Přejít na obsah


Fotka

Hlášky mudlů o tom, jak se hraje geocaching


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
111 odpovědí na toto téma

#41 masox

masox

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 127 příspěvků(y)

Publikováno 26 leden 2009 - 15:28

Občas, když jdu skámošem po škole na keš a vytáhnu listing, tak se vždycky někdo ozve: ,,Co to tam máte?" ,,Ále, hrjem geocaching." ,,Jo, to znám, to je ta blbost s GPSkou."
  • 0

#42 SniperCZ

SniperCZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 139 příspěvků(y)

Publikováno 26 leden 2009 - 15:51

Jednou jsem s tátou odlovil kešku v Ústí a něco jsem měnil, už ani nevím co a táta držel v ruce 100,- "Ná dej jí tam když s toho máš takovou radost ať mají i ostatní" pak následovala domluva o tom o co vlastně jde, ale nevím co bych dělal najít v kešce kilo :D
  • 0

#43 sanPietro

sanPietro

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 9 příspěvků(y)

Publikováno 26 leden 2009 - 16:01

kamarád: Jo geocaching, to je to jak se zajimas o ty kameny...
  • 0

#44 Baron-14583

Baron-14583

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 14 příspěvků(y)

Publikováno 26 leden 2009 - 18:55

Můj brácha co chodí do první třídy prohlásil když jsme šli kolem kostela: To je ten kostel, co se sem chodí lidi mudlit, že jo. Už je z toho chudinka celej popletenej. Modlit nebo mudlit. Vždyť je to jendo. :P
  • 0

#45 cz.mikes

cz.mikes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 147 příspěvků(y)

Publikováno 26 leden 2009 - 21:39

sanPietro napsal/a:
kamarád: Jo geocaching, to je to jak se zajimas o ty kameny...

Vždyť má pravdu , kamarád. Těch šutrů , co člověk vezme do ruky.
Když jsem onehdá při návštěvě u rodičů ve městečku xy odlovil jednotlivé stage multiny a vypočítal v teple u čaje cílové souřadnice , moc se mi na finálku do deště nechtělo. Nakonec jsem se zvedl a začal si oblékat bundu. Máti jen koukla a povídá ,, no to je dost , už jsem myslela, že jsi nemocnej"
  • 0

#46 honzahais

honzahais

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 305 příspěvků(y)

Publikováno 26 leden 2009 - 21:50

masox napsal/a:
Občas, když jdu skámošem po škole na keš a vytáhnu listing, tak se vždycky někdo ozve:

,,Co to tam máte?"
,,Ále, hrjem geocaching."
,,Jo, to znám, to je ta blbost s GPSkou."


neco podobneho se mi obcas taky stava např když jsme ve skole na PC a ja chci mrknou na nakou kesku tak : "co to je ? " ... " "ale takvy stranky podle kterejch pak hledas poklady" ..."hm mě tyhle flash hry moc nebavěj" ..... :D
  • 0
GPSmap60CSx+topo czech 3PRO /+nokia N73/na delší výpravy HP COMPAQ 6530b

#47 Brabenecz

Brabenecz

    Veterán geocachingu

  • Members
  • PipPipPip
  • 179 příspěvků(y)

Publikováno 27 leden 2009 - 1:24

Tak já se s hláškama na gc doma nesetkávám, za ty roky už všichni věděj vo-c-go, nebo jsem to prostě už zapomněl, snad jenom když už je hodně pozdě večer a já nejsem doma, tak mi volá máti:

máti: Kde seš?
já: Kešuju.
máti: A kdy přijdeš domu?
já: Až je všechny najdu.
  • 0

#48 ZuZu-18764

ZuZu-18764

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 162 příspěvků(y)

Publikováno 27 leden 2009 - 9:48

babicka s dedou moje kesovani uz taky docela prozivaji. Prijedu si takhle na vikend na navstevu do Olomouce a hned rano se me deda pta "a pujdes zase na ten gijokišink?" a babička na něj "to jsou KEŠKY" a klasicka věta před odchodem do terenu..."hlavne si vem mobil,kdyby te nekdo prepadl,kdyz chodis sama po venku" Taky jsem jim dlouho vysvetlovala,ze z toho nemam nic nez ten dobry pocit;) ale tedka o geocachingu vykladaji mezi partou duchodcu a deda se uci ovladat Legenda a babicka hlasi,kde o tom slysela nebo cetla neco noveho. Tak aby nebyl novy clanek Olomoucti duchodci objevili geocaching.
  • 0

#49 StanB99

StanB99

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 164 příspěvků(y)

Publikováno 27 leden 2009 - 13:55

Jo geocaching, to je to jak se zajimas o ty kameny...

:)
Já když jsem před léty zaslechl cosi o "geokešingu", tak jsem si také myslel že jde o hledání geologických anomálií :D
  • 0

#50 Sylvia999

Sylvia999

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 538 příspěvků(y)

Publikováno 27 leden 2009 - 15:42

Neděle večer, čistíme si před barákem zablácené boty. Jde soused a ptá se, kdeže jsme byli, my že v terénu. "Jo aha, kešovat", povídá s naprostou samozřejmostí. Nám "spadla čelist" neboť se ukázalo, že u nich kešky hledá dcera a její manžel. Co všechno ještě o svých sousedech nevíme:D
  • 0
Sylvia999

#51 Ostravacek

Ostravacek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 401 příspěvků(y)

Publikováno 28 leden 2009 - 13:45

Jeden kolega, když zjistil, čemu se věnuju, prohlásil:

Je zvlaštni, že na světě ekzystujou lydi, co nemaji co djělat ...

On je původem Rus a mluví česky se silným ruským přízvukem, tak si tu větu zkuste říct rusky...
:D
  • 0
Tuž tak:

#52 supermudla

supermudla

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 122 příspěvků(y)

Publikováno 29 leden 2009 - 11:30

Kdyby ses čemukoliv jinýmu věnoval jako těm posranejm keškám, tak se máme stokrát líp!


- Tak pravila má chápající geožena, když jsem sprchoval boty. S tím že keš, při jejímž odlovu si nutně a dokonale zaprasím boty i kalhoty, je posraná souhlasím. Nejsem si ale úplně jistý jestli by moje chlastání případně chození po šantánech nějak zvýšilo životní úroveň mé rodiny.
  • 0
SUP DAWG, I HERD U LIEK FTFS SO WE STOLE ALL YOUR CACHES SO YOU CAN FTF WHILE YOU RESTORE EM!

#53 solsais

solsais

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 325 příspěvků(y)

Publikováno 29 leden 2009 - 11:44

supermudla napsal/a:

Kdyby ses čemukoliv jinýmu věnoval jako těm posranejm keškám, tak se máme stokrát líp!


- Tak pravila má chápající geožena, když jsem sprchoval boty. S tím že keš, při jejímž odlovu si nutně a dokonale zaprasím boty i kalhoty, je posraná souhlasím. Nejsem si ale úplně jistý jestli by moje chlastání případně chození po šantánech nějak zvýšilo životní úroveň mé rodiny.


Neměla spíš na mysli, aby sis našel radši další dvě zaměstnání :P
Časově by to leckdy vyšlo stejně.
  • 0

#54 lukasekprochazka

lukasekprochazka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 301 příspěvků(y)

Publikováno 29 leden 2009 - 15:28

Hlídač parkoviště poblíž vyluštěných souřadnic jedné čerstvé pražské mysterky : Jestli hrajete tu hru, tak tady nic není... My: Jakto ? On : Už tu takhle běhali asi před týdnem, s baterkami, to bylo jak bludičky... Nutno podotknout, že než nám tohle řekl, už jsme to vzdávali, ale pak nám došlo, že ty "bludičky" byl betatest a že jsme správně - no a po chvilce byla mrška na světě :-D
  • 0

#55 v&f family

v&f family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 497 příspěvků(y)

Publikováno 29 leden 2009 - 15:42

Kdesi na severu Brna v lete 2006. Majitelka obydli vzapeti, co jsme zaparkovali v ulici: Vypadnete, tady nemate co delat My: Tady je verejna cesta Ona: To nevadi, stejne vypadnete My: kluk musi curat Ona: Nekecejte, dete to hledat. My: co myslite? Ona: nedelete ze me blbou, ja vim, ze to dete hledat. My: uz se stalo samo Ona: vcera tu taky hledali a nasli to, tak uz tu nic neni tak vypadnete My uz potichu: vyliz si a sli jsme do lesa
  • 0

#56 sakypaky

sakypaky

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 171 příspěvků(y)

Publikováno 29 leden 2009 - 16:03

Nejlepší je, když místo Voskovcova a Werichova VEST POCKET REVUE ve škole říkám VEST POCKET QUERY ... To už je masakr :D
  • 0
SAKYPAKY team = Garmin OREGON 300, PNA MIO H610+, OLYMPUS E-520, SAMSUNG S5230 Star ; VitoNavigator II 1.3, BeeLine GPS, TOPO Czech 3 PRO

#57 h0--

h0--

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 079 příspěvků(y)

Publikováno 29 leden 2009 - 16:17

a tuším, že to má být VEST. :) // jo, vostří místní, to je vděčná sbírka blbosti a demence... To takhle ve střelicích, dojedem, votáčíme auto na konci ulice a hned nějakej děda "co tu jako děláme, že jako tady to je soukromej pozemek, že tu parkovat nebudem a že zavolá policajty"... "my parkujeme?"
  • 0

garmin 60CSx | galaxy nexus + locus pro | lumia 640 + geocaching pro

astrolux S1 | convoy S2+ | 2x aurora ak-p7

norco search a.105 '16 | mibo mastr '12 | #fialka '9x

 

http://openstreetmap.cz/


#58 Alleekatze

Alleekatze

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 35 příspěvků(y)

Publikováno 29 leden 2009 - 16:26

Docela solidni zasek predvedl onehda muj deda, ktery si v prve rade myslel, ze jsme se zapletli s nejakou sektou, kdyz jsme mu rikali o geocachingu:-)
  • 0

#59 Aviatik

Aviatik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 136 příspěvků(y)

Publikováno 29 leden 2009 - 18:01

Alleekatze napsal/a:
Docela solidni zasek predvedl onehda muj deda, ktery si v prve rade myslel, ze jsme se zapletli s nejakou sektou, kdyz jsme mu rikali o geocachingu:-)

A ne snad??:D
  • 0
Ej vy mé krabičky z umělé hmotičky!

#60 Adrian_S

Adrian_S

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 318 příspěvků(y)

Publikováno 29 leden 2009 - 19:48

Dobrá úvaha.. :| Ale jako někdy ti zmetci domorodci-mudlové jsou opravdu hrozní.. Zvlášť, když jedete na FTF v noci ještě s jedním týmem a když ji najdete, vyřítí se na vás a hned vás vyhánějí..:@
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama