Přejít na obsah


Fotka

ztracené coiny...


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
91 odpovědí na toto téma

#21 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 23 říjen 2008 - 11:14

tloustik napsal/a:
Zdravím,mě se také zřejmě ztratil Plzeňský geocoin.Coin byl vyzvednut z keše GCYFQ7.Byl zalogován a má ho zapsán u sebe jeden německý kačer z 11.5.2008.Od té doby už na další kešce nebyl.Psal jsem mu,ale neumím německy tak jsem to poskládal podle slovníku,ale odpověď nepřišla žádná.Kačer má nick OutpostGamma (6 found) a zřejmě skončil.Nevím co dělat.:(

Prudit, prudit, prudit. Na googlu je docela dobrý překladač, takže napíšeš ten text v češtině a on ti ho docela obstojně přeloží do němčiny. Neboj se psát mu emaily den co den, ono ho to jednou přestane bavit a někam ho vloží. Zkus se podívat, zda na nějaké keši s někým nebyl, napiš i jeho kamarádům...
  • 0

#22 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 23 říjen 2008 - 11:20

Náš Maharal GC se našel a pokračuje ve své cestě :D Bohužel Czech 07 ne, tak jsme pořídili nový a brzo ho vypustíme do světa...
  • 0

#23 sasanam

sasanam

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 56 příspěvků(y)

Publikováno 23 říjen 2008 - 12:24

Ahojky mám prosbu: při stěhování se mně někam zatoulal mnou vyzvednutý geocoin. Po delší době jsem ho našel a pokouším se ho vrátit do oběhu, ale ouha nabídka mne vložení coinu nenabízí. Prosím poradte co s tím.:(
  • 0

#24 malcor

malcor

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 523 příspěvků(y)

Publikováno 23 říjen 2008 - 13:27

Mozna ho uz majitel oznacil jako missing a tim padem nejde zalogovat. Zkus kontaktovam majitele, treba to muze zmenit.
  • 0
Přehled bookmarklistů a nejoblíbenějších keší v ČR

Garmin Oregon 300 + Topo Czech 2 PRO, případně HTC Touch HD

#25 martman

martman

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 57 příspěvků(y)

Publikováno 24 říjen 2008 - 9:18

Prudit, prudit, prudit a nevzdavat se. Po par prudicich emailech se dnes po roce znovu objevil TB1DKK8. :D
  • 0

#26 Vojtik

Vojtik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 77 příspěvků(y)

Publikováno 24 říjen 2008 - 9:31

Ahoj, mozna to tu nekde je, tak me nekamenujte. V me kesce porad visi GC. Jeden keser si zalogoval jeho vlozeni, ale hned navsteva po nem gc v kesi nenasla a gc tam je jakoby stale a uz v logach pisou dalsi hledaci, ze jeli pro nej a on tam neni. jak to vyresit, aby z listingu gc zmizel? majitele gc nemuzu dohonit. dik za kazdou radu:( Vojtik
  • 0

#27 Honha 6673

Honha 6673

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 57 příspěvků(y)

Publikováno 24 říjen 2008 - 15:30

Tak bouzel i ja se musim prihlasit, ze se nam ztratil GC Bulgarian Mystic Geocoins v keši GC1050Y Berly a mitra :(. Neví o něm někdo něco? A jeste prosba, pokud by nekdo mel cestu do Nemecka - v kesi GC16APT, A73 TB Motel Oberfüllbach mame Maxík Travel Bug Dog Tag (uz dloho), zda by nam ho mohl privezt zpet do CZ :).
  • 0

#28 kivik

kivik

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 příspěvků(y)

Publikováno 25 říjen 2008 - 7:01

Konkrétně listing této keše je ANGLICKY ! :) Pokud se podíváte po okolních keších v Rumunsku, moc nálezů tam není. Asi tam pojedu na "lovy" FTF, STF, TTF - tam by jich padlo :D !! Je vidět, že v Rumunsku není tolik kačerů jako u nás a tudíž zde nemá kdo lovit........Že by tato hra souvisela také s životní úrovní v daném regionu a fin. možností obyvatel? Navíc Češi jsou "hračičky" a republiku asi brzo zakrabičkujem, soudě podle roje vzniklých keší !! :D To asi v jiných státech není soudě také podle rozšíření mobilů (ČR -nejvíc v evropě...) kivík
  • 0

#29 Jitka_F

Jitka_F

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 309 příspěvků(y)

Publikováno 25 říjen 2008 - 9:13

sasanam: Jestli je GC v Unknown Location, šla by možnost Grab it a teprve pak půjde někam vložit. Bylo to tak alespoň u tohohle TBVAM3 Asi před rokem jsem ho nenašla v keši na Bílendě, tak jsem napsala ownerovi note. On zřejmě neví, že write note jde napsat i bez tracking number, tak ten umravňující popisek je asi směrem na mě. A před pár týdnama si vyjdu na jinou keš a co v ní není...Akorát potom, co sloužil jakožto přívěsek na klíčích nějakého smrkáče, už coin poněkud doznal opotřebení..
  • 0

#30 posmera

posmera

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 131 příspěvků(y)

Publikováno 25 říjen 2008 - 11:24

Vojtik napsal/a:
Ahoj, mozna to tu nekde je, tak me nekamenujte.
V me kesce porad visi GC. Jeden keser si zalogoval jeho vlozeni, ale hned navsteva po nem gc v kesi nenasla a gc tam je jakoby stale a uz v logach pisou dalsi hledaci, ze jeli pro nej a on tam neni. jak to vyresit, aby z listingu gc zmizel? majitele gc nemuzu dohonit.
dik za kazdou radu:(
Vojtik


Pokud se geocoin nachází (v tomto případě pouze virtuálně) v tvoji keši tak ho můžeš v případě těchto problémů ty jako owner cache přemístit do unknown location. Ale vždy je lepší nějakou dobu vyčkat na opozdilce a měl bys před tím upozornit majitele coinu, aby se mohl vyjádřit. Pokud nereaguje a coin je delší dobu nezvěstný tak..
Mimochodem i poté jej majitel může v případě, že se zase někde objeví vrátit zpět "do hry" pomocí "Move to last location". Anebo ten kdo jej najde použije funkci "grab it" a pak posune dál. Takže nic není definitivně ztraceno. Píšu na základě zkušeností s vlastním TB, který byl asi půl roku nezvěstný a pak se znovu objevil a je opět vrácen do hry a na cestách..
  • 0
Motto: It's not about the number you've found it's about the fun you had along the way.

#31 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 16 prosinec 2008 - 8:53

Tak podle všeho se náš TB Cariboo ztratil právě v opencachig krabičce v Německu...
  • 0

#32 MildaPajda

MildaPajda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 618 příspěvků(y)

Publikováno 14 leden 2009 - 9:03

Neuveritelne se stalo skutecnosti...
Zralok nejen ze je nazivu, ale ted prave je cca 2km od mych HC ... :o :P
  • 0

#33 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 14 leden 2009 - 9:22

Černá díra jménem opencaching - no, s dětma nezatopíš. Občas z díry i něco unikne :)
  • 0

#34 Honza C

Honza C

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 3 příspěvků(y)

Publikováno 18 leden 2009 - 15:59

Přátelé mám problém. Dnes jsem ulovil GC a na netu v jeho trekovací historii je jako poslední komentář jen zpráva od kešaře jajina: "Omlouvam se za dlouhe zadrzeni tohoto GC. Umistil jsem jej do GC19Q6A (neopsal jsem si tracking nr.a GC mi zmizel z uctu)." Chtěl jsem zalogovat vyzvednutí tohoto GC, ale na výběr mám jen tyto možnosti: Write note a Discovered it... Poradí někdo?
  • 0

#35 Armitt

Armitt

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 21 příspěvků(y)

Publikováno 18 leden 2009 - 21:06

Jsem poměrně začátečník - ale jestli to chápu dobře, tak jsi našel GC, který byl vlastně považovaný za ztracený (máš ho fyzicky v ruce) - v tom případě bych dala "Discovered it" - objevil jsi ho.
  • 0

#36 Jezci-sokolov

Jezci-sokolov

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 399 příspěvků(y)

Publikováno 18 leden 2009 - 21:50

Někdo tady psal 14-ti denní lhůta. To je spíš legrace-sám dávám GC/TB skoro obratem dál, ale mám jeden svůj GC v Německu. Bohužel. Ačkoli jsou němci samej PM s hromadama nálezů, tak většina si coin nechá klidně měsíc. Přitom mají další nálezy a na maily kašlou. Měl jsem ho taky u němce, kterej měl v PM profilu psáno, že je evangelickej kněz. Když jsem mu po měsíci napsal mail-nic. Tak jsem dal německy logy k jeho keškám. Obratem mi sprostě nadal a že prý ho spamuju ( 1x mail) a ať jdu do pr*** se svejma coinama atp. Když jsem znovu logoval německy, tak ho dal do nezveřejněný keše. Tam ležel další měsíc, když jsem mu znova napsal, tak mi zase sprostě nadal. Ale konečně ho přemístil do normální keše. Modlil jsem se, aby ho jen nelogoval. Naštěstí ho má už třetí kačer, takže asi existuje. Přitom jsem se snažil psát slušně (aby ho nezahodil), ale němci se chovají jako dobytek. Žádný 14-ti denní limit nedodrží. Nyní vyzvedl můj další coin němec, tak jsem bez sebe radostí :@
  • 0

#37 Jezci-sokolov

Jezci-sokolov

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 399 příspěvků(y)

Publikováno 18 leden 2009 - 21:56

tloustik napsal/a:
Zdravím,mě se také zřejmě ztratil Plzeňský geocoin.Coin byl vyzvednut z keše GCYFQ7.Byl zalogován a má ho zapsán u sebe jeden německý kačer z 11.5.2008.Od té doby už na další kešce nebyl.Psal jsem mu,ale neumím německy tak jsem to poskládal podle slovníku,ale odpověď nepřišla žádná.Kačer má nick OutpostGamma (6 found) a zřejmě skončil.Nevím co dělat.:(


Tak to podle mě můžeš oželet. Jeden můj TB http://www.geocachin...aspx?id=1835199vyzvedla kačerka Ingrida s asi 20 nálezy. Tím to skončilo. Na maily sice odpovídá, ale není jí rozumět. Prý komusi TB dala a ten kdosi jel do austrálie-pak mi poslala fotky nějaké keše v austrálii. Já na to-fajn a kde je TB? Tak prý se omlouvá, ale toho kačera nemůže kontaktovat a coin mi zaplatí. Tak jsem jí před 14-ti dny dal číslo účtu-nic neposlala...ani jsem to tak nějak nečekal ;)
Editace: Ingrida peníze převedla. Oceňuji tento v dnešní době poměrně vzácný úkaz :D
  • 0

#38 malcor

malcor

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 523 příspěvků(y)

Publikováno 19 leden 2009 - 7:26

Jo jo 16 nalezenych kesi, vyzvednutej Coin a tim to konci. Naprosto stejna zkusenost s nemeckem.
  • 0
Přehled bookmarklistů a nejoblíbenějších keší v ČR

Garmin Oregon 300 + Topo Czech 2 PRO, případně HTC Touch HD

#39 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 19 leden 2009 - 8:45

Tak mám dojem, že jsme přišli o další GC :( Fakt mne to nebaví, člověk chce, aby ty Coiny dělaly radost ostatním kačerům a člověk poznal i jiné kešky aspoň virtuálně a z fotek.. Měl jsem v plánu vypustit nový TB (snad se mu do třetice podaří dorazit do cíle) a koupit nějaký pěkný coin do naší 500 kešky, ale takhle se na to vykašlu:@ Smysl je spíš hledat krabičky než ztracené TB/GC
  • 0

#40 WI-SE

WI-SE

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 4 příspěvků(y)

Publikováno 19 leden 2009 - 9:02

PÁTRACÍ AKCE: Ten kdo zná kráče "Kertici" dejte mi prosím vědět. Myslím si, že vzal z kešky muj Travel Bug a nechal si ho. Děkuji za prípadné informace.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama