Přejít na obsah


Fotka

Cacherský pozdrav?


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
93 odpovědí na toto téma

#41 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 03 září 2010 - 8:10

Bisaci: doporucuji se spise ptat "Necekate nahodou na pana Kesku?".
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#42 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 03 září 2010 - 8:26

Bisaci napsal/a:
Již se mi asi 6x stalo že jsem naprosto suverénně oslovil mudly poblíž keše frčíce na FTF. "Tak co našli jste?" No a oni na mě nechápavě čučíli a já si připadal jak kretén.


mnjo ja si vybavuju, ze v lesoparku na proseku Benjo na particku pubertalni patnactek pri vecerni multine bludicka pri vidine ohrozeni FTF rozechvele vyhrkl: tak co, uz TO mate? no a holciny se s chlamanim rozsypaly po zemi. :D
  • 0

#43 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 03 září 2010 - 8:31

Dain a Olik: treba tam byl "zainteresovan" i jinak a zajimalo ho, jestli to uz dostaly :-)
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#44 akinomka

akinomka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 příspěvků(y)

Publikováno 03 září 2010 - 12:22

já bych vyzkoušela třeba: Dobrý ještěr! (ale lze to uplatnit pouze od soumraku...:) ) zanedlouho se nám večery začnou prodlužovat, tak by to možná i šlo:D
  • 0
GARMIN Oregon 450 (jupí..!)

#45 DUsoft

DUsoft

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 533 příspěvků(y)

Publikováno 03 září 2010 - 14:40

Dain a Olik napsal/a:
mnjo ja si vybavuju, ze v lesoparku na proseku Benjo na particku pubertalni patnactek pri vecerni multine bludicka pri vidine ohrozeni FTF rozechvele vyhrkl: tak co, uz TO mate? no a holciny se s chlamanim rozsypaly po zemi. :D


Tak teď jsem si poprskal monitor ... :D:D:D
  • 0

#46 Jezza

Jezza

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 80 příspěvků(y)

Publikováno 03 září 2010 - 14:46

kdysi me nekdo naučil hlašku "Taky na rybách?" a prozatim vzdycky fungovala :-D
  • 0

#47 svetylecko

svetylecko

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 52 příspěvků(y)

Publikováno 03 září 2010 - 15:09

Už nevím kde, ale slyšel jsem kdesi hlášku: "Taky hledáte ještěrky?" a to se mi zalíbilo, tak jsem to párkrát použil docela s úspěchem :-) Přijde mi to lepší, než ty ryby.
  • 0

#48 Dragel

Dragel

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 23 příspěvků(y)

Publikováno 03 září 2010 - 18:51

"Za šipkou, za šipkou????"
  • 0
Kešování má být pro potešení, nikoliv ke zlosti.

#49 fremen.cz

fremen.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 681 příspěvků(y)

Publikováno 03 září 2010 - 19:03

u mne zatím vždy fungovalo "Mudl?"

naštěstí se mi ještě nedostalo odpovědi "prosím....???"
  • 0

Merida s ještěrkou, nohy, MHD, vlak + Dakota 20 + většinou "geobáglík"
* Až budu mít víc odlovů jak příspěvků, znamená to, že jsem bez práce nebo v důchodu *
Obsah keší JE většinou tragický
- Endorphins are released during climbing which can cause severe dependence on the sport -


#50 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 03 září 2010 - 19:14

fremen.cz: LOL, a kolikrat si to uz pouzil? :):)
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#51 fremen.cz

fremen.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 681 příspěvků(y)

Publikováno 03 září 2010 - 19:14

S474N napsal/a:
fremen.cz: LOL, a kolikrat si to uz pouzil? :):)


asi 4x?
  • 0

Merida s ještěrkou, nohy, MHD, vlak + Dakota 20 + většinou "geobáglík"
* Až budu mít víc odlovů jak příspěvků, znamená to, že jsem bez práce nebo v důchodu *
Obsah keší JE většinou tragický
- Endorphins are released during climbing which can cause severe dependence on the sport -


#52 Michalowic

Michalowic

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 312 příspěvků(y)

Publikováno 03 září 2010 - 22:18

Zeptani se na pana Kesku je dobrej napad :) Par mesicu zpet jsem lovil jednu kes v Beroune...vedel jsem, ze ma byt pod mostem. Na brehu byl v podrepu chlapek a koukal dost dlouhou dobu pod msot...jakoby neco hledal :D Ale furt jsem mel takovy tuseni, ze kacer by tam proste vlez a tak rikam pritelkyni: ,,Ja ti nevim, co kdyz to neni kacer" a ona mi rika: ,,Jezis a co by tady delal, koukal na konstrukci mostu??" .. Tak mi dodala odvahu, jdu za nim a rikam: ,,Tak co, taky na kesce?" ...on se na me podiva a rika: ,,Ne ne, ja jen koukam na konstrukci mostu a zjistuju, jak je uchycenej" :D Docela jsem zustal cumet...nastesti byl od znameho zainteresovanej, takze se jen zeptal s jaky pristrojem ma zacit a sel si po svych:)
  • 0
:: Garmin Oregon 450 + Topo Czech 2013 PRO + Atlas Czech 2013 NT ::

Pokud kačer nehledá kešky, ani nechlastá na geoeventu, tak sedí u počítače a hádá se s ostatními kačery na diskusním fóru. Smyslem diskuse na fóru je dokázat, že všichni ostatní jsou blázni a on je letadlo, zatímco ostatní se snaží dokázat totéž. (necyklopedie)

#53 Anupev

Anupev

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 597 příspěvků(y)

Publikováno 03 září 2010 - 23:19

No k jednotnému pozdravu se asi nedostaneme (ten by musel vzniknout samovolně), to už spíš nášivky apod. Dokonce mě napadlo udělat si v zeleném provedení takové ty pásky na rukáv,jako nosili nacisté se svastikou -samozřejmě v našem případě s ještěrkou, či písmeny GC....:-D
  • 0
Každá keš je stupněm ke kačerově posmrtné blaženosti.

#54 Anupev

Anupev

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 597 příspěvků(y)

Publikováno 03 září 2010 - 23:25

Dain a Olik napsal/a:

mnjo ja si vybavuju, ze v lesoparku na proseku Benjo na particku pubertalni patnactek pri vecerni multine bludicka pri vidine ohrozeni FTF rozechvele vyhrkl: tak co, uz TO mate? no a holciny se s chlamanim rozsypaly po zemi. :D


Ještě že máme silné stěny....:-))
  • 0
Každá keš je stupněm ke kačerově posmrtné blaženosti.

#55 Zhabza

Zhabza

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 64 příspěvků(y)

Publikováno 04 září 2010 - 0:37

S hláškou Dobrý ještěr! bych byl opatrný, nejeden z mých mudlokamárádů ji má ve slovníku. Jinak jsem si zatím vždy vystačil s hledáním ještěrek.
  • 0
Upřímná slova nejsou krásná krásná slova nejsou upřímná kdo je dobrý, není výřečný kdo se rád dohaduje, není dobrý

#56 Trauma_Zero

Trauma_Zero

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 507 příspěvků(y)

Publikováno 04 září 2010 - 8:41

používám Dobrý den, taky ?. Vždy to funguje na výbornou a když je to mudla odpoví že je taky na borůvkách nebo hříbkách nebo na procházce.
  • 0

#57 Varess

Varess

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 80 příspěvků(y)

Publikováno 05 září 2010 - 9:15

tak já používám gps modul takže nejde poznat jestli mobiluju nebo hledám,tak sem si na mobil nalepil nálepku na které je ještěrka s takovým tím pluskem v kolečku vedle,kačerovi je to hned jasné a mudla si říká co to mám za nálepku,příjde mi totiž trochu blbý každýho 1km od keše se ptát už to máte,našli jste pana kešku atd....
  • 0

#58 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 05 září 2010 - 9:41

Varess: pan Keska se nehleda, na pana Kesku se ceka ;) :D:D
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#59 LaLu Team

LaLu Team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 364 příspěvků(y)

Publikováno 05 září 2010 - 9:43

Osobně nepoužíváme žádný osvědčený pozdrav, ale přímo se ptáme a je pravda, že se to už párkrát nepovedlo a byl z tohp lehkej trapas :) Asi nejvíc mě dostalo nedávné setkání. S kamarádem jsme přijeli ke keši v Liberci, v podstatě drive-in, kterou jsem měl již odlovenou a tak jsem jeli v podstatě na jistotu. Když jsme přijeli ke keši, stál přímo u ní (rozcestník z kamene) člověk s Oregonem v ruce. Prostě 100% kačer. Kdo jiný by stál u kešky a cosi hledal v GPSce. Tak jsme k němu suveréně přišli, klasicky jsme mu začali tykat (jak je mezi kačery zvykem) a ptali se ho kde jestli našel. Tvářil se že nerozumí a my mysleli, že si z nás dělá srandu. Po chvíli jsme z něho dostali, že je turista a hledá v navigaci cestu kamsi :o O keši neměl ani ponětí a kačer to nebyl. No trapas. Takže ani člově s GPSkou metr od keše nemusí být kačer :D
  • 0

#60 Montanab

Montanab

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 19 příspěvků(y)

Publikováno 05 září 2010 - 13:06

Nevím, jestli má cenu něco takovýho vymejšlet... Ale přidám svou doušku: vždy když jsme šli s kolegy z práce na oběd (já jedinej kačer) a potkali jsme Pažitku (a my se začli hned bavit o kešování), kolega na nás pokřikoval "gagaga!" :D
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama