Přejít na obsah


Fotka

CWG


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
142 odpovědí na toto téma

#101 Ignacius73

Ignacius73

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 5 příspěvků(y)

Publikováno 30 březen 2009 - 14:10

Dneska mi přišly CWG od Kavalíra a musím říct...nádhera. Můžu vřele doporučit!!!
  • 0

#102 pezik1

pezik1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 214 příspěvků(y)

Publikováno 30 březen 2009 - 15:53

Koukam, ze jsou tu novi majitele. Kdo by mel zajem vymenit sve CWG za me, tak se ozve. Rad vymenin.
  • 0

#103 Bobr_

Bobr_

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 455 příspěvků(y)

Publikováno 30 březen 2009 - 19:33

marty206 napsal/a:

M a r c e l napsal/a:
zdravim vsechny zkusene CeWeGeckare B-)

mam dotaz, objednal jsem si svych prvnich 50 kolecek, a ted bych rád vedel, jestli je dáváte do každé cache, nebo si vybirate podle toho jak se vam cache libi, nebo je jen menite, kdyz tam najdete jine CWG? davate je i do vami vytvorenych cache (ja prvni CWG nasel v cache od RANDIRa a byla jeho), pro kazdeho navstevnika, nebo jen cas od casu jako bonus?

dicache za radu B-)))


To záleží čistě na Tobě. Já CWG dávám jen do kešek, které se mi líbily a nebo CWG měním za ponechané. Ve svých keškách ho také nechávám. Při návštěvě a kontrole...



ahoj. Taky mam novy i s razitkem. Navýsost spokojen, ale eště sem si usmyslel, že je dám do keše výměnou za jiné a hlavně pro autora kešky s věnováním - jako moje ohodnocení jeho práce!!
  • 0

#104 pezik1

pezik1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 214 příspěvků(y)

Publikováno 30 březen 2009 - 19:39

mam na vymenu tyto cwg akim.cv, klonx, romantic29,kometa, baf team tak aktualne mam jeste na vymenu: klonx, kometa, baf team
  • 0

#105 CACHE EATER

CACHE EATER

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 188 příspěvků(y)

Publikováno 30 březen 2009 - 23:06

Taky se musím pochlubit :-)
  • 0

#106 kvapa

kvapa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 482 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2009 - 15:22

Ahoj, dnes mi dorazila dalsi varka CWG. Jestli nekdo mate zajem o vymenu ozvete se :).
  • 0

#107 honza-pavla

honza-pavla

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 149 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2009 - 17:11

My jsme nechali dělat 2 x 100 u Kavalíra. První várka léto 2008 – suky nebyli nejlepší :o , ale jinak jsme byli spokojení natolik, že jsme si nechali pálit i druhou várku B) zima 2009 a tam už není co vyčíst. Jinde než u Kavalíra pálit nebudeme… ;)
  • 0

#108 eMenthal

eMenthal

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 78 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2009 - 17:13

honza-pavla napsal/a:
My jsme nechali dělat 2 x 100 u Kavalíra. První várka léto 2008 – suky nebyli nejlepší :o , ale jinak jsme byli spokojení natolik, že jsme si nechali pálit i druhou várku B) zima 2009 a tam už není co vyčíst. Jinde než u Kavalíra pálit nebudeme… ;)


Sakra, ta zima 2009 nás asi předběhla, bylo hodně sněhu? ;-)
  • 0

#109 hradnik

hradnik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 165 příspěvků(y)

Publikováno 17 květen 2009 - 0:04

No jo, CWGcka se nam nejako rozmahaji a tak kdo by mel zajem o vymenu (osobne, postou...), dejte vedet na [mail]hradnik@seznam.cz [/mail], ty kolecka jsou proste navykovy ;) Pripadne muzu sehnat na vymenu dalsi CWG od nicku JohnnyM., MildaPajda, cambis, Hrochos, Hrochoschildren, Zue, basti team, Lonos.
  • 0

#110 DUsoft

DUsoft

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 533 příspěvků(y)

Publikováno 17 květen 2009 - 1:19

Když mě třeba baví ty z kešky - mají příběh spojený s lovem. Táta byl filatelista a měl také raději známku s razítkem - prý splnila své poslání a doručila zprávu k adresátovi. Vyměnit - proč ne, ale z ruky do ruky nebo u kešky :D
  • 0

#111 hradnik

hradnik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 165 příspěvků(y)

Publikováno 17 květen 2009 - 11:03

Jj, s tim sice souhlasim, ale v keskach se CWG moc neohreje a tak pravdepodobnost, ze tam najdu CWG a navic to, ktere jeste nemam je velice mala. Tedy alespon kolem Prahy. A druha vec je, ze v tom mnozstvi CWG si opravdu za par dni uz nevzpomenu na podrobnosti lovu te ktere kesky, ve ktere se CWG nachazelo. Ten odlov mi pripominaji fotky a muj log na netu. CWG je takovym bonusem... Takze z kesi to ma pro me navic pouze to, ze mam velikou radost nejen z kesky ale i z kolecka. Ale kazdy si na tom najde to svoje. Stejne ale porad nemuzu dostatecne vynachvalid Ponikuv-JPAgeo napad na vytvoreni teto navykove skvele zalezitosti.
  • 0

#112 LacertaCZ

LacertaCZ

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 25 příspěvků(y)

Publikováno 23 červen 2009 - 18:36

Taky se musím pochlubit:) Kavalír rychlou dodávku do týdne zdržoval, ale když jsem otevřela balíček, odpustila jsem jim. Prostě nádhera.
Vložený obrázek
  • 0

#113 cinca2008

cinca2008

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 381 příspěvků(y)

Publikováno 23 červen 2009 - 18:58

No,mě Kavalír s druhou zásilkou trochu zklamal.Oproti první objednávce horší kvalita suků,docela hrubě opracované a několik jich dorazilo zlomených,či odlouplých.Navíc o dva týdny později než sliboval.
  • 0

#114 Johule

Johule

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 167 příspěvků(y)

Publikováno 23 červen 2009 - 19:58

já teda zatím vypalovala jen jednu várku a to u tytyty-velmi vstřícně mi pomohli s návrhem a i když byly nějaké potíže s doručením, moc se omlouvali a s uděláním cwg jsem spokojená-suky a vypálení moc hezké...takže můžu doporučit
  • 0

#115 Jezci-sokolov

Jezci-sokolov

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 399 příspěvků(y)

Publikováno 23 červen 2009 - 20:40

Johule napsal/a:
já teda zatím vypalovala jen jednu várku a to u tytyty-velmi vstřícně mi pomohli s návrhem a i když byly nějaké potíže s doručením, moc se omlouvali a s uděláním cwg jsem spokojená-suky a vypálení moc hezké...takže můžu doporučit


Hm, já u Kavalíra vypaloval bez problémů 2x. Teď jsem zaplatil 11.6. a od té doby čekám. Zatím ani na mail neodpovídá, tak jsem zvědavej, jestli kolečka vůbec dorazí.
  • 0

#116 Pistafista

Pistafista

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 163 příspěvků(y)

Publikováno 23 červen 2009 - 21:43

Pálíme u Spidera (black.spider@volny.cz), napoprvé zpracoval návrh, poslední třetí várka dorazila za neuvěřitelných 5 (slovy pět) dnů po poslání objednávky, materiál a provedení bezvadný. Takže máme zase co měnit, má-li někdo zájem, ať se ozve, v Praze lze osobně, jinak via Česká pošta.
  • 0

#117 zmijovkar

zmijovkar

    zmijovkar

  • Members
  • PipPipPip
  • 523 příspěvků(y)

Publikováno 23 červen 2009 - 22:39

Hm, koukám, že se ten Kavalír poslední měsíce docela horší (s dodací lhůtou). Už jsem to slyšel. To mě mrzí, protože moje zatím jediná série u nich proběhla takto: 12.3. před polednem zaslání mého návrhu, asi za hodinu zpět jejich úprava k odsouhlasení, posílám obratem souhlas a převádím peníze. 13.3., tj. druhý den ráno! přinesla moje CWG pošťačka. Takže od poslání mého návrhu jsem je měl za 20 hodin! Dají se pochopit nějaké tech. obtíže, ale že nekomunikují... Asi si raději na druhou várku vyberu někoho jiného - ale nerad, poprvé jsem byl nadšený.
  • 0

#118 werg

werg

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 316 příspěvků(y)

Publikováno 23 červen 2009 - 23:42

No, take nejsem s Kavalirem tentokrat moc spokojeny - objednavka 30/5, zaplaceno 31/5 a od te doby nic a jenom cekam. Minulou stredu je udajne odeslali (informaci jsem dostal az po urgenci mailem), jeste v patek odpoledne ovsem na poste nic nebylo (nespoleham na nespolehlive listecky, chodim se radeji preptat), zitra jdu na postu znovu, tak uvidime. To ale opravdu neni "do tydne". To je prakticky spis "do mesice". Jsem docela zvedav na kvalitu...:@
  • 0

#119 Cink 1435

Cink 1435

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 100 příspěvků(y)

Publikováno 24 červen 2009 - 6:46

Jak dlouho vlastně trvá než se obrázek GWC dostane do oficiálního katalogu ? Z Kavalíra tam prý posílají kolečko automaticky.
  • 0

#120 werg

werg

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 316 příspěvků(y)

Publikováno 24 červen 2009 - 13:50

Aktualizace: takze dnes CWG opravdu na poste byly. Dodaci lhuta ovsem nebyla tyden, ale tri tydny od platby. Od prvniho kontaktu s Kavalirem skoro mesic. Kvalita mi pripada normalni, ale srovnam to s nejakymi jinymi CWG a jeste upresnim.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama