Přejít na obsah


Fotka

Cacherský pozdrav?


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
93 odpovědí na toto téma

#1 VesperLynn

VesperLynn

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 4 příspěvků(y)

Publikováno 24 April 2008 - 8:11

Zajimalo by me, kdyz se sejdete s u kešky s cizim kačerem, jak ho oslovíte? Napadlo me, ze by to chtelo neco jako vodácký "Ahoj" - kačerskej pozdrav, podle kteryho pozname ze nejsme mudlové. Zaroven by to ale melo byt neco, co mudlum neprijde podezřelý. Napadá vás něco? (Ve Stromovce jsem zabodovala výrokem "Ahoj, myslim ze tu hledáme to samý". Pán chvíli vypadal že uteče, koukal na me jak kdyz nabízim erotický služby, pak mu naštěstí došlo že narazil na kačerku. A to jsme oba meli pusteny GPS v ruce!) Jako zacinajici mam jeste par dotazu ke kačerský etice: - kdyz nenajdu keš přímo já, ale s nekym se tam sejdu a vidim kde je schovana - mam pravo si ji zalogovat? - kdyz je v keši víc GC, muzu si je vzit vsecky? :)
  • 0

#2 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3704 příspěvků(y)

Publikováno 24 April 2008 - 8:29

http://www.geocachin...4655#post_24655

http://www.geocachin...9342#post_39342

zejmena podnetny je dandruv navrh o tetovani kacerek ;)

dotaz 1) samozrejme, posledni dobou bys v podstate nezalogovala skoro nic :)
dotaz 2) jo, zejmena pokud jim pomuzes v cestovani. ale zas na druhou stranu nic se nema prehanet ;) takze s mirou a nevyplenit tb hotel
  • 0

#3 raduz_CZ

raduz_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 369 příspěvků(y)

Publikováno 24 April 2008 - 8:29

Tohle se kolegovi me manzelky v lese, kde nechodi skoro nikdo, potkal pana s igelitkou, ktery se tvaril velmi nenapadne. Takze jej oslovil, ze urcite hledji to same - pan na nej nevericne koukal a pak z nej vylezla veta: "Ja sem jdu pohrbit sveho krecka"
  • 0

#4 VesperLynn

VesperLynn

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 4 příspěvků(y)

Publikováno 24 April 2008 - 9:14

Nojo, koukam ze uz se resilo, dik za odkazy. Ale mam pocit ze k zaveru nedosli. Necham to konovi, ten ma vetsi hlavu. :) Ted jsem koukala do zdejsiho shopu, ze bych si obednala nejaky snurky a blustky a postovny 100 Kc, uf.. nevite kde se tyhle veci sezenou v Praze?
  • 0

#5 Tomaaas

Tomaaas

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 216 příspěvků(y)

Publikováno 24 April 2008 - 9:30

VesperLynn napsal/a:
Nojo, koukam ze uz se resilo, dik za odkazy. Ale mam pocit ze k zaveru nedosli. Necham to konovi, ten ma vetsi hlavu. :)

Ted jsem koukala do zdejsiho shopu, ze bych si obednala nejaky snurky a blustky a postovny 100 Kc, uf.. nevite kde se tyhle veci sezenou v Praze?

Když zaplatíš předem, tak je poštovný za 49 Kč myslím.
  • 0

#6 Fénix-4018

Fénix-4018

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 558 příspěvků(y)

Publikováno 24 April 2008 - 9:35

pozdrav - co třeba "jsi jednička " ? :D
  • 0

#7 Medcin

Medcin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 91 příspěvků(y)

Publikováno 24 April 2008 - 11:55

Pozrav nevím, ale loučím se slovy: 'Nechť tě provází signál'
  • 0

#8 zlicinaci

zlicinaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1867 příspěvků(y)

Publikováno 24 April 2008 - 13:15

VesperLynn napsal/a:
Zajimalo by me, kdyz se sejdete s u kešky s cizim kačerem, jak ho oslovíte? Napadlo me, ze by to chtelo neco jako vodácký "Ahoj" - kačerskej pozdrav, podle kteryho pozname ze nejsme mudlové. Zaroven by to ale melo byt neco, co mudlum neprijde podezřelý. Napadá vás něco?

Co třeba, ahoj zrzko ;)
Jinak říkám většinou ahoj nebo tak nějak.
  • 0

#9 kvapa

kvapa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 482 příspěvků(y)

Publikováno 24 April 2008 - 15:09

Musim se taky pridat s prihodou: Pred eventem na Milesovce jsem obrazel okolni kopecky a dohledaval kesky. Pod jednim jsem narazil na auto v kukurici ke kteremu se blizil chlapek s deckem, sportovne oblecenej atd. proste kacer jak delanej. Kdo jinej by taky parkoval na poli 300m od kese, ze? Tak mu povidam: Ahoj, nasel jsi to? On: Jo nasel. Ja: A co bylo to drsne schovany? On: Ani ne. Ja: A je to az na vrsku? On: Jo. Pak jsem se rozesli. Odlovil jsem kes a vydal jsem na Milesovku. Funim si to nahoru a proti me zase ten chlapek s deckem. Povidam mu: Tak co uz jsi byl nahore? A ze ses tam ani nezdrzel? On: Ani nemluv, je tam strasne lidi, nejakej kesing nebo co ... :):):)
  • 0

#10 Sylvia999

Sylvia999

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 538 příspěvků(y)

Publikováno 25 April 2008 - 10:08

Nakonec opatruj nás Signál svatej .... ale na začátek?? Ave satelit ? :D:D:D
  • 0
Sylvia999

#11 elese

elese

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 34 příspěvků(y)

Publikováno 25 April 2008 - 10:46

Běžně kolem sebe slýchám ahoj, ahojky ....
A co takhle pro cachery ahojkáč ?
Kačer bude vědět, a mudla?
Ať si myslí, co chce :D
  • 0
GPS: Garmin OREGON 550t, Blackberry 9700 SW: HandyGeocaching, GeoGet

#12 polerok

polerok

    Polerok

  • Members
  • PipPipPip
  • 2002 příspěvků(y)

Publikováno 25 April 2008 - 11:00

No,.... Většinou..... Je to FTF ještě volné nebo už jsi to zase vybagroval :D
  • 0

To, ze pisu bez diakritiky je zpusobeno anglickou klavesnici...

-----------------------------------------------------------------------

Podpis? A jak se mám jako podepsat, když tu nemám pero....


#13 druzicka

druzicka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 201 příspěvků(y)

Publikováno 25 April 2008 - 13:22

Kolega mudla, ale nosi tictacovky :o), vzdycky prijde a rika: Dobrý kačer! :o)
  • 0

#14 Fantazy Tob

Fantazy Tob

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 46 příspěvků(y)

Publikováno 25 April 2008 - 14:22

Ja bych to nekomplikoval. Vzdy se vytasim s necim jako "Ahoj, nehledas taky poklad?" A je to jasny. Jenom nedavno jsem videl rodinku, co vypadala na cachery, ale meli takovejten smejd co hleda kovy v zemi a polnici. To by mi moje hlaska nepomohla tak sem to nechal. Rozhodne mi pride jako blbost, kdyz nekdo resi "kacerske heslo" typu Otazka: "Nehledas jesterku?" Odpoved: "Jenom ve znaku." Nevim, kde sem to cetl.
  • 0

#15 honzahais

honzahais

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 305 příspěvků(y)

Publikováno 25 April 2008 - 15:12

zlicinaci napsal/a:

VesperLynn napsal/a:
Zajimalo by me, kdyz se sejdete s u kešky s cizim kačerem, jak ho oslovíte? Napadlo me, ze by to chtelo neco jako vodácký "Ahoj" - kačerskej pozdrav, podle kteryho pozname ze nejsme mudlové. Zaroven by to ale melo byt neco, co mudlum neprijde podezřelý. Napadá vás něco?

Co třeba, ahoj zrzko ;)
Jinak říkám většinou ahoj nebo tak nějak.


myslim že bys měl malí problém kdyby to nebyla zrzka ale třeba bruneta :)
nebo oslovit takto dvou metroveho chlapa bych také neriskoval:D
  • 0

#16 station2381

station2381

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 126 příspěvků(y)

Publikováno 25 April 2008 - 15:21

Vymyslet pozdrav myslím není špatný nápad ale na druhou stranu takové to je to kačer či není, mám ho oslovit nebo nemám, nebude to trapas atd..má také něco do sebe..je to občas dost komické :)
  • 0

#17 honzahais

honzahais

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 305 příspěvků(y)

Publikováno 25 April 2008 - 15:27

to já se potkal s cacherama v zimě na černé hoře: zrovna sem se nazouval do skialp a a chystal jsem se po 20minutách hledáni odejí t od velmi ale velmi rozryté závěje tak zrovna přisli nejací lide ten chlapík se začal hrabat v mobilu a nějakých papirech a šeptal děsně tajně neco své přítelkini jaky by to bylo heslo k jeho kreditní karte a to už mi přišlo povědomě podezřelé a tak sem schválně popošel 10m za zatáčku a pak vykoukl zpátky a oní už se taky hrabali v závjeji tak povídám, tak doufám že najdete když máte předkopáno a oni: ty si našel? já: nene nenašel a tak ahoj a lovu zdar
  • 0

#18 Aviatik

Aviatik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1136 příspěvků(y)

Publikováno 25 April 2008 - 17:31

Nějaké zednářské heslo by to chtělo (například "také patříte k bratrstvu plastové krabičky?" ), někteří lidé dělají v přírodě divné věci. Potkal jsem chlapíka kterého jsem považoval za cachera a on jenom cosi bůhvíproč zaměroval buzolou. Pořád si říkám že až někoho přistihnu tak se k němu připlížím a hlasem Baby Jagy z Mrazíka vykřiknu "Ha, kačer!" ale zatím jsem k tomu nenašel odvahu, nehledě na to že to jsem většinou já kdo je přistižen při akci... :)
  • 0
Ej vy mé krabičky z umělé hmotičky!

#19 DeathOfRats

DeathOfRats

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 234 příspěvků(y)

Publikováno 25 April 2008 - 18:25

Dva a více kačerů mohou do rozhovoru vmísit harrypotterovské "Samozřejmě tam byla spousta mudlů..."
  • 0
SQUEAK?
deathofrats.rajce.net
deathofrats13.blogspot.com

#20 honzahais

honzahais

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 305 příspěvků(y)

Publikováno 25 April 2008 - 18:29

Aviatik napsal/a:
Nějaké zednářské heslo by to chtělo (například "také patříte k bratrstvu plastové krabičky?" ), někteří lidé dělají v přírodě divné věci. Potkal jsem chlapíka kterého jsem považoval za cachera a on jenom cosi bůhvíproč zaměroval buzolou.

Pořád si říkám že až někoho přistihnu tak se k němu připlížím a hlasem Baby Jagy z Mrazíka vykřiknu "Ha, kačer!" ale zatím jsem k tomu nenašel odvahu, nehledě na to že to jsem většinou já kdo je přistižen při akci... :)


docela se mi líbí citát o bratrstvu plastové krabičky
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama