Přejít na obsah


Fotka

Maji smysl cache PM only?


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
112 odpovědí na toto téma

#21 Housle

Housle

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 131 příspěvků(y)

Publikováno 03 July 2008 - 16:16

A nevite ciste nahodou kolik PM keší v ČR je??(abych vedel kolik mi jich zatim zustane utajenych:D)
  • 0
DNF je důvod k další návštěvě.

#22 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11450 příspěvků(y)

Publikováno 03 July 2008 - 16:25

V tuto chvili je jich 14.
  • 0

#23 V.O.S.K.

V.O.S.K.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 57 příspěvků(y)

Publikováno 03 July 2008 - 17:02

Mě PM cache ani moc neznervoznuji, jsem normalni BM a asi jeste dlouho zustanu, nejvetsi duvod je asi v tom, ze nemam PayPal ani se mi ho nechce zrizovat. Geocaching je prave super v tom, ze je zadarmo a chod groundspeaku se imho docela dobre uzivi reklamou a prodejem TB a GC (ktery si tedy prizuju), PM by melo smysl spis jako dalsi level (treba od 500 nalezenych keší nebo tak), pak by to, ze se ti zpristupni nektere dalsi kese muze byt fajn, zvlast kdyz v tvem okoli je uz vsecko odloveno -tak me napada, neda se zakladat keš, ktera by byla treba pro 100+, 500+, 1000+??? Muze to byt sice jako podminka logu u mysterek, ale aby se treba nezobrazovala tem pod, to by mohlo byt docela fajn, ze by clovek, ktery prekrocil stovku najednou odkryl mapu plnou novych keší :D
  • 0
Fallie & Karabuni & Prťka & Kryštůfek = V.O.S.K.

#24 Numira

Numira

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 585 příspěvků(y)

Publikováno 03 July 2008 - 17:11

To VOSK: pokud je nejvetsi duvod prave paypal, neni nic jednodussiho, nez napsat sem na forum a pozadat nekopho, kdo ho ma o zprostredkovani platby, sam uz jsem to tak nekolika lidem zarizoval a urcite nejsem jediny, je to otazka deseti minut. Co se tyka napadu na kese jen pro 100+ apod. tak je to docela dobry napad, akorat, aby to nedopadlo tak, ze by ji udelali takhle skoro vsichni a v cechach by zustalo 99 kesi "pro vsechny", takze by se vlastne zastavil priliv novych kaceru :-)
  • 0

#25 V.O.S.K.

V.O.S.K.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 57 příspěvků(y)

Publikováno 03 July 2008 - 18:03

Numira: nežehrá se tady, že je cacherů nějak moc??? Jen v praze je cca 700 kesi normal, pak by zacaly treba par na ty stovce a pro tisicate by jich bylo par. Samozrejme by platilo, ze zalozit kes 100+ muze nekdo, kdo ma treba 200 odloveno, 500+ nekdo kdo ma 750 odloveno apod. Kdo by pak chodil po tech vyssich levelech, tak by se vyhybal amatersky zalozenym kesim typu Silver cache na Sulicky (ktera se teda uz napravila)
  • 0
Fallie & Karabuni & Prťka & Kryštůfek = V.O.S.K.

#26 Numira

Numira

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 585 příspěvků(y)

Publikováno 03 July 2008 - 19:45

Zehra se tu. Vsak to bylo mysleno s nadsazkou :-) Samozrejme, ze by to neproslo, navic by si novacci zacali zakladat "kese sobe", ale to uz je rovina cisteho teoretizovani a pekny offtopic :-)
  • 0

#27 Sodobar

Sodobar

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 455 příspěvků(y)

Publikováno 03 July 2008 - 21:04

Tak tak, pěkný offtopic :-) Ale zní to trochu jako počítačová hra, když postoupíš do dalšího levelu, tak se ti otevře nová mapa :-))
  • 0

#28 cinca2008

cinca2008

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 381 příspěvků(y)

Publikováno 02 February 2009 - 15:52

Zajímalo by mě,kolik je PM caches nyní,když o kus výš se píše,že v červenci 2008 jich bylo 14 ? Teď jsem koukal,že třeba jeden owner v okolí Pardubic zakládá jen PM cache.Zakládájí se kvůli tomu,že je třeba na některých místech(např. kvůli ochraně přírody,což samozřejmě chápu) omezit "provoz" u keše,nebo spíše s pocitem,že jsou určeny pro jakousi lepší kastu PM geocachers ?
  • 0

#29 VXP

VXP

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 237 příspěvků(y)

Publikováno 02 February 2009 - 16:00

no lepsi kastu... prave z PM muze mit kdokoliv si to zaplati... ja mam PM jenom kvuli pocket query a abych si na mape mohl vypinat svoje nalezy :)
  • 0

#30 berda

berda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 249 příspěvků(y)

Publikováno 02 February 2009 - 16:05

cinca2008 napsal/a:
Zajímalo by mě,kolik je PM caches nyní,když o kus výš se píše,že v červenci 2008 jich bylo 14 ?


Momentálně 32 kousků
  • 0
Berda

#31 Numira

Numira

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 585 příspěvků(y)

Publikováno 02 February 2009 - 16:06

Aktuálně je PM keší 32 Edit: tentokrát jsem byl pomalejší já...
  • 0

#32 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3704 příspěvků(y)

Publikováno 02 February 2009 - 16:08

cinca2008 napsal/a:
Zajímalo by mě, kolik je PM caches nyní,když o kus výš se píše,že v červenci 2008 jich bylo 14 ?


32, 3 z toho jsou disable.

edit: to nic, ja jsem jeste pomalejsi :D
  • 0

#33 Tacmud

Tacmud

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 127 příspěvků(y)

Publikováno 02 February 2009 - 16:13

Můj názor je, že PM vzniklo z jednoho prostého důvodu: BM nic neplatí a pokud si nekoupí a neaktivuje GC/TB, tak hoo to nic nestojí. No a je třeba někde získat peníze na provoz serveru, domény, platy provozovatelů, ... (zadarmo to nedělaj) No a tak nabídnou něco víc. Zaplať PM a budeš mít jieté výhody a taky budeš patřit do elity která má Extra keše, budeš mít zkrátka něco VÍC! Netřeba se nad tím rozčilovat, je třeba sehnat prachy na provoz a je to běžnej způsob mnoha webů které nechtějí být přeplácané reklamou. (Geocaching je přece tajná věc! ;) ) Prodej TB/GC je jen vedlejší přijem.
  • 0
Lidé o mě říkají, že jsem flegmatik, mě je to ale jedno!

#34 1gato1

1gato1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 491 příspěvků(y)

Publikováno 02 February 2009 - 16:48

sobikovi napsal/a:
To, že nějaký program načte listing a souřadnice PM Only kešky je asi špatně (špatné zabezpečení), ale na druhou stranu bych se nebál toho, že zásadně stoupne počet kačerů BM, co na ně půjdou. Tuhle díru odhalí jen pár kačerů a možná jen náhodou, ostatní masovky jsou lamičky co neumí ani najít kde vlastně ty kešky jsou...:D


To je moc hezke a skromne oceneni ostatnich kolegu.:D
  • 0
Blaze tomu, kdo nic nema, nema starost, kam to schova.

#35 cinca2008

cinca2008

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 381 příspěvků(y)

Publikováno 02 February 2009 - 17:07

Ještě je otázka,zda provozovatel GC předpokládal,že se bude zakládat PM keší mnohem,mnohem více a tím pádem stoupne počet platících PM uživatelů ?
  • 0

#36 Dan-Sam

Dan-Sam

    Cestovatel a turista

  • Members
  • PipPipPip
  • 712 příspěvků(y)

Publikováno 02 February 2009 - 17:11

cinca2008 napsal/a:
Ještě je otázka,zda provozovatel GC předpokládal,že se bude zakládat PM keší mnohem,mnohem více a tím pádem stoupne počet platících PM uživatelů ?

Spíš asi ne. Řekl bych, že to je jen takový "bonus" k Pocket Query která bude hlavním zdrojem PM.
  • 0

#37 Hydros_cz

Hydros_cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 72 příspěvků(y)

Publikováno 02 February 2009 - 17:23

Ja myslim ze obcas smysl maji ... jako extra ochrana .... V mistech kde se ztraceji atd ..... Ale nedelal bych PMO zbytecne kde neni nutne ... ;) Jinak by mne zajimalo co to je vubec za soft? .... Jestli se nepletu i Geoscout ktery stahne komplet listing ... na to potrebuje v nastaveni Vas nick a heslo .... a jestli nejste PM - by to podle mne nemelo PMO stahnout (nezkousel jsem pouzivam ho jako PM takze co jsem potkal PMO jsem zjistil ze je PM az pri logovani na PC ... )
  • 0

#38 mouse

mouse

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 příspěvků(y)

Publikováno 15 February 2009 - 17:54

K tomuto tématu máme vlastní zkušenost - owner přes víkend změnil celou sérii 5 keší na PM, takže dnes 3. odlovenou nemůžeme zalogovat, jednu můžeme ještě najít, ale nikde ji neuložíme a jednu si už ani nepřečteme, tak komu je to k užitku?!?!?!:(:(:(:(
  • 0

#39 lukasekprochazka

lukasekprochazka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 301 příspěvků(y)

Publikováno 15 February 2009 - 18:00

mouse napsal/a:
K tomuto tématu máme vlastní zkušenost - owner přes víkend změnil celou sérii 5 keší na PM, takže dnes 3. odlovenou nemůžeme zalogovat, jednu můžeme ještě najít, ale nikde ji neuložíme a jednu si už ani nepřečteme, tak komu je to k užitku?!?!?!:(:(:(:(

Zalogovat PM cache je možné. Takže pokud si chceš doplnit sérii, stačí se svézt s někým, kdo má PM.
  • 0

#40 StanB99

StanB99

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 164 příspěvků(y)

Publikováno 15 February 2009 - 18:09

Čemu se divíš .... owner si vypiplal pět kešulí pro radost a voni mu tam potom začali chodit lidi, to jednoho přece rozčílí. :)
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama