Přejít na obsah


Fotka

Cacherský pozdrav?


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
93 odpovědí na toto téma

#21 Jitka_F

Jitka_F

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 309 příspěvků(y)

Publikováno 26 duben 2008 - 12:24

Když už na setkání dojde, obvykle řeknu 'Dobrý den/Ahoj, vy jste kešer?' Zatím mi to vždycky vyšlo. Neberte si to nikdo osobně, ale 'ahojkáč' mi tak trošku přijde, jako by to říkala nějaká bukvice...Teda kdyby mi to takhle v lese někdo řek, tak se asi složím smíchem.:-DDDDD
  • 0

#22 abakus

abakus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 159 příspěvků(y)

Publikováno 26 duben 2008 - 12:46

Prosím vás, neřešte to, stejně k ničemu rozumnýmu nedojdete :D Buďto to bude pro mudlu divný a nebo nebude, ale v tom případě na to naprosto s klidem odpoví a zas budete vědět kulový :D Dokonce ani GPSka na krku není záruka toho, že by to byl kačer, jak jsme se s darkem kdysi přesvědčili. Lovili jsme před Geoburčákem a šli jsme na oběd do hospody (resp. do zahrádky u ní). U vedlejšího stolu seděli dva maníci a měli na stole nějakýho Garmina. Tak jsme provokativně vytáhli taky a bavili se trochu víc nahlas o keškách, ale oni nic. Nakonec sedli na kolo a odjeli pryč a už jsme je nikde nepotkali, ani v nejbližších logbůcích nebyli, ani na event nepřišli :) Šňůrku na krku odmítám nosit a nic jinýho už v podstatě nepřipadá v úvahu. Je to o tom, jak se lidi domluví :) Když vidím kolem kešky někoho se ochomejtat tím prazvláštním "nenápadným" geozpůsobem, tak ho vždycky oslovím, že koukám, že je taky kačer, když to není tak zřejmé, tak někdy jakobynic prohodím název dohledávané kešky a čekám, jestli se chytí :) a v nejhorším postávám kolem a viditelně držím GPSku. Myslím, že to zatím vždycky stačilo.
  • 0

#23 Jave

Jave

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 78 příspěvků(y)

Publikováno 26 duben 2008 - 15:06

My narazili na nekoho zatim jen dvakrat a to pokazde, kdyz zrovna vraceli na misto cache na kterou jsme sli :) Par dalsich podezrelych jsme taky uz potkali, ale nikdy jsme nezjistili jestli to jsou kaceri nebo ne :) - myslim ze v tom je taky urcite kouzlo
  • 0

#24 jmeli

jmeli

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 76 příspěvků(y)

Publikováno 26 duben 2008 - 20:28

druzicka & team napsal/a:
Kolega mudla, ale nosi tictacovky :o), vzdycky prijde a rika: Dobrý kačer! :o)


Zrovna jsem chtěla navrhnout, že by se dalo použít "Dobrý kačer", ale byla jsem předběhnuta.
A co "Keši zdar"?
  • 0

#25 Dzejkoubek

Dzejkoubek

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 9 příspěvků(y)

Publikováno 26 duben 2008 - 21:35

Já bych navrhoval říct prosně jenom normálně Dobrý den, keš?protože když to kečr nebude tak zareaguje na to dobrý den a to druhý zkoumat nebudu a když jo, tak se lehce poznají...
  • 0

#26 Hanysek & Hanika

Hanysek & Hanika

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 184 příspěvků(y)

Publikováno 27 duben 2008 - 8:43

A co proste strucne AHOJ. :D
  • 0

#27 gerdik

gerdik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 499 příspěvků(y)

Publikováno 27 duben 2008 - 9:12

Já osobně pokud mám podezření, že mne blokují u keše další kačeři, mávnu na ně GPSkou. Buď mi "pozdrav" oplatí nebo nechápavě koukají proč je ten cizí člověk zdraví. A pak je vše jasné. Zatím to vždycky fungovalo.
  • 0

#28 El Carlos

El Carlos

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 87 příspěvků(y)

Publikováno 30 duben 2008 - 11:00

Sázím na to, že ostatní poznají mě. Většinou si vezmu jedno z triček co mám s GC. Koukáte vůbec třeba někomu na tričko? Když tam v kroužcích sou panáček + družice = GC logo, je to jasné... sem to já! :D (hlavně je-li tričko velikosti XXXL :D
  • 0

#29 honzahais

honzahais

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 305 příspěvků(y)

Publikováno 30 duben 2008 - 16:03

že má gps mi zatim nikdy nefungovalo, poměrně blizko jedné cache jeden clověk pořád zkoumal neco v gps a chodil sem a tam a tak sem ho oslovil tak co taky pro poklad? a on na mě koukal jak kdybych spadl z marzu šuše odpověděl ne a odcházel o pořád se na mě otáčel a divně se na mě díval. tak to taky nedopadlo:)
  • 0

#30 pan_eL

pan_eL

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 46 příspěvků(y)

Publikováno 01 květen 2008 - 12:31

Ja bych to nechal na kazdem. Ve meste je to super pozorovat co kdo dela nebo nedela a kdyz se potkame v lese, tak je to skoro jasny. Je to takove prekvapeni pro obe strany a to je pro me dalsi rozmer GC.
  • 0
Předem nejasná cesta za poznáním.

#31 cherubin

cherubin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 136 příspěvků(y)

Publikováno 16 červen 2008 - 20:48

Dzejkoubek napsal/a:
Já bych navrhoval říct prosně jenom normálně Dobrý den, keš?protože když to kečr nebude tak zareaguje na to dobrý den a to druhý zkoumat nebudu a když jo, tak se lehce poznají...


No aby ti neodpověděl : nene, já radějí šek:)
  • 0

#32 Aviatik

Aviatik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 136 příspěvků(y)

Publikováno 17 červen 2008 - 7:23

honzahais napsal/a:
že má gps mi zatim nikdy nefungovalo, poměrně blizko jedné cache jeden clověk pořád zkoumal neco v gps a chodil sem a tam a tak sem ho oslovil tak co taky pro poklad? a on na mě koukal jak kdybych spadl z marzu šuše odpověděl ne a odcházel o pořád se na mě otáčel a divně se na mě díval. tak to taky nedopadlo:)

Když jsem lovil Bláznivého dendrologa (v areálu bohnické psychiatrické léčebny) tak jsem měl strach aby se mne nikdo nezeptal co tam dělám, kdybych po pravdě odpověděl že hledám poklad tak by si mne tam nechali :)
  • 0
Ej vy mé krabičky z umělé hmotičky!

#33 Dujdu

Dujdu

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 32 příspěvků(y)

Publikováno 17 červen 2008 - 7:36

Ahojkaj!:@Máš signál?
  • 0
MY GAME IS FAIR PLAY

#34 Schovy

Schovy

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 příspěvků(y)

Publikováno 20 červen 2008 - 8:44

prosim vás vím že je to takovej blbej dotaz,ale neprozradil by ste mi někdo jak mám zalogovat kešku na geocaching.com? Já na to za živího boha nemůžu přijít.Hlavně se mi jedná o to abych mohl zalogovat to kam jsem přemístil TB... Jestli mě někdo poradí budu mu moc vděčný.Dík
  • 0

#35 Ondraseeek

Ondraseeek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 53 příspěvků(y)

Publikováno 20 červen 2008 - 8:52

Ja vetsinou cumim do GPS a mezi cumeni v dostatecne blizkosti pronesu "Na lovu?" a budto se nekdo chytne nebo na to nereaguji :)
  • 0

#36 javla

javla

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 238 příspěvků(y)

Publikováno 20 červen 2008 - 9:02

Schovy napsal/a:
prosim vás vím že je to takovej blbej dotaz,ale neprozradil by ste mi někdo jak mám zalogovat kešku na geocaching.com? Já na to za živího boha nemůžu přijít.Hlavně se mi jedná o to abych mohl zalogovat to kam jsem přemístil TB... Jestli mě někdo poradí budu mu moc vděčný.Dík


http://geowiki.hidden.cz/wiki/Log
http://geowiki.hidde.../wiki/Travelbug
  • 0
Jana a Vlasta (JaVla) (PDA FS Loox N560)

#37 Housle

Housle

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 131 příspěvků(y)

Publikováno 20 červen 2008 - 12:36

Ja myslim ze veskere pozdravy jsou zbytecne,podle me je kazdy kacer nejak vystredni :D:D
  • 0
DNF je důvod k další návštěvě.

#38 rasasak

rasasak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 51 příspěvků(y)

Publikováno 20 červen 2008 - 13:41

no mne se na mem zatim malem poctu nalezenycj kesi nestalo abych nekoho potkal ..... ale rekl bych ze uplne staci se osoby zeptat ... co ti rika slovo kacer ? no a kdyz odpovii ze ptak, pecinka nebo tak tak je to jasny mudla mudlovanej :) a pokud ne .......
  • 0

#39 Hanďa-10477

Hanďa-10477

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 194 příspěvků(y)

Publikováno 02 září 2010 - 14:19

Nějaký pozdrav si myslím že je zbytečný, většinou je to poznat(i když u každého koho potkáme tak 500m od kešky si to říkám:D ale zatím jsem potkala kačery jen 3x a z toho dvakrát pozdravili oni nás a jednou jen tak prošli a nic. Takže by se jen zeptala něco jako máš?a to by se měl chytit když se zeptá co? tak je to jasnej mudla.
  • 0
Můj život jsou čtyřlístky a cwg...a geocaching je pro tohle všechno rájem,jestli něco z toho máte pište

#40 Bisaci

Bisaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 431 příspěvků(y)

Publikováno 03 září 2010 - 6:48

Tak tohle je opravdu celkem sranda. Již se mi asi 6x stalo že jsem naprosto suverénně oslovil mudly poblíž keše frčíce na FTF. "Tak co našli jste?" No a oni na mě nechápavě čučíli a já si připadal jak kretén. Ale to je v zápalu boje FTF. Jinak se kačer pozná docela snadno. No a pozdrav? Možná že jsem divnej, ale pokud se potuluju po lesích a někoho tam potkám, tak ho bez "dobrý den" odejít nenechám. Možná jsem staromódní no, ale pozdravit je slušnost.
  • 0
Cože? Někde je nějaká nová FTF? Hrrr, na ni!




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama