Přejít na obsah


Fotka

Garmin Colorado


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
1072 odpovědí na toto téma

#941 1gato1

1gato1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 491 příspěvků(y)

Publikováno 18 listopad 2008 - 22:06

Tabi napsal/a:

Já jsem si všiml, že na mě Colorado "mrká" i když je vypnuté :o.
Děje se tak nepravidelně. Prostě se z ničeho nic lehce rozsvítí a po chvilce zase zhasne.
Raději z něho vyndavám baterie, když ho déle nepoužívám.

Zkoušel už někdo ten nový s/w ?


Ja tedy mam zkusenost,ze kdyz jsem mel v lete zapnuty zaznam tlaku vzduchu i pri vypnutem pristroji, mel jsem zaznam tlaku vzduchu jak z barometru,tak,ted uz nevim v jakych intervalech se colorado chovalo jak pises. Po vypnuti zaznamu tlaku i pri vypnutem pristroji se rozsvecet prestalo. Nekolikrat odzkouseno,vsimnul jsem si toho poprve nahodou v noci a dost jsem byl prekvapen. Ted mam zaznam jen pri zapnutem pristroji a neblika.


Novy sw zatim nemam,chci par dni pockat,je to velke zlepseni? Mate nekdo zkusenost? Diky.
  • 0

#942 Tabi

Tabi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 128 příspěvků(y)

Publikováno 19 listopad 2008 - 16:19

Tak to mě nenapadlo. Dnes jsem záznam vypnul a dal Colorado vedle monitoru a opravdu "nemrká".:D
  • 0
Garmin Colorado 300 / Samsung Xcover 271 / Xperia Active + kolo + batoh + ... vše co je potřeba

#943 1gato1

1gato1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 491 příspěvků(y)

Publikováno 19 listopad 2008 - 19:16

Prima tak to jsem rad,ze jsem mohl dat take nejakou dobrou radu,vetsinou jsem rozumy bral tady:)
  • 0

#944 ikocka

ikocka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 32 příspěvků(y)

Publikováno 16 prosinec 2008 - 21:31

Prosím poraďte: i když mám nastavení -mapa-orientace-trasa nahoře, tak se mi mapa ani modrá šipka neotáčí podle pohybu navigace a nevím co s tím. Po zapnutí to chvilku funguje a pak to zamrzne a při pohybu se mapa nehne. Nevíte někdo co s tím? Díky.
  • 0

#945 rr

rr

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 160 příspěvků(y)

Publikováno 17 prosinec 2008 - 9:38

ikocka napsal/a:
Prosím poraďte: i když mám nastavení -mapa-orientace-trasa nahoře, tak se mi mapa ani modrá šipka neotáčí podle pohybu navigace a nevím co s tím. Po zapnutí to chvilku funguje a pak to zamrzne a při pohybu se mapa nehne. Nevíte někdo co s tím? Díky.


Mohlo by to být třeba starou verzí firmware - jakou verzi firmware provozuješ?
  • 0

#946 Tabi

Tabi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 128 příspěvků(y)

Publikováno 17 prosinec 2008 - 18:06

Tak tohle se mi stávalo s firmware 2.70. Stačilo zkalibrovat kompas.
  • 0
Garmin Colorado 300 / Samsung Xcover 271 / Xperia Active + kolo + batoh + ... vše co je potřeba

#947 ikocka

ikocka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 32 příspěvků(y)

Publikováno 18 prosinec 2008 - 21:15

Mám verzi 2.9 a kompas kalibruji pořád. Právě že dříve jsem se s tím nesetkal.
  • 0

#948 Orikus

Orikus

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 3 příspěvků(y)

Publikováno 27 prosinec 2008 - 22:40

ikocka napsal/a:
Mám verzi 2.9 a kompas kalibruji pořád. Právě že dříve jsem se s tím nesetkal.


Na to s chci přesně zeptat. Je normální, že před každým hledáním je potřeba kalibrovat? Mapa ukazuje dobře a kompasová střelka přesně na druhou stranu.
  • 0

#949 1gato1

1gato1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 491 příspěvků(y)

Publikováno 27 prosinec 2008 - 22:52

Ja mam v jednom z profilu kompas vypnuty,( ne auto profil) a hledam s nim docela dobre jen podle druzic. V meste to asi stejne se zapnutym kompasem nebude idealni. Jinak pred pouzitim magnetickeho kompasu v jinem profilu ho kalibruji po vymene baterii. Mam fw 2.80.
  • 0

#950 Tabi

Tabi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 128 příspěvků(y)

Publikováno 28 prosinec 2008 - 10:45

Orikus napsal/a:

Je normální, že před každým hledáním je potřeba kalibrovat? Mapa ukazuje dobře a kompasová střelka přesně na druhou stranu.


Před každým hledáním ne. Jenom po výměně baterií.
  • 0
Garmin Colorado 300 / Samsung Xcover 271 / Xperia Active + kolo + batoh + ... vše co je potřeba

#951 Tabi

Tabi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 128 příspěvků(y)

Publikováno 31 prosinec 2008 - 18:11

Včera se mi na Coloredu objevila hláška:Toto příslušenství není podporováno. Při odkliknutí nefungovalo kolečko. Po restartu nešlo zapnout. Po vyjmutí baterií bylo vše v pořádku. Neví někdo co ta hláška přesně znamená? Fw 2.90
  • 0
Garmin Colorado 300 / Samsung Xcover 271 / Xperia Active + kolo + batoh + ... vše co je potřeba

#952 ikocka

ikocka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 32 příspěvků(y)

Publikováno 22 leden 2009 - 20:08

Máte někdo něco nového? Je zde nějak mrtvo.:D
  • 0

#953 1gato1

1gato1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 491 příspěvků(y)

Publikováno 22 leden 2009 - 21:58

Co mne se tyka,tak mam zanet prudusek,ale to sem asi nepatri. FW novy neni,CO nastesti chodi,co psat.:D:D:D:D:D:D
  • 0

#954 Mion

Mion

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 942 příspěvků(y)

Publikováno 22 leden 2009 - 22:18

Jestli to nebude tím, že Colorado jako takové už Garmin víceméně odepsal. Občas mám pocit, že už v době uvedení na trh to měl v plánu - díky připravovanému Oregonu. Že tomu tak asi je, je patrné z grafického rozhraní Colorada, které je svými dimenzemi uzpůsobeno na ovládání prstem. Tak proto Colorado používá např. ty původně kritizované nesmyslně široké řádky seznamů a pod. Je to jasné - prostě pro Colorado použili jen lehce upravené rozhraní připravované pro Oregona, aby nemuseli programovat rozhraní šité na míru Coloradu :|.

ikocka napsal/a:
Máte někdo něco nového? Je zde nějak mrtvo.:D


  • 0

#955 HonDav

HonDav

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 51 příspěvků(y)

Publikováno 23 leden 2009 - 13:00

Minulý týden jsem snad poprvé chtěl vyzkoušet 3D zobrazení a naběhlo to jen na půl obrazovky, druhá půlka byla prázdná. Po restartu už byla prázdná celá obrazovka. Když jsem vytáhl napájení nebo ho naopak zapojil , tak se vše rozběhlo , ale jen do doby než ho vypnu, pak opět prázdná obrazovka.Upgrade na nový FW nepomohl. Nestalo se to někomu z vás? Co s tím? asi reklamovat, že?
  • 0

#956 ikocka

ikocka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 32 příspěvků(y)

Publikováno 23 leden 2009 - 17:25

Ani nevím jak se 3D zapíná.
  • 0

#957 ikocka

ikocka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 32 příspěvků(y)

Publikováno 24 leden 2009 - 11:58

Tak jsem také objevil zapínání 3D a také mám bílou obrazovku s modrým trojúhelníčkem a ať dělám co chci, tak se mi mapa nezobrazí. Nevím co s tím.
  • 0

#958 Archi1

Archi1

    Archi1

  • Members
  • PipPipPip
  • 684 příspěvků(y)

Publikováno 24 leden 2009 - 17:09

ikocka napsal/a:
Tak jsem také objevil zapínání 3D a také mám bílou obrazovku s modrým trojúhelníčkem a ať dělám co chci, tak se mi mapa nezobrazí. Nevím co s tím.


Ahojky.
Po restartu musíš dát GPSku ven ať si načte domácí souřadnice a pak se ti zobrazí mapa, kterou si musíš přiblížit.
  • 0
Archi1 +/- 49°23.727;15°35.447 Ježek bodne

#959 ikocka

ikocka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 32 příspěvků(y)

Publikováno 25 leden 2009 - 19:25

Přesně to mi nefunguje, stále bílo ! :@:@:@
  • 0

#960 HonDav

HonDav

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 51 příspěvků(y)

Publikováno 26 leden 2009 - 20:51

tak jsem se dozvěděl, že snad u colorada není na 3D zobrazení dostatečně silný procesor. No, když už tam tu možnost dali , tak alespoň trochu to mohlo fungovat ne?:o
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama