Přejít na obsah


Fotka

Absurdity a poklady v keši - pochlubte se


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
265 odpovědí na toto téma

#161 polas_CZ

polas_CZ

    polas_CZ

  • Members
  • PipPipPip
  • 589 příspěvků(y)

Publikováno 17 srpen 2009 - 21:37

Další pěkný kousek.Červená čepice na zimu Alpina při STF u keše Odranec.. :-)
  • 0
Cogito ergo sun ...

#162 mike007

mike007

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 505 příspěvků(y)

Publikováno 17 srpen 2009 - 23:22

JJJx: Jídlo a pití se do kešek dávat nesmí a pokud ho tam někdo najde, má se bez náhrady odstranit. Tak zní pravidla. Sis mohl ožrat držku :D
  • 0
• Osobní stránky: http://www.bastleni.eu

#163 mr.zarovka

mr.zarovka

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 2 příspěvků(y)

Publikováno 18 srpen 2009 - 0:06

Já jsem teď poblíž pískovny našel normální malý techničák... Chvíly jsem koukal, ale nevyměnil... Omlouvám se za kvalitu fotky, foceno mobilem, prostě taková autocensura :-)
  • 0

#164 pavels

pavels

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 282 příspěvků(y)

Publikováno 18 srpen 2009 - 7:03

DATaTEAM napsal/a:
Nedávno mě u jedné keše zamrzelo, že někteří kačeři jsou prasata.

Takový svinčík, šutry (to je trade jako blázen), "šnutichly" nevalného vzhledu (leda na trade bacilů), rozlámaná propiska (asi puzzle?), nějaké letáčky-co to má za hodnotu?

Do takové keše ani nic nedávám. Možná je to sobecké, ale je vidět, že ownerovi je obsah putna a nakoupila jsem si krásné přívěsky s kamínkama na trade, těch je tam škoda.


Owner třeba za to až tak nemůže, některé snadno přístupné cache se zaneřádí docela rychle, a pokud má keš dál od bydliště, tak toho času nazbyt taky není. Jiná otázka je, jestli jsi bordel z keše vyházela, nebo ho nechala pro další kačery. Ono by to nemělo viset jenom na ownerech...
  • 0

#165 Jani007

Jani007

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 62 příspěvků(y)

Publikováno 18 srpen 2009 - 9:35

Tak prispeju taky svou troskou. Co se tyce nachazeni veci, tak tez nemam rada kdejake uctenky, jizdenky a dalsi, potom napriklad hodne narazim na ruzne elektrosoucastky s vyrobou nekdy v sedmdesatych osmdesatych letech, tzn. rekla bych ze uz nepouzitelne. Kdejaky bordel, uz ani nevim. Nejhezci vec mne momentalne taky nenapada, vetsinou veci jen vkladam, malo kdy si beru neco z kese pro sebe. Respektive kdyz vezmu, tak vetsinou na nejaky cas a za mesic to dam zase do jine kesky nekde v jinem koute republiky (to same se snazim delat s tb a gc, aby se pohybovali). Ja osobne vkladam do kesi doufam hodnotne veci. Vkladam i hracky z kindrvajec, ale zadne skladaci ale jen a pouze ty cenne jednodilne figurky, ktere deti urcite potesi. Dale spis navstevuju obchody a kupuju ruzne sponky (nechavam je na plastovem pasku, pripadne dam do zipoveho pytlicku), kaminky s malovanyma obrazkama (ty mi v nedeli dosli, tak se zase budu muset pro ne stavit:), kupuju drevene koralky a navlikam doma (pak je dam opet do zipoveho sacku, aby se nezaspinili a bylo jasne, ze je to neco noveho). Hlavne proste doufam, ze ty veci potesi. Jo a jeste co se tyce bordelu, cistit se snazim, ale spis hlavne od nepekneho kameni a zmackanych jizdenek, pripadne vypsane propisky (na obycejne tuzky nosim orezavatko). Jinak to nechavam spise na majiteli kese.
  • 0

#166 Joo.Ann

Joo.Ann

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 12 příspěvků(y)

Publikováno 18 srpen 2009 - 10:11

do teď sem v keškách měnila miniplyšáky, reklamní předměty apod., ale tahle diskuze mě inspirovala :-) na aukru jsem nakoupila několik hrstí polodrahokamů, dala do pytlíčků s kartičkou a hurá rozdávat poklady a ještě jsem tedy vytáhla nějaké ty kinderhračky, které jsem opatrně schranovala několik let, dala je taky do pytlíku a jdou taky se mnou ....z kešek si už teď nic moc neberu... a doufám, že zase začne většina kačerů veřit, že když sami budou do kešek dávat lepší věci, tak se přidají i ostatní, jelikož se mi zdá, že před několika lety to bylo opravdu skoro o nacházení pokladů :-) věc na kterou nezapomenu byla v krabičce v jižních čechách...když jsem cache otevřela, tak sem se šíleně lekla, jelikož uvnitř seděla ropucha..až poté co jsem se koukla znovu jsem zjistila, že ropucha je bezvadně propracovaná umělohmotná hračka...
  • 0

#167 spuzva

spuzva

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 623 příspěvků(y)

Publikováno 18 srpen 2009 - 10:24

Já do kešu nedávám nic a beru si z nich jenom peníze B)
  • 0

#168 Don82

Don82

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 425 příspěvků(y)

Publikováno 18 srpen 2009 - 10:49

Do kešek jsem zatím "jen" dával, jediné co jsem si z kešky vzal bylo moje první CWG (samozřejmě s výměnou). Hračky a postavičky nechávám mladším. Nejvíce mě v keši GC1TE50 překvapil mobil (nějaký samsung), nicméně po prozkoumáním jsem zjistil, že je to velmi povedená maketa, ale první moment stál za to... :)
  • 0

Keše jako POI pro eTrexy HCx
Čeština do programu GCStatistic
Motto: Body a klid!
Pomozte s výzkumem výskytu Koťátka v Geocachingu.


#169 polas_CZ

polas_CZ

    polas_CZ

  • Members
  • PipPipPip
  • 589 příspěvků(y)

Publikováno 18 srpen 2009 - 23:28

Včera mě zaujal plně funkční nový stříbrný fab zámek..
  • 0
Cogito ergo sun ...

#170 LOBOtomy6

LOBOtomy6

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 14 příspěvků(y)

Publikováno 19 srpen 2009 - 10:15

V jedné kešuli u Slapské přehrady jsem našel konzervu s luncheonmeatem půpvodem z Holandska. Sice jsem jí vzal, ale nenašel jsem nakonec odvahu ji skonzumovat. člověk nikdy neví co v té konzervě může být. Takže skončila v odpadcích. Možná nejlepší je hledat mikrokešule. :-) Pravda nenarazíš na žádné zajímavé věcičky, které se mohou hodit, ale taky nešáhneš do nějakého sajrajtu. Příště už ta plínka nemusí být čistá. ;-)
  • 0

#171 LadyVader

LadyVader

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 53 příspěvků(y)

Publikováno 19 srpen 2009 - 10:21

LOBOtomy6 napsal/a:
V jedné kešuli u Slapské přehrady jsem našel konzervu s luncheonmeatem půpvodem z Holandska. Sice jsem jí vzal, ale nenašel jsem nakonec odvahu ji skonzumovat. člověk nikdy neví co v té konzervě může být. Takže skončila v odpadcích.
Možná nejlepší je hledat mikrokešule. :-) Pravda nenarazíš na žádné zajímavé věcičky, které se mohou hodit, ale taky nešáhneš do nějakého sajrajtu. Příště už ta plínka nemusí být čistá. ;-)

S tema mikrokesulema to taky neni az tak pravda, staci aby byla schovana na nejakym obskurnim miste ve meste, to kolikrat taky sahas do peknyho sajrajtu, ikdyz asi porad lepsi, nez podelana plinka :).
  • 0

#172 Jani007

Jani007

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 62 příspěvků(y)

Publikováno 19 srpen 2009 - 10:36

polas N85 napsal/a:
Včera mě zaujal plně funkční nový stříbrný fab zámek..


Kaplicka sv. Vaclava ze :) Kdyz jsme se tam stavovali v nedeli tak jsme tam potkali rodinku (vsichni tri jsou samostatne zaregistrovani) a malej Sebik (tipuju 6 let) si ho porad chtel vzit :)
  • 0

#173 Aviatik

Aviatik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 136 příspěvků(y)

Publikováno 19 srpen 2009 - 11:13

Jani007 napsal/a:
potom napriklad hodne narazim na ruzne elektrosoucastky s vyrobou nekdy v sedmdesatych osmdesatych letech, tzn. rekla bych ze uz nepouzitelne.


Jsou lidi kteří takové věci sbírají, především staré elektronky. Skoro mi to připomíná pochopitelnější než sbírat kinderfigurky :)
  • 0
Ej vy mé krabičky z umělé hmotičky!

#174 Jani007

Jani007

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 62 příspěvků(y)

Publikováno 19 srpen 2009 - 11:26

Aviatik napsal/a:

Jani007 napsal/a:
potom napriklad hodne narazim na ruzne elektrosoucastky s vyrobou nekdy v sedmdesatych osmdesatych letech, tzn. rekla bych ze uz nepouzitelne.


Jsou lidi kteří takové věci sbírají, především staré elektronky. Skoro mi to připomíná pochopitelnější než sbírat kinderfigurky :)


Zajimavy sberatelsky konicek :)
  • 0

#175 DATaTEAM

DATaTEAM

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 141 příspěvků(y)

Publikováno 19 srpen 2009 - 14:35

pavels napsal/a:
Owner třeba za to až tak nemůže, některé snadno přístupné cache se zaneřádí docela rychle, a pokud má keš dál od bydliště, tak toho času nazbyt taky není. Jiná otázka je, jestli jsi bordel z keše vyházela, nebo ho nechala pro další kačery. Ono by to nemělo viset jenom na ownerech...


Podívej se brouku, já už vyházela takových krávovin.. rozdrcené keramické cosi (co bylo víc puzzle než předmět), teď v létě ráda vyhazuju rozteklé bonbony, baterky, zapalovače (tam dělám trade, těch mám nedostatek) a podobné pitomosti.

Je milé, že se mě takto ptáš.
  • 0
While the rest of the species is descended from apes, redheads are descended from cats.

#176 polas_CZ

polas_CZ

    polas_CZ

  • Members
  • PipPipPip
  • 589 příspěvků(y)

Publikováno 19 srpen 2009 - 14:48

To Jani007:přesně.. mě taky lákal,ale nechal jsem jej tam
  • 0
Cogito ergo sun ...

#177 cinca2008

cinca2008

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 381 příspěvků(y)

Publikováno 19 srpen 2009 - 21:58

ProKesTom napsal/a:
Taky dobrý ... bezcenný kus papíru, odpadek, za hned dvě CWG, tomu říkám krádež.


JAk to,vždyť chudáci dali za ten lístek 16Kč,to je skoro jako dvě CWg .Takže je to vlastně v pořádku ;)
  • 0

#178 MildaPajda

MildaPajda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 618 příspěvků(y)

Publikováno 19 srpen 2009 - 22:38

vcera jsem nasel v kesi dva prezervativy... NEPOUZITE... ale chtel bych videt toho odvazlivce, kdo by ho trejdnul a pouzil (k ucely pro ktery je vyroben - nemyslim tim obaleni zapalek aby nenavlhli!.. ;)) I kdyz teda... kousek pod kesi (kes byla kousek v lese u lesni cesticky) na ceste (parkovistatku u silnice) jich bylo pozehnane teda i pouzitejch... :( A to prosim nejde o zadnou E55ku, nebo podobne prihranicni bordelcesty.. ale kousek od male vesnice nedaleko Rudny u Phy.. ;)
  • 0

#179 forces1

forces1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 57 příspěvků(y)

Publikováno 20 srpen 2009 - 7:56

MildaPajda napsal/a:
vcera jsem nasel v kesi dva prezervativy... NEPOUZITE... ale chtel bych videt toho odvazlivce, kdo by ho trejdnul a pouzil (k ucely pro ktery je vyroben - nemyslim tim obaleni zapalek aby nenavlhli!.. ;))
I kdyz teda... kousek pod kesi (kes byla kousek v lese u lesni cesticky) na ceste (parkovistatku u silnice) jich bylo pozehnane teda i pouzitejch... :(
A to prosim nejde o zadnou E55ku, nebo podobne prihranicni bordelcesty.. ale kousek od male vesnice nedaleko Rudny u Phy.. ;)


Takový propíchnutý nepoužitý prezervativ to by byla sranda. To se pak nedivím, že kačerů je víc a víc :D
  • 0
http://www.geocachin...yp=crkrajemesta Oregon + TopoCzech 3 Pro, Nuvi 765 City navigator NT 2013.10, Iphone + Geocaching v3.0.1

#180 kantor

kantor

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 157 příspěvků(y)

Publikováno 20 srpen 2009 - 8:05

Jednou jsem v jedné keši (Sloupská divočina) našel parádní hodinky. Dlouho jsem se je snažil rozchodit, sbíral jsem rady a tak, ale nepochodil jsem. Skončily v jedné Nanutendě. Jinak Vás mohu ubezpečit, že skoro ve všech keších, co jsem posbíral na Novém Zélandu byl ten samý sajrajt co u nás.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama