Přejít na obsah


Fotka

Garmin Colorado


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
1072 odpovědí na toto téma

#981 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 28 březen 2009 - 16:29

ano, na mape najedes kurzorem odkud chces delat azimut, kliknes enter (objevi se ti "go" nebo "jdi" ) a ted das leve horni tlacitko voleb. jednu z nabidek budes mit projektovat waypoint.
  • 0

#982 bodlak

bodlak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 900 příspěvků(y)

Publikováno 28 březen 2009 - 16:34

meeda86 napsal/a:
je možné do colorada dát z aktuálního místa např.azimut 210° a třeba 500metrů vzdálenost?

Znám dvě možnosti.

1. stránka Kompas > Volby > Zadej směr a jdi >
otáčet se a Uzamknout směr > Projektovat tras. bodu > nastavit vzdálenost a založit nový trasový bod. K němu pak navigovat

2. Uložit současnou pozici jako bod. Hledat trasové body, najít a zobrazit ten současný. Volby > Projekt. tras.bodu > zadat směr, zadat vzdálenost. Uložit jako nový bod a navigovat k němu.
  • 0

#983 mr.kokos

mr.kokos

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 27 příspěvků(y)

Publikováno 31 březen 2009 - 15:23

Chrěl bych se zeptat, jak je to s voděodolností. Nemyslím přímo plavání a koupání ale jestli když prší jestli to koloušovi vadí...
  • 0

#984 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 31 březen 2009 - 15:52

mr.kokos napsal/a:
Chrěl bych se zeptat, jak je to s voděodolností. Nemyslím přímo plavání a koupání ale jestli když prší jestli to koloušovi vadí...


na to je tezka odpoved - memu to nevadi. ale co kus, to original s rozlicnym chovanim :) nekdo psal, ze po zmoknuti slo colorado do kopru. takze asi vetsine dest nevadi, ale sem tam jo :).
  • 0

#985 mr.kokos

mr.kokos

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 27 příspěvků(y)

Publikováno 31 březen 2009 - 16:04

a jak jste celkem s koloušem spokojeni? Jsou třeba nějaké problémy? Uvažuji o koupi...
  • 0

#986 1gato1

1gato1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 491 příspěvků(y)

Publikováno 31 březen 2009 - 16:13

Me CO spadlo do kaluze,take zmoklo a dobre. Jinak za sebe muzu rict,spokojenost.Na ovladani jsem si zvyknul a vyhovuje mi.Pouzivam ho v aute i pesky.Mam tam TOPO Czech 2 a Atlas 7,Fw 2.80. Bez problemu,mohu doporucit.
  • 0
Blaze tomu, kdo nic nema, nema starost, kam to schova.

#987 Ruvit

Ruvit

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 434 příspěvků(y)

Publikováno 31 březen 2009 - 16:27

mr.kokos napsal/a:
Chrěl bych se zeptat, jak je to s voděodolností. Nemyslím přímo plavání a koupání ale jestli když prší jestli to koloušovi vadí...


Jak se o Kolouších říká, co kus to originál. Prozatím všem se kterými jsem se setkal déšť nevadil, ale u většiny vadí kolečku. Většinou pak začíná drhnout.
  • 0

#988 Tabi

Tabi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 128 příspěvků(y)

Publikováno 31 březen 2009 - 20:51

mr.kokos napsal/a:
Chrěl bych se zeptat, jak je to s voděodolností. Nemyslím přímo plavání a koupání ale jestli když prší jestli to koloušovi vadí...


Tak já po roce používání problém nemám. Občas je CO tak špinavé, že musí doma pod vodovod a vůbec mu to nevadí. Jinak déšť na řídítkách kola je taky bez problémů. Kolečko jsem promazal silikonovou vazelínou a zatím to funguje. FW 2.90 funguje dokonale a tak vlastně není co řešit ...
  • 0
Garmin Colorado 300 / Samsung Xcover 271 / Xperia Active + kolo + batoh + ... vše co je potřeba

#989 mr.kokos

mr.kokos

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 27 příspěvků(y)

Publikováno 01 duben 2009 - 7:58

Luxus...asi du do něj. Ještě jsem si myslel že počkám až trochu zlevní oregon ale colorado se mi začíná líbit čím dál víc:-D
  • 0

#990 bodlak

bodlak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 900 příspěvků(y)

Publikováno 01 duben 2009 - 8:05

Stejná zkušenost jako Tabi. Mažu i těsnění. Na ovládání kolečkem si lze zvyknout velice rychle. Jediné velké mínus vidím v zadávání textu, to je ukroucení kolečka i palce. Přitom by stačilo zobrazit mapu znaku v nějaké tabulce, jako to má Oregon.
  • 0

#991 ikocka

ikocka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 32 příspěvků(y)

Publikováno 04 duben 2009 - 17:41

Tabi napsal/a:

mr.kokos napsal/a:
Chrěl bych se zeptat, jak je to s voděodolností. Nemyslím přímo plavání a koupání ale jestli když prší jestli to koloušovi vadí...


Tak já po roce používání problém nemám. Občas je CO tak špinavé, že musí doma pod vodovod a vůbec mu to nevadí. Jinak déšť na řídítkách kola je taky bez problémů. Kolečko jsem promazal silikonovou vazelínou a zatím to funguje. FW 2.90 funguje dokonale a tak vlastně není co řešit ...



Měl bych prosbu. Poraďte prosím, kde se dá sehnat silikonová vazelina a jak se vyndavá to kolečko? Díky za odpověď.
  • 0

#992 mr.kokos

mr.kokos

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 27 příspěvků(y)

Publikováno 04 duben 2009 - 18:36

Super, s největší pravděpodobností si colorado ve čtvrtek nebo v pátek jedu koupit. Už se me,ůžu dočkat...;)
  • 0

#993 bodlak

bodlak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 900 příspěvků(y)

Publikováno 04 duben 2009 - 21:40

ikocka napsal/a:
Měl bych prosbu. Poraďte prosím, kde se dá sehnat silikonová vazelina a jak se vyndavá to kolečko? Díky za odpověď.

Lékárna, obchod s elektrosoučástkama,
  • 0

#994 ikocka

ikocka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 32 příspěvků(y)

Publikováno 05 duben 2009 - 8:34

Díky.
  • 0

#995 bodlak

bodlak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 900 příspěvků(y)

Publikováno 05 duben 2009 - 10:49

Vazelína se používá k mazání slídových podložek pod chladiče, ale bacha aby to byla opravdu silikonová vazelína, dnes se používají i různé pasty se stříbrem apod. a to je k prdu. Kolečko vyndáš dloubáním nehtem kolem dokola.
  • 0

#996 hmhappy

hmhappy

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 3 příspěvků(y)

Publikováno 09 duben 2009 - 13:15

1gato1 napsal/a:
Asi nejpohodlnejsi,myslim je byt PM a naladovat tam PQ. Tak jich tam dostanes 2000 i s listingy. Ja jich tam tedy mam kolem 1200 a OK.


Ahoj, mohl bys Ty nebo někdo trochu rozvést ten princip ukládání více kešek pod jeden gpx soubor? Myslím, že každý kdo tento přístroj používá a na kešky se vydává trochu pravidelně, tak se s tímto problémem za čas setká.. Díky moc.
  • 0

#997 radvoj

radvoj

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 135 příspěvků(y)

Publikováno 09 duben 2009 - 13:42

Ahoj, mohl bys Ty nebo někdo trochu rozvést ten princip ukládání více kešek pod jeden gpx soubor? Myslím, že každý kdo tento přístroj používá a na kešky se vydává trochu pravidelně, tak se s tímto problémem za čas setká.. Díky moc.


http://geowiki.hidde...ki/Pocket_Query
  • 0

#998 mekeke

mekeke

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 95 příspěvků(y)

Publikováno 20 duben 2009 - 7:30

Chtěl jseem se zeptat, jestli je možné vložit do Colorada kešky ze skrýšotlače i když nejsem PM ??? Nebo jaký je další způsob vkládání bodů do GPS. Díky za radu
  • 0

#999 bodlak

bodlak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 900 příspěvků(y)

Publikováno 20 duben 2009 - 10:36

Obecně, do Colorada nacpeš kešky třemi způsoby: 1. jako waypointy (např. přes MapSource) - jen nazev a poznamka 2. jako kešky - GPX soubor kompatibilní s PQ - full listing 3. jako POI - název a taková rozšířená poznámka Snad se nepletu, že vše tu na fóru již bylo řešeno. Když tak hledej i ve vláknech Oregon, to je stejný
  • 0

#1000 ikocka

ikocka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 32 příspěvků(y)

Publikováno 15 květen 2009 - 19:50

Vážení, tak jsem slyšel, že se COLORADO přestalo vyrábět a tím pádem by skončil další vývoj firmware. Víte o tom něco ??
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama