Přejít na obsah


Fotka

Rekord v geocachingu - 0 km


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
79 odpovědí na toto téma

#41 friedlata

friedlata

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 84 příspěvků(y)

Publikováno 04 leden 2009 - 11:30

Nebylo to nezodpovedne, zpravy hovorily jasne, ze zadny log mezi mnou a dalsimi neni. Jenze jsem si to preci jen chtela overit, tak jsem poprosila budouci navstevniky, aby mi ofotili logbook. A nasla jsem dva lidi, co prichazeli v uvahu. Jednoho jsem kontaktovala a nic a Lonos zareagoval. Ma nejake problemy s logovanim jiz delsi dobu, tak jsem ho prosila, jestli by to nemohl udelat a on mi vyhovel. Timto mu moc dekuju. Takze TB je na svete a ja jsem moc stastna, ze to tak je. A moc dekuju lidem, co mi tu rekli tolik peknych slov.
  • 0

#42 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 04 leden 2009 - 12:41

No, halelůjá :D Takže nakonec je ze smutku a mizernýho pocitu pocit daleko lepší, než kdyby se to nestalo... ;)
  • 0

#43 Ruvit

Ruvit

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 434 příspěvků(y)

Publikováno 04 leden 2009 - 13:36

juramara napsal/a:
Děkuji moc za radu.Ještě zvážím jestli tu kopii či ne.Láká mne to,ale mám obavu,že to nikdo nebude přemisťovat neb to není tak
atraktivní jako orginál.Ještě jednou díky.


No pokud to uděláš, já to teď vyzkoušel a v Praze jsem vypustil 9 kopií, orinály mám doma, tak musíš počítat i s dost negativními logy.
Jako např:
"Trochu zklamání že to není originál (v podzemí jsem to nepoznal), i když kopie je pěkně udělaná a myslím že chápu důvody proč to tak je. Ale stejně, já to takhle řešit nebudu..."
nebo
"Normálne bych neco takového nejspíš ani nebral, ale protože jsem tenhle podomácku vyrobený "coin" objevil ve snehu poblíž keše, kterou jsem ani nenašel, protože ji jeden moula premístil kamsi mimo souradnice, zželelo se mi ho."
  • 0

#44 semik75

semik75

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 942 příspěvků(y)

Publikováno 04 leden 2009 - 14:51

Ruvit napsal/a:
No pokud to uděláš, já to teď vyzkoušel a v Praze jsem vypustil 9 kopií, orinály mám doma, tak musíš počítat i s dost negativními logy.


U TB by mi ta kopie nikterak nevadila a asi bych to ani nekomentoval, ostatne se prodavaji i s ofic kopii a na tyhle kopie jsem uz nekolikrat narazil. U mince by me kopie asi zklamala, moc rad si ji bezmu do ruky a prohlidnu. Co s papirkem? Leda ho vzit kvuli ikonce. No nevim, v kesi Housle lezi jeden takovy papirek uz pekne dlouho: http://www.geocachin...2e-01ba6f179c9f a nejak ho nikdo nechce. Ja jezdim kolem casto a kaslu na nej taky, pockam si az do te kesky da nekdo neco poradne.

Kdyz tak pisu, tak me napada ze zalezi na provedeni. Kdyz by ta kopie byla rozumne mechanicky provedena, tak bych si ji asi vzal jako raritku a posunul ji dal. Ostatne mam GC Porshe 911 a premyslim ze si necham udelat samolepku s cislem te mince a nalepim si ji na sve auto. Sice je to "jenom" Honda, ale to by nemuselo nikoho urazet. Ovsem zalaminovany papirek to bych temer jiste nechal v kesi a nijak nekomentoval.
  • 0

#45 semik75

semik75

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 942 příspěvků(y)

Publikováno 04 leden 2009 - 14:54

Jo jeste, ted jsem si vsiml pod seznamem TB/GC se pise "Total Trackables Owned". Pekne uz rovnou predpokladaji ze se budou veci ztracet, tedy jestli dobre chapu ten minuly cas. ;)
  • 0

#46 PaWcz

PaWcz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 317 příspěvků(y)

Publikováno 04 leden 2009 - 15:33

Zajímavou kopii GC jsem potkal v Budějovicích na eventu - takového drobečka poponese snad každý rád:) I když tento asi někdo zrovna ukradl, hmm :|


  • 0

#47 friedlata

friedlata

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 84 příspěvků(y)

Publikováno 04 leden 2009 - 15:53

Ja teda taky premyslim, co s GC co mam, jestli aspon jeden original vyslat. Ale jak to pozoruju, nechce se mi. Mozna fakt na zkousku a vic ani tuk. Ta kopie by byla nejlepsi a treba moji zname kopie pekne behaji po svete. Ja bych radeji nejakou sofistikovanejsi kopii, aby aspon minci pripominala. Ja sama si karticek v keskach moc nevsimam, tak proto. Proste aby vzhled byl aspon malicko podobny. Ale zatim je na to cas.
  • 0

#48 Ruvit

Ruvit

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 434 příspěvků(y)

Publikováno 04 leden 2009 - 16:35

Pokud jde o formát kopie, tak jsem nepoužil zalaminovanou kartičku, ale tzv bublinu na mince, zhruba ve velikosti mince a dovnitř jsem vložil oboustrannou fotografii mince, takže až na váhu vypadá podobně jako mince v plastovém obalu. Pokud jde o originály, tak mám na cestáchTB 3x, TL 2x TI 1x a GC 7x, ty kopie jsem vyrobil proto, že jde o vznikající sérii státních vlajek, ze která bych si chtěl udělat sbírku a zase nosit je jen po Eventech a podobně se mi nechce, takže proto tato varianta.
  • 0

#49 MArtinPP69cz

MArtinPP69cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 51 příspěvků(y)

Publikováno 04 leden 2009 - 20:19

Tak to vypadá, že můj TB1VH1J WMA Vest Geocoin se taky zasekl - 20.11. ho vyzvedl kačer, který sei zřídil konto 19.11., odlovil devět kešek a naposledy se přihlásil 24.11. Tak jsem mu poslal mejla a čekám, jeslti se ozve... :(
  • 0

#50 semik75

semik75

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 942 příspěvků(y)

Publikováno 05 leden 2009 - 11:42

Pred nejakou dobou jsem si objednaval Crake Sun Catcher 2008 v nekolika exemplarich s tim ze jeden poslu a druhy si necham doma. No a pak kdyz jsem se k nemu koukal znovu, tak se tam objevila nabidka na dva kusy se stejnym cislem - jeden s drobnou vadou. Nez jsem si to rozmyslel tak nabidka na zlaty zmizela. Cena ~$10.5 za dva vs. ~$8.4 za jeden docela dost dobra. Dneska na me cekala velka obalka od USPS. Byla v ni druha varka minci, prave s tema zdvojenema stribrnejma. Kdyz si je tu tak prohlizim, tak mam trochu problem poznat ty druhojakostni. Je to myslim docela dobry trik. Crake se zbavi "zmetku" a majitele je pusti do sveta s lehcim srdcem. Jdu vymejslet "misi". ;)
  • 0

#51 saiprs

saiprs

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 93 příspěvků(y)

Publikováno 05 leden 2009 - 12:07

Asi nic mimoradnyho,ja a Bubllina jsme vyslali do sveta kazdej svuj TB muj [tb]TB2G7D3[/tb] a Bubllinin [tb]TB2AVFQ[/tb],bohuzel se Bublline jeji TB stratilo i s jeji cerstve obnovenou kesi,ktera vydrzela na miste ani ne dva dny a to byla perfektne zamaskovana a na jinem miste nez pred tim.Neumime si vysvetlit jak ji nekdo z mudlu mohl vyhmatnout,asi nas musel nekdo videt,jak kes ukryvame,ale na to jsme byli opatrni.
  • 0
Saiprs-Pod vlivem GPS

Fotogalerie

Trojice

Na brdecku


#52 les-coccinelles

les-coccinelles

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 309 příspěvků(y)

Publikováno 05 leden 2009 - 13:12

Jen tichý pláč: ve Státech jsem vypustil jeden TB a jeden GC. TB vzal začátečník, pro něhož toto byla první a poslední navštívená cache. GC se po roce dostal ze Severní Karolíny do Brna, jen keše cca kilometr od našeho bydliště, kde ho někdo vybral... Mám doma asi tři neaktivované GC a asi zůstanou pěkně v teple.
  • 0

#53 MildaPajda

MildaPajda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 618 příspěvků(y)

Publikováno 05 leden 2009 - 13:26

Adrian_S napsal/a:

MildaPajda napsal/a:
klid... ted mi jeden smejd co ma muj coin od kvetna napsal, ze nema cas aby ho nekam dal.. .:(

tohle je ten coin

To je mi líto..
To je ale debil ten Rumun.. :o
Mě se taky ztratilo TB na hradě Adršpachu, ale měl najeto alespoň nějakej ten kilometr..


Tak muj zralok se nasel...
pul roku po vyzvednuti z kese...
pomohlo bombardovani Rumuna mejlama... a kdyz to neslo slusne, tak pritvrdit a kdyz ani to ne, tak jsem zacal psat logy do jeho kese, do kesky kterou jedinou odlovil, a tak,... a najednou zacal reagovat... a coin predal dal...
... a hned me prosil abych svoje negativni logy stahnul, ze uz to napravil. Lump jeden :@ B)
  • 0

#54 Adrian_S

Adrian_S

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 318 příspěvků(y)

Publikováno 05 leden 2009 - 18:31

MildaPajda napsal/a:
Tak muj zralok se nasel...
pul roku po vyzvednuti z kese...
pomohlo bombardovani Rumuna mejlama... a kdyz to neslo slusne, tak pritvrdit a kdyz ani to ne, tak jsem zacal psat logy do jeho kese, do kesky kterou jedinou odlovil, a tak,... a najednou zacal reagovat... a coin predal dal...
... a hned me prosil abych svoje negativni logy stahnul, ze uz to napravil. Lump jeden :@ B)

Hajzl je to... Hááájzl!:D:D
Ne, ale je dobře, že se opět objevil...
  • 0

#55 WI-SE

WI-SE

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 4 příspěvků(y)

Publikováno 18 leden 2009 - 14:07

PÁTRACÍ AKCE: Ten kdo zná kráče "Kertici" dejte mi prosím vědět. Myslím si, že vzal z kešky muj Travel Bug a nechal si ho. Děkuji za prípadné informace.:(
  • 0

#56 friedlata

friedlata

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 84 příspěvků(y)

Publikováno 18 leden 2009 - 18:06

No my vyslali dalsi putovni predmet a uz to zase nevypada dobre, nekdo to vyzvedl, nezalogoval a neloguje a uz je to celkem doba. Nerikam, aby to nekdo logoval ten samy den, to nekdo ani nemuze, ale uz je to zase slusna doba a vim jen to, ze to tam proste neni a nevim, kdo to ma, jestli si to mini nechat nebo co ... A jeden clovek, ktereho jsem se ptala, jak to tam vypadalo pred casem, vubec neodepisuje, ackoliv se logoval uz nekolikrat behem doby na gc.com, nevim, proc mi neodpovida.
  • 0

#57 friedlata

friedlata

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 84 příspěvků(y)

Publikováno 19 leden 2009 - 8:16

Jo tak sotva jsem tohle napsala, tak jsem zjistila, ze z tech dvou putujicich predmetu oba nejsou v kesich, kde jsou logovany. Tak jsem zvedava na dalsi prubeh udalosti, jestli to nekdo dodatecne zaloguje nebo ne. Nechapu to, zname Czech geocoin 2007 lita bez problemu po CR, logujou ho bezvadne, my vypustime plechy, Travel Slug a jeden bezcenny TB a porad nejaky problem. Zatim urazily oba akorat 7 km a stoji a stoji a buhvi, kde je jim konec. A to se chystam vypustit Ingot. Asi je toho treba vypustit vic, je vetsi sance, ze nejaky se chytne a bude dobre cestovat.
  • 0

#58 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 19 leden 2009 - 10:01

Friedlato, taky počítej, že je zima; to je všechno "pomalejší".
  • 0

#59 faf8

faf8

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 11 příspěvků(y)

Publikováno 19 leden 2009 - 22:41

Tak se taky hlásím do Společenstva potratů. 26.12.2008 jsem uložil svůj druhý coin do kešule a od té doby je mrtev. Nikdo ho nevyzvedl, ale v keši fyzicky není. Moje nadšení z posílání coinů dostalo pěknou ránu. Ctěl jsem, aby v keších bylo více pěkných předmětů místo toho šrotu, tak jsem nakoupil TB plechy a geocoiny a že půjdou do světa, ale nevím nevím. První se jakž takž hýbe, ale hnedle druhý je s tachometrem na nule a mrtev. Zatím pátrám po pachateli a doufám v úspěch. :(
  • 0

#60 Kapsa

Kapsa

    Kapsa

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 948 příspěvků(y)

Publikováno 19 leden 2009 - 23:01

Nestraste furt vsichni - ja predevcirem vypustil svuj uplne prvni a vy me hned tak desite .... :)
  • 0
www.michalkupsa.cz - můj web o cestování, fotografování a geocachingu.




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama