Přejít na obsah


Fotka

Hlášky mudlů o tom, jak se hraje geocaching


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
111 odpovědí na toto téma

#101 snorchl

snorchl

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 168 příspěvků(y)

Publikováno 14 květen 2009 - 8:20

No ja take pridam jednu hlašku z lovu Měchopupského úpíra, kdo tam byl tak víte jak je maskovaná. viz můj log: Prijel jsem autem na nedalekou komunikaci kde mi GPS ukazovala asi 120m jenze jsem videl particku mudlu (zprvu jsem si myslel ze jsou to kaceri) okolo ktery behaly pejci a kdyz videly kam jdu a kterym smerem tak mi jeden z nich rekl, "ten pochovany pejsek co tam je je asi vaz ze ?"
  • 0

#102 edemsi

edemsi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 59 příspěvků(y)

Publikováno 14 květen 2009 - 14:25

Před nedávnem jsem lovil na Olomouckém hřbitově a při odchodu jde proti mě pán v obleku, v kravatě a lakýrkách.Pomyslel jsem si že tu někoho asi má když je tak vyfešákovanej a nevěnoval jsem mu pozornost.Když jsem ho míjel jen prohodil -je tam-
  • 0

#103 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 14 květen 2009 - 14:48

To mluvil určitě o tchýni, edemsi.
  • 0

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas


#104 wmh

wmh

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 659 příspěvků(y)

Publikováno 14 květen 2009 - 15:54

Citecka napsal/a:
To mluvil určitě o tchýni, edemsi.

:D:D:D
Ale když se nad tím zamyslím do důsledků, nedovedu si představit na světě horší situaci, než ten samý případ a náhlé DNF!:D:D:D
  • 0
Retired slowcacher

#105 Demkes3

Demkes3

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 253 příspěvků(y)

Publikováno 14 květen 2009 - 21:33

Mě se něco podobnyho stalo u jedny nejmenovany micro v Hradci Králové. U místění keše, vedle parkoviště, kde je docela mudloprovoz jsem si pockal az zde bude chvilicka klidu na odlov. Vytahl jsem kes a chtel jsem ji hodit do kapsy a zalogovat se az na lavicce opodal, ale keska byla privazava takze jsem vyndal logbook, kes vratil a sel se zalogovat na lavicku. Zalogoval jsem a pripravil si logbook pro okamzite vraceni do kesky, ale odhad velikosti kese byl spatny a srolovany logbook jsem tam nemohl narvat. Asi po pul minute snazeni se tam oběvily 3 mudlové. První: Co to tam ma za provazek. (kes nevidel tu jsem zakryl vlastnim tělem). Druhý: Asi nějakej terorista. Třetí: Nechtěl bych tady mít zaparkováný auto. A šli dál. Já tam jen za nima koukal, ale oni se ani neotočily. Hned potom jsem tam ten logbook dal upne v pohode (nevim co jsem predtim delal blbe) :) Jinak tohle tema je upne suprovy...rezu se smichy jak blazen....
  • 0

#106 Dave02

Dave02

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 11 příspěvků(y)

Publikováno 14 květen 2009 - 22:09

Moje zkusenost, je zatim hlavne takova, ze se me vsichni neznabozi ptaj co a kdy vyhraju.:D
  • 0

#107 blatoplaz

blatoplaz

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 23 příspěvků(y)

Publikováno 15 květen 2009 - 7:26

Kolega z prace: vcera jsem videl na poli nekoho s minohledackou, vy to taky pouzívate na ty vase krabicky?
  • 0

#108 honzahais

honzahais

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 305 příspěvků(y)

Publikováno 16 květen 2009 - 6:14

jednou kamarad: takze uz mas stovku jo? hm.. tak to bys je uz konecne mohl najit vsechny aby mela dusička pokoj co?:):D
  • 0
GPSmap60CSx+topo czech 3PRO /+nokia N73/na delší výpravy HP COMPAQ 6530b

#109 zlicinaci

zlicinaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 867 příspěvků(y)

Publikováno 16 květen 2009 - 8:54

wmh napsal/a:

Citecka napsal/a:
To mluvil určitě o tchýni, edemsi.

:D:D:D
Ale když se nad tím zamyslím do důsledků, nedovedu si představit na světě horší situaci, než ten samý případ a náhlé DNF!:D:D:D

:):):):)
  • 0

#110 Hamerinski

Hamerinski

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 316 příspěvků(y)

Publikováno 16 květen 2009 - 9:10

blatoplaz napsal/a:
Kolega z prace: vcera jsem videl na poli nekoho s minohledackou, vy to taky pouzívate na ty vase krabicky?

Joo tak detektor jsem použil na jednu nejmenovanou kešku, když jí nefungovala první stage jak měla :D. Všechno má při hledání využití.
  • 0

#111 hreg

hreg

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 61 příspěvků(y)

Publikováno 16 květen 2009 - 10:46

edemsi napsal/a:
Před nedávnem jsem lovil na Olomouckém hřbitově a při odchodu jde proti mě pán v obleku, v kravatě a lakýrkách.Pomyslel jsem si že tu někoho asi má když je tak vyfešákovanej a nevěnoval jsem mu pozornost.Když jsem ho míjel jen prohodil
-je tam-


Je vidět, že systém rozpoznávání mudlů od cacherů má značné mezery. Ten upravený pán jsem byl já. Kontakt nebyl navázn, každý z nás si myslel, že na hřbitově se může jenom pohřbívat.:D
  • 0

#112 StanB99

StanB99

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 164 příspěvků(y)

Publikováno 16 květen 2009 - 20:52

Demkes3 napsal/a:
Mě se něco podobnyho stalo u jedny nejmenovany micro v Hradci Králové.
U místění keše, vedle parkoviště, kde je docela mudloprovoz jsem si pockal az zde bude chvilicka klidu na odlov. Vytahl jsem kes a chtel jsem ji hodit do kapsy a zalogovat se az na lavicce opodal, ale keska byla privazava takze jsem vyndal logbook, kes vratil a sel se zalogovat na lavicku.
Zalogoval jsem a pripravil si logbook pro okamzite vraceni do kesky, ale odhad velikosti kese byl spatny a srolovany logbook jsem tam nemohl narvat. Asi po pul minute snazeni se tam oběvily 3 mudlové.
První: Co to tam ma za provazek. (kes nevidel tu jsem zakryl vlastnim tělem).
Druhý: Asi nějakej terorista.
Třetí: Nechtěl bych tady mít zaparkováný auto.
A šli dál. Já tam jen za nima koukal, ale oni se ani neotočily. Hned potom jsem tam ten logbook dal upne v pohode (nevim co jsem predtim delal blbe) :)
Jinak tohle tema je upne suprovy...rezu se smichy jak blazen....

ty wo .... já se řežu smíchy při čtení tvýho příspěvku :o
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama