Přejít na obsah


Fotka

Locify - nejenom nástupce Handy Geocachingu


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
319 odpovědí na toto téma

#301 WinD3

WinD3

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 211 příspěvků(y)

Publikováno 11 duben 2010 - 15:33

Witko&Wendy napsal/a:

WinD3 napsal/a:

lubtich napsal/a:
Nevím jak to je u xpressmusic 5310 ale u N6220 se musí v
MENU
Nastavení
Správce dat
Správce souborů
Instalované aplikace
Locify
A nastavit :
Číst uživatelská data - VŽDY POVOLENO
Upravit uživatelská data - VŽDY POLOVENO
Nutno ale mít připojení k internetu.

Nechci radit blbě ale tak nějak


ja tam pravě zadny spravcde dat v nastaveni nemam

nastavení musíš udělat takto: vlez do galerie,najdi aplikaci locify, neotvírej ji ale dej Volby...potom najdi přístup k aplikaci a tam povol číst-zápis-nahravaní multimédií a bude ti to fungovat. Pokud ne tak aplikaci smaz a nainstaluj ji přes vestavěný webový prohlížeč tvého telefonu. Zajistís tak správnost certifikátů který podporuje toto nastavení čtení a zápisu dat.


parada uz to funguje :) ted se s tim jen naučit:(:D
  • 0

#302 LUBTICH

LUBTICH

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 24 příspěvků(y)

Publikováno 11 duben 2010 - 15:47

Tak vidím že Witko&Wendy poradili WinD3 lépe než já. Chci poprosit Witko&Wendy nevíte náhodou jak na ten můj problém?? Zpráva ode mne dnes v 15:33 předem díky
  • 0

#303 WinD3

WinD3

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 211 příspěvků(y)

Publikováno 11 duben 2010 - 15:51

pokazdy kdyz dam mapu nebo neco podobniho tak me to napiše chyba aplikace.. a pišou ze se to da pouzivat naprosto offline me se to porat pta na internet.. :( a zajmalo by me jak mam stahnout tu kešku v tom souboru? zlatej jednoduchej HG kde natukam souradnice a jdu:-D dále by mě zajmalo jestli to tam mužu mít i s popisem keše hintama atd
  • 0

#304 WinD3

WinD3

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 211 příspěvků(y)

Publikováno 11 duben 2010 - 15:57

lubtich napsal/a:
Jak jsem psal,nerozumím tomu
ale nyní jsem se díval na netu na ten tvůj telefon 5310 XpressMusic a on nemá GPS a nemá také operační systém tak nevím,možná syn ale není doma.
Pokud nemáš externí GPS tak ti LOCIFY nebude k ničemu


mam nokia LD 4W :) jsem s nim spokojen.. jinak pouzivam HG jednoduchy a funkční :-) :-D
  • 0

#305 Hedgehog_Family

Hedgehog_Family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 042 příspěvků(y)

Publikováno 12 duben 2010 - 7:28

Upřímně, Nokia 5310 XpressMusic je (po černobílých mobilech s dvořádkovym displejem) naprosto nejhoršim mobilem na Geocaching. Přítelkyně si ten telefon koupila a po půl roce šel na Aukro. Má strašně moc much, je dost pomalej (upgrade firmwaru nepomůže) a zásadní nevýhoda při práci s mapami - pořád se na něco ptá "povolit aplikaci...?" I když nastavíte defaultně "ano", tak to nepomůže, hláška se stále objevuje. Jediný funkční způsob použití je s HandyGC, kdy zadáte koordinát ručně. Při pokusu o připojení k Bluetooth GPS (Nokia!!! LD-4W) jsme si málem "vylámali zuby". Takže díky, Nokia už nikdy více! (A co se týče Locify? Tak to ten telefon ani náhodou neutáh - po stisknutí čehokoliv čekáte 15-70!!! sekund, než se operace provede...)
  • 0

#306 Martuska

Martuska

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 15 příspěvků(y)

Publikováno 12 duben 2010 - 16:00

Martuska napsal/a:
Mě po spuštění aplikace a dání hledání keše (ať podle slova nebo GPS) hodí hlášku:
Error 500 An internal error was encountered The server encountered an internal error. Usually this means that a resource required to fulfil this request was unexpectedly unavailable. The resource might have been a socket or a file open on a remote unavailable system

Přeloženo googlem:
Interní došlo k chybě serveru došlo k vnitřní chybě. Obvykle to znamená, že zdroje potřebné ke splnění tohoto požadavku bylo nečekaně k dispozici. Zdroj by mohl být zásuvky nebo soubor otevřete na vzdálený systém nedostupný.


A co s mým telefonem, nevíte, mám N97, nastavené to mám dobře (vždy povolit), ale je mi taky divné, že ta hláška o nastavení aplikace (jak na to) se mě tam objevuje při každém spuštění apl. to mi před tím nedělalo.
  • 0

#307 WinD3

WinD3

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 211 příspěvků(y)

Publikováno 12 duben 2010 - 17:13

R:o)b napsal/a:
Upřímně, Nokia 5310 XpressMusic je (po černobílých mobilech s dvořádkovym displejem) naprosto nejhoršim mobilem na Geocaching. Přítelkyně si ten telefon koupila a po půl roce šel na Aukro. Má strašně moc much, je dost pomalej (upgrade firmwaru nepomůže) a zásadní nevýhoda při práci s mapami - pořád se na něco ptá "povolit aplikaci...?" I když nastavíte defaultně "ano", tak to nepomůže, hláška se stále objevuje. Jediný funkční způsob použití je s HandyGC, kdy zadáte koordinát ručně. Při pokusu o připojení k Bluetooth GPS (Nokia!!! LD-4W) jsme si málem "vylámali zuby". Takže díky, Nokia už nikdy více! (A co se týče Locify? Tak to ten telefon ani náhodou neutáh - po stisknutí čehokoliv čekáte 15-70!!! sekund, než se operace provede...)


no tak to si měl nějaky vadny telefon.. nebo to nechapu mě tam Handy GC se na nic nepta a nic.. a locify jde uplne normalne.. a pripojeni na LD 4W bez problemu .. nemam s tim zadnej problem
  • 0

#308 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 12 duben 2010 - 17:27

Pořád nějak nechápu, co vede některé uživatele používat Locify místo Handy Geocaching Arcao Edition.
  • 0

#309 WinD3

WinD3

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 211 příspěvků(y)

Publikováno 12 duben 2010 - 18:05

sobikovi napsal/a:
Pořád nějak nechápu, co vede některé uživatele používat Locify místo Handy Geocaching Arcao Edition.

tak maš tam i mapy u HG nemaš.. jako navigaci s mapou.. boužel nevim kde sehnat offline mapy nemam připojeni na internet na telefonu a nechci platit nehorazny money
  • 0

#310 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 12 duben 2010 - 18:13

WinD3 napsal/a:
tak maš tam i mapy u HG nemaš.. jako navigaci s mapou.. boužel nevim kde sehnat offline mapy nemam připojeni na internet na telefonu a nechci platit nehorazny money

Pořád ty mapy... zkoušel někdo podle nich něco najít? Mě se to nikdy nepodařilo. Na rozdíl tomu HG jde za šipkou a když byla největší nouze, tak se dá zobrazit keš na mapě a je to jasné... Ano, Locify mapy podporuje, ale je to de facto nepoužitelné.
  • 0

#311 WinD3

WinD3

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 211 příspěvků(y)

Publikováno 12 duben 2010 - 18:35

sobikovi napsal/a:

WinD3 napsal/a:
tak maš tam i mapy u HG nemaš.. jako navigaci s mapou.. boužel nevim kde sehnat offline mapy nemam připojeni na internet na telefonu a nechci platit nehorazny money

Pořád ty mapy... zkoušel někdo podle nich něco najít? Mě se to nikdy nepodařilo. Na rozdíl tomu HG jde za šipkou a když byla největší nouze, tak se dá zobrazit keš na mapě a je to jasné... Ano, Locify mapy podporuje, ale je to de facto nepoužitelné.

však ja jsem taky jestě s locify nekeškoval.. ja jsem taky verny HG :) me to vyhovuje
  • 0

#312 LUBTICH

LUBTICH

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 24 příspěvků(y)

Publikováno 12 duben 2010 - 18:42

Witko&Wendy napsal/a:

lubtich napsal/a:
Poprvé se zapojuji do diskuse.Používal jsem doposud převážně Locify ale již nějakou dobu nejde jedná z podstatných věcí vyhledávání.Při vyhledávání keši a při volbě nejbližší keše mi to pořád píše hlášku

Popis
java.lang.ArrayIndexOutOfBo
undsException:Array index
out of range:1
Místo CacheData.add
Data
http://locify.com.server1.azh
osting.sk/nearestCaches/ser
vice/first.php

Opsal jsem to doslova a do písmene z displeje mobilu

Tím to končí a již nehledá.Vyhledávání podle klíčového slova a podle waypointu a ostatní funkce Locify fungují normálně.

Nemůže někdo poradit ? Mám poslední verzi 1.5.13

takže...je to snadné. Otevři aplikaci Locify-hlavní menu. Nejbližší cache, dej Možnosti....třetí položka: aktualizovat službu-Locify se připojí na hostingovy server a potom to bude fungovat. Pokud ne napiš co to dělá. HOWGH!


Tak jednoduché!!Ještě jsem to nevyzkoušel naostro ale keše to již vyhledalo čili asi OK.Locify používám právě kvůli mapám a tak jsem si na něj nějak zvykl.HandyG používám také ale zvyk je žel.košile.
Takže ještě díky Witko&Wendy!!!!:P
  • 0

#313 Suntour

Suntour

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 67 příspěvků(y)

Publikováno 13 duben 2010 - 8:06

Cukr&Myval Team napsal/a:
Zdravím!
Stáhnul jsem si Locify, ale nemůžu rozchodit aplikaci na geocaching. Buď to ohlásí neočekávanou chybu (která je tak častá že je očekávaná) nebo to chce nějakou autentizaci, je tam políčko pro přihlašovací jméno ale už ne pro heslo. Nevíte někdo co s tím? Mám verzi 1.5.12 a SE K800i


...mam stejny problem. Username je. Policko pro password neni :-(
  • 0

#314 Martuska

Martuska

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 15 příspěvků(y)

Publikováno 13 duben 2010 - 15:17

Pořád ty mapy... zkoušel někdo podle nich něco najít? Mě se to nikdy nepodařilo. Na rozdíl tomu HG jde za šipkou a když byla největší nouze, tak se dá zobrazit keš na mapě a je to jasné... Ano, Locify mapy podporuje, ale je to de facto nepoužitelné.


Docela jsou použitelné, když mi Locify fungovalo, tak pro představu, jak to tam vypadá, to šlo.
  • 0

#315 Bobo E

Bobo E

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 příspěvků(y)

Publikováno 13 květen 2010 - 12:15

Tak nevím, Locify mi zrovna moc použitelné zatím nepřijde. Hlavní výhodu jsem spatřoval v možnosti synchronizace se serverem - bohužel, mě tedy nefunguje. Napřed jsem synchronizaci hledal v hlavním menu / další (tedy přesně tam, kde by měla podle nápovědy být). Tam ovšem není. Nějak se mi podařilo zjistit, že se komunikace se serverem skrývá pod službou Místa (Locations) - ovšem tato také nefunguje. Nelze nastavit přihlašovací údaje - místo nastavení služeb se objevuje jen chybové hlášení.¨ Chybové hlášky se vůbec v programu objevují dosti často. Největší opruz je to asi u stahování nápovědy z geocaching.com - u všech dostávám odpověď "nápověda není k dispozici" Dle mého názoru není Locify zatím moc použitelné. Umí prakticky to samé, co HG. To co umí navíc je díky bugům takřka nepoužitelné. Na mapy či offline geocaching je zatím lepší TrekBuddy.
  • 0

#316 code

code

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 14 příspěvků(y)

Publikováno 14 květen 2010 - 13:00

Tento programek jsem chtel vyzkouset, ale pekne mne vytocil kdyz se mne porad ptal na prava jeslti muze do slozky a to klidne 10x za sebou.. Navod jak to zmenit jsem cetl, ale kdyz jsem ve spravci aplikaci a najedu na Locify a dam otevrit, mobil (E71) zahlasi ze je nedostatek pameti. Pritom mam 70mb volne ramky. Co s tim?
  • 0

#317 elkern

elkern

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 20 příspěvků(y)

Publikováno 25 prosinec 2010 - 13:07

Zdravím. Koupil jsem si modul Holux m1000 C a s locify to nechtělo pracovat tak jsem locify z telefonu odstranil a chtěl znova nainstalovat, ale nainstalovat to nejde. Vždy u konce instalace mi to napíše chyba certifikátu. Zkoušel jsem použít certifikát přímo ze stránek locify.com, ale taky nic. Nevíte někdo co s tím? Mobil:Nokia 5230 Přes ten modul mi to vůbec nenašlo v locify signál ani po několika minutách a když jsem to zkoušel přes ovi mapy tam to fungovalo normálně. Našlo mě to i v bytě po několika sekundách.
  • 0

#318 WitkoAWendy

WitkoAWendy

    Brutal Force

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 040 příspěvků(y)

Publikováno 25 prosinec 2010 - 13:48

elkern napsal/a:
Zdravím. Koupil jsem si modul Holux m1000 C a s locify to nechtělo pracovat tak jsem locify z telefonu odstranil a chtěl znova nainstalovat, ale nainstalovat to nejde. Vždy u konce instalace mi to napíše chyba certifikátu. Zkoušel jsem použít certifikát přímo ze stránek locify.com, ale taky nic. Nevíte někdo co s tím?
Mobil:Nokia 5230
Přes ten modul mi to vůbec nenašlo v locify signál ani po několika minutách a když jsem to zkoušel přes ovi mapy tam to fungovalo normálně. Našlo mě to i v bytě po několika sekundách.

Aplikace již nejaky ten měsíc nefunguje. byl zastaven jeji vyvoj. doporučuji smazat a zapomenout.


  • 0

#319 novaknavrcholu

novaknavrcholu

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 13 příspěvků(y)

Publikováno 25 prosinec 2010 - 17:26

mi na 5230 fungovala, sice na 6300 to bylo lepší, ale fungovala. Bohužel asi někdy v listopadu, fungovat přestala. A dnes jsem zjistil, že nefunguje ani handygeocaching:(, hlásí to, že server geocaching změnil html kod. No zdá se, že ti chytří lidé nemají již na tvoření a údžbu aplikací čas. Což jim nelze zazlívat. prostě čas nezastavíš. Je třeba jim poděkovat.
  • 0

#320 Dobesch

Dobesch

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 865 příspěvků(y)

Publikováno 25 prosinec 2010 - 19:26

byt to sem nepatri - HandyGeocaching nyni nefunguje kvuli zmenam na serveru gc.com v utery tohoto tydne - verim, ze jakmile to Arcao nejak vymysli tak vyda novou verzi (ci upravi API) a zase pojede. U Locify bude problem podobny, ale pokud uz neni nikdo kdo by ve vyvoji (udrzbe) aplikace pokracoval, tak uz asi nepojede
  • 0
HTC Desire -- LocusPro + WhereYouGo + Geoquack Nokia 6230i + Evolve Itraxx -- Handy Geocaching a OpenWIG




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama