Přejít na obsah


Fotka

Rekord v geocachingu - 0 km


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
79 odpovědí na toto téma

#61 MArtinPP69cz

MArtinPP69cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 51 příspěvků(y)

Publikováno 19 leden 2009 - 23:19

Nikdo nestraší, jen se tady hromadí smutné konce GC a TB. Já se teď snažím dostat do oběhu jeden můj GC, který uvíznul v prackách nějakého "dobráka", který se před dvěmi měsíci zaregistroval, odlovil devět kešek a od tí doby mlčí...
  • 0

#62 friedlata

friedlata

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 84 příspěvků(y)

Publikováno 24 leden 2009 - 10:18

Nenecham se odradit a vcera jsem vypustila treti predmet, tak jsem zvedava, co se stane. Proste predpoklad zni, cim vice toho vypustim, tim vetsi je sance, ze nejaky zacne nejak behat. Jestli jsem naivni, tak mi to ani nerikejte :D.
  • 0

#63 Ruvit

Ruvit

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 434 příspěvků(y)

Publikováno 24 leden 2009 - 18:15

MArtinPP69cz napsal/a:
Nikdo nestraší, jen se tady hromadí smutné konce GC a TB. Já se teď snažím dostat do oběhu jeden můj GC, který uvíznul v prackách nějakého "dobráka", který se před dvěmi měsíci zaregistroval, odlovil devět kešek a od tí doby mlčí...


Ten aspoň něco odlovil, ale tenhle kamikaze1111 nic http://www.geocachin...c7-c0562c66ec75 a už tři měsíce má můj TL a samozřejmě na nic nereaguje.
  • 0

#64 Crocky

Crocky

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 469 příspěvků(y)

Publikováno 24 leden 2009 - 21:21

My máme venku 13 TB+GC a zatím žijou (nebo si to myslím). Zvolili jsme tu metodu, že ke každému předmětu dáme trojjazyčný štítek tak 5x5 cm s pokyny. Snad to trochu pomáhá proti logům typu In:fugurka, Out:medajle. Jo a když to vázne, tak kačera prudíme. Stalo se nám i u lidí s >1000 nálezy, že byli velmi laxní v logování a předání dál. Bohužel. Dokonce se nám u TB230MF stalo, že po pár měsících přišel grab log, že "konečeně se dostal do zodpovědnějších rukou". Takže nesmutněte, lidi nejsou až tak zlí.
  • 0

#65 friedlata

friedlata

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 84 příspěvků(y)

Publikováno 25 leden 2009 - 9:14

Crocky napsal/a:
My máme venku 13 TB+GC a zatím žijou (nebo si to myslím). Zvolili jsme tu metodu, že ke každému předmětu dáme trojjazyčný štítek tak 5x5 cm s pokyny. Snad to trochu pomáhá proti logům typu In:fugurka, Out:medajle.
Jo a když to vázne, tak kačera prudíme. Stalo se nám i u lidí s >1000 nálezy, že byli velmi laxní v logování a předání dál. Bohužel.
Dokonce se nám u TB230MF stalo, že po pár měsících přišel grab log, že "konečeně se dostal do zodpovědnějších rukou".
Takže nesmutněte, lidi nejsou až tak zlí.


Cedulku ma kazdy nas cestujici predmet a nerekla bych, ze to zabira. A nejlepsi je, ze jeden cestuje do Francie a lezi ted v jedne kesi po sedmi ucestovanych kilometrech, protoze kaceri, co tam byli, ho tam nechali, ze tam nejedou. Vzdyt neslo o to ho tam dopravit, slo o to ho treba jen kousek poponest. Tak tam lezi a je cim dal vetsi sance, ze ho nekdo zcizi.
  • 0

#66 Crocky

Crocky

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 469 příspěvků(y)

Publikováno 25 leden 2009 - 9:42

friedlata napsal/a:
lezi ted v jedne kesi po sedmi ucestovanych kilometrech, protoze kaceri, co tam byli, ho tam nechali, ze tam nejedou.

Jo, to znám. Z dovolené jsme vypustili dva TB, ať se vrátí domů do naší keše. Jeden trčel 3 měsíce ve Španělsku na nenavštěvované keši, budiž. Ale druhý je teď v Německu v keši spolu se snad 5 dalšími TB a GC a nikdo je nebere ani nediscoveruje. To jsou prostě Němci... Nezbyde mi, než poprosit ownera, aby TB vzal a postrčil, co jiného...
  • 0

#67 friedlata

friedlata

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 84 příspěvků(y)

Publikováno 25 leden 2009 - 17:49

Crocky, moc diky za posun. Ja jsem rada za kazdy kousek.
  • 0

#68 Crocky

Crocky

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 469 příspěvků(y)

Publikováno 25 leden 2009 - 21:12

Jo, jo, dobrý skutky, to je moje :D. Hlavně když nás to nic nestojí :D:D:D. Hodně štěstí Vašemu TB!
  • 0

#69 friedlata

friedlata

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 84 příspěvků(y)

Publikováno 25 leden 2009 - 21:15

Diky diky, doufam, ze jste tam nejeli jen kvuli tomu TB :-).
  • 0

#70 Crocky

Crocky

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 469 příspěvků(y)

Publikováno 25 leden 2009 - 21:19

To ne, jeli jsme na Hradníkovu botanickou (fakt je SUPER!) a tahle byla vedle a když jsem si všiml Tvé úpěnlivé prosby, tak jsme si ty dva kiláky po ledě v lese dali... Je to tak trochu na oplátku: teď nám psal Holanďan, že našel náš coin a má trhlý obal, tak že zajde do krámu a koupí nový, aby se ten coin neztratil. Tak uznej, že jsme to museli.
  • 0

#71 friedlata

friedlata

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 84 příspěvků(y)

Publikováno 25 leden 2009 - 21:22

To znam, ja dala TB Macek novy igelitak s tim zipem. Moc diky fakt. Doufam, ze se tam mladej moc nepochroumal, kdyz s sebou seknul.
  • 0

#72 MArtinPP69cz

MArtinPP69cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 51 příspěvků(y)

Publikováno 01 únor 2009 - 21:39

Tak můj GC TB1VH1J zase ožil - kačer, co ho měl u sebe se ozval, že nemohl kešovat, protože ležel v nemocnici. Teď ještě, aby se pohnul z místa TB1TQ37 a je veselo...
  • 0

#73 munisek

munisek

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 20 příspěvků(y)

Publikováno 11 únor 2009 - 10:27

I mně se po pár km ztratil GC Golem a 2x travel lizard coin (pejsek s ještěrkou) :@ takže jsem je uplacírovala zatím sem: http://www.geocachin...ab-ed6dac84a259 Třebas někde ožijí???
  • 0

#74 Kapsa

Kapsa

    Kapsa

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 948 příspěvků(y)

Publikováno 17 březen 2009 - 8:10

Tak jsem prave zazil dobrej for. Hned druhy coin, ktery jsem kdy nasel, jsem dal do kesky Homolka GCNRZB odkud se zahy ztratil. Chodil jsem se pravidelne koukat na logy a doufal, ze se objevi. Hoooooodne dlouho se nic nedelo a tak jsem zacal mit vycitky svedomi, jestli me u kesky treba nekdo nevidel a neukradl ho. Dneska se tak jdu po ranu znova kouknout (uz rezignovane) a hele co se nestalo - log toho, co ho odsud vyzvedl tam porad neni ale coin je najednou v Buenos Aires .... :)
  • 0
www.michalkupsa.cz - můj web o cestování, fotografování a geocachingu.

#75 friedlata

friedlata

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 84 příspěvků(y)

Publikováno 17 březen 2009 - 9:24

Tak to je ta lepsi varianta. Horsi je, kdyz neni log a neni nikde ani coin. Nekdo holt logovani moc neresi. Ted jsem zazila nahaneni TB, ktery zmizel neznamo kam, jeli jsme pro nej a nebyl. Tak jsme to napsali do logu a majitel ho virtualne soupnul na hrbitov. Taky mam ve svych posunutych mincich (tedy ne vlastnich) jednu, co zmizela z Piratske kese http://www.geocachin...29-db897f37e173stale tam visi v inventari, od naseho vlozeni uz mela par skoku. Ma za sebou pohnuty osud, vlozili jsme ji na Kladne do kese a pak jsem se dozvedela, ze v kesi mince neni a nakonec ji nasel jiny kacer vytrousenou vedle kese nekde na zemi. Tehdy se neztratila, ted ano. No je mi ji lito a nevim, jestli na stranku kese mam dat write note, at se nekdo mrkne, kde skoncila, jestli je zapsana aspon v logbooku.
  • 0

#76 Kapsa

Kapsa

    Kapsa

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 948 příspěvků(y)

Publikováno 17 březen 2009 - 10:10

Neztracej hlavu, treba se jeste nekde najde. Ten o kterym jsem psal byl nezvestnej vic jak 3 mesice ....
  • 0
www.michalkupsa.cz - můj web o cestování, fotografování a geocachingu.

#77 CZ_Barti

CZ_Barti

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 8 příspěvků(y)

Publikováno 17 březen 2009 - 20:23

Ahojda, také máme ztrátu coinu. Náš první vypuštěný coin se zasekl u Brna v Trigonometrické keši. Bohužel už tam bylo dost kačerů (protože tam byl event) a nikdo ho tam neviděl nebo si ho nevšiml. Tak s napětím čekáme, že se někde objeví. No, už je to měsíc :( Ale pevně doufáme, že se objeví ;)
  • 0
Noia E66 + HandyGC + Smartcom GPS a SygicMobile , GPS modul Celly a intrní GPS

#78 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 17 březen 2009 - 21:11

Je pravda, že se ztrátama coinů je to fakt na pováženou. Asi by to chtělo nějakou nepsanou dohodu a NEDÁVAT je do městských keší... My teď budem vypouštět novej coin, a přiznám se, že do něj Čita vygravírovala CITECKA TEAM.... pro sběratele tím snad ztratila hodnotu (a dětem vybrabčit krabičku nezabrání nic :( ). Stejně, co to může bejt za sysly, když vykrádaj coiny - stejně to nikdy nemůžou ukázat nikomu, kromě sobě podobnýmh, páč jednoduchým dotazem na číslo hned každý zjistí, že jde o kradenou minci. Anebo mají nějaký vlastní výměnný aukce? Něco jako "V sobotu v hospodě U chmatáka blešing kradenejch kojnů" nebo tak? Bezva letáky, bych chtěl vidět někde na sloupu...
  • 0

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas


#79 friedlata

friedlata

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 84 příspěvků(y)

Publikováno 18 březen 2009 - 7:19

Citecka napsal/a:
Je pravda, že se ztrátama coinů je to fakt na pováženou. Asi by to chtělo nějakou nepsanou dohodu a NEDÁVAT je do městských keší...
My teď budem vypouštět novej coin, a přiznám se, že do něj Čita vygravírovala CITECKA TEAM.... pro sběratele tím snad ztratila hodnotu (a dětem vybrabčit krabičku nezabrání nic :( ).

Stejně, co to může bejt za sysly, když vykrádaj coiny - stejně to nikdy nemůžou ukázat nikomu, kromě sobě podobnýmh, páč jednoduchým dotazem na číslo hned každý zjistí, že jde o kradenou minci. Anebo mají nějaký vlastní výměnný aukce? Něco jako "V sobotu v hospodě U chmatáka blešing kradenejch kojnů" nebo tak? Bezva letáky, bych chtěl vidět někde na sloupu...


Lidi jsou ruzny a nekteri obzvlast, docela si dovedu predstavit situaci, kterou jsi popsal. Podle me jde o nejakou uchylku krast cizi mince, ostatne jeste lepsi je uchylka, jak nekdo v okoli Strahova kradl cele kese a fotil je doma a pak ty fotky nacpal na server gc.com. To uz je teda na Bohnice. Chapu jen to, ze nekdo najde v kesi coin, co se mu strasne libi a chtel by ho mit taky. No ale tak at si ho sezene, ze. Asi by me samotny ze me bylo soufl, kdybych nejaky ukradla. Jenze to je z pohledu meho, ti jedinci jsou jaksi jini .... jemne receno.
  • 0

#80 SCHW

SCHW

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 105 příspěvků(y)

Publikováno 20 březen 2009 - 9:10

Bohužel tím, jak lidí (lovců s GPS) přibývá, tak se holt zvětšuje i počet hovádek a zlodějskejch šmejdů. Nenechte si tím zkazit nikdo náladu - na každou svini se vaří voda. Chtěl bych jen přispět k tématu coby jedna třetina našeho rodinného týmu SCHW - TB i CG, i přes všechnu trýzeň s nimi (a mnoho zklamání ze ztracených a ukradených) stojí za to. Včera jsme poprvé v keši našli TB (a vypadal zpracováním téměř jako GC:) a měli jste vidět rozzářené oči mé drahé polovičky! Ta neskutečná radost a nadšení, pořád si ho prohlížela, doma jsme hned zkoumali historii a okamžitě napsali do listingu, aby majitel neměl strach (a v nejbližší době vypustíme, ať dělá radost dalším) ... Prostě krása. Ten pohled na šťastnou a rozradostněnou manželku (která má spoustu starostí s naším malým postiženým dítětem) mi dal strašně moc. Děkuji tady všem, kteří i přes zmíněné problémy a starosti skrz kešky (zvláště ty "naše" městské) znovu a znovu vydávají na cesty své krásné GC a TB. Říkám tady zcela upřímně - neslouží jen pro chmatácké šmejdy, ale dělají také hodně radosti. Díky ...
  • 0
M+M+m+a SCHW




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama

Naše nabídka