Přejít na obsah


Fotka

OpenWIG - wherigo v Javovém telefonu


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
712 odpovědí na toto téma

#621 marram

marram

    marram.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 645 příspěvků(y)

Publikováno 16 červen 2010 - 21:50

Dnes jsme testovali me nove wherigo a na Oregonu vse probehlo jak ma (teda az na jeho pomalost), bohuzel OpenWIG si s hrou neporadil. Prijde mi, jakoby nedokazal spravne vyhodnotit ze zona nema v inventari zadny predmet. System je totiz takovy, ze do kazde zony lze ulozit jednu fotografii, kdyz uz tam nejaka je, tak nejde pridat dalsi. OpenWIG se tvaril, ze tam uz na zacatku nejaka fotografie je, pritom nebyla. Oregon s tim pracoval bez problemu.

Přiložené miniatury

  • openwig_1.jpg

  • 0

#622 matejcik

matejcik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 389 příspěvků(y)

Publikováno 16 červen 2010 - 22:09

ty vaše vobrázky ... ;e) můžeš mi poslat tu cartridge mailem? úplně ideálně v gwz s vypnutým šifrováním
  • 0
<reklama>OpenWIG - Wherigo player pro mobilní telefony</reklama>
"ty vaše kešky" jsou mi celkem ukradené :ep

#623 marram

marram

    marram.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 645 příspěvků(y)

Publikováno 17 červen 2010 - 7:26

matejcik napsal/a:
ty vaše vobrázky ... ;e) můžeš mi poslat tu cartridge mailem? úplně ideálně v gwz s vypnutým šifrováním


Vobrazek je preci krasne nazorny. :) No nic, gwz, gwl a urwigo odeslano mailem.
  • 0

#624 hrabosek

hrabosek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 356 příspěvků(y)

Publikováno 20 červen 2010 - 19:40

pratele kamaradi. pam trecha problem s openWIG na me blackberry 9000... kdyz sem to nainstaloval, slapalo to supr (hral sem to s BT modulem) pak sem rozchodil interni GPS a od te doby to nejede... bud to nejde vubec zapnout (vyhodi chybovou hlasku: java.lang.NullPointerException ) a nebo se to tak prubezne seka a dela to vse, krom prehrati cartrige :( nemáte někdo nějakou radu nebo nevíte jak na to? díky moc předem!
  • 0
a to je (asi) vše přátelé... :D

#625 matejcik

matejcik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 389 příspěvků(y)

Publikováno 20 červen 2010 - 20:19

no můžeš vyzkoušet http://raketa.140.cz...openwig-bb2.jad nebo to prostě úplně smaž a nainstaluj znovu, a interní gps nepoužívej (věc se má tak, že kvůli interním gpskám alespoň na některých blackberry by musela být aplikace podepsaná klíči od RIM. které jsou sice levné (na rozdíl od j2me klíčů), ale to podepisování funguje dost jinak než u j2me a musel bych k tomu mít vývojové prostředí pro blackberry, což nemám a nehodlám si pořizovat, jelikož je jen pro windows)
  • 0
<reklama>OpenWIG - Wherigo player pro mobilní telefony</reklama>
"ty vaše kešky" jsou mi celkem ukradené :ep

#626 hrabosek

hrabosek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 356 příspěvků(y)

Publikováno 20 červen 2010 - 21:28

no, to sem prave zkousel preinstalovat a dela to porad :( skoda. ale vyzkousim ten odkaz. diky moc!
  • 0
a to je (asi) vše přátelé... :D

#627 matejcik

matejcik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 389 příspěvků(y)

Publikováno 20 červen 2010 - 21:39

přeinstalovat nestačí, musíš smazat (včetně konfigurace) a nainstalovat znovu
  • 0
<reklama>OpenWIG - Wherigo player pro mobilní telefony</reklama>
"ty vaše kešky" jsou mi celkem ukradené :ep

#628 mtauf

mtauf

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 648 příspěvků(y)

Publikováno 28 červen 2010 - 10:28

Ahoj, měl bych na autora drobnou prosbičku, resp. návrh na malinké vylepšení. Používám OpenWIG na Xperii X1 a jsem nadmíru spokojen. Mám jen problém s příliš vysokým rozlišením displeje tohoto přístroje, takže v okně Navigate se zobrazuje nádherně veliká šipka, ale údaje o vzdálenosti jsou zobrazeny v rohu asi 1mm vysokým šedivým písmem. To už opravdu není nic pro moje oči :|. Takže v terénu neustále přepínám mezi popisem cíle, kde je vzdálenost krásně vidět a mezi oknem Navigate, kde je zase krásně vidět směr. Neumím ale posoudit, zda by změna velikosti písma nepřinesla problém majitelům jiných přístrojů, takže by to asi chtělo někde vyzkoušet nebo mít možnost tento parametr měnit někde v konfiguraci. Jinak je to snad jediná chybička v tomto úžasném SW a já na něj i na autora nepřestávám pět chválu.
  • 0

#629 Cawba

Cawba

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 6 příspěvků(y)

Publikováno 30 červenec 2010 - 22:00

Zdravim autora, chvi podekovat za vyborny programek, ale zaroven se zeptat, kde je chyba... Myslel jsem si, ze dnes odlovim svou prvni WIG kes, konkretne Delova koule..., bohuzel se nepovedlo. Vsechny polozky v tasku jsem mel se zelenou fajkou a status finished, ale nic dal. Je chyba nekde v programu, v cartrige, nebo v mem telefonu SE s UIQ3? Jinak aplikace je velmi svizna, jen nerozumim tomu, proc po potvrzeni kazde stage(zvukove) (u tehle konkretni kese, jinou jsem zatim nezkousel, takze nevim, zda je to tak u vsech) mi tam naskoci radek ve kterej jezdi napis "saving..." a potvrzeni s textem se objevi s docela velkou prodlevou? Diky za odpoved
  • 0

#630 towerr11

towerr11

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 10 příspěvků(y)

Publikováno 03 srpen 2010 - 13:52

Ahoj, prosim o radu s instalaci a nastavenim aplikace na HTC HD2, stahnu aplikaci z internetu openwig-0.4.zip. dam nainstalovat pres Jblend a pri instalaci nastanane error a dal nic. co delam spatne, Ostatni pisi ze wherigo odehrali na hd2ce!?! predem dekuji za radu
  • 0

#631 Inri

Inri

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 48 příspěvků(y)

Publikováno 09 srpen 2010 - 20:18

Neni lepsi si s takovymhle strojem nainstalovat primo Wherigo player pod Windows Mobile? Instlacku najdes zde.
  • 0

#632 mtauf

mtauf

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 648 příspěvků(y)

Publikováno 09 srpen 2010 - 22:06

towerr11 napsal/a:
Ahoj, prosim o radu s instalaci a nastavenim aplikace na HTC HD2, stahnu aplikaci z internetu openwig-0.4.zip. dam nainstalovat pres Jblend a pri instalaci nastanane error a dal nic. co delam spatne, Ostatni pisi ze wherigo odehrali na hd2ce!?!
predem dekuji za radu

Tipnul bych si na špatnou verzi Javy. Pošli mi do SZ Tvůj mail, pošlu Ti verzi, se kterou to 100% chodí.
  • 0

#633 Lanc

Lanc

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 706 příspěvků(y)

Publikováno 10 srpen 2010 - 7:43

towerr11 napsal/a:
Ahoj, prosim o radu s instalaci a nastavenim aplikace na HTC HD2, stahnu aplikaci z internetu openwig-0.4.zip. dam nainstalovat pres Jblend a pri instalaci nastanane error a dal nic. co delam spatne, Ostatni pisi ze wherigo odehrali na hd2ce!?!
predem dekuji za radu

na hd2 opravdu nepotrebujes javu k wig playeru
  • 0
Xperia TIPO,oregon 450

#634 towerr11

towerr11

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 10 příspěvků(y)

Publikováno 17 srpen 2010 - 10:32

No wherigo player tam mam smaozrejme taky nainstalovanej, ten jede, ale u nej zase problem s viditelnosti oken v programu, tak jsem chtel zkusit openwig jestli to treba nebude lepsi :-D jinak diky:):)
  • 0

#635 Lanc

Lanc

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 706 příspěvků(y)

Publikováno 17 srpen 2010 - 11:53

tak popros mtaufa, kdzy jsem videl jeho nabidku tak jsem nelenil a on byl tak hodny ze mi poslal javu na ktere to asi chodi. neinstaloval jsem to celkem bez problemu ale jeste jsem netestoval funkcnost v terenu
  • 0
Xperia TIPO,oregon 450

#636 mh.mail

mh.mail

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 844 příspěvků(y)

Publikováno 17 srpen 2010 - 15:03

towerr11 napsal/a:
Ahoj, prosim o radu s instalaci a nastavenim aplikace na HTC HD2, stahnu aplikaci z internetu openwig-0.4.zip. dam nainstalovat pres Jblend a pri instalaci nastanane error a dal nic. co delam spatne, Ostatni pisi ze wherigo odehrali na hd2ce!?!
predem dekuji za radu

Tenhle odkaz by ti taky mohl poradit:
http://www.geomanie....tc-touch-pro-2/
  • 0

#637 Or_Mi

Or_Mi

    Or_Mi

  • Members
  • PipPipPip
  • 323 příspěvků(y)

Publikováno 27 srpen 2010 - 18:50

Ahoj. Mám Samsung Omnii (i900) a stáhnul a nainstaloval jsem si Wherigo Playera. Zkoušel jsem hrát Zámecké schody a Stínadla, nicméně je hrozně těžké se dostat do správné zóny i když v ní podle fotky už jsem. Musím chodit sem a tam 20 minut a stále to mám do zóny stejně daleko, mapa se prostě zasekne. Když si ale spustím GeoScouta, tak ten mi najde mou polohu na své mapě téměř okamžitě s přesností do 2 metrů. Takže chyba není v citlivosti GPS čipu ani ve slabém signálu mezi domy, ale podle mě tím programem Wherigo Player, který přistupuje špatně k tomu čipu. A proto, že jsem slyšel spousty chvály na openWIG, rozhodl jsem se, že to s ním zkusím. Nicméně ho nemůžu nainstalovat, hází mi to chybu 910. Co s tím, abych ho zprovoznil?? Operační systém nemám Javu, ale Windows Mobile 6.1 Professional.
  • 0

#638 jira_k

jira_k

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 40 příspěvků(y)

Publikováno 28 srpen 2010 - 9:05

Mám asi stejný problém, konečně jsem rozchodil Openwig na N6300. Na E61 to tuhlo a bylo nepoužitelné. Teď je zřejmě jen problém s příchodem do zóny.

Z dálky je to dobré, metry ubývají plynule, daleko rychleji, než nastavený 4s update. Cca 20m od zóny to obvykle zatuhne na poslední hodnotě. Pomohlo, když jsem běžel, to doběhnu do zóny (někdy).
Vysvětluji si to tak, že od jisté vzdálenosti začne java počítat s tvarem zóny a tento výpočet už mobil nestíhá, je zahlcen updaty souřadnic a nic nedopočítá do konce.
Může to někdo potvrdit? Ví někdo co s tím?

Or_Mi napsal/a:
Ahoj. Mám Samsung Omnii (i900) a stáhnul a nainstaloval jsem si Wherigo Playera. Zkoušel jsem hrát Zámecké schody a Stínadla, nicméně je hrozně těžké se dostat do správné zóny i když v ní podle fotky už jsem. Musím chodit sem a tam 20 minut a stále to mám do zóny stejně daleko, mapa se prostě zasekne. Když si ale spustím GeoScouta, tak ten mi najde mou polohu na své mapě téměř okamžitě s přesností do 2 metrů. Takže chyba není v citlivosti GPS čipu ani ve slabém signálu mezi domy, ale podle mě tím programem Wherigo Player, který přistupuje špatně k tomu čipu.

A proto, že jsem slyšel spousty chvály na openWIG, rozhodl jsem se, že to s ním zkusím. Nicméně ho nemůžu nainstalovat, hází mi to chybu 910. Co s tím, abych ho zprovoznil?? Operační systém nemám Javu, ale Windows Mobile 6.1 Professional.


  • 0

#639 matejcik

matejcik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 389 příspěvků(y)

Publikováno 28 srpen 2010 - 10:10

Jira_K napsal/a:
Mám asi stejný problém, konečně jsem rozchodil Openwig na N6300. Na E61 to tuhlo a bylo nepoužitelné. Teď je zřejmě jen problém s příchodem do zóny.

Z dálky je to dobré, metry ubývají plynule, daleko rychleji, než nastavený 4s update. Cca 20m od zóny to obvykle zatuhne na poslední hodnotě. Pomohlo, když jsem běžel, to doběhnu do zóny (někdy).
Vysvětluji si to tak, že od jisté vzdálenosti začne java počítat s tvarem zóny a tento výpočet už mobil nestíhá, je zahlcen updaty souřadnic a nic nedopočítá do konce.
Může to někdo potvrdit? Ví někdo co s tím?


teoreticky možné to je, ale prakticky to nezní moc pravděpodobně - výpočty souřadnic jsou dost rychlé na to, aby je bez větších potíží zvládaly i mnohem starší a pomalejší telefony než n6300

na některých symbianech byl problém s tím, že se bez jakékoliv příčiny přestal updatovat displej, takže hra "zamrzla", ačkoliv engine běžel dál a zaznamenával události. to jsem se pak podíval do logu, a viděl "tady jsi přišel do zóny a zobrazila se ti zpráva" - a hráč řekl "no, to já jsem už neviděl, měl jsem jen bílou obrazovku."
s tím už se nedalo nic, jedině vypnout zapnout a nahrát uloženou pozici

jestli je tohle něco podobného, tak bych asi celkem rád viděl logy

---

ad instalace na windows mobile: tady jsem sepsal poměrně podrobný návod jak to zprovoznit - anglicky. kdyby se vám někomu chtělo překládat, nebo sepsat vlastní návod, iniciativa je vítána

---

a omlouvám se, že se teď o to moc nestarám, ale nemám na to vůbec čas a nejdřív ho budu mít na konci září
  • 0

#640 Or_Mi

Or_Mi

    Or_Mi

  • Members
  • PipPipPip
  • 323 příspěvků(y)

Publikováno 29 srpen 2010 - 2:36

Fakt nechápu, že vy co programujete automaticky předpokládáte, že na fóra chodí jen programátoři, kteří vědí wo co go. :D Tuhle stránku jsem prostudoval i předtím a opravdu nevím co je to J2ME, netuším nic o JSR-75 a stejně tak jsem v životě neslyšel o JSR-179, JSR-82 ani o Esmertec JBed. Takže, když píšeš, že když není přítomný, nefunguje openWIG, to jsi mohl celý text napsat rovnou v čínštině. :D Psal jsem, že mám Samsung Omnii s Windows Mobile 6.1 a když jsem instaloval openWIG, napsalo mi to chybu 910. Co to je a co mám dělat, abych si mohl nainstalovat openWIG bez problému a fungoval mi? Mám si nainstalovat Javu či jiný software? Který a kde přesně? Díky.
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama