Přejít na obsah


Fotka

Hlášky mudlů o tom, jak se hraje geocaching


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
111 odpovědí na toto téma

#1 zlicinaci

zlicinaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 867 příspěvků(y)

Publikováno 25 leden 2009 - 12:57

Jistě jste si všimli, že mnoho mudlů má jistou představu, co je to ten geocaching. Občas nám ukazují, že jsou in. Mnohdy je to velmi zábavné. Sem s těmi hláškami ;)

Netřeba komentářů, pište jen samotné hlášky, ať se to dá snadno číst.
  • 0

#2 zlicinaci

zlicinaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 867 příspěvků(y)

Publikováno 25 leden 2009 - 12:57

"To znám, to se hledají takové krabičky, do kterých se dá nějaká svoje věc. Ale ono jich je víc za sebou. Dávají to tam nějací nadšenci."
  • 0
Samsung Galaxy mini II ( Nokia microSDHC 8GB ) + Nokia LD-3W, Pou / Sygic / aDrake / Locus / WhereYouGo
a na hraní k tomu ještě PDA Pocket LOOX N560 + OziExplorerCE 2.31, Wherigo player, vše zpracováno programem GeoGet.
Systémy a programy se nechovají náhodně, chovají se zcela chaoticky. (Medvídek, 2006)
Pište prosím do svých logů čas, zajímá mě, s kým jsem se minul. Dík.

#3 marty206

marty206

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 89 příspěvků(y)

Publikováno 25 leden 2009 - 13:27

"To by me nebavilo,jo kdyby tam byla aspon pětistovka...":)
  • 0
Ona tam někde bude

#4 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 25 leden 2009 - 14:20

muj "nic nedelajici jen tak pro zabavu" tatik: a co pak za to dostanes, az jich najdes hodne, nejakou cenu? :D (mily tatiku, leda místo v blazinci :P)
  • 0

#5 JarMar

JarMar

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 419 příspěvků(y)

Publikováno 25 leden 2009 - 14:40

Sestra: A proč tam pořád chodíte? Minule jsi říkal že už jste tu krabičku našli. :D
  • 0

#6 TrainTour Reviewer

TrainTour Reviewer

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 365 příspěvků(y)

Publikováno 25 leden 2009 - 14:50

Já mám takovou "online nápovědnou hlášku" asi-mudly u keše Podolská vodárna - víc v mém logu.
  • 0

#7 Jahoda&spol.

Jahoda&spol.

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 příspěvků(y)

Publikováno 25 leden 2009 - 14:57

Mamča : ...já se z vás zblázním,oni lezou polem a křovím,jenom aby našli poklad.A co to je ten poklad?Co se tam najde? Babča : 1..matka od dětí a má čas hledat nějaké špinavé krabičky,ještě budete nemocné..... babča : 2...a kde to jako hledáte jak víte kam máte jít?:o Kde to píšou ty souřadnice?A to máš batoh plný map?...
  • 0

#8 1gato1

1gato1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 491 příspěvků(y)

Publikováno 25 leden 2009 - 15:01

Znamy,ktery slysel od jinych o GC: K putovani coinu: A kdyz tu minci nekdo najde,jak Ti to proplati? Jeste to nekdo ukradne.
  • 0

#9 rpalat

rpalat

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 22 příspěvků(y)

Publikováno 25 leden 2009 - 15:05

Dcera navrhla manželce, že když domů stejně nic nenosím, tak že

mu poschováváme jeho věci po bytě a může hledat doma


  • 0

#10 xdarebak

xdarebak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 133 příspěvků(y)

Publikováno 25 leden 2009 - 15:55

reakce známého na GC: je to tuším hledání různě poschovávaných "pokladů" podle souřadnic GPS.........ale mě to přijde takový celý na hlavu,je to takový venčení kancelářskejch krys
  • 0
Vložený obrázek

#11 Qnik

Qnik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 262 příspěvků(y)

Publikováno 25 leden 2009 - 16:09

máti: Přijedeš na víkend? Q: ne! máti: A co budeš dělat? Q: jedu na keše máti: Už zase? Vždyť jsi byl minulej víkend..a kdy přijedeš k nám? jsem si nechal doma pytlík s CWG přišla sms: Nechal sis tady ty kešky, vrátíš se pro ně nebo je nepotřebuješ?
  • 0
60CSx + Galaxy Ace + A:Drake*****/c:geo

Vložený obrázek

#12 mtauf

mtauf

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 648 příspěvků(y)

Publikováno 25 leden 2009 - 16:11

1) "Oni dostali v Mountfieldu GPSku, pak zjistili, že jim k ničemu není, tak si vyměňujou věci". 2) Po čtvrthodinové přednášce o principech GC: "Já stejně nechápu, kde jsou na konci ty peníze"
  • 0

#13 Heulwen

Heulwen

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 223 příspěvků(y)

Publikováno 25 leden 2009 - 16:18

TrainTour Reviewer napsal/a:
Já mám takovou "online nápovědnou hlášku" asi-mudly u keše Podolská vodárna - víc v mém logu.


Ano, to se mi stalo taky u Wettertelegraphu s nejakym mudlou z lodi :)
Takhle :)
  • 0
Zvyšujeme obranyschopnost!

#14 NeciXZY

NeciXZY

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 69 příspěvků(y)

Publikováno 25 leden 2009 - 17:10

"Jste trapný" - nějaká puberťačka z 1. patra při uklízení mikra , uprostřed Brna "Dobrý den , kontrola totožnosti...co děláte za tím bilboardem?" To je taková hra s hledáním krabiček policista1:"Aha , taková šipkovaná jo?" policista2: "To bude asi taková modernější šipkovaná hele." "Drogy,Drogy?" v Brně kdesi v křoví "A co za to dostaneš když to najdeš?" Neni zvláštní ,že se všichni diví že to děláme jenom pro radost?
  • 0
Buď cestu najdu, nebo si udělám vlastní.

#15 Aviatik

Aviatik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 136 příspěvků(y)

Publikováno 25 leden 2009 - 18:22

xdarebak napsal/a:
reakce známého na GC: je to tuším hledání různě poschovávaných "pokladů" podle souřadnic GPS.........ale mě to přijde takový celý na hlavu,je to takový venčení kancelářskejch krys

Když jsem slyšel o geocachingu poprvé tak jsem si myslel víceméně totéž :) Názor jsem změnil až když jsem to viděl v praxi.
  • 0
Ej vy mé krabičky z umělé hmotičky!

#16 JuCaKe

JuCaKe

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 58 příspěvků(y)

Publikováno 25 leden 2009 - 18:27

"Ježiš, oni tam maj zas nějaký ty blešky/flešky.".....Výroky kamarádky, které kešení nepropadla:D. Zajímavý je, že krabku najde často dřív, než my hledající.....to teda fakt nechápu:D.
  • 0

#17 batocache

batocache

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 39 příspěvků(y)

Publikováno 25 leden 2009 - 19:29

"Geocaching... to je to, jak se u toho lyžuje a střílí, ne..?" "Ne, to je biatlon!!!":D
  • 0

#18 MICHOL

MICHOL

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 9 příspěvků(y)

Publikováno 25 leden 2009 - 19:31

Když jsme lovili : kostel sv. Vojtecha v Č.B Tak na nás nejáký duchotce z paneláku zařval:Vypadněte od tud nebo volam policii... A otec si plete kešku s GPS (třeba dal sis do kešky ty souřadnice?)
  • 0

#19 dubr

dubr

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 28 příspěvků(y)

Publikováno 25 leden 2009 - 19:37

Nějací puberťáci: "Holky nefetujte pod tím mostem, my Vás vidíme!" Matka: "A to se štouráš v kdovíčem??" "Nejhorší jsou ty mince a věci s visačkou, to sem zatáhne ty nejhorší nemoci z Afriky." Po roce už neprotestuje a ochotně mi dokonce koupila zlevněnou lock-lock krabičku :P
  • 0

#20 haggaeus

haggaeus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 751 příspěvků(y)

Publikováno 25 leden 2009 - 20:21

(z davnych dob, kdy byly GPSky drahe a cache se schovavaly v prirode) Kolega nepropadnuvsi geocachingu: "Dej pokoj, koupim si kram za deset tisic a pak jeste budu muset chodit do lesa!"
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama