Přejít na obsah


Fotka

Locify - nejenom nástupce Handy Geocachingu


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
319 odpovědí na toto téma

#261 jirifno

jirifno

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 188 příspěvků(y)

Publikováno 30 říjen 2009 - 17:53

Jsi přihlášený a online? Kdyby to nepomohlo zkus aktualizovat službu. Jinak smaž adresář Locify a znovu tam nainstaluj tu službu a musí to jít. :D
  • 0

#262 caslavak

caslavak

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 příspěvků(y)

Publikováno 30 říjen 2009 - 19:29

rychle.krychle napsal/a:
Locify mi na Nokia E71 funguje, ale nestahuje mi souradnice. Misto nich tam mam otazniky. Muzete nekdo poradit co s tim?


Taky mi to chvíli dělalo, nejsi přihlášený, "pohraj" si s nastavením
  • 0

#263 Pitel

Pitel

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 38 příspěvků(y)

Publikováno 30 říjen 2009 - 21:32

Pred 14 dny jsem zreportoval 5 chyb do http://code.google.c...ify/issues/list a doted zadna reakce. Ma to snad nekde nejakou jinou bugzillu/trac/whatever, nebo se vyvojari flakaj? :)
  • 0

#264 rychle.krychle

rychle.krychle

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 12 příspěvků(y)

Publikováno 31 říjen 2009 - 23:11

caslavak napsal/a:

rychle.krychle napsal/a:
Locify mi na Nokia E71 funguje, ale nestahuje mi souradnice. Misto nich tam mam otazniky. Muzete nekdo poradit co s tim?


Taky mi to chvíli dělalo, nejsi přihlášený, "pohraj" si s nastavením


prošel jsem všechny záložky třikrát. přidal znovu službu. nikde mi to nenabízí možnost se nějak přihlásit na gc.com. nic takovýho tam nemám. cache se mi stahujou dobře včetně správné vzdálenosti, takže musím být on-line. tak už nevím. mám to odinstalovat a znovu nainstalovat (což je teda ale děsnej vopruz)?
  • 0

#265 Dekstren

Dekstren

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 11 příspěvků(y)

Publikováno 01 listopad 2009 - 0:34

Zdravím, nějak mě začalo zlobit Locify v telefonu SE C 702, mám teď verzi 1.5.11. Občas si postaví hlavu a zobrazí mě i objevené keše. Horší to je mapami, dělám si je v MapGrabberu a fungují nějak na levačku. V předchozí verzi to fungovalo bezvadně, ale ted vůbec nejde posouvání. Mám udělanou mapu od Vrchlabí kousek za Novou Paku a když si dám Zobrazit na mapě tak se mi vůbec neukáže takovej ten praporek a když chci mapu posunout, tak jsem najednou u Liberce. Kompas taky nefunguje, zobrazí se jen v horní části displeje dvě čárky a jinak nic. Aplikaci jsem několikrát odinstaloval a opět instaloval, jak ze souboru JAD tak i z JAR a obojí na draka. Nepomohlo odinstalovat, smazat adresář Locify a vše znovu nainstalovat. V záchvatu naprostého zoufalství jsem přeinstaloval firmware telefonu, aplikaci znova nainstaloval a žádná změna. Já už nevím co s tím. Starou verzi, snad 1.5.6, nevím zdali si to pamatuju přesně jsem si z compu neprozřetelně smáznul a ted ji nemohu sehnat, všude jen 1.5.11, takže to s ní nemůžu vyzkoušet. Problém mám i s certifikátem, původní verze ho nevyžadovala, teď to chce pokaždý. Práva mám nastavený a pořád se to při spuštění vzteká. Stáhnul jsem si ze stránek Locify certifikát, ale po rozbalení na mě vybaflo milion různejch složek a v každý tak tři čtyři soubory a kde si mám tem certifikát vybrat? Su z teho volaaký zmetený sůdruh generál.
  • 0

#266 miki6

miki6

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 656 příspěvků(y)

Publikováno 01 listopad 2009 - 10:09

Dekstren napsal/a:
Zdravím, nějak mě začalo zlobit Locify v telefonu SE C 702, mám teď verzi 1.5.11. Občas si postaví hlavu...
... Starou verzi, snad 1.5.6, nevím zdali si to pamatuju přesně jsem si z compu neprozřetelně smáznul a ted ji nemohu sehnat, všude jen 1.5.11, takže to s ní nemůžu vyzkoušet.


jestli se spokojíš s verzí 1.5.7 , přečti si soukromou zprávu
  • 0

#267 jirifno

jirifno

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 188 příspěvků(y)

Publikováno 01 listopad 2009 - 10:28

rychle.krychle napsal/a:

caslavak napsal/a:

rychle.krychle napsal/a:
Locify mi na Nokia E71 funguje, ale nestahuje mi souradnice. Misto nich tam mam otazniky. Muzete nekdo poradit co s tim?


Taky mi to chvíli dělalo, nejsi přihlášený, "pohraj" si s nastavením


prošel jsem všechny záložky třikrát. přidal znovu službu. nikde mi to nenabízí možnost se nějak přihlásit na gc.com. nic takovýho tam nemám. cache se mi stahujou dobře včetně správné vzdálenosti, takže musím být on-line. tak už nevím. mám to odinstalovat a znovu nainstalovat (což je teda ale děsnej vopruz)?


Přihlašovací údaje to nabídne pouze jednou a to buď při instalaci nebo pokud smažeš adresář Locify. Můžeš si tam nechat třeba jen adresář se staženými keškami, ať to nemusíš znovu stahovat. Při aktualizaci služby to nepožaduje.
  • 0

#268 Dekstren

Dekstren

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 11 příspěvků(y)

Publikováno 01 listopad 2009 - 17:53

Děkuji Miki6, poslal mi odkaz na starší verzi a s ní to funguje k mé naprosté spokojenosti. Ovšem netuším co je špatně na novější verzi, že dělá bordel.
  • 0

#269 Vladasa

Vladasa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 37 příspěvků(y)

Publikováno 12 listopad 2009 - 13:45

Ahoj, mohl by mi někdo poradit jak dostat uložené místo z Locify do Nokia Maps? Mám Locify verzi 1.5.12 a když chci přenést místo do Nokia Maps, tak se Locify vypne a v Nokia mapách se žádný bod neobjeví. Díky všem za pomoc.
  • 0

#270 Cukr&Myval Team

Cukr&Myval Team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 34 příspěvků(y)

Publikováno 30 listopad 2009 - 16:03

Zdravím! Stáhnul jsem si Locify, ale nemůžu rozchodit aplikaci na geocaching. Buď to ohlásí neočekávanou chybu (která je tak častá že je očekávaná) nebo to chce nějakou autentizaci, je tam políčko pro přihlašovací jméno ale už ne pro heslo. Nevíte někdo co s tím? Mám verzi 1.5.12 a SE K800i
  • 0

#271 Cukr&Myval Team

Cukr&Myval Team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 34 příspěvků(y)

Publikováno 30 listopad 2009 - 16:37

Nic se nezměnilo. Je tam kolonka pro jméno, pro heslo ne.
  • 0

#272 Cukr&Myval Team

Cukr&Myval Team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 34 příspěvků(y)

Publikováno 30 listopad 2009 - 16:45

Nrvím sice jak se mi to povedlo, ale už to funguje. Díky za pomoc!
  • 0

#273 rokone

rokone

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 6 příspěvků(y)

Publikováno 13 leden 2010 - 10:01

Tak mám problém s nemožností stáhnout souřadnice do locifi z nové verze stránek na GC.com , znáte už někdo řešení?
  • 0

#274 rr

rr

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 160 příspěvků(y)

Publikováno 13 leden 2010 - 10:25

rokone napsal/a:
Tak mám problém s nemožností stáhnout souřadnice do locifi z nové verze stránek na GC.com , znáte už někdo řešení?


ufaak už o problému ví a podívá se na to (viz locify group na google).
btw, stejný problém patrně postihl gcm.cz
  • 0
nás a naše geopříhody naleznete na www.rrota.cz

#275 akim.cv

akim.cv

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 85 příspěvků(y)

Publikováno 15 leden 2010 - 18:54

Ahoj, může někdo poradit jak rozchodit Handy Geocaching na HTC Touch HD? Pouze dotykový display. Mám nainstalován Esmertec Jbed 20080428.2.1 a HG 3.5. po spuštění se pouze zobrazí úvodní stránka s logem a dál už nic. :(
  • 0

#276 foto-tapety.cz

foto-tapety.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 41 příspěvků(y)

Publikováno 17 leden 2010 - 13:52

To já mám zase problém se Samsungem S5230 star (a nejenom já) Po X pokusech se mi podaří najít BT modul Qstarz 1000x, ale pak není vyhráno...aplikace se šíleně zpomalí ale hlavně spojení s GPS padá... takže po nějaké době se souřadnice načtou..aplikace je stále pomalá a pak se spojení ztratí a třeba po 30s se znovu samo naváže...vím že takovéto problémy řeší i jiní majitelé telefonu a já jsem zkoušel i další moduly a bud aplikce resetovala telefon po připojení k GPS a nebo se chovala stejně jako s mým modulem. Třeba aplikce Jmap fungovala bezchybně s každým modulem, takže to jen telefonem být nemůže a třeba Trek Buddy s mým modulem funguje taky..ale třeba s Evolve goTraxx nefungoval...nemáte nějaké zkušenosti jaká verze locify by jela...protože přímo pro tento foun ještě není (a přitom se ho už prodalo přes 10milionů kusů), tak jsem zkoušel verze pro jiné dotykové samsungy nebo i generickou verzi. Díky.
  • 0

#277 Lucka Libor

Lucka Libor

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 5 příspěvků(y)

Publikováno 17 leden 2010 - 13:53

Ahoj, někde jsem zaslechl, že do Locify jde i čeština ?! Je to tak ? Díky
  • 0

#278 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 17 leden 2010 - 17:42

rr napsal/a:
btw, stejný problém patrně postihl gcm.cz

Proč? Přece se jako PM podívám na web a vidím... stáhnu do navigace a jedu. Tam souřadnice nepotřebuju, ne?
  • 0

#279 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 17 leden 2010 - 17:43

Lucka Libor napsal/a:
Ahoj,

někde jsem zaslechl, že do Locify jde i čeština ?! Je to tak ? Díky

Jak jde čeština? Locify je český a je česky... Stačí v nastavení zvolit češtinu a je to. Co se podívat na web Locify...
  • 0

#280 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 17 leden 2010 - 18:51

Witko&Wendy napsal/a:
Nevíte někdo prosím jak to vypadá s opravou html v Locify tak aby fungovalo? Zase se to po ty změně nedá použít. Díky

Witko? Co Handy? Zrádče :D
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama