Přejít na obsah


Fotka

CWG


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
142 odpovědí na toto téma

#81 meeda86

meeda86

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 183 příspěvků(y)

Publikováno 06 prosinec 2008 - 16:15

Katchi + Alf napsal/a:
Nehodlá si někdo nechat dělat CWG? Já to mám v plánu, tak bychom se mohli složit...

jak si to jako představuješ?
  • 0

#82 marty206

marty206

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 89 příspěvků(y)

Publikováno 27 leden 2009 - 12:12

Dneska mi dorazila zásilka s CWG. Nechal jsem si je připálit u Kavalírů a jsem velmi spokojen. Žádost mi velmi rychle vyřídili i jednáni bylo klidné a příjemné. Mají velmi dobrou cenu a stihl jsem zimní akci 50+5 ks.
V balíku přišly i uzavíratelný sáčky, což mě velmi překvapilo a potěšilo.
Kavalíry mohu vřele doporučit.
  • 0
Ona tam někde bude

#83 pitovo

pitovo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 67 příspěvků(y)

Publikováno 27 leden 2009 - 16:47

TOREX napsal/a:
jj Kavalír je kavalír :-) Teď však řeším další otázku. Při výměně CWG mě sběratelé ( dost často ) překvapili otázkou : A listeček nemáš ? Inu zastyděl jsem se a přiznal,: " Nemám :-( nyní koukám, že v lístečcích je celkem anarchie. Barevné i černobílé dvoustranné i jednostrané velké malé ... Vzal jsem si za vzor rozměry z našeho klubu http://www.kgbrno.eu...e.php?page_id=2 tam maji 5 x 7 barevné - ja jen doplním druhou stranu a hned se mohu kačerům - měničum přímo poodívat do očí :-) A co vy ? Jakou mají vaše listečky přikládané k CWG barvu a velikost ?


velikostne jsem je delal podle vzoru u JPAgeo a Ponika, akurat vymenil nick, vzor a na zadni stranu jsem si vytiskl obrazky ze starych budejc. a abych si toho na sebe nevymyslil malo, tak jsem si udelal na kazdych 10cwg jiny motiv :-D
  • 0

#84 chemic77

chemic77

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 470 příspěvků(y)

Publikováno 27 leden 2009 - 18:49

pitovo napsal/a:
tak jsem si udelal na kazdych 10cwg jiny motiv :-D


já ho mám bez papírkuuuuuu, bééééééééé :( :D
  • 0

#85 pitovo

pitovo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 67 příspěvků(y)

Publikováno 27 leden 2009 - 19:57

nefnukey veverko... staci se domluvit a za tvoje cwg dostanes papirek :-D
  • 0

#86 chemic77

chemic77

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 470 příspěvků(y)

Publikováno 27 leden 2009 - 21:11

a dostanu od každého motivu jeden? :-D nicméně moje si musíš najít v kešuli, což bude problém, protože na lov jaksi neám čas poslední dobou. :-D
  • 0

#87 PlachtaS Team

PlachtaS Team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 115 příspěvků(y)

Publikováno 28 leden 2009 - 8:14

TO: chemic77 - Žes něco neřek' při poslední návštěvě. Udělal bych ti kartičky jako již několika dalším (ondašek, arthur, cacheboy, klokani, geobejks, vlcaci, Pa-Ja....)
  • 0
Bješ, bješ, bješ - najdeš další keš!"

#88 pitovo

pitovo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 67 příspěvků(y)

Publikováno 29 leden 2009 - 17:39

vzdyt by z toho ani nemohl mit radost, kdyby si to neudelal sam, ne? :-D
  • 0

#89 M a r c e l

M a r c e l

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 92 příspěvků(y)

Publikováno 11 únor 2009 - 20:44

zdravim vsechny zkusene CeWeGeckare B-) mam dotaz, objednal jsem si svych prvnich 50 kolecek, a ted bych rád vedel, jestli je dáváte do každé cache, nebo si vybirate podle toho jak se vam cache libi, nebo je jen menite, kdyz tam najdete jine CWG? davate je i do vami vytvorenych cache (ja prvni CWG nasel v cache od RANDIRa a byla jeho), pro kazdeho navstevnika, nebo jen cas od casu jako bonus? dicache za radu B-)))
  • 0

#90 marty206

marty206

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 89 příspěvků(y)

Publikováno 11 únor 2009 - 20:49

M a r c e l napsal/a:
zdravim vsechny zkusene CeWeGeckare B-)

mam dotaz, objednal jsem si svych prvnich 50 kolecek, a ted bych rád vedel, jestli je dáváte do každé cache, nebo si vybirate podle toho jak se vam cache libi, nebo je jen menite, kdyz tam najdete jine CWG? davate je i do vami vytvorenych cache (ja prvni CWG nasel v cache od RANDIRa a byla jeho), pro kazdeho navstevnika, nebo jen cas od casu jako bonus?

dicache za radu B-)))


To záleží čistě na Tobě. Já CWG dávám jen do kešek, které se mi líbily a nebo CWG měním za ponechané. Ve svých keškách ho také nechávám. Při návštěvě a kontrole...
  • 0
Ona tam někde bude

#91 M a r c e l

M a r c e l

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 92 příspěvků(y)

Publikováno 11 únor 2009 - 20:56

2marty206 - jo, to se mi zda jako rozumny pristup, ja jen abych nejak neporusil nejaka psana ci nepsana pravidla, ale jestli to dobre chapu, tak je to proste jako s vymenou ci vkladanim klasickeho predmetu, jen je to lepsi nez kinderbordel, je tak?
  • 0
M a r c e l "Za šipkou" rullez B-))) bylo: Nokia N73 + LD-4W + Handy Geocaching Nokia N6220c + LD-4W + Handy Geocaching Arcao Edition, Geocache Navigator, Geocaching Live je: Sony Ericsonn Live Walkman WT19i + C:geo

#92 marty206

marty206

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 89 příspěvků(y)

Publikováno 12 únor 2009 - 15:54

M a r c e l napsal/a:
2marty206 - jo, to se mi zda jako rozumny pristup, ja jen abych nejak neporusil nejaka psana ci nepsana pravidla, ale jestli to dobre chapu, tak je to proste jako s vymenou ci vkladanim klasickeho predmetu, jen je to lepsi nez kinderbordel, je tak?


Jasně, kolikrát najdu nicmockeš tak se mi tam CWG dávat nechce. A někdy za něj měním nějakou věc, která se mi líbí, samozřejmě strejné hodnoty +/- ;)
  • 0
Ona tam někde bude

#93 martuf

martuf

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 81 příspěvků(y)

Publikováno 24 únor 2009 - 22:01

Tak jsem dnes taky obdržel od KAVALÍRA CWG a velká spokojenost. Myslím že bez výčitky svědomí mohu doporučit.

Vložený obrázek
  • 0

#94 M a r c e l

M a r c e l

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 92 příspěvků(y)

Publikováno 26 únor 2009 - 9:38

Kdy jsi je prosimte objednaval? Mam je u nej taky objednane a tesim se na en jak malej kluk, tak kdy mam cekat zasilku? B-)))
  • 0
M a r c e l "Za šipkou" rullez B-))) bylo: Nokia N73 + LD-4W + Handy Geocaching Nokia N6220c + LD-4W + Handy Geocaching Arcao Edition, Geocache Navigator, Geocaching Live je: Sony Ericsonn Live Walkman WT19i + C:geo

#95 M a r c e l

M a r c e l

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 92 příspěvků(y)

Publikováno 26 únor 2009 - 12:27

mne prislo potvrzeni 11.2., obratem jsem zaplatil a odeslo mi to z uctu, zatim nic nedorazilo B-(. polse Kavalir nejaky info, ze penize prisly a zacal palit? Jsem na to strasne natesenej B-))) tak jen zjistuju, jak dlouho asi budu cekat B-)
  • 0
M a r c e l "Za šipkou" rullez B-))) bylo: Nokia N73 + LD-4W + Handy Geocaching Nokia N6220c + LD-4W + Handy Geocaching Arcao Edition, Geocache Navigator, Geocaching Live je: Sony Ericsonn Live Walkman WT19i + C:geo

#96 M a r c e l

M a r c e l

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 92 příspěvků(y)

Publikováno 26 únor 2009 - 12:45

jestli jsem to dobre pochopil, tak tam uz nic noveho nepridavaji... jen do te textove verze. takze uz se tam neobjevis ani ty ani ja, coz je jiste skoda, i ja bych chtel mit prehled vsech vydanych CWG B-)
  • 0
M a r c e l "Za šipkou" rullez B-))) bylo: Nokia N73 + LD-4W + Handy Geocaching Nokia N6220c + LD-4W + Handy Geocaching Arcao Edition, Geocache Navigator, Geocaching Live je: Sony Ericsonn Live Walkman WT19i + C:geo

#97 Skleba

Skleba

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 504 příspěvků(y)

Publikováno 26 únor 2009 - 13:23

Pridavaji se i fotky...
  • 0

#98 M a r c e l

M a r c e l

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 92 příspěvků(y)

Publikováno 26 únor 2009 - 13:42

tak to je dobre B-)))
  • 0
M a r c e l "Za šipkou" rullez B-))) bylo: Nokia N73 + LD-4W + Handy Geocaching Nokia N6220c + LD-4W + Handy Geocaching Arcao Edition, Geocache Navigator, Geocaching Live je: Sony Ericsonn Live Walkman WT19i + C:geo

#99 gEs689

gEs689

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 19 příspěvků(y)

Publikováno 26 únor 2009 - 22:16

Připojujeme se k pochvale Kavalira. Dobrá kvalita, rychlost ....naprostá spokojenost. ;)
  • 0
Garmin Colorado 300+TopoCzech3, Samsung Omnia +GCzII

#100 M a r c e l

M a r c e l

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 92 příspěvků(y)

Publikováno 02 březen 2009 - 9:50

tak mi uz taky prisly a jsou NAAAAADHERNY B-))) Timto firme KAVALIR dekuji za perfektni praci!!! P.S.: pro zajemce o smenu CWG: omlouvam se, ale zatim nemam v planu CWG menit jinak nez v kesich, diky za pochopeni...
  • 0
M a r c e l "Za šipkou" rullez B-))) bylo: Nokia N73 + LD-4W + Handy Geocaching Nokia N6220c + LD-4W + Handy Geocaching Arcao Edition, Geocache Navigator, Geocaching Live je: Sony Ericsonn Live Walkman WT19i + C:geo




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama