Přejít na obsah


Fotka

CWG


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
142 odpovědí na toto téma

#121 DuoMuff

DuoMuff

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 7 příspěvků(y)

Publikováno 24 červen 2009 - 14:22

Také jsme objednávaly CWG u Kavalíra a doba dodání se celkem protáhla - z jednoho týdne byly rázem tři... Navíc nám po našem dotazu přišla odpověď, že CWG se budou posílat konkrétní den, ale přišly až týden po tom...
  • 0

#122 Bitterfeel

Bitterfeel

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 4 příspěvků(y)

Publikováno 24 červen 2009 - 16:19

Já jsem taky pálil u Kavalíra. S kvalitou jsem spokojen a doba dodání byla něco kolem 10 dnů, což mi nevadilo. Pokud u nich pálí větší množství lidí, tak se to dá pochopit. Uvidíme jak se to bude vyvíjet dál. PS: Kdyby chtěl někdo měnit tak bitterfeel/zavinutý/gmail.com
  • 0

#123 Tomka

Tomka

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 15 příspěvků(y)

Publikováno 06 červenec 2009 - 10:21

Taky jsem pálil u Kavalíra, již po druhé a doba byla něco do 10 dnů. Kvalita suků a pálení byla perfektní! Prý ta delší dodací lhůta byla jen dočasná, měli technické problémy s dodávkami suků a více objednávek. Prý se vše vyřešilo, takže do budoucna by mělo být zase vše ok :) Jinak maximální spokojenost
  • 0

#124 riki

riki

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 122 příspěvků(y)

Publikováno 07 červenec 2009 - 11:11

Trochu delší čekání na dodání od Kavalíra, cca 4 týdny jinak spokojenost.:)
  • 0
Šťastný blázen..až nás budou milióóóóny...

#125 fanfulik

fanfulik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 646 příspěvků(y)

Publikováno 07 červenec 2009 - 11:38

objednaly sme si u Kavalíra,po třech týdnech čekání jsem mu psala email jestli už to odeslal nebo je nějaký problém na poště,dnes jsem konečně dostala odpověď že to dnes poslal,táááááák a teď každý den co to nepříjde budu proklínat poštu:D:D
  • 0
Je lepší být blázen a vědět o tom,než být normální a pochybovat.

#126 Sabrinka

Sabrinka

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 3 příspěvků(y)

Publikováno 07 červenec 2009 - 12:18

Dneska přišli moje první CWGčka, fakt nádhera :) taky to trvalo o chvíli déle než týden, ale prý měl pan Kavalír problém s dodavatelem suků, takže se to dá trochu omluvit, prý už to dohánějí, takže hodně štěstí :) mohu doporučit Sabrinka Geo.2
  • 0

#127 fanfulik

fanfulik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 646 příspěvků(y)

Publikováno 10 červenec 2009 - 13:42

tak já se CWGček asi nikdy nedočkám,dneska mi psal Kavalír že se mu balíček vrátil zpět.Njn já bych se chodila ptát na poštu jestli mi něco nepřišlo,ale naše pošťačky mi to bez toho papírku nedají.To je pak docela začarovaný kruh,oni mi nedaj papírek a bez papírku není zásilka:(:(:(
  • 0
Je lepší být blázen a vědět o tom,než být normální a pochybovat.

#128 ddusann

ddusann

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 65 příspěvků(y)

Publikováno 10 červenec 2009 - 17:09

fanfulik napsal/a:
tak já se CWGček asi nikdy nedočkám,dneska mi psal Kavalír že se mu balíček vrátil zpět.Njn já bych se chodila ptát na poštu jestli mi něco nepřišlo,ale naše pošťačky mi to bez toho papírku nedají.To je pak docela začarovaný kruh,oni mi nedaj papírek a bez papírku není zásilka:(:(:(

nevim odkud si ale na praze 6 a 1, kdeja chodim na postu, a kam mi posta chodi, jsem vzdy dostal vse bez papirku...vetsinou ho ztratim driv nez jej vyndam ze schranky...:D
  • 0
Garmin 60 CSx, Nokia 6120i Clasic, BT GPS Nokia a iphone s netem...;)

#129 Zegga

Zegga

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 411 příspěvků(y)

Publikováno 10 červenec 2009 - 17:56

ddusann napsal/a:

fanfulik napsal/a:
tak já se CWGček asi nikdy nedočkám,dneska mi psal Kavalír že se mu balíček vrátil zpět.Njn já bych se chodila ptát na poštu jestli mi něco nepřišlo,ale naše pošťačky mi to bez toho papírku nedají.To je pak docela začarovaný kruh,oni mi nedaj papírek a bez papírku není zásilka:(:(:(

nevim odkud si ale na praze 6 a 1, kdeja chodim na postu, a kam mi posta chodi, jsem vzdy dostal vse bez papirku...vetsinou ho ztratim driv nez jej vyndam ze schranky...:D


ono je to trošku jinak:

Pokud je to adresováno tam kde bydlíš a zároveň máš adresu v OP, žádného papírku netřeba a pošta ti zásilku musí vydat. To že je tobě prokazuješ tím OP.

Pokud ovšem máš v OP jinou adresu (třeba k rodičům) a bydlíš v podnájmu nebo u někoho, či snad si necháš balíček poslat do práce lísteček mít musíš. Protože nejde přijít na poštu a říci já tady mám balíček na moje jméno.

(ne že bych v tom viděla logiku, ale tak to je)
  • 0
Závist a zloba pramení z chudoby finanční či duševní, katastrofa nastane, když se obě spojí.

#130 Trauma_Zero

Trauma_Zero

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 507 příspěvků(y)

Publikováno 10 červenec 2009 - 18:20

při výrobě CWG dřevěnné nástěnky jsem zjistil že každý výrobce dělá z "tak trochu jiných suků", jeden dva milimetry navíc - žádná míra, takže 35mm vykružovák udělal práci poloviční.... nejspíš se uchýlím k Murphyho zákonu: "...a pak to tam namlaťte !" ;)
  • 0

#131 fanfulik

fanfulik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 646 příspěvků(y)

Publikováno 10 červenec 2009 - 18:59

Zegga napsal/a:

ddusann napsal/a:

fanfulik napsal/a:
tak já se CWGček asi nikdy nedočkám,dneska mi psal Kavalír že se mu balíček vrátil zpět.Njn já bych se chodila ptát na poštu jestli mi něco nepřišlo,ale naše pošťačky mi to bez toho papírku nedají.To je pak docela začarovaný kruh,oni mi nedaj papírek a bez papírku není zásilka:(:(:(

nevim odkud si ale na praze 6 a 1, kdeja chodim na postu, a kam mi posta chodi, jsem vzdy dostal vse bez papirku...vetsinou ho ztratim driv nez jej vyndam ze schranky...:D


ono je to trošku jinak:

Pokud je to adresováno tam kde bydlíš a zároveň máš adresu v OP, žádného papírku netřeba a pošta ti zásilku musí vydat. To že je tobě prokazuješ tím OP.

Pokud ovšem máš v OP jinou adresu (třeba k rodičům) a bydlíš v podnájmu nebo u někoho, či snad si necháš balíček poslat do práce lísteček mít musíš. Protože nejde přijít na poštu a říci já tady mám balíček na moje jméno.

(ne že bych v tom viděla logiku, ale tak to je)


ano,to je přesně můj problém,trvalé bydliště mám jinde a bydlím taky jinde,takže mi ten balíček nedají,ale přitom mi nedají ani ten papírek.Takže jestli to nedojde na druhý pokus,udělám na poště takový rodeo že to v životě neviděli a nechám si to poslat jinam
  • 0
Je lepší být blázen a vědět o tom,než být normální a pochybovat.

#132 Vojcek 1986

Vojcek 1986

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 155 příspěvků(y)

Publikováno 12 červenec 2009 - 8:07

Bude tomu mesic, co vlastnim CWG. Nekolik se mi jich podarilo jiz v kesich uspesne 1:1 (jedno za jedno) vymenit, ale stale casteji se setkavam s neznalosti a mozna vycuranosti nekterych z nas. V dobre vire do kese, ktera se mi libila, vlozim CWG a po case zjistim, ze nekteri z nas si jej natvrdo vezmou, aniz by tam dali alespon kolicek od pradla nebo nevim co... A jeste vice me nadzvedne, kdyz se v logu objevi¨=> IN:GC, OUT:CWG Nemam silu na to tem "kacerum" odpovedet pres profil, protoze by padlo nekolik sprostych slov a minimalne bych je musel poslat precist si pravidla. Tolik jen osobni postreh, jak se nase drevena kolecka "vymenuji a downtraduji". Jak jste na tom vy?
  • 0

Vojcek 1986


#133 fanfulik

fanfulik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 646 příspěvků(y)

Publikováno 12 červenec 2009 - 8:42

Jak jste na tom vy?


vzhledem k tomu že stále čekám a čekám a kolečka se mi tam nechce nechávat když už najdu,tak když si kolečko vezmu dám za něj několik věcí na jednou,daleko převyšujíší jeho hodnotu.Vím že to asi někoho naštve,ale já mám dobrej pocit že je to v pořádku.
  • 0
Je lepší být blázen a vědět o tom,než být normální a pochybovat.

#134 semik75

semik75

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 942 příspěvků(y)

Publikováno 12 červenec 2009 - 9:07

Vojcek 1986 napsal/a:
Nemam silu na to tem "kacerum" odpovedet pres profil, protoze by padlo nekolik sprostych slov a minimalne bych je musel poslat precist si pravidla.


Oni to fakt nekteri nechapou. Ja obcas dotycnym napisu a jeste nikdy jsem nedostal sprostou odpoved. Chce to pochopitelne psat s citem a pratelsky.

Je nutne si uvedomit, ze ti co pisou IN: !CWG, OUT: CWG si mysli ze delaji fer obchod. Ten kdo to kolecko bude chtit vedome ukrast do logu nenapise nic.
  • 0

#135 Vojcek 1986

Vojcek 1986

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 155 příspěvků(y)

Publikováno 12 červenec 2009 - 9:14

Takhle. Uvnitr je clovek pri spatne vymene nekym jinym nastvany az k puknuti, ale nejdrive bych postupoval v ramci slusnosti. CWG za CWG je samozrejme v poradku, avsak GC za CWG uz neni. To, ze se nejen CWG, ale i ostatni predmety z kesi (vcetne kesi) ztraci, k tomu uz samozrejme komentar nemam. Chtel jsem vedet, zda vas podobne vymeny potkavaji casto a jak reagujete. Nechci zadny flame, to bych zakladal vlakno s tematem: "Upalte zlodeje" :D
  • 0

Vojcek 1986


#136 semik75

semik75

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 942 příspěvků(y)

Publikováno 12 červenec 2009 - 9:44

semik75 napsal/a:
Je nutne si uvedomit, ze ti co pisou IN: !CWG, OUT: CWG si ...


Ten vykricnik tam dela negaci CWG, tedy sem se snazil napsat cokoliv nez CWG. Priste to radsi rozepisu rovnou. :)
  • 0

#137 fanfulik

fanfulik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 646 příspěvků(y)

Publikováno 13 červenec 2009 - 21:02

tak hurá po více jak měsíci od prvního kontaktu kolečka dorazila.Kvalita mi příjde stejná jako u jiných co jsem viděla.I přes zpoždějí další várka bude zase u Kavalíra.:)
  • 0
Je lepší být blázen a vědět o tom,než být normální a pochybovat.

#138 riki

riki

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 122 příspěvků(y)

Publikováno 14 červenec 2009 - 22:00

fanfulik napsal/a:
tak hurá po více jak měsíci od prvního kontaktu kolečka dorazila.Kvalita mi příjde stejná jako u jiných co jsem viděla.I přes zpoždějí další várka bude zase u Kavalíra.:)

Gratuluji!
Škoda, že už se neaktualizuje obrazová část katalogu:(
  • 0
Šťastný blázen..až nás budou milióóóóny...

#139 JPAgeo

JPAgeo

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 22 příspěvků(y)

Publikováno 15 červenec 2009 - 6:11

Cink 1435 napsal/a:
Jak dlouho vlastně trvá než se obrázek GWC dostane do oficiálního katalogu ? Z Kavalíra tam prý posílají kolečko automaticky.

http://www.volny.cz/...eocoin.html#faq
  • 0

#140 marty206

marty206

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 89 příspěvků(y)

Publikováno 16 červenec 2009 - 11:20

Poslední dobou se mi do rukou dostávají i plastikový coiny. Vypadají stejně jako CWGčka, ale jsou zlatý a plastový. To je nějakej novej model?
  • 0
Ona tam někde bude




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama