Přejít na obsah


Fotka

Maji smysl cache PM only?


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
112 odpovědí na toto téma

#41 Sovic13

Sovic13

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 234 příspěvků(y)

Publikováno 15 únor 2009 - 18:18

mouse napsal/a:
K tomuto tématu máme vlastní zkušenost - owner přes víkend změnil celou sérii 5 keší na PM, takže dnes 3. odlovenou nemůžeme zalogovat, jednu můžeme ještě najít, ale nikde ji neuložíme a jednu si už ani nepřečteme, tak komu je to k užitku?!?!?!:(:(:(:(


To je jen otazka casu, az zjisti, ze mu tam prijde tak jeden clovek za mesic, prehodi to zpatky, takovejch uz bylo..........:D
  • 0

#42 h0--

h0--

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 079 příspěvků(y)

Publikováno 15 únor 2009 - 18:29

Mohl by to nějaký PM editovat do aktuální podoby prosím? http://wiki.geocachi...bers_Only_Cache Nějak jako BM nemám jak zjistit PMO krabice (nebo se pletu?)... a imho je to docela zajímavej seznam.
  • 0

garmin 60CSx | galaxy nexus + locus pro | lumia 640 + geocaching pro

astrolux S1 | convoy S2+ | 2x aurora ak-p7

norco search a.105 '16 | mibo mastr '12 | #fialka '9x

 

http://openstreetmap.cz/


#43 Dpman

Dpman

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 398 příspěvků(y)

Publikováno 15 únor 2009 - 19:30

A proč by si měl mít jako BM přístup k něčemu jako je seznam PMO krabic.
  • 0

#44 swenney

swenney

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 405 příspěvků(y)

Publikováno 15 únor 2009 - 19:31

a kdyz jsem PM... daji se nejak vyhledat PMonly kese?
  • 0

#45 cinca2008

cinca2008

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 381 příspěvků(y)

Publikováno 15 únor 2009 - 19:43

mouse napsal/a:
K tomuto tématu máme vlastní zkušenost - owner přes víkend změnil celou sérii 5 keší na PM, takže dnes 3. odlovenou nemůžeme zalogovat, jednu můžeme ještě najít, ale nikde ji neuložíme a jednu si už ani nepřečteme, tak komu je to k užitku?!?!?!:(:(:(:(


Jo,to mě právě nakrklo.Některé už máme taky nalezené a zalogované,ale zbytek neodlovených,které někteří owneři změnili,mám v GPS.Nu což,až budu mít cestu kolem nich,odlovím alespoň fyzicky a nakreslím mu tam nějakej fakt hnusnej obrázek B)
  • 0

#46 rum.burak

rum.burak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 58 příspěvků(y)

Publikováno 15 únor 2009 - 19:49

cinca2008 napsal/a:

mouse napsal/a:
K tomuto tématu máme vlastní zkušenost - owner přes víkend změnil celou sérii 5 keší na PM, takže dnes 3. odlovenou nemůžeme zalogovat, jednu můžeme ještě najít, ale nikde ji neuložíme a jednu si už ani nepřečteme, tak komu je to k užitku?!?!?!:(:(:(:(


Jo,to mě právě nakrklo.Některé už máme taky nalezené a zalogované,ale zbytek neodlovených,které někteří owneři změnili,mám v GPS.Nu což,až budu mít cestu kolem nich,odlovím alespoň fyzicky a nakreslím mu tam nějakej fakt hnusnej obrázek B)

Narazil jsem včera na stejný problém... nejvtipnější na tom je, že v keši byl totálně plný logbook (už byly i přidávány papírky a keš nešla skoro zavřít), tak jsem starý logbook vyndal a schoval, že ho ownerovi předám a místo něho jsem dal svůj nový čistý...
Owner si v klidu změnil keš na PM only, ale nedokáže se o svojí keš ani starat...
  • 0

#47 PLAJ family

PLAJ family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 101 příspěvků(y)

Publikováno 15 únor 2009 - 20:37

"Nejdřív si otevřel hospodu u silnice na Písek. Ale chodili mu tam lidi. Pak si najal hostinec na náměstí v Opočně, zas mu tam chodili. A tak si postavil tohleto." Hostinský z Hospody Na Mýtince
  • 0

#48 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 15 únor 2009 - 20:47

swenney napsal/a:
a kdyz jsem PM... daji se nejak vyhledat PMonly kese?

ano, dají. Dáš si v PQ že chceš vyhledat PM only a máš to...
  • 0

#49 cinca2008

cinca2008

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 381 příspěvků(y)

Publikováno 15 únor 2009 - 21:07

PLAJ family napsal/a:
"Nejdřív si otevřel hospodu u silnice na Písek. Ale chodili mu tam lidi. Pak si najal hostinec na náměstí v Opočně, zas mu tam chodili. A tak si postavil tohleto."

Hostinský z Hospody Na Mýtince


Tak nějak mi to přijde.Že někdo založí novou keš PM Only třeba z důvodu ochrany přírody,nebo nějaké památky,aby tam nechodilo tolik lidí.Ale když změní všechny keše,které už dlouhou dobu fungují,tak mi přijde,že prostě nechce mít s přibývajícími kačery a návštěvami tolik starostí s údržbou.
  • 0

#50 Damleth

Damleth

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 36 příspěvků(y)

Publikováno 15 únor 2009 - 21:09

PM only je jeden ze zpusobu, jak natahnout dalsi platici zakazniky pro GS. A uprimne receno, je to spravne, protoze provoz GC.com taky neco stoji.
  • 0

#51 alkes

alkes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 176 příspěvků(y)

Publikováno 15 únor 2009 - 21:10

honny napsal/a:
Mohl by to nějaký PM editovat do aktuální podoby prosím?

http://wiki.geocachi...bers_Only_Cache

Nějak jako BM nemám jak zjistit PMO krabice (nebo se pletu?)... a imho je to docela zajímavej seznam.

Jéje, to jich ale přibylo.
  • 0

#52 swenney

swenney

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 405 příspěvků(y)

Publikováno 15 únor 2009 - 21:11

sobikovi napsal/a:

swenney napsal/a:
a kdyz jsem PM... daji se nejak vyhledat PMonly kese?

ano, dají. Dáš si v PQ že chceš vyhledat PM only a máš to...


Diky...jsem slepej;)
  • 0

#53 rum.burak

rum.burak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 58 příspěvků(y)

Publikováno 15 únor 2009 - 21:23

Damleth napsal/a:
PM only je jeden ze zpusobu, jak natahnout dalsi platici zakazniky pro GS. A uprimne receno, je to spravne, protoze provoz GC.com taky neco stoji.


GC.com určitě něco stojí, jen si nejsem jistý, jestli zrovna toto je správný způsob k získání peněz - mě osobně se geocaching líbí i z toho důvodu, že je zadarmo, až bude moc PM keší, tak mě to přestane bavit, protože bude málo keší pro mě dostupných a s geocachingem asi seknu... nebo se do té doby všechny normální keše přesunou někam na opencaching a na GC zůstanou jen PM, kteří budou moct lovit jen PM keše...
PM má nabízet nějaké nadstandardní služby (PQ, upozorňování na nové keše,...), ale ne to, že budou některé keše jen pro ně.
Myslím, že i z reklamy, která na GC.com je, je celkem hodně zisku...
  • 0

#54 DeathOfRats

DeathOfRats

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 234 příspěvků(y)

Publikováno 15 únor 2009 - 21:42

Dpman napsal/a:
A proč by si měl mít jako BM přístup k něčemu jako je seznam PMO krabic.


Aby věděl, jestli má cenu stát se PM ;)
  • 0
SQUEAK?
deathofrats.rajce.net
deathofrats13.blogspot.com

#55 h0--

h0--

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 079 příspěvků(y)

Publikováno 15 únor 2009 - 21:42

Dpman napsal/a:
A proč by si měl mít jako BM přístup k něčemu jako je seznam PMO krabic.

No takhle, z doby PM mám i listingy, že ;)

Jen mě zajímalo, jak se to zas rozrostlo.

// a díky moc za ten edit. Je jich fakt dost :))
  • 0

garmin 60CSx | galaxy nexus + locus pro | lumia 640 + geocaching pro

astrolux S1 | convoy S2+ | 2x aurora ak-p7

norco search a.105 '16 | mibo mastr '12 | #fialka '9x

 

http://openstreetmap.cz/


#56 keeehi

keeehi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 54 příspěvků(y)

Publikováno 15 únor 2009 - 21:49

mouse napsal/a:
K tomuto tématu máme vlastní zkušenost - owner přes víkend změnil celou sérii 5 keší na PM, takže dnes 3. odlovenou nemůžeme zalogovat, jednu můžeme ještě najít, ale nikde ji neuložíme a jednu si už ani nepřečteme, tak komu je to k užitku?!?!?!:(:(:(:(


Zalogovat se to dá, někde tady na gc.cz je i postup.
  • 0

#57 Dpman

Dpman

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 398 příspěvků(y)

Publikováno 15 únor 2009 - 21:50

DeathOfRats napsal/a:

Dpman napsal/a:
A proč by si měl mít jako BM přístup k něčemu jako je seznam PMO krabic.


Aby věděl, jestli má cenu stát se PM ;)

Stát se PM cenu má ale přece ne kvůli keším ale PQ.
  • 0

#58 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 15 únor 2009 - 22:06

rum.burak napsal/a:

GC.com určitě něco stojí, jen si nejsem jistý, jestli zrovna toto je správný způsob k získání peněz - mě osobně se geocaching líbí i z toho důvodu, že je zadarmo, až bude moc PM keší, tak mě to přestane bavit, protože bude málo keší pro mě dostupných a s geocachingem asi seknu... nebo se do té doby všechny normální keše přesunou někam na opencaching a na GC zůstanou jen PM, kteří budou moct lovit jen PM keše...
PM má nabízet nějaké nadstandardní služby (PQ, upozorňování na nové keše,...), ale ne to, že budou některé keše jen pro ně.
Myslím, že i z reklamy, která na GC.com je, je celkem hodně zisku...


11000 (nebo kolik) ti prijde malo? :D to aby se PaBa zacal bat ;). az se vsechny kese presunou na opencaching, opencaching zkrachuje, nebo zacne byt placeny, aby to vsechno pokryl :) PM kese je stejne nadstandardni sluzba, jako notifikace (nove kese jsou emailem oznameny jen jim) .... a proste PM kese jsou soucasti financni strategie GS, ber nebo neber. :) ale teda myslim, ze rozmrzelost nad tim, ze existuji necele 4 desitky PM kesi oproti desetitisici ostatnich, není na miste :)
  • 0

#59 Sodobar

Sodobar

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 455 příspěvků(y)

Publikováno 15 únor 2009 - 22:32

Dain a Olik napsal/a:
rozmrzelost nad tim, ze existuji necele 4 desitky PM kesi oproti desetitisici ostatnich, není na miste :)

Tady jde přece o princip! Jak to, že oni můžou najít keš, kterou já ne? Proč by měli mít nějaké výhody jenom proto, že si můžou dovolit utratit 60 korun měsíčně za PM? To je přece nespravedlivé! Jak k tomu přijdeme my ostatní?
  • 0

#60 Pandrhola

Pandrhola

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 43 příspěvků(y)

Publikováno 15 únor 2009 - 22:37

Sodobar napsal/a:

Dain a Olik napsal/a:
rozmrzelost nad tim, ze existuji necele 4 desitky PM kesi oproti desetitisici ostatnich, není na miste :)

Tady jde přece o princip! Jak to, že oni můžou najít keš, kterou já ne? Proč by měli mít nějaké výhody jenom proto, že si můžou dovolit utratit 60 korun měsíčně za PM? To je přece nespravedlivé! Jak k tomu přijdeme my ostatní?

Tak tohle jestli si myslel vážně tak je mi tě docela líto a pokud ne tak dobrej vtip.:o
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama