Přejít na obsah


Fotka

Geoget 2


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
1966 odpovědí na toto téma

#1401 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 05 červenec 2009 - 19:25

HaLuMa napsal/a:
No, trosku v tom okne vylepsim napovedu. ;)

Díky. On i ten popis některých přepínačů není jasný... viz. dotaz na kešky v okruhu od wpt.
  • 0

#1402 Jakjel

Jakjel

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 19 příspěvků(y)

Publikováno 05 červenec 2009 - 22:32

zdravím mám takový menší problém když stahuji PQ tak mi to napíše Není argument pro formát '%s'.a tomu vážně nerozumím do teď jsem s tím neměl problém tak nevím co se stalo
  • 0

#1403 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 06 červenec 2009 - 7:16

A to ti dela originalni PQ poslane primo grundspeakem? Ta chyba je totiz vyvolana XMl parserem, takze je tam neco spatne v tom datovem souboru.
  • 0

#1404 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 07 červenec 2009 - 22:42

Nedalo by se nějak zajistit, že když zobrazím listing keše, stáhnou se obrázky a mapky, tak to zůstane na disku? Jde mi o to, že pak při offfline práci s GG jsou tyto informace nedostupné a to je škoda, když už se to jednou stáhlo...
  • 0

#1405 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 07 červenec 2009 - 22:46

Dá se někde nastavit, aby Google maps byly default pro všechny keše?
  • 0

#1406 Jakjel

Jakjel

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 19 příspěvků(y)

Publikováno 07 červenec 2009 - 23:00

Ano bylo to originální PQ, ale poslal jsem další a ty to nedělají tak kdo ví kde měli chybu. Díky za odppověď
  • 0

#1407 HuntBehind

HuntBehind

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 526 příspěvků(y)

Publikováno 07 červenec 2009 - 23:09

sobikovi napsal/a:
Dá se někde nastavit, aby Google maps byly default pro všechny keše?


Někde a nějak se to nastavit určitě dá ... ale proč myslíš, že v nastavení v menu "náhledové mapy" na záložce "Google maps" chybí zátržítko "povolit" a je tam upozornění: "Stahováno jen na požádání, limit je 1000 map na den"...? Odpověď je jednoduchá...aby se to stahovalo jen na požádání ;)
  • 0

#1408 zlicinaci

zlicinaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 867 příspěvků(y)

Publikováno 08 červenec 2009 - 6:53

HuntBehind napsal/a:

sobikovi napsal/a:
Dá se někde nastavit, aby Google maps byly default pro všechny keše?


Někde a nějak se to nastavit určitě dá ... ale proč myslíš, že v nastavení v menu "náhledové mapy" na záložce "Google maps" chybí zátržítko "povolit" a je tam upozornění: "Stahováno jen na požádání, limit je 1000 map na den"...? Odpověď je jednoduchá...aby se to stahovalo jen na požádání ;)

Přesně, ono se 1000 zdá moc, ale poměrně nedávno se mi google mapy z podobného důvodu na 24 hodin zablokovaly a sekly na rozlišení asi jeden pixel na 100 km čtverečních :-( Tak bych doporučoval to nedráždit :-)
  • 0

#1409 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 08 červenec 2009 - 7:10

HuntBehind napsal/a:
Někde a nějak se to nastavit určitě dá ... ale proč myslíš, že v nastavení v menu "náhledové mapy" na záložce "Google maps" chybí zátržítko "povolit" a je tam upozornění: "Stahováno jen na požádání, limit je 1000 map na den"...? Odpověď je jednoduchá...aby se to stahovalo jen na požádání ;)

To je mi jasný... spíš jsem to napsal špatně. Chtěl bych nastavit, aby se zobrazovaly Google maps pro zahraniční kešky defaultně místo těch Yahoo maps, které jsou k ničemu. Jinak mapy.cz jsou OK.
  • 0

#1410 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 08 červenec 2009 - 7:22

sobikovi napsal/a:
Nedalo by se nějak zajistit, že když zobrazím listing keše, stáhnou se obrázky a mapky, tak to zůstane na disku? Jde mi o to, že pak při offfline práci s GG jsou tyto informace nedostupné a to je škoda, když už se to jednou stáhlo...


Vse co se stahne, tak na tom disku zustava a uz se to znova tahat nepokousi. Pokousi se to stahnout jen to, co se mu stahnout nepodarilo.
  • 0

#1411 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 08 červenec 2009 - 7:29

Ad googlemapy - kvuli zminenym prisnym limitum jsem tam tu moznost schvalne nedal. Ono pokud je tech kesi malicko, tak se to snadno stahne rucne. Pokud je jich vic, pak se zase snadno dosahne onoho limitu. :(
  • 0

#1412 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 631 příspěvků(y)

Publikováno 08 červenec 2009 - 7:31

Pokud si vzpominam, tak je rozdil mezi zobrazenim listingu pkliknutim na ID kese a na jmeno kese. Prvni se nacita vzdy ze servery, druhe lokalne (pokud neco lokalne je k dispozici).
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- OwnMaintenance - prehled udrzby vlastnich kesi - v1.1.3 (diskuse)
- Combine 2 - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)
- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#1413 zlicinaci

zlicinaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 867 příspěvků(y)

Publikováno 08 červenec 2009 - 7:47

gord napsal/a:
Pokud si vzpominam, tak je rozdil mezi zobrazenim listingu pkliknutim na ID kese a na jmeno kese. Prvni se nacita vzdy ze servery, druhe lokalne (pokud neco lokalne je k dispozici).

To mě zaujalo a provedl jsem tedy praktický test s tímto výsledkem: Vždy se mi načetl celý listing, ať jsem ho otevřel jakkoli (při fyzicky odpojeném kabelu s internetem, takže jednoznačně offline). Při označení více keší se při poklepání na jednu z nich ve vypsaném seznamu zobrazí právě ta jedna. Ovšem při použití pravého tlačítka myšky a stlačení Zobrazit kešku se otevřou listingy všech označených kešek.
  • 0

#1414 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 08 červenec 2009 - 8:21

Tady nebylo mysleno oteviran ze seznamu geogetu, ale tukani na odkazy v listingu samotnem.
  • 0

#1415 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 08 červenec 2009 - 9:53

gord napsal/a:
Pokud si vzpominam, tak je rozdil mezi zobrazenim listingu pkliknutim na ID kese a na jmeno kese. Prvni se nacita vzdy ze servery, druhe lokalne (pokud neco lokalne je k dispozici).

A když kliknu na keš v seznamu? To podle mne když nejsem v offline režimu načítá ze serveru..
  • 0

#1416 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 08 červenec 2009 - 9:59

HaLuMa napsal/a:
Ad googlemapy - kvuli zminenym prisnym limitum jsem tam tu moznost schvalne nedal. Ono pokud je tech kesi malicko, tak se to snadno stahne rucne. Pokud je jich vic, pak se zase snadno dosahne onoho limitu. :(

Fajn, to varování tam je, takže by asi nebyl problém, kdyby to někde bylo jako možnost nastavit si, který mapy chci stahovat... pokud si zablokuji google mapy, pak je to můj problém a mám smolíka B)
  • 0

#1417 lukabike.com

lukabike.com

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 185 příspěvků(y)

Publikováno 08 červenec 2009 - 15:29

Mozna natvrdla otazka: GG mi pri startu radi kese podle casu jejich vzniku. Da se nejak nastavit aby je pri startu radil napr podle vzdalenosti od domovskych souradnic? :)
  • 0

Garmin 60csx, Linux Mint 17 + Wine + Geoget 2.8.X

www.lukabike.com


#1418 Arogant

Arogant

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 632 příspěvků(y)

Publikováno 08 červenec 2009 - 15:42

lukabike.com napsal/a:
Mozna natvrdla otazka: GG mi pri startu radi kese podle casu jejich vzniku. Da se nejak nastavit aby je pri startu radil napr podle vzdalenosti od domovskych souradnic? :)


Ne, nedá. Budeš si muset pak kliknout na sloupec vzdáleností a seznam se Ti přerovná.
  • 0
Body, sláva, diplomy! používáno se souhlasem cbfousáče ;o)

Nositel Nobelovy ceny za mír.

#1419 lukabike.com

lukabike.com

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 185 příspěvků(y)

Publikováno 08 červenec 2009 - 15:45

Ok, diky za odpoved. Delam to tak jak pises, spis me to jen zajimalo. Zase tak moc to nezdrzuje :)
  • 0

Garmin 60csx, Linux Mint 17 + Wine + Geoget 2.8.X

www.lukabike.com


#1420 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 08 červenec 2009 - 16:10

problem se ma takto: Data jsou proste v nejakem poradi ctena z databaze a nalevana do toho seznamu. Toto poradi je proste pevne dane. Mohl jsem tam nechat poradi "jak to lezi a bezi", ja tam kdysi zvolil poradi podle data vzniku. Pouzivam to napriklad k tomu, ze kdyz chci rychle videt nejnovejsi kesky, tak prioste dam nahravat seznam a vzapeti jej vystornuji. A vidim prave a jen zacatek seznamu - tedy nejnovejsi kesky. ;) Dalsi vec je pak razeni samotneho seznamu. To je operace na nacitani zcela nezavisla a radi se uz jen ten zobrazeny seznam. Sloucit tyto dve veci dohromady ma sva uskali. Bud by se data nacetla a pak seradila jak chces, tedy usetrilo by se to jedno kliknuti za cenu, ze by to zase zdrzovalo zbytecne ty, kteri to jinak radit nechteji. A nebo by se zaridilo, aby se data nacitala prave v tom poradi, v jakem chces. Ne vsechny sloupce lze takto osetrit, protoze jsou sloupce, ktere jsou virtualni, tedy v prezentovane podobe se v databazi nevyskytuji a jejich hodnota se zjistuje az v okamziku zobrazovani. (treba vzdalenost od referencniho bodu) Tolik k priblizeni situace, ktera neni tak jednoducha jak se zda. ;)
  • 0




4 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 4 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama