Přejít na obsah


Fotka

Locify - nejenom nástupce Handy Geocachingu


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
319 odpovědí na toto téma

#281 miki6

miki6

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 656 příspěvků(y)

Publikováno 17 leden 2010 - 19:07

sobikovi napsal/a:

Witko&Wendy napsal/a:
Nevíte někdo prosím jak to vypadá s opravou html v Locify tak aby fungovalo? Zase se to po ty změně nedá použít. Díky

Witko? Co Handy? Zrádče :D

...vzdyt funguje
edit: ale ted koukám, že je to fakt na pikaču :D
  • 0

#282 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 17 leden 2010 - 19:50

Witko, musíš nést pochodeň Handyho :D Já už přešel na iPhone
  • 0

#283 nycolka

nycolka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 114 příspěvků(y)

Publikováno 23 leden 2010 - 20:06

Witko&Wendy napsal/a:
Sobe! Ty Desertere! :) ty teď chodís s Jablečňákem® a mě říkáš že jsem zrádce? Handy je zlatíčko a je skoro bezporuchové takže se s ním lovit da i v případě že nic jinýho nejde ale ve městě potřebuju mapu a Locify nejede. Nevíte někdo jak to s ním vypadá?


Já nevím, jak to s čím vypadá:D, ale zdravím Witka:)
  • 0

#284 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 23 leden 2010 - 22:24

Witko&Wendy napsal/a:
Sobe! Ty Desertere! :) ty teď chodís s Jablečňákem® a mě říkáš že jsem zrádce? Handy je zlatíčko a je skoro bezporuchové takže se s ním lovit da i v případě že nic jinýho nejde ale ve městě potřebuju mapu a Locify nejede. Nevíte někdo jak to s ním vypadá?

:D jabko je na městský GC dobrý, fakt jsem nadšenej, ale ta aplikace má ještě daleko do HG...
  • 0

#285 JIRA76

JIRA76

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 11 příspěvků(y)

Publikováno 24 leden 2010 - 20:54

Prosím Vás, mám telefon NOKIA E52 a Locifi mi tam nespustí interní GPS. Na přídavném modulu to jde ale je to škoda tahat dvě věci když telefon tu svou má. Nevíte jak tebto príma prográmek nastavit aby běhal na E52 v pohodě? Děkuji...
  • 0

#286 jirifno

jirifno

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 188 příspěvků(y)

Publikováno 25 leden 2010 - 21:00

Witko&Wendy napsal/a:
Nevíte někdo prosím jak to vypadá s opravou html v Locify tak aby fungovalo? Zase se to po ty změně nedá použít. Díky


Zdravím.
Locify nyní funguje jen nouzově. Ufaak se po změně na gc.com rozhodl přepsat celou aplikaci. A jelikož je časově vytížen, bude to asi chvíli trvat. I já jsem zatím přesedlal na HG.
  • 0

#287 foto-tapety.cz

foto-tapety.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 41 příspěvků(y)

Publikováno 01 únor 2010 - 19:35

Mám problém se Samsungem S5230 Star ... spojení s BT GPS padá a aplikace se značně zpomalí (hlásí to i jiní uživatelé s jinými moduly) ...pokud se pro Locify přepisuje nový kod, nešlo by tam zahrnou upravu pro tento Samsung (a možná i jiné ). To samé dělala aplikace OpenWiG a tam se to už povedlo odladit a funkční komunikace s GPS je napsána v kodu na této stránce http://code.google.c...NMEAParser.java Tak jestli by to nešlo použít, autor kodu s tím souhlasí ...díky.
  • 0

#288 vejvar

vejvar

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 72 příspěvků(y)

Publikováno 15 březen 2010 - 21:09

muzete mi prosim poradit jak to nainstalovat a sprovoznit na pda s WM6 (asus A639) nasel sem kdesi cab verze beta 0.75 cab se nainstaluje bez problemu, ale po spusteni to okamzite vyhodi chybovou hlasku :"v aplikaci LocifyPorter.exe došlo k chybě..." a take by me zajimalo jak stahnout aktualni verzi 1.5.13 po zadani A639 to nic nenajde
  • 0

#289 mirdis1

mirdis1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 118 příspěvků(y)

Publikováno 21 březen 2010 - 12:43

Už jste se někdo setkal s tím, že by vám locify při ručním zadání souřadnic schválně měnil polohu? Mi se totiž již vícekrát stalo, že i při opakovaných pokusech o zadání souřadnice mi to přepsalo buď E nebo N o jeden bod... Co je špatně?
  • 0

#290 CARREAUM

CARREAUM

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 12 příspěvků(y)

Publikováno 30 březen 2010 - 10:23

Může mi někdo říct, proč v programu Locify nefunguje možnost vyhledání cashek ? Vždy naskočí, že html stránka není validní či jiná chyba. Díky
  • 0

#291 pozorjed

pozorjed

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 668 příspěvků(y)

Publikováno 30 březen 2010 - 11:00

nevalidní HTML - zkoušel jsem psát na mail podpory, ale odpovědí bylo, že mám číst fórum - tak bych tipl, že o tento program se nikdo nestará, tedy o část týkající se kešek. mám Nokia E52, loni fungovalo bez problémů.
  • 0

#292 pacho

pacho

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 15 příspěvků(y)

Publikováno 30 březen 2010 - 11:20

stejny problem - stejna odpoved autoru Locify. ja jsem teda pochopil ze to je problem me nokie E52ky. jaky mas (podporovany?) telefon? anebo na to locify opravdu kalí ? škoda.
  • 0

#293 topinkaa

topinkaa

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 příspěvků(y)

Publikováno 30 březen 2010 - 11:41

Mám takovej dotaz , můžete mi poradit ? Nejde mi zalogovat z mobilu keš . Na displeji se ukáže že "log je uložen" a na servru není . Co dělám špatně?:(
  • 0

#294 CARREAUM

CARREAUM

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 12 příspěvků(y)

Publikováno 30 březen 2010 - 16:39

To je opravdu podpora na nic :@
  • 0

#295 Martuska

Martuska

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 15 příspěvků(y)

Publikováno 11 duben 2010 - 12:36

Mě po spuštění aplikace a dání hledání keše (ať podle slova nebo GPS) hodí hlášku: Error 500 An internal error was encountered The server encountered an internal error. Usually this means that a resource required to fulfil this request was unexpectedly unavailable. The resource might have been a socket or a file open on a remote unavailable system Přeloženo googlem: Interní došlo k chybě serveru došlo k vnitřní chybě. Obvykle to znamená, že zdroje potřebné ke splnění tohoto požadavku bylo nečekaně k dispozici. Zdroj by mohl být zásuvky nebo soubor otevřete na vzdálený systém nedostupný. Nevíte co s tím???
  • 0

#296 LUBTICH

LUBTICH

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 24 příspěvků(y)

Publikováno 11 duben 2010 - 14:33

Poprvé se zapojuji do diskuse.Používal jsem doposud převážně Locify ale již nějakou dobu nejde jedná z podstatných věcí vyhledávání.Při vyhledávání keši a při volbě nejbližší keše mi to pořád píše hlášku Popis java.lang.ArrayIndexOutOfBo undsException:Array index out of range:1 Místo CacheData.add Data http://locify.com.server1.azh osting.sk/nearestCaches/ser vice/first.php Opsal jsem to doslova a do písmene z displeje mobilu Tím to končí a již nehledá.Vyhledávání podle klíčového slova a podle waypointu a ostatní funkce Locify fungují normálně. Nemůže někdo poradit ? Mám poslední verzi 1.5.13
  • 0

#297 WinD3

WinD3

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 211 příspěvků(y)

Publikováno 11 duben 2010 - 14:37

Destil.cz napsal/a:
Ahoj,
chtěl bych Vám představit Locify - budoucího nástupce Handy Geocachingu. Nyní je aplikace v beta verzi a potřebuje otestovat. Locify má ambice stát se jedinou lokalizační aplikací ve Vašem telefonu - není zdaleka určena jenom k hledání keší. Hledání keší je v současné době mnohem jednodušší než v Handy Geocachingu, to se ale bude postupně měnit. Má i některé funkce navíc oproti HG, například tolik žádaná funkce ukládání keší na paměťovou kartu a s ní související kompletní lovení offline.

http://www.poklady.c...ndy-geocachingu - článek o Locify v češtině včetně podrobného srovnání s Handy Geocachingem

http://www.locify.com - domovská stránka projektu

http://www.locify.com/download - stažení aplikace



funguje toto i na telefon nokia xpressmusic 5310?? píše mi to pro beh aplikace je nutno nastavit prava pro pristup k souborům.. boužel netušim jak se to u tohoto telefonu dela
  • 0

#298 LUBTICH

LUBTICH

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 24 příspěvků(y)

Publikováno 11 duben 2010 - 15:01

Nevím jak to je u xpressmusic 5310 ale u N6220 se musí v MENU Nastavení Správce dat Správce souborů Instalované aplikace Locify A nastavit : Číst uživatelská data - VŽDY POVOLENO Upravit uživatelská data - VŽDY POLOVENO Nutno ale mít připojení k internetu. Nechci radit blbě ale tak nějak
  • 0

#299 WinD3

WinD3

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 211 příspěvků(y)

Publikováno 11 duben 2010 - 15:05

lubtich napsal/a:
Nevím jak to je u xpressmusic 5310 ale u N6220 se musí v
MENU
Nastavení
Správce dat
Správce souborů
Instalované aplikace
Locify
A nastavit :
Číst uživatelská data - VŽDY POVOLENO
Upravit uživatelská data - VŽDY POLOVENO
Nutno ale mít připojení k internetu.

Nechci radit blbě ale tak nějak


ja tam pravě zadny spravcde dat v nastaveni nemam
  • 0

#300 LUBTICH

LUBTICH

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 24 příspěvků(y)

Publikováno 11 duben 2010 - 15:28

Jak jsem psal,nerozumím tomu ale nyní jsem se díval na netu na ten tvůj telefon 5310 XpressMusic a on nemá GPS a nemá také operační systém tak nevím,možná syn ale není doma. Pokud nemáš externí GPS tak ti LOCIFY nebude k ničemu
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama