Přejít na obsah


Fotka

ztracené coiny...


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
91 odpovědí na toto téma

#1 MildaPajda

MildaPajda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 618 příspěvků(y)

Publikováno 20 srpen 2008 - 8:29

Ahoj,
mám problém s několika coinama:

1. - Zralok - mel ho temer mesic u sebe nejakej rakusak, pak ho prevezl do Bukuresti, tam skoro mesic lezel a za tu dobu tu kes nikdo nelogoval... po 3 nedelich kesku nasel nejaky cech, takze jsem ho hned zkontaktoval jestli ho tam nahodou nevidel.. .tak ne... za dva dny ho zalogoval skoromudla s jednou kesi hide/hunt a uz pres mesic ho ma u sebe ... uz jsem mu psal nekolik mejlu, ale bez odpovedi... :(

2. - Prasatko pro stesti - po jakemsi brnenskem eventu umisten do kese BVV, kde ale po dalsich nalezech nebyl, takze jsem ho pohrbil... Najednou ho vytahnul z nejake kesky na jizni morave PeZik1, ten ho podle svych slov dal do jakesi kesky pri hromadnem odlovu - samozrejme si nepoznamenal do jake, takze ho ani nezalogoval a ma ho nadale v rukach... tady v nadeji cekam, ze ho nekdo najde a zaloguje...

co si mam pocit? ...
dik M.
  • 0

#2 Thovt

Thovt

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 36 příspěvků(y)

Publikováno 20 srpen 2008 - 8:54

V prvním případě by snad šlo kontaktovat kešery ze státu, jako je ten "skoromudla" , jestli ho náhodou někdo nezná a sledovat jeho profil, zda je nějak aktivní. U druhého coinu asi nezbývá nic jiného než čekat :|
  • 0

#3 Crocky

Crocky

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 469 příspěvků(y)

Publikováno 20 srpen 2008 - 9:10

Ad 2) Napiš k GC note, jak se věci mají, aby ten, kdo ho vyzvedne z keše nečekal a rovnou ho grabnul, nebo ještě lépe: poslal Pezikovi1 informaci, do které keše ho má vložit (včetně trackovacího čísla vyraženého na coinu).
  • 0

#4 Mafi5bj

Mafi5bj

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 238 příspěvků(y)

Publikováno 20 srpen 2008 - 9:17

Pár tipů, jak postupovat je zde.
  • 0

#5 MildaPajda

MildaPajda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 618 příspěvků(y)

Publikováno 20 srpen 2008 - 11:31

Thovt napsal/a:
V prvním případě by snad šlo kontaktovat kešery ze státu, jako je ten "skoromudla" , jestli ho náhodou někdo nezná a sledovat jeho profil, zda je nějak aktivní. U druhého coinu asi nezbývá nic jiného než čekat :|


tenhle skoromudla temer neni aktivni... jednu kesku odlovil, jednu zalozil... na te jeho zalozene kesi jeste NIKDO nebyl! A tobyla publikovana 11.listopadu 2007:o
Uprimne receno... rumunsky neumim.. :|
  • 0

#6 Thovt

Thovt

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 36 příspěvků(y)

Publikováno 20 srpen 2008 - 13:41

Hmmm, je možné, že ho má u sebe a je mu to všecho šuma :@, nebo, protože to je nováček, tak neví, že jeho umístění do jiné keše musí taky zapsat a že také existuje maximálně 14-ti denní lhůta, po kterou může u sebe člověk trackable mít. :| Zkusil bych "e-mailovou smršť". Pokud ani to nezabere, tak už zbývá jen čekat a doufat, že se někde objeví :(
  • 0

#7 swenney

swenney

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 405 příspěvků(y)

Publikováno 20 srpen 2008 - 13:46

MildaPajda napsal/a:
Uprimne receno... rumunsky neumim.. :|

Skus Google translate...je tam aj Rumunstina....
  • 0

#8 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 20 srpen 2008 - 13:53

Když se na to dívám, tak bych počkal.. na gc.com sice byl 2.srpna, ale slibuje, že ho někde ve Francouzských Alpách, takže může být na cestách a ještě nestačil zalogovat a ví, že ho má dát do jiné kešky, takže si ho dle mého nechce nechat.

Ano, to že může mít u sebe GC/TB jen 14dní asi neví a dejme si ruku na srdce, občas se to někomu povede i když to ví ;)

Počkal bych, kdy bude příště na gc.com a pak bych začal posílat emaily. Jinak jestli přijede z prázdnin, tak promaže schránku a pravděpodobně se při vysoké aktivitě ještě dostaneš do jeho spam koše.
  • 0

#9 MildaPajda

MildaPajda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 618 příspěvků(y)

Publikováno 20 srpen 2008 - 19:51

swenney napsal/a:

MildaPajda napsal/a:
Uprimne receno... rumunsky neumim.. :|

Skus Google translate...je tam aj Rumunstina....


samozrejme odzkouseno... dostal jsem se na rumunske forum, oslovil jsem par lidi... tak uvidime...
pise ze je student, tak opravdu doufam, ze je jen nekde na cestach... :(
  • 0

#10 kocin03

kocin03

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 150 příspěvků(y)

Publikováno 20 srpen 2008 - 19:58

MildaPajda napsal/a:
na te jeho zalozene kesi jeste NIKDO nebyl! A tobyla publikovana 11.listopadu 2007:o

Tak to je haluz! Jedem na FTFko! :D
  • 0

#11 MildaPajda

MildaPajda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 618 příspěvků(y)

Publikováno 21 srpen 2008 - 15:23

HURAAAAAaaaaa...
zralok se nasel... :)

SORRY
I was in vacation for 16 days, i just arrived home. Unfortunately, i was leaving in a hurry and i forgot the geocoin at home. i'll put it in another geocache these days, i promise you. Please remove that with stolen in Romania, because i'm not a thief.
thank you


tak ted jeste jestli se najde ten cunik.. ;)
  • 0

#12 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 21 srpen 2008 - 15:37

Já ti to říkal :-D Kéž bych mohl mít taky takovou radost u některého z našich ztracených :-(
  • 0

#13 Thovt

Thovt

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 36 příspěvků(y)

Publikováno 21 srpen 2008 - 16:09

Tak hurá, že se našel. :)
  • 0

#14 cracknell

cracknell

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 12 příspěvků(y)

Publikováno 21 srpen 2008 - 20:05

Kdyby coin ulozil v Bukuresti a ty ses o nej v Rumunsku bal,tak ho muzu dojit vyzvednout a dopravit do cech,staci napsat :)
  • 0

#15 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 27 září 2008 - 20:28

Tak to vypadá tak, že se nám ztratil náš další GC. Takže z 5 vyslaných zbyl už 1 :@ Coiny jsou krásný, ale když se tak na to dívám, tak už asi další do světa nepošlem.
  • 0

#16 MildaPajda

MildaPajda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 618 příspěvků(y)

Publikováno 28 září 2008 - 19:51

sobikovi napsal/a:
Tak to vypadá tak, že se nám ztratil náš další GC. Takže z 5 vyslaných zbyl už 1 :@ Coiny jsou krásný, ale když se tak na to dívám, tak už asi další do světa nepošlem.


mno... muj posledni log v tomhle vlakne byl predcasny,... :(
ten parchant mi odpovedel, ze ho posle, ale od te doby nereaguje na emaily, ani pres kontakt pres profil... nic... :(
takze jsem o nej asi fakt prisel... :(
  • 0

#17 hrabosek

hrabosek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 356 příspěvků(y)

Publikováno 29 září 2008 - 13:33

zdravím. když už je tu ta debata, nepotkal jste nahodou nekdo muj ztraceny 2T8FW1, ktery byl uložen do GC16F9C? nějak sem všechny obeslal, kdo tam byli po vložení ale nikdo ho tam neviděl :(
  • 0
a to je (asi) vše přátelé... :D

#18 c.jirin

c.jirin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 64 příspěvků(y)

Publikováno 29 září 2008 - 17:39

Také si přihřeju polívčičku.Stratil se mi TB red fiat v keši GC15G06 Cikánský hrad.Neví o něm někdo něco?:(
  • 0

#19 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 29 září 2008 - 19:48

hrabosman napsal/a:
zdravím. když už je tu ta debata, nepotkal jste nahodou nekdo muj ztraceny 2T8FW1, ktery byl uložen do GC16F9C?
nějak sem všechny obeslal, kdo tam byli po vložení ale nikdo ho tam neviděl :(

Hochu, v oběhu je tolik GC, že si pamatovat ten jeden je asi nemožný. Pokud jsi obeslal všechny v nejbližší době kolem ztráty, majitele keše, tak to je asi vše co se dá dělat... teda doufat, že se třeba někde objeví, ale to je tak málo pravděpodobný... Snad ještě od majitele vyžádat scan logbooku z keše, zda tam v inkriminovanou dobu není nějaký zápis, co by tě přivedl na stopu.
  • 0

#20 tloustik

tloustik

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 12 příspěvků(y)

Publikováno 29 září 2008 - 21:18

Zdravím,mě se také zřejmě ztratil Plzeňský geocoin.Coin byl vyzvednut z keše GCYFQ7.Byl zalogován a má ho zapsán u sebe jeden německý kačer z 11.5.2008.Od té doby už na další kešce nebyl.Psal jsem mu,ale neumím německy tak jsem to poskládal podle slovníku,ale odpověď nepřišla žádná.Kačer má nick OutpostGamma (6 found) a zřejmě skončil.Nevím co dělat.:(
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama