Publikováno 01 leden 2008 - 18:20

Robert-Antonio von Barrandoff napsal/a:

V Praze? Proti kolu bez šance ;)



Jak to v tom pripade ten PaBa v tom bavoraku dela? Ze by prijel vzdy na kole a pak si ho nechal pristavit?

:D:D:D
  • 0

#31 Jitka_F

Jitka_F

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 309 příspěvků(y)

Publikováno 01 leden 2008 - 19:07

Mimo téma, proč u téhle kešky GCQ8NK chybí Published log?
  • 0

#32 jimmyjames

jimmyjames

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 176 příspěvků(y)

Publikováno 01 leden 2008 - 19:58

Robert-Antonio von Barrandoff napsal/a:

Dawit napsal/a:

Kdysi jsem si udělal skriptík, který mi každou 1/2 hodinu (a v reviewerském primetimu každou 1/4 hodinu) kontroloval kešky v okolí mého domu a když našel novou, poslal mi smsku.


myslíš že bys mohl dát k dispozici tuhle věcičku? ;)


No, je na ní třeba linuxový server s pevným připojením na net, a s právem zapisovat do cronu.

Tyto podmínky splňuju. Mohl bys mi prosím poskytnout skriptík? :) Jsem pak ochoten tuto službu nabídnout i dalším lidem, pokud bude zájem.
  • 0

#33 R-A-von-B

R-A-von-B

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 385 příspěvků(y)

Publikováno 01 leden 2008 - 22:08

kapitola napsal/a:
Jak to v tom pripade ten PaBa v tom bavoraku dela? Ze by prijel vzdy na kole a pak si ho nechal pristavit?

:D:D:D


Jo, to nevím. Nicméně na mých neúspěšných ftfkách mne už předběhl Dorki, Mel-Man, PC-Romeo, ale PaBa ještě nikdy :)
  • 0

#34 les-coccinelles

les-coccinelles

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 309 příspěvků(y)

Publikováno 02 leden 2008 - 13:09

jimmyjames napsal/a:
Tyto podmínky splňuju. Mohl bys mi prosím poskytnout skriptík? :) Jsem pak ochoten tuto službu nabídnout i dalším lidem, pokud bude zájem.


Paráda. Takže víme komu děkovat, až budeme jednu cache logovat půl hodiny... Doopravdy při současném kurzu $ nemáte na PM?
  • 0

#35 Dawit

Dawit

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 79 příspěvků(y)

Publikováno 02 leden 2008 - 13:55

No tak koukam ze FTF necham jinym...se svym kolem toho moc nenajdu..a nebo se zamerim na doposud nenalezeny púoklady :)
  • 0

#36 jimmyjames

jimmyjames

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 176 příspěvků(y)

Publikováno 02 leden 2008 - 14:23

les-coccinelles napsal/a:

jimmyjames napsal/a:
Tyto podmínky splňuju. Mohl bys mi prosím poskytnout skriptík? :) Jsem pak ochoten tuto službu nabídnout i dalším lidem, pokud bude zájem.


Paráda. Takže víme komu děkovat, až budeme jednu cache logovat půl hodiny... Doopravdy při současném kurzu $ nemáte na PM?

Proč bys kvůli tomu měl jednu keš logovat půl hodiny??

Zamyslel ses někdy nad tím, kam ty peníze vybrané z PM jdou? Provoz jejich serveru určitě tolik peněz zdaleka nestojí... Podle mne to je dost předražené a odmítám tuhle orgranizaci za těchto podmínek peněžně sponzorovat. Navíc nic jiného, pro mne užitečného, kromě zasílání informací o nových keškách, za to nedostanu. To mi za 550Kč/rok tedy nestojí... Především mi však jde o princip.

EDIT: Mimochodem GC.com podporuje odesílání upozornění na nové kešky SMSkou na české mobilní operátory? To mne docela udivuje..
  • 0

#37 Dorcadion

Dorcadion

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 315 příspěvků(y)

Publikováno 02 leden 2008 - 14:40

Zamyslel ses někdy nad tím, kam ty peníze vybrané z PM jdou? Provoz jejich serveru určitě tolik peněz zdaleka nestojí... Podle mne to je dost předražené a odmítám tuhle orgranizaci za těchto podmínek peněžně sponzorovat. Navíc nic jiného, pro mne užitečného, kromě zasílání informací o nových keškách, za to nedostanu. To mi za 550Kč/rok tedy nestojí... Především mi však jde o princip.


...hmm, asi máš o platbách za konektivitu a provozu serveru typu gc.com dost pomýlené představy. Ale hlavně - pokud je ti těch 30USD/rok příliš, tak se něčil že nemáš notifikace a nežebrej o skriptík :D:D... Jinak to vypadá jako česká vyčůranost - neplatit, stěžovat si že je to drahé, ale přitom se chtít "vézt" za prachy těch blbů, co zaplatili... :D
  • 0

#38 jimmyjames

jimmyjames

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 176 příspěvků(y)

Publikováno 02 leden 2008 - 14:47

Vážně? Kolik asi tak lidí může mít zaplacené PM? Jakoupak to asi může dát ve výsledku sumu, hm? Kde se tu prosímtě čílím, že nemám notifikace?! Kde žebrám o skriptík? Padla tu zmínka o skriptu, tak jsem se slušně zeptal, jestli by mi ho mohl poskytnout. Přitom jsem také nabídl, že to budu poskytovat i dalším lidem (zdarma). Pro mne to není životně důležité... Nejsem lovec FTFek.
  • 0

#39 alkes

alkes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 176 příspěvků(y)

Publikováno 02 leden 2008 - 15:37

Uf autocenzura naštěstí zafungovala.
Snad jen tedy... víš o tom, že existuje třeba opencaching a jiné geocachingové servery a že, když přijdeš do krámu, kde se ti nelíbí, je lepší jít do nějakýho jinýho... změny tady totiž zrovna s tímhle přístupem těžko dosáhneš, nehledě na to, že bys ji musel dosáhnout hlavně tady: http://forums.groundspeak.com/gc/.
  • 0

#40 jimmyjames

jimmyjames

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 176 příspěvků(y)

Publikováno 02 leden 2008 - 16:03

Ano, o těchto serverech vím. Jenže mne GC.com bez PM účtu celkem vyhovuje, proč bych tedy měl měnit krám? Přeci podmínkou užívání GC.com není zaplacení PM účtu! Nevidím nic špatného na tom, že si zpoplatněné služby nahradíme vlastním řešením, navíc lepším. Místo PocketQuery používám Skrýšotlač, který mi plně vyhovuje. PocketQuery mi nic navíc nenabízí... Proč bych tedy za něj měl platit, když mám k dispozici lepší řešení, navíc zdarma? Nikde jsem se nedočetl, že by GC.com uměl posílat upozornění na nové keš formou smsky. Našel jsem poze možnost poslání upozornění na mail. Žádný zázrak. Toto bych klidně nahradil zmíněným skriptem, který umí posílat upozornění i formou SMSky... K mapě na GC.com se snad nemá ani smysl vyjadřovat. Neustále přetížená, nestabilní a téměř nepoužitelná. Nemyslím si, že by to možnost filtrování, která je pouze pro PM členy, nějak zachránila. Nicméně je nejaktuálnější, takže ji také občas používám, jinak mám raději mapu zde, na GC.cz, která je mnohonásobně rychlejší a lepší. Bookmarky nepotřeuju. Hledání keší podél cesty zatím nepotřebuju. Tedy za co za své peníze dostanu navíc? Prakticky nic. Proč bych tedy měl platit? Až mi GC.com nabídne něco, co pro mne bude mít nějaký smysl, tak za to možná zaplatím. Kdybych za to dostal alespoň použitelnou, rychlou a stabilní mapu s pokročilými možnostmi filtrace, jako je tu na GC.cz, tak bych si PM koupil. Kdyby GC.com vyhlásil, že má potíže se zaplacením provozních nákladů a ukázal účty, tak jim v zájmu podpory GC rád přispěju, i když bych z toho žádnou službu navíc neměl. Na GC.com jsem především z toho důvodu, že je to centrální server GC a je na něm je tedy nejvíce lidí a tedy i nejvíce registrovaných kešek. Zakladání další alternativních serverů je podle mne v tomto trochu kontraproduktivní (určitá množina kešek na tomhle serveru, další na jiném.....). Nejsem žádný typ "linuxák", který by všude vykřikoval řeči o svobodném SW a opensource, házel špínu na všechno komerční, odmítal za cokoli platit a místo toho by raději hledal ve všem "free" a "opensource" alternativy, ač mnohdy mnohem horší kvality. Nicméně nebudu si kupovat něco, pro co existuje lepší alternativa, navíc jako bonus je dokonce zdarma.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama