Přejít na obsah


Fotka

Garmin Colorado


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
1072 odpovědí na toto téma

#961 molloy

molloy

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 26 příspěvků(y)

Publikováno 26 leden 2009 - 21:08

Mě funguje 3d úplně bez problémů. Fw 2.60. Ale vypadá to, že moje kolorádo je nějaký povedený kousek. Ostatní popisované problémy se u mě nevyskytly, kromě jednoho, zde nepopisovaného, ten vyřešil právě fw 2.60. Vše funguje jak má, proto se bojim apgrejdovat na 2.90
  • 0

#962 Tabi

Tabi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 128 příspěvků(y)

Publikováno 26 leden 2009 - 22:38

3D jede bez problémů. Zobrazení není dokonalé, ale funguje. FW2.90 Jinak opravdu není o čem psát CO už funguje...B)
  • 0
Garmin Colorado 300 / Samsung Xcover 271 / Xperia Active + kolo + batoh + ... vše co je potřeba

#963 HonDav

HonDav

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 51 příspěvků(y)

Publikováno 31 leden 2009 - 11:16

tak jsem zkusil experimentovat s firmwarem a zjistil jsem že při verzi 2.60 3D funguje v pohodě a s každou vyššší verzí je to čím dál horší - u 2.70 se sem tam zasekne, 2.80 - naběhne jen když zasunu nebo vyndám napájení a při 2.90 většinou nepomůže ani to . --- hold je to zbytečná funkce
  • 0

#964 onovy

onovy

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 107 příspěvků(y)

Publikováno 02 únor 2009 - 19:03

Aktualizace prekladu: http://opengtt.nomi....orado/Czech.gtt

  • 0

#965 hmhappy

hmhappy

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 3 příspěvků(y)

Publikováno 23 únor 2009 - 13:13

Mám problém.. Nezobrazujou se mi v Coloradu kešk, které tam nahraji přes GC.com. Kliknu na kešku.dám SENT TO, najde si to mojí GPSku, dám SENT apo té mi to písne,že vše je ok. Jenže-po zapnutí GPS tam není zapsaná.. Když otevřu složku Garmin-GPX, tak tam ji podle kódu kešky najdu.. Nechápu to. do nedávna mi to fungovalo bezchybně.. Předesílám, že celkově mam uložených max 120 keší.. Nemá někdo nějaký nápad co s tím.. Díky moc za pomoc..
  • 0

#966 mlog

mlog

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 256 příspěvků(y)

Publikováno 23 únor 2009 - 13:22

hmhappy napsal/a:
Mám problém.. Nezobrazujou se mi v Coloradu kešk, které tam nahraji přes GC.com. Kliknu na kešku.dám SENT TO, najde si to mojí GPSku, dám SENT apo té mi to písne,že vše je ok. Jenže-po zapnutí GPS tam není zapsaná.. Když otevřu složku Garmin-GPX, tak tam ji podle kódu kešky najdu.. Nechápu to. do nedávna mi to fungovalo bezchybně.. Předesílám, že celkově mam uložených max 120 keší.. Nemá někdo nějaký nápad co s tím.. Díky moc za pomoc..

Když už jsi teď Premium member, zkus to tlačítko vedle, jak už jsem zmiňoval v mailu, GPX exchange file a soubor ulož do adresáře Garmin/GPX, je jedno jestli v přístroji nebo na kartě.
  • 0

#967 evass

evass

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 96 příspěvků(y)

Publikováno 23 únor 2009 - 13:36

hmhappy napsal/a:
Mám problém.. Nezobrazujou se mi v Coloradu kešk, které tam nahraji přes GC.com. Kliknu na kešku.dám SENT TO, najde si to mojí GPSku, dám SENT apo té mi to písne,že vše je ok. Jenže-po zapnutí GPS tam není zapsaná.. Když otevřu složku Garmin-GPX, tak tam ji podle kódu kešky najdu.. Nechápu to. do nedávna mi to fungovalo bezchybně.. Předesílám, že celkově mam uložených max 120 keší.. Nemá někdo nějaký nápad co s tím.. Díky moc za pomoc..

Z vlastní zkušenosti:
Tímto způsobem se do Colorada vejde přesně kolem těch 120 keší, více už ne. Jediná možnost: všechny gpx soubory smazat na Coloradu, odpojit, znovu připojit a zase zvesela nahrávat :)....
  • 0

#968 hmhappy

hmhappy

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 3 příspěvků(y)

Publikováno 23 únor 2009 - 19:22

Je to pravda,přátelé.. Zkusil jsem to a EJHLE!! ono to fachá! Všem moc děkuji za pomoc a omlouvám se, že jsem Vás nutil přemýšlet nad mojimi problémy:). Děkuji. Stejně mi ale nejde do hlavy, proč tryto věci nejsou pořešeny jinak. Stav a počet keší by ty navigace měli ukazovat a při nejhorším by to mělo být uvedeno v manuálu.. A když jsme v té debatě, tak jak do toho Coloráda dostat keší vyšší počet? Těch cca 120 je dost málo..
  • 0

#969 Petr1868

Petr1868

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 271 příspěvků(y)

Publikováno 23 únor 2009 - 20:05

hmhappy napsal/a:
Je to pravda,přátelé.. Zkusil jsem to a EJHLE!! ono to fachá! Všem moc děkuji za pomoc a omlouvám se, že jsem Vás nutil přemýšlet nad mojimi problémy:). Děkuji. Stejně mi ale nejde do hlavy, proč tryto věci nejsou pořešeny jinak. Stav a počet keší by ty navigace měli ukazovat a při nejhorším by to mělo být uvedeno v manuálu.. A když jsme v té debatě, tak jak do toho Coloráda dostat keší vyšší počet? Těch cca 120 je dost málo..

musíš si nějakým programem stáhnout více keší do jednoho gpx souboru. Já na to používám Mozigo.
  • 0

#970 1gato1

1gato1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 491 příspěvků(y)

Publikováno 23 únor 2009 - 20:44

Asi nejpohodlnejsi,myslim je byt PM a naladovat tam PQ. Tak jich tam dostanes 2000 i s listingy. Ja jich tam tedy mam kolem 1200 a OK.
  • 0
Blaze tomu, kdo nic nema, nema starost, kam to schova.

#971 meeda86

meeda86

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 183 příspěvků(y)

Publikováno 24 únor 2009 - 10:48

ahojte.mám colorado jen chvilku a chybí mi tamjedna funkce.když dám navigovat kešku tak jsem byl zviklí že mám možnost se podívat na mapu kde keška je.tady to nejde?tady mi to od mého aktualního místa ukáže ,,vzdušnou čáru,, kudy mám jít.
  • 0

#972 BAFteam

BAFteam

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 249 příspěvků(y)

Publikováno 24 únor 2009 - 14:19

meeda86 napsal/a:
ahojte.mám colorado jen chvilku a chybí mi tamjedna funkce.když dám navigovat kešku tak jsem byl zviklí že mám možnost se podívat na mapu kde keška je.tady to nejde?tady mi to od mého aktualního místa ukáže ,,vzdušnou čáru,, kudy mám jít.


Otačej kolečkem pro zmenšení mapy, abys viděl, kde ta "fialová čára" končí resp. kde je kešulka. Případně si dej ve výběru mapu.
P.S. Znáš krom jiného vyjmenovaná slova po "v"? :o
  • 0

#973 Orikus

Orikus

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 3 příspěvků(y)

Publikováno 10 březen 2009 - 10:38

Měl bych jednu otázečku, jak smažu v Coloradu trasové body? V MS je smažu pak nahraju zpět do GPS a body tam jsou pořád. Děkuji
  • 0

#974 Ruvit

Ruvit

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 434 příspěvků(y)

Publikováno 10 březen 2009 - 11:59

Jiné-Waypoint Manager-Volby-Smazat všechny trasové body.
  • 0

#975 meeda86

meeda86

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 183 příspěvků(y)

Publikováno 23 březen 2009 - 12:10

jak vymazu prosle trasy v coloradu?
  • 0

#976 Mikecood

Mikecood

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 91 příspěvků(y)

Publikováno 23 březen 2009 - 14:27

Nemám ho teď při ruce ale mělo by to být: Systém-Prošlé trasy-Vymazat aktuální trasu
  • 0

#977 kulin&janek

kulin&janek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 71 příspěvků(y)

Publikováno 23 březen 2009 - 19:20

Trosku jinak, Nastaveni-Prosle trasy-Volby-Vymazat aktualni trasu
  • 0

#978 meeda86

meeda86

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 183 příspěvků(y)

Publikováno 23 březen 2009 - 22:37

chci vymazat vsechny,neee aktuální .žádnou aktualni nemam
  • 0

#979 bodlak

bodlak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 900 příspěvků(y)

Publikováno 24 březen 2009 - 7:11

Jestli myslíš 'Archivované', tak jedině tak, že připojíš k PC a smažeš patřičné GPX soubory ve složce \Garmin\Gpx\ .
  • 0

#980 meeda86

meeda86

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 183 příspěvků(y)

Publikováno 28 březen 2009 - 16:00

je možné do colorada dát z aktuálního místa např.azimut 210° a třeba 500metrů vzdálenost?
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama