Přejít na obsah


Fotka

Colorado firmware 2.60


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
140 odpovědí na toto téma

#81 Luckyn

Luckyn

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 95 příspěvků(y)

Publikováno 21 červenec 2008 - 21:46

Ahoj, poradite nekdo prosim jak na ty radary? z www.poi.cz jsme stahl gpx soubor s radary. Vezme je kolous i tak nebo musi byt POI loaderem natazeny? a jak a kde se upozorneni zapina? Nejak jsem to nenasel. Diky za info.
  • 0

#82 BAFteam

BAFteam

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 249 příspěvků(y)

Publikováno 21 červenec 2008 - 22:07

Já nad tím tady dumám - něco jsem našla:
http://www.touratech...ps_poradna.html BOD 3, ale to asi není úplně odpověď na Tvůj dotaz...
  • 0

#83 Schrek

Schrek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 236 příspěvků(y)

Publikováno 21 červenec 2008 - 22:19

normalne to naimportuj pres poi loader me to tak slo dokonce to bezi i na karte
  • 0

#84 malahavranice

malahavranice

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 70 příspěvků(y)

Publikováno 22 červenec 2008 - 5:44

Luckyn napsal/a:
Ahoj, poradite nekdo prosim jak na ty radary? z www.poi.cz jsme stahl gpx soubor s radary. Vezme je kolous i tak nebo musi byt POI loaderem natazeny? a jak a kde se upozorneni zapina? Nejak jsem to nenasel. Diky za info.


Pri stazeni se Te to pta, zda chces k tomu to upozorneni. To cele stahnes nekoam do PC a pak pomoci POIloaderu natahnes do Coloucha. Ja pouzivam manualni nastaveni, jelikoz si ke kazde skupine POI nastavuji jinou vzdalenost upozorneni.
  • 0

#85 Mion

Mion

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 942 příspěvků(y)

Publikováno 22 červenec 2008 - 6:28

To je dobrá zpráva (i pro nás) :D ;)

Schrek napsal/a:
tak kolous je predbezne uz prodanej jen cekam aj k se pochlapi oregon jestli ne tak si bud necham kolouse nebo zase koupim 60


  • 0

#86 rob

rob

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 129 příspěvků(y)

Publikováno 22 červenec 2008 - 7:33

Luckyn napsal/a:
Ahoj, poradite nekdo prosim jak na ty radary? z www.poi.cz jsme stahl gpx soubor s radary. Vezme je kolous i tak nebo musi byt POI loaderem natazeny? a jak a kde se upozorneni zapina? Nejak jsem to nenasel. Diky za info.

Pokoukej toto vlákno http://www.geocachin...thread_id=8252. Je tam vše co potřebuiješ ;)
  • 0

#87 Franz

Franz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 43 příspěvků(y)

Publikováno 23 červenec 2008 - 9:25

Co nám to ten Garmin udělal s FW 2.60 !! Vždyť už se skoro není o čem bavit na téma Colorado a není si pořádně na co stěžovat. Alespoň tak se mi teď Colorado chová.. Snad jen nějakej ten track manager a možná prepínání mezi tabulkovým a kolečkovým zadáváním a je to vše o.k. ;)
  • 0

#88 Mufon&Pufon

Mufon&Pufon

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 81 příspěvků(y)

Publikováno 23 červenec 2008 - 9:43

Souhlasim s Franzem, vsak nic neni bez chyb. Stare chyby se opravi a vytvori se nove, jak pribyvaji funkce. Kdo ma zkusenosti s programovanim potvrdi, ze uzivatele precuji s programem jinak, nez jeho tvurce. Ja myslim, ze FW u Colorada se zlepsuje.
  • 0

#89 malcor

malcor

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 523 příspěvků(y)

Publikováno 23 červenec 2008 - 9:44

Hmm, premyslim jestli mam kolouse upgradovat. Zatim jedu na 2.51b a jsem spokojenej. Navic ted n tyden odjizdim do rakouska tak premyslim jestli to riskovat. Ale vezu sebou notebook tak si tam asi dam pro jistotu nekam 2.51b abych to z toho mohl pripadne obnovit a risknu to.
  • 0
Přehled bookmarklistů a nejoblíbenějších keší v ČR

Garmin Oregon 300 + Topo Czech 2 PRO, případně HTC Touch HD

#90 Tabi

Tabi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 128 příspěvků(y)

Publikováno 24 červenec 2008 - 16:09

Petr1868 napsal/a:
Po problémech, které jsem měl s FW 2,54 se nemohu odhodlat k upgrade na 2,60.
Chtěl jsem se zeptat, zda FW 2,60 zkusil již někdo, kdo měl v minulosti problémy s FW 2,54 a jak je s 2,60 spokojen.


Asi takhle:
1. Jsem velice spokojený uživatel CO ( několika denní treky, kolo i auto)
2. FW 2.54b jsem neodolal, měl jsem FW 2.40 ( CO zemřelo )
3. Díky diskuzi zde oživeno ( nahrán FW 2.51b )
4. FW 2.51b jsem zkoušel více jak 10 dní v lesích ( občas nešlo zapnout, dlouhý start, nešlo připojit k PC, zmatené chování při dohledávání keší )
5. Návrat k FW 2.40 ( zapne se vždy, připojení k PC bez problémů, zmatené chování zmizlo - ověřeno na stejném místě)
6. Z FW 2.60 mám strach

Hned po zakoupení jsem sním byl na treku přes půl Šumavy a po celou dobu ani jednou s FW 2.40 nezakoplo;)

Tak proč to měnit, jen protože nový FW má ... ano jsou tam určitě dobré změny, ale stabilní provoz je pro mne dost důležitý.
  • 0

#91 hopa

hopa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 152 příspěvků(y)

Publikováno 24 červenec 2008 - 18:40

Tak jsem to nevydržel a nakrmil jsem svoje Colorado novým fw 2.60. Už mě nebavilo ručně překlikávat mapy při autonavigaci a lovení keší tam a zpátky. Colorado nový fw nachroustalo bez problémů, při prvním spuštění se nezaseklo, normálně naskočilo jako by se nic nedělo. Pravda, trochu dýl to trvalo než strávilo novou 2.60, ale to je normální. Dokonce Colorado ukazovalo modrý proužek, to jak daleko je s tím trávením. :) Několikrát jsem ho připojil k počítači a zase odpojil, nahrál nové keše (přes MoZiGo), smazal staré .gpx. Všechno jede bez problémů. Tak doufám, že to vydrží při lovení a autonavigaci. :) Jo ještě něco. Před 2.60 jsem tam měl 2.51.
  • 0

#92 BAFteam

BAFteam

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 249 příspěvků(y)

Publikováno 24 červenec 2008 - 18:43

Mion napsal/a:
Tak jsem sesynchronizoval původní CzechABC profil s aktuálním Czech profilem pro 2.60. Aktuální verzi CzechABC připojuji k příspěvku.


Naprosto geniální. Já to objevila až teď, Mione! Díky. Konečně tam nebudou zavázet písmenka s diakritikou. Super! :P:p:p
  • 0

#93 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 24 červenec 2008 - 21:21

hopa napsal/a:
Tak jsem to nevydržel a nakrmil jsem svoje Colorado novým fw 2.60. Už mě nebavilo ručně překlikávat mapy při autonavigaci a lovení keší tam a zpátky.

Colorado nový fw nachroustalo bez problémů, při prvním spuštění se nezaseklo, normálně naskočilo jako by se nic nedělo. Pravda, trochu dýl to trvalo než strávilo novou 2.60, ale to je normální. Dokonce Colorado ukazovalo modrý proužek, to jak daleko je s tím trávením. :)

Několikrát jsem ho připojil k počítači a zase odpojil, nahrál nové keše (přes MoZiGo), smazal staré .gpx. Všechno jede bez problémů. Tak doufám, že to vydrží při lovení a autonavigaci. :)

Jo ještě něco. Před 2.60 jsem tam měl 2.51.


zrovna jsem se chystal napsat neco podobneho: od soboty fw 2.6 slape, kese z gsak - ok, poi ok, nekolikere pripojeni - odpojeni, prepinani profilu aouto-gc, smazani gpx i poi atd .... ok. vyhledavani nejblizsich bodu od kurzoru funguje, jen je to zase trochu krkolomejsi nez ostatni garmini. co jsem nezkousel je prace s ulozenymi trasami, s kterymi se nikdy moc dukladne nezabyvam. jinak na 2.6 jsem taky sel z 2.51

edit: jo a cestinu tam mam tu bezhackovou
  • 0

#94 Petr1868

Petr1868

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 271 příspěvků(y)

Publikováno 25 červenec 2008 - 4:59

Dain & Olik napsal/a:

edit: jo a cestinu tam mam tu bezhackovou

kam mám tu češtinu nainstalovat?
  • 0

#95 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 25 červenec 2008 - 5:43

jen ten soubor s dalším jazykem/verzi nakopirujes do colorada do adresare s nazvem - a ted musim jen tipovat - "text" (kazdopadne jsou v nem další soubory stejneho typu s ostatnimi jazyky). po zapnuti se ti v nastaveni jazyku objevi.
  • 0

#96 malcor

malcor

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 523 příspěvků(y)

Publikováno 25 červenec 2008 - 6:38

Uz v tomhle FW funguje nahravani kesi z GSAKu normalne? Myslim tim kdyz si vygeneruju gpx soubor (napr. kese.gpx) a tim prehraju starsi soubor kese.gpx. Nebo je porad nutne pripojit kolouse, smazat soubor, odpojit, zapnout, vypnout, zase pripojit a nahrat novy soubor?
  • 0
Přehled bookmarklistů a nejoblíbenějších keší v ČR

Garmin Oregon 300 + Topo Czech 2 PRO, případně HTC Touch HD

#97 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 25 červenec 2008 - 6:56

malcor napsal/a:
Uz v tomhle FW funguje nahravani kesi z GSAKu normalne? Myslim tim kdyz si vygeneruju gpx soubor (napr. kese.gpx) a tim prehraju starsi soubor kese.gpx. Nebo je porad nutne pripojit kolouse, smazat soubor, odpojit, zapnout, vypnout, zase pripojit a nahrat novy soubor?


tohle mi fungovalo ok uz od 2.51
  • 0

#98 KEFAS

KEFAS

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 6 příspěvků(y)

Publikováno 25 červenec 2008 - 7:16

Mně to funguje ... vygeneruju si GPX z Geogetu (pořád se stejným názvem) a přepíšu ten, co je v Coloradu. Nová cache se tam objeví bez problému.
  • 0

#99 malcor

malcor

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 523 příspěvků(y)

Publikováno 25 červenec 2008 - 9:03

Dain & Olik napsal/a:

malcor napsal/a:
Uz v tomhle FW funguje nahravani kesi z GSAKu normalne? Myslim tim kdyz si vygeneruju gpx soubor (napr. kese.gpx) a tim prehraju starsi soubor kese.gpx. Nebo je porad nutne pripojit kolouse, smazat soubor, odpojit, zapnout, vypnout, zase pripojit a nahrat novy soubor?


tohle mi fungovalo ok uz od 2.51


Parada, ja sem si 2.51 pouzival, ale kese sem dycky nahraval na rychlo tak sem nechtel riskovat :) Dik
  • 0
Přehled bookmarklistů a nejoblíbenějších keší v ČR

Garmin Oregon 300 + Topo Czech 2 PRO, případně HTC Touch HD

#100 Luckyn

Luckyn

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 95 příspěvků(y)

Publikováno 26 červenec 2008 - 10:25

Ahoj mate nejake zkusenosti s Coloradem fw. 2.60 a TOPO2 PRO? Mam tim na mysli nepozorujete zvetsenou nepresnostnost? Od doby noveho fw 2.60 a topo cz 2 pro jsem moc kesi neabsolvoval, ale prijde mi ze to je dot nepresne. Kdyz jsem mel fw. 2.51 a TOPO 2 bez PRO tak mi to prislo bajecne. Ale v jednom kroku jsem presel na TOPO 2 PRO a fw. 2.60 a nejak se mi zda ze to prestalo zamerovat presne a to i v klidu +/- 20 metru.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama