Přejít na obsah


Fotka

Absurdity a poklady v keši - pochlubte se


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
265 odpovědí na toto téma

#141 polas_CZ

polas_CZ

    polas_CZ

  • Members
  • PipPipPip
  • 589 příspěvků(y)

Publikováno 07 červenec 2009 - 20:51

Nedávno jsem našel otvírák "Čůrající chlapeček" nebo minulý víkend kov upravený do tvaru auta s logem Dellu..
  • 0
Cogito ergo sun ...

#142 Adrian_S

Adrian_S

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 318 příspěvků(y)

Publikováno 15 červenec 2009 - 19:57

wert69 napsal/a:
Nedávno byl v jedný kešuli prezervativ(nepoužity:D)no ale hodit se treba může..:D

To je docela běžné.. Těch už jsem našel, ale nevzal :D
  • 0

#143 fanfulik

fanfulik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 646 příspěvků(y)

Publikováno 15 červenec 2009 - 20:32

včera jsem vyslala mámu do kešky kousek od domava že je v ní GC,ten už tam nebyl a někdo ho vyměnil za šprcku a tu si prý teda nevzala:D
  • 0
Je lepší být blázen a vědět o tom,než být normální a pochybovat.

#144 Dave.g

Dave.g

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 610 příspěvků(y)

Publikováno 15 červenec 2009 - 21:03

Úplně miluju když do keše někdo strčí reklamní vzorek čehosi, většinou to nosím domů, občas se to ale někomu povede proděravět, a vylejvat z keše šampon to je fakt humus. Teď jsem přišel na perfektní přívěšky do keší, je to kovový žetonek s karabinkou, navíc zabalený v kartonu, v Intersparu je měli v akci po koruně, tak jsem si jich vzal asi šedesát. Chudák paní pokladní co to počítala, ta si ale dala ... Z kinderbordelu mám rád figurky v celku, ty skládací jsou většinou nic moc, ale takový trpaslík nebo šmoula, navíc v pytlíku, myslím že udělá dětem radost
  • 0

#145 kockopes

kockopes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 63 příspěvků(y)

Publikováno 16 červenec 2009 - 9:29

Teď mi přišel log, že někdo našel v mojí keši ponožky, naštěstí prý čistý, nepoužitý :-)
  • 0

#146 prdlik

prdlik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 125 příspěvků(y)

Publikováno 16 červenec 2009 - 13:11

pepega napsal/a:
asi mi to nebudete věřit,ale v jedné keši v Lucemburku jsem našel Sony PlayStation Portable... docela jsem čuměl co ty lidi do keší nedají... sice bez baterky,ale přece....


A za cos to vymenil?
  • 0

#147 Lubos_H

Lubos_H

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 152 příspěvků(y)

Publikováno 16 červenec 2009 - 13:51

aby se jednou nestalo že nějaký milionář udělá Mysterku a na souřadnicích bude garáž s autem pro FTF :D
  • 0

#148 Dave.g

Dave.g

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 610 příspěvků(y)

Publikováno 16 červenec 2009 - 21:26

Lubos_H napsal/a:
aby se jednou nestalo že nějaký milionář udělá Mysterku a na souřadnicích bude garáž s autem pro FTF :D


Bez klíčů .. otevři si sám ;) logbook v kastlíku ...
  • 0

#149 Lubos_H

Lubos_H

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 152 příspěvků(y)

Publikováno 17 červenec 2009 - 6:57

proč třeba to bude Mystery multina :)
  • 0

#150 Hanďa-10477

Hanďa-10477

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 194 příspěvků(y)

Publikováno 17 červenec 2009 - 9:56

Našla jsem třeba i použitou jízdenku,vstupenku do zoo a plno kousků kinder:(, celé kinder sbírám;),ale když tam někdo dá část z kinder figurky a vymění to třeba za mobil,tak to je trochu nefér. Myslím že na takovéhle věci by v vkaždém městě mělo být něco jako keš Žumpa v Hradci.;):)
  • 0

#151 pavels

pavels

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 282 příspěvků(y)

Publikováno 17 červenec 2009 - 12:12

kockopes napsal/a:
Teď mi přišel log, že někdo našel v mojí keši ponožky, naštěstí prý čistý, nepoužitý :-)

U městských keší je to o ničem, ale v přírodě je mnoho míst, kde najít suché čisté ponožky je docela výhra.
  • 0

#152 Kaama

Kaama

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 2 příspěvků(y)

Publikováno 17 červenec 2009 - 13:46

Nedávno jsem našla v keši posmrkaný papírový kapesník, zlatý kinder blbosti :D
  • 0

#153 kockopes

kockopes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 63 příspěvků(y)

Publikováno 17 červenec 2009 - 19:45

pavels napsal/a:

kockopes napsal/a:
Teď mi přišel log, že někdo našel v mojí keši ponožky, naštěstí prý čistý, nepoužitý :-)

U městských keší je to o ničem, ale v přírodě je mnoho míst, kde najít suché čisté ponožky je docela výhra.

Však já s tím žádný problém nemám, ta keška je asi 3km od nejbližší silnice a na kopci, takže ponožky můžou být užitečné (předpokládám že úmysl vkladatele byl opravdu dobrý) :-)
  • 0

#154 DATaTEAM

DATaTEAM

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 141 příspěvků(y)

Publikováno 20 červenec 2009 - 13:41

Nedávno mě u jedné keše zamrzelo, že někteří kačeři jsou prasata. Takový svinčík, šutry (to je trade jako blázen), "šnutichly" nevalného vzhledu (leda na trade bacilů), rozlámaná propiska (asi puzzle?), nějaké letáčky-co to má za hodnotu? Do takové keše ani nic nedávám. Možná je to sobecké, ale je vidět, že ownerovi je obsah putna a nakoupila jsem si krásné přívěsky s kamínkama na trade, těch je tam škoda.
  • 0
While the rest of the species is descended from apes, redheads are descended from cats.

#155 eL_KeDaRoSs

eL_KeDaRoSs

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 288 příspěvků(y)

Publikováno 21 červenec 2009 - 8:34

Nejhorší věc: Rezavej hřebík. Nevěřím, že to nebyla věc na výměnu a nechápu, proč to tam nějakej kešer dával.
Nejlepší věc: Zbrusu nová blikačka na kolo, možná i s baterkama. Kdo chce, je stále v mojí keši, kterou najdete na mým profilu (je jen jedna). :-) Nebo malý svítí laser. Jen škoda, že jsem si ho nevzal, neměl jsem nic na výměnu. :-(
  • 0

#156 ProKesTom

ProKesTom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 848 příspěvků(y)

Publikováno 03 srpen 2009 - 20:06

Neumí řídit a chlubí se tím v keši. Tohle je spíš k zasmání... Na internet se nepřiznal, do logbooku napsal rádoby vtipnou poznámku o dvou stech korunách k vyzvednutí u policie.
  • 0

#157 ProKesTom

ProKesTom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 848 příspěvků(y)

Publikováno 03 srpen 2009 - 20:06

Taky dobrý ... bezcenný kus papíru, odpadek, za hned dvě CWG, tomu říkám krádež.
  • 0

#158 Armitt

Armitt

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 21 příspěvků(y)

Publikováno 06 srpen 2009 - 0:11

To teda koukam, co vsechno se da najit. K tem horsim, co jsmee nasli my, patri nezabalene balonky. Prostredni syn se po nich vrha, ale fuj, copak vim, kolik lidi je nafukovalo? Jinak standard, papirky, srouby, nefunkcni kusy pocitacu, leky, tuhle si nejmladsi vzal kulicku a za chvili koukam, ze ma modrou pusu, ona to byla zvykacka, blee, no posilujeme imunitu prirozenym "ockovanim". Potesila original zabalena reklamni batercicka, Dvd o stihackach, GC naramek. Taky potesi udrzovane tematicke kese - penezokazecka s neplatnymi mincemi nebo sperky a drahe kameny u mecholupskeho upira. Jinak je mi fakt lito kesi, kde je skoro jen bordel, a je mi lito, kdyz to najdou deti, tesi se na vymenu a tam nic. Snazim se vsude davat neco navic, at ma ten, kdo prijde po nas radost.
  • 0

#159 Czekelici

Czekelici

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 174 příspěvků(y)

Publikováno 06 srpen 2009 - 6:41

My jsme našli o víkendu v jedné regular kešce na hřbitově plně funkční elektronické sudoku, neměli jsme nic na trade, tak jsme ho tam nechali :)
  • 0
Geocaching is highly addictive, don´t start !!!

#160 JJJx

JJJx

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 50 příspěvků(y)

Publikováno 17 srpen 2009 - 20:36

Občas se dají najít opravdové poklady, jak se mi stalo o letošních dovolených. NEJLEPŠÍ: 2 x lahička alkoholu, plechovka piva, repoduktory k PC, 3 x CD s programy, hrnek a další - to byl asi nejhodnotnější nález. Jen jsem neměl nic vhodného na výměnu. (v Polsku) NEJHNUSNĚJŠÍ: posmrkaný papírový kapesník (v Praze)
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama