Přejít na obsah


Fotka

Absurdity a poklady v keši - pochlubte se


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
265 odpovědí na toto téma

#121 Zegga

Zegga

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 411 příspěvků(y)

Publikováno 11 květen 2009 - 14:31

Přitom recept je jednoduchý. Naberu hrst šutrů na poli a trade je hotov :(



Z šutrů, klacíků, kaštanů a kinderbordelu je mi taky na hnus. Ještě rozdejchám když je tam dali děti, ale to že je někdo vyměnil??? Za bordel nepovažuji kinder věci zabalené ve vajíčku komplet nebo balené po 1 kuse v sáčku :-)

Největší radost mám z kousků dřevíček... CWG :D

PS: Ale není šutr jako balvan ;), polodrahokamy jsou moc pěkné.
  • 0
Závist a zloba pramení z chudoby finanční či duševní, katastrofa nastane, když se obě spojí.

#122 mauricie

mauricie

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 315 příspěvků(y)

Publikováno 11 květen 2009 - 21:12

Jezci-sokolov napsal/a:
Už se ani nedivím, že v některých krabičkách je jen smetí a rozbité lastury. Log na jedné z mých kešek z 9.5.2009:
May 9 by MARTINKUC (44 found)
12:30 díky za keš.
IN: kamínek 3X
OUT: sob, kulicky 2X


Podíval ses i do keše? Je docela možné, že tam dotyčný vložil nějaký polodrahokam, taky jich pár s sebou nosím, kdyby se mi něco zalíbilo.
  • 0
Dobrá nálada nevyřeší problémy, ale nasere tolik lidí, že stojí za to si ji udržet.

#123 pepega

pepega

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 253 příspěvků(y)

Publikováno 12 květen 2009 - 10:29

asi mi to nebudete věřit,ale v jedné keši v Lucemburku jsem našel Sony PlayStation Portable... docela jsem čuměl co ty lidi do keší nedají... sice bez baterky,ale přece....
  • 0
Geocaching je můj nový život obohacovaný dalšími a dalšími keškami
náš team: Petr,Olča,Ája,Petřík,Gábinka
+ geopsi Jork a Nela/yorkshire/ Lip a Popelka/čínský chocholatý pes/

Geovozy dlouhá Felda, Mercedes Actros 440HP+autopřepravník, Fiat Bravo
Garmin Etrex Legend, Mio C250, N9500,SE K700i,Handy Geocaching,Skrýšotlač

#124 Merencin

Merencin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 260 příspěvků(y)

Publikováno 13 květen 2009 - 15:06

Ironie:

Kdybyste někdo sháněl něco "zajímavého" a oblíbeného, tak tady je docela slušná kupa drobností... http://aukro.cz/item...er_vajicek.html.

/Ironie


  • 0

#125 Hobbit_

Hobbit_

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 37 příspěvků(y)

Publikováno 14 květen 2009 - 16:47

Osudna chyba sem davat link na to aukro - uz tam jsou 3 nabidky :D Tise doufam, ze ne od kaceru :D Jinak nedavno jsem z cache vyndaval plny sirky ktery mely plnit funkci "byl jsem zde".
  • 0

#126 ketums

ketums

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 108 příspěvků(y)

Publikováno 14 květen 2009 - 19:34

tak v jedné z posledních keší... to byla síla... byla to keška Solan a nejakej dobrák tam narval skutečné vajíčko malýho ptáčka. To mi ruplo v ruce, jo nebyla sem asi dost opatrná, ale fakt sem nemyslela, že je skutečné. Všechno se rozteklo do kešky, ještě že sem měla čerstvě koupené vlhčené obrousky. Jinak ve vajíčku byl už zárodek, očko a telíčko s hlavou a krkem... tak nevím, možná by se v keši i něco vylíhlo... ale nevím zda to byl dobrej nápad dávat to tam :(
  • 0
Garmin eTrex Legend
HTC Touch Cruise

#127 Merencin

Merencin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 260 příspěvků(y)

Publikováno 15 květen 2009 - 8:57

Hobbit_ napsal/a:
Osudna chyba sem davat link na to aukro - uz tam jsou 3 nabidky :D
Tise doufam, ze ne od kaceru :D

Jinak nedavno jsem z cache vyndaval plny sirky ktery mely plnit funkci "byl jsem zde".


Vím, jedna je moje. ;)
  • 0

#128 Hobbit_

Hobbit_

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 37 příspěvků(y)

Publikováno 15 květen 2009 - 9:17

Doufam, ze to je quli tomu, abys ty 2 tasky moh prohodit popelnici a nedostalo se to do krabicek :D
  • 0
...tady by asi melo bejt neco inteligentniho...

#129 SniperCZ

SniperCZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 139 příspěvků(y)

Publikováno 17 květen 2009 - 20:22

Dneska jsem v Kostel sv. Cyrila a Metodeje v Praze narazil na tampon (naštěstí nový a nepoužitý) a půlku ibuprofenu, ideální keška pro ženu v nesnázích :D
  • 0

#130 Zegga

Zegga

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 411 příspěvků(y)

Publikováno 17 květen 2009 - 20:37

SniperCZ napsal/a:
Dneska jsem v Kostel sv. Cyrila a Metodeje v Praze narazil na tampon (naštěstí nový a nepoužitý) a půlku ibuprofenu, ideální keška pro ženu v nesnázích :D


proč mne napadlo toto? :D:D:D

Manželé po čtyřicítce se vrací ze společnosti a ukládají se ke spánku.
> > Muž se na poslední chvíli před ulehnutím vytratí z pokoje. Dojde do
> > kuchyně
> > a za chvilku se vrací se sklenicí a podává ji ?eně.
> > "Co to je?" ptá se manželka zmateně.
> > "Aspirin, proti Tvé bolesti hlavy." ....
> > "Ale mne nebolí hlava!"
> > "Ha! A mám Tě!"
  • 0
Závist a zloba pramení z chudoby finanční či duševní, katastrofa nastane, když se obě spojí.

#131 wert69

wert69

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 32 příspěvků(y)

Publikováno 05 červen 2009 - 21:20

Nedávno byl v jedný kešuli prezervativ(nepoužity:D)no ale hodit se treba může..:D
  • 0

#132 Psychoklara

Psychoklara

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 92 příspěvků(y)

Publikováno 04 červenec 2009 - 16:20

Do keše "Zmutovaní pavouci" - mimochodem opravdu výborná, skvěle zpracovaná, vřele doporučujeme, je plná milých, no vlastně spíše nemilých překvapení - jsme vložili tématickou věcičku, obranu proti pavoukům: semínka masožravých rostlin s návodem na pěstování. Zajímalo by nás, jestli se nějaký kačer chytí a taky později bude mít na parapetu masožravou zahrádku, jako my ;)...
  • 0

#133 Duffman95

Duffman95

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 13 příspěvků(y)

Publikováno 04 červenec 2009 - 17:17

Tak to že se v keších čím dál tím víc objevují bezcenné předměty je už dobře známá věc a u nepříliš povedených kešek je mi to i tak trochu jedno, ale když pak přídete na finálku krásné multiny a naleznete geosmetí tak je to docela sklamání. Nejhorší věc kterou sem kdy v keši asi našel byly oslizlé gumové rukavice. Kromě toho mě ještě docela zarazilo to, co jsem našel v Otavském pokladu, protože moc nechápu jak může dát někdo do takhle povedený kešky špinaví kider kraviny. Co mě naopak potěšilo bylo elektronické sudoku s dotikovým displejem které sem našel v Tajemství starého Vechtra. Dál mám rád v keši odznáčky nebo staré mince a CWG taky potěší.
  • 0

#134 pepega

pepega

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 253 příspěvků(y)

Publikováno 04 červenec 2009 - 23:29

Psychoklara napsal/a:
Do keše "Zmutovaní pavouci" - mimochodem opravdu výborná, skvěle zpracovaná, vřele doporučujeme, je plná milých, no vlastně spíše nemilých překvapení - jsme vložili tématickou věcičku, obranu proti pavoukům: semínka masožravých rostlin s návodem na pěstování. Zajímalo by nás, jestli se nějaký kačer chytí a taky později bude mít na parapetu masožravou zahrádku, jako my ;)...

jo tak to by mě zajímalo...líbí se mi,jen aby mi nesežraly psy :-) ale doma pavouky a jinou havěť moc nemusí tak by je tím mohli krmit..už vidím malou,jak jí je nosí...

V botanické zahradě se ptá paní zřízence: Neviděl jste mého jorkšírka,někam se mi zaběhl?
Ale jistě,kde jste ho viděla naposledy?
U těch velkých červených rostlin.
myslíte u těch masožravých? :-D :-D
  • 0
Geocaching je můj nový život obohacovaný dalšími a dalšími keškami
náš team: Petr,Olča,Ája,Petřík,Gábinka
+ geopsi Jork a Nela/yorkshire/ Lip a Popelka/čínský chocholatý pes/

Geovozy dlouhá Felda, Mercedes Actros 440HP+autopřepravník, Fiat Bravo
Garmin Etrex Legend, Mio C250, N9500,SE K700i,Handy Geocaching,Skrýšotlač

#135 fanfulik

fanfulik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 646 příspěvků(y)

Publikováno 05 červenec 2009 - 0:50

Přitom recept je jednoduchý. Naberu hrst šutrů na poli a trade je hotov :(


já mám svítící kamínky na nich nalepený nick,jednou jsem našla takový kamínek jinéko kečera a potěšilo mě to,proto jsem si je udělala taky a dávám do kešek kde si nechci nic vzít.Přece jenom není to cenově hodnotné.

Jinak stále čekám na CWG (čekám třetí týden:(),ale když nějaké najdu tak za něj dám třeba i tři věci které ho daleko předčí v ceně,jen abych nebyla osočována že vybírám a dávám hovadiny.

A co jsem našla absurdního?Nechápu lidi co dají do kešky použitý jelení lůj(vlastně nechápu ani nepoužitý teplo sním dělá hezké věci),jízdenky,kousky kinder věcí (celé hezké máme rádi,teda syn :-))tuhle jsem našla bublifuk,který byl krásně rozlitý po kešce,dneska jsem našla zapalovač,který jsem vyhodila(ono je docela teplo :-))

A nedávno jsem našla gumový náramek geocaching,ten mi udělal takovou rááádost,že jsem ho ještě nesundala :D

Občas když se nudím,tak procházím kešky co jsem už našla a koukám jestli si někdo nevzal to co jsem tam dala a jestli nenapíše že se mu to líbilo.Chci aby měli lidi z mích věcí radost i kdybych si za ně nevzala nic a docela jsem se inspirovala i tady do mojí kešky jsem nakoupila hopíky a nálepky smajlíků :-)) Ještě jsem tu zahlídla něco o jo-ju,to se mi taky líbí,tak budu po nich v krámech kukat. A v týdnu jsem nakoupila přívěsky s hlavolamy,asi čtyři už jsem rozdala,tak číhám kdo si vezme:D

Já mám radost když maj lidi radost:D

Šmarjá to je ode mě skoro román:D
  • 0
Je lepší být blázen a vědět o tom,než být normální a pochybovat.

#136 Lubos_H

Lubos_H

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 152 příspěvků(y)

Publikováno 05 červenec 2009 - 19:15

mikrupa-cz napsal/a:
Dneska jsem našel v kešce malý fusekle :o
Sice vypadaly, že jsou vypraný, ale protože byla keška tak nafutrovaná hračkama, že ani nešla zavřít, tak jsem ty ponožky odnes.


udělal jsi dobře cesta dlouhá a co se říká na vojně vždy mít u sebe zásobu fuseklí :)
  • 0

#137 velkoadmiral

velkoadmiral

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 2 příspěvků(y)

Publikováno 05 červenec 2009 - 19:34

quote]Zegga napsal/a:
[quote]Přitom recept je jednoduchý. Naberu hrst šutrů na poli a trade je hotov :([/quote]


Z šutrů, klacíků, kaštanů a kinderbordelu je mi taky na hnus. Ještě rozdejchám když je tam dali děti, ale to že je někdo vyměnil??? Za bordel nepovažuji kinder věci zabalené ve vajíčku komplet nebo balené po 1 kuse v sáčku :-)

Největší radost mám z kousků dřevíček... CWG :D

PS: Ale není šutr jako balvan ;), polodrahokamy jsou moc pěkné.[/quote]

Dneska jsem si vzal tvuj cwg a nechal polodrahokam; ani jsem nevedel, ze jsem se tak dobre trefil:)[
  • 0
velkoadmiral

#138 michal_smsmsm

michal_smsmsm

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 119 příspěvků(y)

Publikováno 05 červenec 2009 - 20:19

nevim jestli je to absurdita, nicmene dneska jsem v kesi nasel malou plechovou krabicku snupaciho tabaku-coz si teda myslim ze by tam asi byt nemelo, krabicka se totiz dala docela snadno otevrit, tak jednak az se to vysipe tak to krabicku pekne zasvini a druhak bych rekl ze to tam proste napatri...
  • 0

#139 Věroš

Věroš

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 6 příspěvků(y)

Publikováno 06 červenec 2009 - 20:56

Přidávám se do klubu zajímavých úlovkú: tableta do myčky nádobí. --V
  • 0

#140 vkvkvk

vkvkvk

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 89 příspěvků(y)

Publikováno 07 červenec 2009 - 18:43

Věroš napsal/a:
tableta do myčky nádobí.
--V

Ještě že nevypěnila, to by byl logbook bílý, úplně bílý:P
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama