Přejít na obsah


Fotka

Hlášky mudlů o tom, jak se hraje geocaching


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
111 odpovědí na toto téma

#21 Sutech

Sutech

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 197 příspěvků(y)

Publikováno 25 leden 2009 - 21:03

Přítelkyně: "Celej ten váš geocaching je jedna velká sekta. No považ - jste takový uzavřený do sebe, máte pojmenování pro lidi, kteří nejsou jako vy, na potkání si tykáte se zcela cizím člověkem, jste tajemný, jak hrad v Karpatech a ještě lezete do kanálů. To musíš jít do dalšího (Epsilon), když jsi už ve 2 byl (Styx, Ztroskotané UFO), to ti to nestačilo jednou? Mně se to vůbec nelíbí - tohle prostě normální lidi nedělaj" :D:D:D
  • 0

#22 sakypaky

sakypaky

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 171 příspěvků(y)

Publikováno 25 leden 2009 - 21:09

Máti : Kam zase jdete, takhle pozdě v noci? Bábi : No ty kešu jdou hledat, né :) :) :)
  • 0
SAKYPAKY team = Garmin OREGON 300, PNA MIO H610+, OLYMPUS E-520, SAMSUNG S5230 Star ; VitoNavigator II 1.3, BeeLine GPS, TOPO Czech 3 PRO

#23 sasiik

sasiik

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 2 příspěvků(y)

Publikováno 25 leden 2009 - 21:21

A otec si plete kešku s GPS (třeba dal sis do kešky ty souřadnice?)


Mám něco podobného s kámošem, který si je nejdříve také pletl, ale teď už tak mluví zcela záměrně - vem si tu kešku a běž si hledat ty svoje GéPéEsky:D
  • 0

#24 mwh

mwh

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 502 příspěvků(y)

Publikováno 25 leden 2009 - 21:26

můžeš mi prosím vysvětlit proč jdeme tím křovím když tamhle cesta ani už nevím kdo mi to kde říkal.
  • 0
Já si cestu nevybírám cesta si vybírá mě Kam s kolem nedojedu tam ho donesu

#25 honzahais

honzahais

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 305 příspěvků(y)

Publikováno 25 leden 2009 - 21:34

"kolik si tech krabicek nasel? " jA NEco pres 60" on: co stema krabickama pak doma delas když jich mas uz tolik ja nevim kam bych to skladoval":D
  • 0
GPSmap60CSx+topo czech 3PRO /+nokia N73/na delší výpravy HP COMPAQ 6530b

#26 Adrian_S

Adrian_S

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 318 příspěvků(y)

Publikováno 25 leden 2009 - 22:03

To u mě..
Já: V sobotu pojedem do Pardubic.
Gordon.Freeman: Že se vám chce v té zimě.
Kámoš: Prosimtě, kdybys ten čas využil jinak, např. chodil za ženskejma a do hospody..
Gordon.Freeman: Víš, kolik benzínu projezdíte? Za to bys měl nejmíň 20 dvanáctek...
Já: Nás to prostě baví..


Gordon.Freeman už taky začal lovit kešky a kámoš ne..:D:|
  • 0

#27 Dpman

Dpman

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 398 příspěvků(y)

Publikováno 25 leden 2009 - 22:10

Přepočítávání na pivo:D To jsou ty typy jak říká kolega, Fotbal v bedně, pivo a podrbat na koulých. Jeho přítelkyně zase tvrdí že s těch krabiček přitáhne domů žloutenku :D
  • 0

#28 Kitty2008

Kitty2008

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 4 příspěvků(y)

Publikováno 25 leden 2009 - 22:20

Na nás se vyřítil nějaký děda s holí, něco volal a tou holí hrozil, když přišel blíž, zjistili jsme, že volal " je to níž" a holí ukazoval kde. :D
  • 0

#29 SkiiiL

SkiiiL

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 85 příspěvků(y)

Publikováno 25 leden 2009 - 22:22

Muj kamarad, neregistrovany mudla s cca 100 nalezy u jedne kese:
JA: Tak je to v suchu - mame FTF a Lakus zase utre nos...;)
ON: Chi chi...:)
JA: Hele a je tu pekny geocoin..
ON: Co???
... po chvilce...
ON: to mas rict hned ze tu je ŽETON
:D:D
  • 0

#30 swoop.name

swoop.name

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 82 příspěvků(y)

Publikováno 25 leden 2009 - 22:24

Tata: Tak jsem ti potkal "Frantu" co jsem s nim kdysi delal v "praci". Rikal jsem mu ze hledas ty krabicky.. varoval me ,ze je to strasne nebezpecny, ze na tom jsou nekteri lidi zavisli a ze je to jako droga... Jak casto hledas ty dozy? Ja: Kdyz mam volnou chvili.. tak jdu hledat. Tata: To jako treba vicekrat tydne? Ja: Jo, kdyz to jde tak klidne kazdy den.. Tata: Ty ses zavislej! Vis jak strasny jsou zavislosti? Mel bys toho nechat! Ja: To je kravina, proste me to bavi.. co je spatnyho na tom, kdyz vypadnu na vzduch? Tata: Delej jak myslis, je to tvuj zivot. Ale az z tebe bude troska, tak za mnou nechod.. (Tata si to nakonec nechal vysvetlit a ted kdyz nekam vyrazime tak mi pomaha hledat :D )
  • 0

#31 maranella

maranella

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 71 příspěvků(y)

Publikováno 25 leden 2009 - 22:33

u dedecka: a nasla jsi neco? jo, jo, ale neco se mi nezadarilo. A dedecek, tak mi rekni, kde to je, ja tam zajdu a donesu ti to. A az k nam zase prijedes, tak si to odvezes domu.
  • 0

#32 ptacopysk

ptacopysk

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 103 příspěvků(y)
  • LocationPraha 6

Publikováno 25 leden 2009 - 23:03

"Jestli chcete, aby k vám Jana (já) přijela brzy na návštěvu, založte ve dveřích svého domu kešku."
  • 0

#33 ZdenalCZE

ZdenalCZE

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 26 příspěvků(y)

Publikováno 26 leden 2009 - 3:25

honzahais napsal/a:
"kolik si tech krabicek nasel? " jA NEco pres 60" on: co stema krabickama pak doma delas když jich mas uz tolik ja nevim kam bych to skladoval":D


Nemohu si pomoct, ale pripomnelo mi to jednu hlasku tchana pred nejakym casem:

Tchan: A kolik uz jste jich teda nasli?
Ja: Asi tak 40.
Tchan: A tak uz je budete mit vsechny? ;)

(dnes uz tchanovci trochu vedi o cem GC je a libi se jim)
  • 0

#34 Jitka_F

Jitka_F

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 309 příspěvků(y)

Publikováno 26 leden 2009 - 8:34

''A já si vyhledám všechny kešky, co budu mít kdy po cestě a všecky vám je rozkopu po okolí, fakt že jo! A když to tam je, tak to taky najdu, aj kdyby čert na koze skákal! .'', prohlásila jedna moje známá. Pak jsem s ní byla o nějakou dobu později na výletě a zjistila jsem, že má za měsíc skoro víc nálezů než já za rok, a velice zajímavé logy. Kešky samozřejmě neničí .
  • 0

#35 WI-SE

WI-SE

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 4 příspěvků(y)

Publikováno 26 leden 2009 - 8:48

" a kčemu ti to jako je?...a co se stane až najdeš všechny?":):D
  • 0

#36 Jezci-sokolov

Jezci-sokolov

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 399 příspěvků(y)

Publikováno 26 leden 2009 - 10:45

Mě říká vždycky malá (4 roky), když vezmu batoh a GPS do ruky: "Máš toho povídače sebou?" A kolega z práce (stáří 40 let a mimochodem zcela závislý na WoW) když mě vidí s batohem a v maskáčích jít rovnou z práce: "Tak co, jdeš zase na tamagoči?" Tomu jsem nedokázal vysvětlit, že lze něco dělat a nic z toho nemít. Zakládat krabičky za svoje peníze? Nesmysl! Co z toho máš?:D:D:D
  • 0

#37 mtauf

mtauf

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 648 příspěvků(y)

Publikováno 26 leden 2009 - 12:20

swoop.name napsal/a:
Tata: Tak jsem ti potkal "Frantu" co jsem s nim kdysi delal v "praci". Rikal jsem mu ze hledas ty krabicky.. varoval me ,ze je to strasne nebezpecny, ze na tom jsou nekteri lidi zavisli a ze je to jako droga...

Teď trošku vážněji. Moje známá psychiatrička (mudlina) mi sdělila, že geocaching je na nějakém jejich oficiálním seznamu gamblerských závislostí. Tak bacha :P
  • 0

#38 Dartanan

Dartanan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 123 příspěvků(y)

Publikováno 26 leden 2009 - 12:32

Tak to ja mam něco z psychiatrie. GC17QZA Červeny kostel Svitavy je kousek od arealu Psychiatrie. Když jsem s georobotkem zkoumal terén, místní správce (zřízenec) se nás ptal co tam pohledáváme a syn na to "Hledáme poklad". Odpověď "Tak si pospěšte, za půl hodiny končí návštěvní hodiny, ať jste zpět na pokoji !!!"
  • 0
Dartanan

#39 Sodobar

Sodobar

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 455 příspěvků(y)

Publikováno 26 leden 2009 - 12:51

Kolega z práce: "Že se nestydíte, každý hezký místo hned zasvinit nějákejma plastovejma pixlama!"
  • 0

#40 Cestak

Cestak

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 22 příspěvků(y)

Publikováno 26 leden 2009 - 14:56

Výrok mojí babička když se ji mamka vzletmo zmínila o GC: Babička: ,,A daj si pozor at te nekde neodchytnou a nedobijou'' Já: Jasne babi, to mi delaj každej den :-)
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama