Přejít na obsah


Fotka

Colorado firmware 2.60


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
140 odpovědí na toto téma

#101 CykloDav

CykloDav

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 367 příspěvků(y)

Publikováno 01 srpen 2008 - 15:31

Nahrál jsem do kolouše fw 2.6 a od té doby nevím, jak změnit souřadnice kešky, např. u multin. Dík.
  • 0
Kolo jede

#102 marekl

marekl

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 876 příspěvků(y)

Publikováno 01 srpen 2008 - 15:51

A před tím jsi to věděl? Tohle přece Colorado/Oregon neumí, databáze keší je od prvního firmwaru pouze read only.
  • 0

#103 CykloDav

CykloDav

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 367 příspěvků(y)

Publikováno 01 srpen 2008 - 16:03

marekl napsal/a:
A před tím jsi to věděl? Tohle přece Colorado/Oregon neumí, databáze keší je od prvního firmwaru pouze read only.

To je tedy pěkně na prt.
  • 0
Kolo jede

#104 petrzikmund

petrzikmund

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 19 příspěvků(y)

Publikováno 01 srpen 2008 - 16:32

marekl napsal/a:
A před tím jsi to věděl? Tohle přece Colorado/Oregon neumí, databáze keší je od prvního firmwaru pouze read only.


No ono to jde tak "napůl": V přístroji se přidá nový trasový bod, alespoň já to tak řeším...
  • 0

#105 kulin&janek

kulin&janek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 71 příspěvků(y)

Publikováno 05 srpen 2008 - 10:32

Taky se pripojim se svoji troskou do mlyna. Ve ctvrtek jsem flashnul 2.60. Za vikend jsem odlovil par kesi a hral si s tim i tata a zadne zaseky jsme nezpozorovali.
  • 0

#106 Mufon&Pufon

Mufon&Pufon

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 81 příspěvků(y)

Publikováno 05 srpen 2008 - 17:49

U me taky vse OK, vse funguje a nemam mu co vytknout.
  • 0

#107 Ruvit

Ruvit

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 434 příspěvků(y)

Publikováno 05 srpen 2008 - 18:05

Po nahrání 2.60 mi vznikl velký problém. Nejdou mi vymazat trasy. Mapů v Kolouši už mám celou počmáranou a nevím co s tím. Ve verzi 2.54 to šlo bez problémů. Poradí někdo.
  • 0

#108 Mikecood

Mikecood

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 91 příspěvků(y)

Publikováno 05 srpen 2008 - 18:07

Můžete mi, prosím, napsat přesné nastavení položek v TRASOVANI, nefunguje mi routinga nejsem si jistý nastavením, ale vyzkoušel jsem snad vše... TOPO 1.2, ATLAS v6, FW 2.60 moc díky.
  • 0

#109 Mikecood

Mikecood

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 91 příspěvků(y)

Publikováno 05 srpen 2008 - 18:14

Ruvit napsal/a:
Po nahrání 2.60 mi vznikl velký problém. Nejdou mi vymazat trasy. Mapů v Kolouši už mám celou počmáranou a nevím co s tím. Ve verzi 2.54 to šlo bez problémů. Poradí někdo.

Je to v NASTAVENI-PROSLE TRASY-VOLBY-VYMAZAT AKTUALNI TRASU
  • 0

#110 Ruvit

Ruvit

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 434 příspěvků(y)

Publikováno 05 srpen 2008 - 18:32

Mikecood napsal/a:

Ruvit napsal/a:
Po nahrání 2.60 mi vznikl velký problém. Nejdou mi vymazat trasy. Mapů v Kolouši už mám celou počmáranou a nevím co s tím. Ve verzi 2.54 to šlo bez problémů. Poradí někdo.

Je to v NASTAVENI-PROSLE TRASY-VOLBY-VYMAZAT AKTUALNI TRASU



Dík za radu:), ale právě tento způsob mi nyní nefunguje:(
  • 0

#111 Mikecood

Mikecood

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 91 příspěvků(y)

Publikováno 05 srpen 2008 - 18:39

Začínám mít pocit, že se každý kus Colorada chová jinak....
  • 0

#112 rob

rob

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 129 příspěvků(y)

Publikováno 05 srpen 2008 - 20:37

Ruvit napsal/a:

Mikecood napsal/a:

Ruvit napsal/a:
Po nahrání 2.60 mi vznikl velký problém. Nejdou mi vymazat trasy. Mapů v Kolouši už mám celou počmáranou a nevím co s tím. Ve verzi 2.54 to šlo bez problémů. Poradí někdo.

Je to v NASTAVENI-PROSLE TRASY-VOLBY-VYMAZAT AKTUALNI TRASU



Dík za radu:), ale právě tento způsob mi nyní nefunguje:(

No jo, leda trasu uložit a smazat přes PC.
  • 0

#113 Ruvit

Ruvit

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 434 příspěvků(y)

Publikováno 05 srpen 2008 - 20:45

rob napsal/a:

Ruvit napsal/a:

Mikecood napsal/a:

Ruvit napsal/a:
Po nahrání 2.60 mi vznikl velký problém. Nejdou mi vymazat trasy. Mapů v Kolouši už mám celou počmáranou a nevím co s tím. Ve verzi 2.54 to šlo bez problémů. Poradí někdo.

Je to v NASTAVENI-PROSLE TRASY-VOLBY-VYMAZAT AKTUALNI TRASU



Dík za radu:), ale právě tento způsob mi nyní nefunguje:(

No jo, leda trasu uložit a smazat přes PC.


Už to mám vyřešené, přes PC jsem vymazal vše a znovu nahrál 2.60 a ejhle najednou vše funguje. Počítam, že vznikla nějaká chybka při přepisu staré verze novou.
  • 0

#114 rob

rob

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 129 příspěvků(y)

Publikováno 05 srpen 2008 - 20:54

Ruvit napsal/a:

rob napsal/a:

Ruvit napsal/a:

Mikecood napsal/a:

Ruvit napsal/a:
Po nahrání 2.60 mi vznikl velký problém. Nejdou mi vymazat trasy. Mapů v Kolouši už mám celou počmáranou a nevím co s tím. Ve verzi 2.54 to šlo bez problémů. Poradí někdo.

Je to v NASTAVENI-PROSLE TRASY-VOLBY-VYMAZAT AKTUALNI TRASU



Dík za radu:), ale právě tento způsob mi nyní nefunguje:(

No jo, leda trasu uložit a smazat přes PC.


Už to mám vyřešené, přes PC jsem vymazal vše a znovu nahrál 2.60 a ejhle najednou vše funguje. Počítam, že vznikla nějaká chybka při přepisu staré verze novou.

Jak mažeš jednotlivé uložené trasy
  • 0

#115 alicek

alicek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 84 příspěvků(y)

Publikováno 10 srpen 2008 - 22:50

Luckyn napsal/a:
Ahoj mate nejake zkusenosti s Coloradem fw. 2.60 a TOPO2 PRO? Mam tim na mysli nepozorujete zvetsenou nepresnostnost? Od doby noveho fw 2.60 a topo cz 2 pro jsem moc kesi neabsolvoval, ale prijde mi ze to je dot nepresne. Kdyz jsem mel fw. 2.51 a TOPO 2 bez PRO tak mi to prislo bajecne. Ale v jednom kroku jsem presel na TOPO 2 PRO a fw. 2.60 a nejak se mi zda ze to prestalo zamerovat presne a to i v klidu +/- 20 metru.

Má podobnou zkusenost. S fw 2.60 a topo cz 2 pro jsem nyní chodil po lese, kde nebyl dobry signal. GPS se zpozduje, zustava pzdadu i 50 a vice metru oproti skutecnosti. Jedinou moznosti jak to aktualizovat je vypnu a zapnout (nestaci jen vypnouz a zapnout prizimac druzic). Je to dost otrava i pri chůzi neznamym terenem, protoze na mape to ukazuje ke krizovatce 70 m a ona uz byla. O hledani kesi ani nemluvim. Pokud je signal dobry tak seto nedeje.
  • 0

#116 edi

edi

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 11 příspěvků(y)

Publikováno 11 srpen 2008 - 4:37

mně se to stalo ve městě podle gps jsem byl o blok:o dal a signál mně ukazoval přesnost 9m (stal jsem v parku) vypnutí a zapnuti pomohlo(zatím 2x). Připadá mně to spíš na 2.6 problém než na mapu.
  • 0

#117 Schrek

Schrek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 236 příspěvků(y)

Publikováno 11 srpen 2008 - 6:41

presne ten samej problem jsme mel ted v Praze presnost asi 8 metru ale byl jsme o dve ulice vedle nechapu navic po meste me to vedlo uplen nekde jinde nez jsme chtel asle kesky jsme nasel az teda na jednu u kterejsme to brutalni sudoku opravdu nevylustil
  • 0

#118 CykloDav

CykloDav

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 367 příspěvků(y)

Publikováno 11 srpen 2008 - 7:00

Tak jsem strávil s koloušem téměř týden a druhý den se mi stala nemilá věc. Ráno zapnu milého kolouška a kešky jsou fuč. Naštěstí jsem se v jednom kempu -slečně na recepci děkuji- dostal k internetu a nahrál znovu všechna PQ. Vůbec tomu nerozumím, původní soubory s PQ v koloušil byly, musel jsem je všechny smazat a znovu nahrát. Navíc se ta potvora při přibližovvání ke keši začíná zasekávat, pomáhá restart. Co s tím, mám tam 2,60 fw. a mám docela nutkání ho zrušit?
  • 0
Kolo jede

#119 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 11 srpen 2008 - 7:19

CykloDav napsal/a:
Tak jsem strávil s koloušem téměř týden a druhý den se mi stala nemilá věc. Ráno zapnu milého kolouška a kešky jsou fuč. Naštěstí jsem se v jednom kempu -slečně na recepci děkuji- dostal k internetu a nahrál znovu všechna PQ. Vůbec tomu nerozumím, původní soubory s PQ v koloušil byly, musel jsem je všechny smazat a znovu nahrát.


tohle se mi prihodilo taky (na dovolene na palave, nastesti jsem mel kese i jako POI) a jeste asi dvema dalsim lidem, pokud si pamatuju z diskuzi. osobne mam nazor, ze to zpusobuje nejaky listing, ktery colorado neni schopne prelousknout a pak proste ignoruje cele gpx. asi jedine, co proti tomu lze doporucit, je projizdet gpxko mozigovym optimalizerem.
  • 0

#120 CykloDav

CykloDav

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 367 příspěvků(y)

Publikováno 11 srpen 2008 - 7:50

Dain & Olik napsal/a:

CykloDav napsal/a:
Tak jsem strávil s koloušem téměř týden a druhý den se mi stala nemilá věc. Ráno zapnu milého kolouška a kešky jsou fuč. Naštěstí jsem se v jednom kempu -slečně na recepci děkuji- dostal k internetu a nahrál znovu všechna PQ. Vůbec tomu nerozumím, původní soubory s PQ v koloušil byly, musel jsem je všechny smazat a znovu nahrát.


tohle se mi prihodilo taky (na dovolene na palave, nastesti jsem mel kese i jako POI) a jeste asi dvema dalsim lidem, pokud si pamatuju z diskuzi. osobne mam nazor, ze to zpusobuje nejaky listing, ktery colorado neni schopne prelousknout a pak proste ignoruje cele gpx. asi jedine, co proti tomu lze doporucit, je projizdet gpxko mozigovym optimalizerem.

Jak se to dělá s tím softem mírně bojuji.
  • 0
Kolo jede




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama