Přejít na obsah


Fotka

Hlášky mudlů o tom, jak se hraje geocaching


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
111 odpovědí na toto téma

#81 zde

zde

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 255 příspěvků(y)

Publikováno 06 March 2009 - 9:46

Až budete holce při loučení dávat dárek, dejte si bacha ať poblíž není nějaký geocacher! http://www.geocachin...ef-b33cccd78a1c
  • 0

#82 koyamas family

koyamas family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 393 příspěvků(y)

Publikováno 06 March 2009 - 15:24

Co to tam děláte?! Vy tam kradete?! Co si myslíte, že ukradnete?! Tady už je všechno ukradený!
  • 0

#83 sotci

sotci

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 5 příspěvků(y)

Publikováno 11 March 2009 - 10:02

Na Eventu a co jste tam dělaly? To tam byla nějaká tombola, něco jste dostali? A kdy už je budete mít všechny nalezený?
  • 0

#84 noksik

noksik

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 12 příspěvků(y)

Publikováno 15 March 2009 - 23:12

JA: Jdu na kešky... Tchýně: Takže děláš i o víkendu fušky...
  • 0

#85 mimaci

mimaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 207 příspěvků(y)

Publikováno 16 March 2009 - 1:32

"Chcete poradit kde to je? Je to tam kde koukáte, ale trochu výš." Prohlásila jedna milá paní, která se na nás odnikud vyřítila s psem kterého venčila. Tohle prohlásila, hodila psovi míček a odkráčela. :D
  • 0

#86 mimaci

mimaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 207 příspěvků(y)

Publikováno 16 March 2009 - 1:36

Přijeli k nám na návštěvu známí z Ústí n/L., tak jsme je vzali na Vyšehrad. Naplánovali jsme keš a se synkem jsme si při procházce jako odskočili. Když jsme se vrátili, známá povídá:"Tak co našli jste to?". Prý její soused taky kešuje. :) :D
  • 0

#87 polas_CZ

polas_CZ

    polas_CZ

  • Members
  • PipPipPip
  • 589 příspěvků(y)

Publikováno 16 March 2009 - 6:52

Mudlosegra(27) : Ty už seš zase na těch stránkách! :D
  • 0
Cogito ergo sun ...

#88 noksik

noksik

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 12 příspěvků(y)

Publikováno 16 March 2009 - 21:49

Pani bydlici pobliz kesky: "Že vy s tím telefonem hrajete tu hru. Jestli hledáte tu krabičku, tak ta je tááámhle."
  • 0

#89 honzahais

honzahais

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 305 příspěvků(y)

Publikováno 16 March 2009 - 22:05

noksik napsal/a:
Pani bydlici pobliz kesky: "Že vy s tím telefonem hrajete tu hru. Jestli hledáte tu krabičku, tak ta je tááámhle."

jojo když jsem lovil s vistou tak to v připade "nouze" slo zmaslovat jako telefon ale ted s map 60 bych vzbudil vyce pozornosti než kdyz ji mam jen v ruce:D
  • 0
GPSmap60CSx+topo czech 3PRO /+nokia N73/na delší výpravy HP COMPAQ 6530b

#90 noksik

noksik

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 12 příspěvků(y)

Publikováno 21 March 2009 - 23:12

honzahais napsal/a:

noksik napsal/a:
Pani bydlici pobliz kesky: "Že vy s tím telefonem hrajete tu hru. Jestli hledáte tu krabičku, tak ta je tááámhle."

jojo když jsem lovil s vistou tak to v připade "nouze" slo zmaslovat jako telefon ale ted s map 60 bych vzbudil vyce pozornosti než kdyz ji mam jen v ruce:D


nj, bych vypadal jako geodet
  • 0

#91 Walker_Team

Walker_Team

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 24 příspěvků(y)

Publikováno 22 March 2009 - 12:18

Zde http://www.geocachin...0b-c863289f54c7 je můj včerejší kontakt s poučeným mudlou ;)
  • 0
Kdo jde pořád rovně, daleko nedojde ...Antoine Saint Exupery

Nokia E50 + BT GPS modul Evolve, Garmin eTrex, HTC P3300

#92 Rozsafin

Rozsafin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 99 příspěvků(y)

Publikováno 22 March 2009 - 18:25

http://www.geocachin...2d-9ade9c4892ef
  • 0

#93 monro

monro

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 118 příspěvků(y)

Publikováno 22 March 2009 - 19:53

Mudla, shodou okolností spolumajitel pozemku, chtěl neodbytně komunikovat o svém majetku a když mu bylo naznačeno o co nám vlastně jde, kolega kačer o kus dál, volá:" Jo dobrý, je tady" A dotyčná osoba jen s údivem:"A my to tady máme taky?". Byl náležitě poučen a vzhledem k tomu, že se zabýval historickou vojenskou technikou též upozorněn, že kdyby náhodou, tak ať hned nestřílí.;)
  • 0

#94 xdarebak

xdarebak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 133 příspěvků(y)

Publikováno 23 March 2009 - 0:12

Loni v létě pi návštěvě blanska jsem lovil jednu místní keš. Delší dobu jsem chodil okolo (družice poměrne zlobily), čumíc neustále do gps a hledal, ne a ne tu mršku najít. Najednou se za mými zády zjevila mudlobába s čoklikem, a poměrně příkře mě oslovila: "Co tu děláte?". Já se na ni mile usmál a odpověděl "měřím signál pro připravované digitální vysílání". Babča na mě vyvalila oči, omluvila se a odešla. Keška samozřejmě v zápětí padla :)
  • 0
Vložený obrázek

#95 JedlaTeam

JedlaTeam

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 25 příspěvků(y)

Publikováno 23 March 2009 - 12:47

Znamy hlasi: "Jakej to ma smysl? Kdyz si teda dam tu krabicku na chalupu tak mi nanosi aspon drevo z lesa na zimu?"
  • 0

#96 reptile1269

reptile1269

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 43 příspěvků(y)

Publikováno 23 March 2009 - 16:50

To Když jsme byli na rodinné sešlosti. Tak jsem si od strejdy vypučil kolo a vyjel jsem na cache. Hned na první cache jsem zastavil a byl tam dědula. Tak jsem si sedl na vedlejší lavičku a koukám že mam na gps nulu. Tak jsem tak asi tak 5 minut seděl. Až se ten děda začal smát a povídal: Jak tady mam ještě dlouho sedět než si o ní řekneš?
  • 0

#97 cinca2008

cinca2008

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 381 příspěvků(y)

Publikováno 23 March 2009 - 17:07

JedlaTeam napsal/a:
Znamy hlasi: "Jakej to ma smysl? Kdyz si teda dam tu krabicku na chalupu tak mi nanosi aspon drevo z lesa na zimu?"


Pokud si to dá jako podmínku logu,tak i to dřevo bude ;)
  • 0

#98 lukabike.com

lukabike.com

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1185 příspěvků(y)

Publikováno 23 March 2009 - 17:33

Dneska jsem v praci kolegum rikal, ze jsme byli v sobotu lovit na Letne. A jak jsme slozite hledali "Zemedeleske muzeum" a tak vubec..pak ze jsme si dali v kiosku u zamecku pivo a jak bylo slunicku dobre :) A v tom partak povida: " ja ti byl tuhle za dcerou v praci (toci v tom kiosku pivo :) ) a koukam, kam furt ti lidi lezou. Dyt jsou tam akorat trosky te lanovky... (http://www.geocachin...bf-b0894fe75260
Tak jsem se tam vydal podivat, ale nic jsem nenasel...co tam je , co je v te krabici?"
Nutno podotknout, ze tusi o co jde, rozhodne by nic nenicil, ale kazdopadne pobavil :)

P.S. kdyz jsme nedavno pri sluzebni ceste zbloudili autem v Dejvicich, tak prave tento kolega ridil a zabloudil tak sikovne, ze jsme zastavili 8 metru od kesky "Strozok" :) Takze vlohy na to ma :)
  • 0

Garmin 60csx, Linux Mint 17 + Wine + Geoget 2.8.X

www.lukabike.com


#99 Atlaska

Atlaska

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 294 příspěvků(y)

Publikováno 26 March 2009 - 0:10

1/ Na jedné pražské náplavce jsem prohledávala každou skulinku velice důkladně. Kde se vzal tu se vzal dědoušek v ošuntělé bundičce, sahá do kapsy, vytahuje zatavený eidam a praví: "Na děvenko, vem si to, je čerstvý, určitě to bude lepší než to, co tady najdeš." ;) 2/ Šla jsem si jen v podvečer obhlédnout terén na Kdouli (bohužel již archivovanou). Před nedalekým kinem postával mladík. Já se tam ochomýtala a snažila si připravit plán pozdějšího útoku na keš. Za chvíli ke mě dotyčný přišel a říká: "Když se Ti nelíbím, tak mi to řekni rovnou a nedělej ze mě vola....." ???? Ukázalo se, že tam má rande na slepo :D 3/ "Ááááá paní je taky ekoložka?" s těmito slovy mne oslovila paní, když jsem si pečlivě prohlížela stromy, jestli by se tam nedala schovat moje keška. 4/ Po návštěvě u tety jsme měli naplánováno navšítivit místní hřbitůvek, protože tam byla krabička. Teta si vymínila, že půjde s námi. Velmi rychle jsem jí řekla, co hledáme a co s tím budeme dělat. Pozorně poslouchala a zapamatovala si, že když se jí tam bude něco líbit, tak si to vezme a my to nahradíme něčím jiným. Na místě se jí rozzářily očíčka a věděla přesně, co se jí hodí - ta lock´n lock krabička :D Musleli jsme ji ale zklamat.
  • 0
Atlaska - Míša

#100 zbycz

zbycz

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 22 příspěvků(y)

Publikováno 13 May 2009 - 0:53

Vtipný byl pán, který tam sedel v aute nehody od DPP, který nás pozdeji oslovil, jestli nás nezajímá, kde ta (predfinálka) je, ale už jsme ji meli v kapse, což bylo o to vtipnější. :-) Tak jsme si pokecali, že prý taky byl s nekým kešovat a že díky za radu :)

Viz můj log na Královce a Dlabačov. Jinak tahle diskuse je fakt suprová, fakt se neskutečně řežu smíchy :D díky
  • 0
Geocaching offline v mobilu | Trekbuddy user | OSM.org mapper




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama