Přejít na obsah


Fotka

Garmin Oregon firmware 2.85 BETA


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
57 odpovědí na toto téma

#1 onovy

onovy

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 107 příspěvků(y)

Publikováno 21 leden 2009 - 22:45

BETA! * Added support for Custom POI database and category selection * Added ability to force the Oregon into mass storage mode by holding the power button for 30 seconds while plugged into a USB cable * Added NMEA 9600 baud * Improved map zooming * Improved raster map appearance * Improved map draw speed * Improved battery gage for NiMH batteries * Improved stability when changing profiles * Fixed roads being shown on top of Garmin GB Discoverer maps * Fixed airport points not displaying on the map * Fixed some scan points not working properly with Garmin GB Discoverer maps * Fixed track logging setting being changed when changing profiles while simulating GPS predpokladam ze pokud tam nebude prilis mnoho chyb, tak Garmin vyda do par dnu 'stable' verzi - k te provedu korekci alternativniho prekladu. jinak nahrano do Oregonu a funguje, nove kresleni mapy je dokonale :]
  • 0

#2 XiXi_team

XiXi_team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 656 příspěvků(y)
  • LocationKladno

Publikováno 21 leden 2009 - 23:14

Hmm, zajímavé. Před upgrade ukazovaly baterky 2 čárky. Po instalaci této bety 4 čárky ... To by mě zajímalo, jak moc se dá ještě šetřit na spotřebě :)
  • 0

Garmin Oregon 650 + Topo Czech 2013 Pro & GSAK v8 & Android Locus PRO
GSAK - Google mapy pro Colorado/Oregon, Export pro GeoKuk
Android - Šifrovací pomůcky, Keškoměrka


#3 HuntBehind

HuntBehind

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 526 příspěvků(y)

Publikováno 21 leden 2009 - 23:23

XiXi_team napsal/a: Před upgrade ukazovaly baterky 2 čárky. Po instalaci této bety 4 čárky ... To by mě zajímalo, jak moc se dá ještě šetřit na spotřebě :)

To je asi "Improved battery gage for NiMH batteries" - určitě sis všiml, že na poslední čárku jede Oregon překvapivě dlouho...takže to asi korigovali
Taky testuju a zavidim Onovy jeho cerny humor...kresleni mapy dokonale? Leda ve snu :( je to dvakrat pomalejsi (Improved map draw speed) a pri zoomovani cele takove rozpliznute... :o (Improved map zooming) [Topo Czech 2 Pro - nejvíc detailů]... jdu zkoušet dál...

[EDIT: tak to zobrazování zoomované mapy není taková hrůza, jak se mi zdálo, asi je to "funkce", ale vypadalo to nezvykle...Co je ale SUPER, ze jsou konecne opravdu roztridene vlastni POI, jaka to nadhera ;) ]

ps: oni ty pitomý šipky do toho listingu prostě nedaj a nedaj... :|
  • 0

#4 malcor

malcor

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 523 příspěvků(y)

Publikováno 22 leden 2009 - 7:30

Musim rict ze vic nez sipky bych ocenil menit souradnice u multin. Fakt nesnasim kdyz musim do listingu abych zjistil jaky cisla mam kde odecitat, pak se nechat navigovat na souradnice dalsi stage a pak zas hledat listing a tak porad dokola.
  • 0
Přehled bookmarklistů a nejoblíbenějších keší v ČR

Garmin Oregon 300 + Topo Czech 2 PRO, případně HTC Touch HD

#5 Raden of Pilsen

Raden of Pilsen

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 36 příspěvků(y)

Publikováno 22 leden 2009 - 7:47

Tak jsem 2.85 BETA stáhnul. Ale docela váhám, jestli ho tam mám nakouřit, nebo radši ještě vyčkat... ;)
  • 0

#6 sakypaky

sakypaky

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 171 příspěvků(y)

Publikováno 22 leden 2009 - 8:20

Nápodobně, výčet fukncí zdá se býti zajímavý, ale zřejmě ještě posečkám a uvidím, jaký to bude mít ohlas ... :)
  • 0
SAKYPAKY team = Garmin OREGON 300, PNA MIO H610+, OLYMPUS E-520, SAMSUNG S5230 Star ; VitoNavigator II 1.3, BeeLine GPS, TOPO Czech 3 PRO

#7 Matrix_DC

Matrix_DC

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 57 příspěvků(y)

Publikováno 22 leden 2009 - 8:30

Mno vypadá to zajímavě, je pravda, že ten indikátor baterek mě fakt dost štval..) Dal jsem tam úplně čerstvě nabité baterky a cca do 5 min mi to ukázalo jen dva proužky a pak to jelo třeba 1 a 1/2 dne ..:)
  • 0

#8 Kapsa

Kapsa

    Kapsa

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 948 příspěvků(y)

Publikováno 22 leden 2009 - 8:31

Ja radeji pockam, az bude verze finalni a az HuntBehind vyda novou cestinu - jeho verze se mi hodne libi. ;)
  • 0
www.michalkupsa.cz - můj web o cestování, fotografování a geocachingu.

#9 jaryn

jaryn

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 43 příspěvků(y)

Publikováno 22 leden 2009 - 9:52

Ahoj,měl bych dotaz.Dosud jsem nové verze stahoval na Garmin.com přes WebUpdater ale ta beta verze tam není.Kde ji můžu sehnat?Díky.
  • 0

#10 mlog

mlog

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 256 příspěvků(y)

Publikováno 22 leden 2009 - 10:28

jaryn napsal/a:
Ahoj,měl bych dotaz.Dosud jsem nové verze stahoval na Garmin.com přes WebUpdater ale ta beta verze tam není.Kde ji můžu sehnat?Díky.


Když si nevím rady kouknu na http://garminoregon.wikispaces.com/ ;)

V sekci Versions je přímý odkaz na stahování, http://garminoregon....pdater__285.gcd
Musíš pak soubor nahrát do přístroje do adresáře Garmin a přejmenovat ho na "gupdate.gcd" a restartovat Oregon.
  • 0

#11 HuntBehind

HuntBehind

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 526 příspěvků(y)

Publikováno 22 leden 2009 - 11:26

kapsa napsal/a:

díky :)
  • 0

#12 Kapsa

Kapsa

    Kapsa

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 948 příspěvků(y)

Publikováno 22 leden 2009 - 12:01

Ja diky - za tu cestinu, je videt, ze to delas z praxe, je logictejsi nez originalni.
  • 0
www.michalkupsa.cz - můj web o cestování, fotografování a geocachingu.

#13 Skleba

Skleba

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 504 příspěvků(y)

Publikováno 22 leden 2009 - 20:58

Super vlastni katerogie POI bodu to me chybelo! Jeste tak ty sipky na rolovani listingu kdyby byly.... EDIT: tak kategorie POI makaji paradne :)
  • 0

#14 XiXi_team

XiXi_team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 656 příspěvků(y)
  • LocationKladno

Publikováno 22 leden 2009 - 21:28

TO: HuntBehind: Jo jo, na šipky v listingu jsem taky čakal a čekám. Kupodivu je ti i rychlejší ... Ale roztříděné POI je supr. Konečně se s tím dá pracovat. Ale dneska jsem zkoušel jednu kešku. A i po dvou kalibracích mě stále upozorňovala, že mám držet přístroj vodorovně. Už jsem nevěděl, jak moc vodorovně si to představuje ... :(
  • 0

Garmin Oregon 650 + Topo Czech 2013 Pro & GSAK v8 & Android Locus PRO
GSAK - Google mapy pro Colorado/Oregon, Export pro GeoKuk
Android - Šifrovací pomůcky, Keškoměrka


#15 Kitotik

Kitotik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 96 příspěvků(y)

Publikováno 22 leden 2009 - 21:34

Hezký večer, také jsem si nahrál Beta verzi. Vše zatím OK, jen jsem se chtěl zeptart na to "Super vlastni katerogie POI bodu.." o co se jedná, nějak to nemůžu v GPS najít nebo tomu asi nerozumím. Díky
  • 0

#16 Skleba

Skleba

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 504 příspěvků(y)

Publikováno 23 leden 2009 - 7:54

Kito : no super funkce spociva v tom, ze predtim tam byly ve vlastnich bodech vsechny dohromady, takze v tom byl docela gulas. Ted mas vlastni body v podkateroriich jako treba radary, mhd metro,mhd bus atd. Kdyz das Navigovat - Vlastni POI tam to uvidis....
  • 0

#17 HONZA.CZ

HONZA.CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 120 příspěvků(y)

Publikováno 23 leden 2009 - 8:06

Ano, ale všechny kategorie se jmenují My points. Dá se to nějak pojmenovat?
  • 0

#18 Skleba

Skleba

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 504 příspěvků(y)

Publikováno 23 leden 2009 - 8:45

Jmenuji se podle GPX souboru, ze kterych jsi generoval POI body.
  • 0

#19 Kapsa

Kapsa

    Kapsa

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 948 příspěvků(y)

Publikováno 23 leden 2009 - 9:47

A kdyz si budu chtit vytvaret body primo v GPS a taktez je tam primo tridit do kategorii, jde to ?
  • 0
www.michalkupsa.cz - můj web o cestování, fotografování a geocachingu.

#20 kapitola

kapitola

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 369 příspěvků(y)

Publikováno 23 leden 2009 - 9:50

Funkce rozdeleni POI do skupin je fajn, ale jsou obcas pripady, kdy bych uvital puvodni pohled libila by se mi tam autoamticky vznikla volba vsechny kategorie. Takova volba jinak v menu je, ale zase zcela ignoruje uzivatelske POI a bere jen mapove
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama