Přejít na obsah


Fotka

Prvni oficiální česká Wherigo cartridge a Wherigo keš


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
83 odpovědí na toto téma

#81 posmera

posmera

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 131 příspěvků(y)

Publikováno 11 březen 2008 - 13:50

My vyrážíme také dnes odpoledne (cca po 15hod.) s tatanem. Mám PDA Mio P550 s QVGA displejem, které je jako jedno z mála v seznamu Wherigo oficiálně podporovaných zařízení (pokud si dobře pamatuju, tak jsem v tom seznamu viděl pouze 3 PDA :o ) Instalace i zprovoznění cartridge proběhlo zcela bez problému, autodetekce GPS také, signál slušný, tak snad to pojede..
  • 0
Motto: It's not about the number you've found it's about the fun you had along the way.

#82 marekl

marekl

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 876 příspěvků(y)

Publikováno 11 březen 2008 - 14:10

Jestli máš stáhnutou nějakou starší verzi, tak si ji možná v PDA zálohuj. Pro jistotu, kdyby současná verze 1.9 s průběžným ukládáním dělala nějaké problémy.
  • 0

#83 ebik

ebik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 338 příspěvků(y)

Publikováno 11 březen 2008 - 16:42

Mion napsal/a:Ale colorado? je fakt, že nemá Sirf, ale jiný obvod (Mediatek?). Nemůže to být tím? že by už na úrvni hw se to snažilo eliminovat domnělé chyby měření?


Prvni? mediatek na ceskem trhu Evolve iTouch, mel podobny problem ("citlivost na rychlost vyssi nez 4km/h). Pak vydali novou verzi toho sameho modulu, ktera uz ten problem nema. Mozna tam dal garmin jeste ty cipy se spatnym nastavenim :o.
  • 0

#84 les-coccinelles

les-coccinelles

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 309 příspěvků(y)

Publikováno 11 březen 2008 - 23:16

Po prijezdu do okoli Spilberku a spusteni WIG byl problem se signalem: ne a ne zezelenat (byt i probliknout). Jiny navigacni SW nemel problemy. Nove spusteni WIG a tentyz problem. Ostatni uz meli odpipnute prvni tri zastavky a ja porad nic. WIG proste nedokazal ani po 15 min detekovat polohu. Pritom odpoledne fungoval. Vyzkousel jsem proverit nastaveni GPS (pry novinka), ale bylo v poradku. Tlacikem na overeni komunikace s GPS jsem se vsechno snazil jeste jednou proverit. A ouha, signal zazrakem behem cca 10 sec. zezelenal! U jedne ze zastavek jsme potom resili problem se spatnou detekci zony. Dva jsme si uz toto misto "odpipli", ale Radek porad nic. Minuta, dve, tri, chozeni kolem dokola... Opet kouzelne tlacitko na otestovani spojeni s GPS a overeni zony probehlo v poradku. Tohle tlacitko podle vseho vypne zase znovu inicializuje GPS.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama