Přejít na obsah


Fotka

dnešní lhostejnost, GC, TB


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
135 odpovědí na toto téma

#21 lukabike.com

lukabike.com

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 185 příspěvků(y)

Publikováno 23 březen 2009 - 17:39

V sobotu jsme dohttp://www.geocachin...d0-6918f572ca32 vlozili nas novy coin. Nalezu po nas spousta, ale zminka o nasem coinu nikde zadna...ze by ho nikdo ani nevidel? Tezko verit.. :(
  • 0

Garmin 60csx, Linux Mint 17 + Wine + Geoget 2.8.X

www.lukabike.com


#22 monro

monro

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 118 příspěvků(y)

Publikováno 23 březen 2009 - 18:45

lukabike.com napsal/a:
V sobotu jsme dohttp://www.geocachin...d0-6918f572ca32 vlozili nas novy coin. Nalezu po nas spousta, ale zminka o nasem coinu nikde zadna...ze by ho nikdo ani nevidel? Tezko verit.. :(


Prostě se někteří o GC nezajímají a ani nelogují "vidění". Důležité je ať nezapomenou logovat cestu z keše do keše. Hodně štěstí GC!
  • 0

#23 Jezci-sokolov

Jezci-sokolov

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 399 příspěvků(y)

Publikováno 23 březen 2009 - 20:33

Hm, bohužel to většinou značí, že coin je v řiti. Teď se mi jeden ztratil v Českém ráji v keši Adamovo lože. Ačkoli je tam psáno TB/GC nevkládat, tak ho tam vložili. Když nikdo z dalších nálezců nelogoval ani discovered, tak jsem se jich zeptal. Nikdo coin neviděl. Takže další ztráta. To už je čtvrtý za necelý rok geocachingu :@
  • 0

#24 MaFa

MaFa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 369 příspěvků(y)

Publikováno 23 březen 2009 - 21:43

V sobotu jsme do http://www.geocachin...d0-6918f572ca32 vlozili nas novy coin. Nalezu po nas spousta, ale zminka o nasem coinu nikde zadna...ze by ho nikdo ani nevidel? Tezko verit.

A neni to trochu brzo plasit? Ja jsem se treba taky dostal k pocitaci na zalogovani teprve ted, takze spousta TB/GC neni tam kde jsou logovane. Nejhorsi jsou potom takovi nedockavci, co zalogujou TB/GC jeste nez ho staci nekdo vlozit do kese, a chudak majitel pak ztraci prehled. My mame zatim 3 ztraty ze 16 a nektere logy byly i se 14 dennim zpozdenim.
  • 0
MaFa

#25 SCHW

SCHW

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 105 příspěvků(y)

Publikováno 23 březen 2009 - 22:01

Tady šla diskuze hlavně o těch, kteří si okamžitě zalogují kešku (na bod), tj u netu a počítače prokazatelně už byli, ale na prosté "klik" u schramstnutého GC/TB se vykašlou ...
  • 0
M+M+m+a SCHW

#26 geminior

geminior

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 12 příspěvků(y)

Publikováno 25 březen 2009 - 21:07

Pro všechny, které jsem urazil tvrzením, že: ,,mám lepší zážitky, při méně nálezech": ..to určitě netvrdím, nebo to alespoň tvrdit nechci. Samozřejmě, že každý ve hře dělá to, co ho baví a já pouze napsal, že mám zážitky "jiné". Je to můj osobní názor a můžu se mýlit, nikoho tím však nekritizuju. Možná se pohled na věc změní s přibívajícími krabičkami.;)
  • 0

#27 albatros

albatros

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 22 příspěvků(y)

Publikováno 25 březen 2009 - 22:19

no docela problém jsou lidi co začnou, najdou a skončí to je pak konec jak jejich tak bohužel i TB, GC
  • 0

#28 bob&bobek

bob&bobek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 215 příspěvků(y)

Publikováno 25 březen 2009 - 23:04

ALBATROS498022 napsal/a:
no docela problém jsou lidi co začnou, najdou a skončí to je pak konec jak jejich tak bohužel i TB, GC


No, tak to je zrovna můj případ.
Bohužel, můj Mega coin TB1EPPP "ukořistil" 29/11/08 umělec jménem Marty_87,který má 3 nálezy.
Odté doby ho bombarduju e-mailama, s tím,že nemá čas,atd. jsme se před měsícem dopracovali k tomu,že mi ho pošle poštou ale dodnes nic.
Takovej přístup prostě nechápu, když si nejsem jistej,tak GC raději neberu, než abych ho držel takovou dobu.
Pokud ho někdo znáte dejte mi vědět, klidně si pro něj přijedu, je to cenný kousek.
  • 0

#29 MArtinPP69cz

MArtinPP69cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 51 příspěvků(y)

Publikováno 25 březen 2009 - 23:10

ALBATROS498022 napsal/a:
no docela problém jsou lidi co začnou, najdou a skončí to je pak konec jak jejich tak bohužel i TB, GC


Jj, takhle asi dopadly tři z mých čtyř putovních předmětů - jeden skončil u nálezce tří keší, druhý jich má osm a třetí devět. A zdá se, že je konec... :(
  • 0

#30 Lucka a Ondra

Lucka a Ondra

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 5 příspěvků(y)

Publikováno 15 duben 2009 - 20:11

Teď jsem takhle snad 1 TB zachránila. Učím na ZŠ a vyvolávám jednoho páťáka a na krku se mu houpe u klíčů TB. Tak jsem na něj hned uhodila, kde ho vzal. On nejdřív nevěděl, co má říct. Pak, že ho prý našli s tátou v pokladu. Tak jsem mu vysvětlila, co s tím mají dělat, ukázalo se, že s geocachingem začínají a hned odpoledne ho zalogovali, tak snad to budou dělat i dál. Jinak my máme doma jeden neaktivovaný, který jsme našli v Radostíně, nikdo před námi nemá v logu IN: TB, abychom věděli, čí je. Tak čekáme, jestli se někdo ozve do fóra, zatím se po něm nikdo neshání.
  • 0

#31 pepega

pepega

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 253 příspěvků(y)

Publikováno 15 duben 2009 - 21:07

já když jsem někde venku mimo čr,mimo dosah netu,loguji třeba s týdenním spožděním..stane se, že někde vytvrdnu, sice obejdu to město, vylovím kešky ale zalogovat je můžu až u nás nebo když někde narazím na volnou wifi..měl jsem jedno místo u Osnabrucku na západě německa,ale minulý měsíc si to majitel zahesloval... co se týče TB/GC s těmi je to to samé..většinou vozím venkovní sem a naše ven, případně je protáhnu venkovní keší(byly tam,ale nevešly se smallek je málo a regulárek ještě méně, 95 procent jsou mikra).takže mám ho třeba přes 14 dnů,za tu dobu ale urazí tisíce km a podívá se do několika států...kde zůstanu stát a jaké kešky tam budou dopředu moc nevím..kolikrát si jen odběhnu kilometr,dva při nakládce...
  • 0
Geocaching je můj nový život obohacovaný dalšími a dalšími keškami
náš team: Petr,Olča,Ája,Petřík,Gábinka
+ geopsi Jork a Nela/yorkshire/ Lip a Popelka/čínský chocholatý pes/

Geovozy dlouhá Felda, Mercedes Actros 440HP+autopřepravník, Fiat Bravo
Garmin Etrex Legend, Mio C250, N9500,SE K700i,Handy Geocaching,Skrýšotlač

#32 cinca2008

cinca2008

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 381 příspěvků(y)

Publikováno 16 duben 2009 - 15:08

Náš TS cestoval přes Francii,Švédsko a zakotvil v Lotyšsku v TB hotelu.Měli jsme radost a najednou bác,krabici po pár dnech ještě nějaký kačer našel,ale všechny (asi 10) TB,GC v prd.... :@
  • 0

#33 mauricie

mauricie

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 315 příspěvků(y)

Publikováno 16 duben 2009 - 19:12

geminior napsal/a:
Za osm měsícu, co hru hrajeme, máme jen necelé čtyři desítky keší, ale určitě s jinými zážitky a přístupem, než jiní, kteří mají stejný počet za tři týdny. Tím jsem chtěl jenom říci, že se lidé honí za body a na okolky, jako je in a out nehledí.


jsme na tom s délkou i počtem nálezů přibližně stejně, ale nedovolila bych si takto posuzovat zážitky druhých.
  • 0
Dobrá nálada nevyřeší problémy, ale nasere tolik lidí, že stojí za to si ji udržet.

#34 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 091 příspěvků(y)

Publikováno 17 duben 2009 - 15:06

Ahoj, už jsem sice založil nové téma, ale snad to neuškodí ani tady:
Pokud někdo znáte kačera s přezdívkou Milan2 http://www.geocachin...79-78fa954f3145, dejte prosím vědět jemu a mně, že by se měl ozvat.
Má totiž u sebe už přes měsíc můj [tb]TB2AF9B[/tb], na mail nereaguje. Zkusil jsem kontaktovat i kolegyni Nellli, se kterou často lovil. Taktéž žádná reakce, žádná odezva.
Pokud o nich někdo něco víte, napište.
Díky
  • 0

#35 Gedzita

Gedzita

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 65 příspěvků(y)

Publikováno 17 duben 2009 - 16:50

jojo, je to fakt jen a pouze o nás lidech. Já poslala vloni TB z Prahy směr Francie. Druzí kačeři co ho našli ho odvezli do Olomouce. Skoro rok se dostával zpátky do Prahy, tak už jsem začínala doufat, že se třeba dostane aspoň 20 kiláků západně :D a včera mi přišel log: Do Francie? Poptám se, ale spíš ho vezmu na Moravu, tam je taky krásně... Hm. Podotýkám, že TB vyrážel s průvodkou a na podzim na něj jeden šikovný kolega nalepil cedulku taktéž s cílem cesty (průvodka nejspíš někde zmizela) No, tak má TB alespoň nacestováno přes 1000 kiláků B)
  • 0

#36 geminior

geminior

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 12 příspěvků(y)

Publikováno 17 duben 2009 - 19:35

mauricie napsal/a:

geminior napsal/a:
Za osm měsícu, co hru hrajeme, máme jen necelé čtyři desítky keší, ale určitě s jinými zážitky a přístupem, než jiní, kteří mají stejný počet za tři týdny. Tím jsem chtěl jenom říci, že se lidé honí za body a na okolky, jako je in a out nehledí.


jsme na tom s délkou i počtem nálezů přibližně stejně, ale nedovolila bych si takto posuzovat zážitky druhých.


Jj, to byla chyba, už jsem to pochopil..
  • 0

#37 cz.mikes

cz.mikes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 147 příspěvků(y)

Publikováno 18 duben 2009 - 19:57

Můj GC Brno Mafia geocoinTB2MNWJ vložil team Kulinka (první nálezci po jeho vypuštění do světa) do cache GCA721 5.4.tr . V inventáři coin neustále figuruje přes to , že minimálně 11.už v ní nebyl. Čekám tedy , jestli se někdo ozve s tím , že ,,nestihl logovat " (mě to v létě může trvat až 14 dní , neb do lesů , vod a strání PC nenosím) . Druhá , horší varianta by byla : jeden skok a 60.2 km
  • 0

#38 johny_r

johny_r

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 80 příspěvků(y)

Publikováno 19 duben 2009 - 10:22

Tak tak, je to o lidech. Ale zdaleka ne jenom o našincích. Jeden můj coin měl finský kačer víc než půl roku u sebe. Odpověděl na první mail, že našel jen nějaké mikro a že ho někam dá. Na dalších několik mailů už ani nereagoval. Už jsem přestal doufat a po půl roce ho konečně někam dal a coin je teď ve španělsku a snad se mu daří dobře. Další problém řeším teď s kačerem s přesdívkou Kaote. Podle logu, který mi poslal někdo vyfocený z logbooku vyzvedl můj coin v keši Pikovická střelnice. Na první mail zareagoval, že nestíhá logovat a že do týdne to zaloguje. Skutečně mi není jasné, co nestíhá, protože coin má u sebe už 14 dnů a online na gc.com bývá skoro každý den. Nechápu, proč to nemůže zalogovat. Na maily samozřejmě nereaguje. Tak jen abyste věděli, jací mezi námi taky jsou. Vzhledem k tomu, že zrovna tohle je dost slušný kousek, nerad bych o něj přišel (TB2V1Z0). Každý jsme jiný. :( Já když bych našel coin a neměl možnost to hned logovat, tak bych požádal nějakého kamaráda nebo příbuzného, aby mi to lognul hned a owner nemusel čekat než se já dostanu k netu.
  • 0
Qstarz BT-q1000x GPS modul/track logger, HTC Touch Pro2

#39 SCHW

SCHW

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 105 příspěvků(y)

Publikováno 19 duben 2009 - 15:47

Zalogovat coin trvá několik vteřin, takže podobné kecy a výmluvy jsou trapné a nedůstojné. Jasně - teď nemyslím, když člověk nemůže k počítači nebo si vše vyřídí třeba jen jednou týdně. Máme na mysli ty, kteří si zalogují okamžitě každou cache pro bod, jsou denně na gc.com etc. Pokud si týpek zaloguje cache, tak stačí jeden klik navíc. To nás úplně bere amok a takovéhle typy bychom řezali a řezali (pardon, jen frustrace ze ztracených = ukradených věcí). Paradoxně zalogovat GC/TB trvá kratší dobu než napsat majiteli mail, že ho zaloguju hned jak budu moct! Tihle paka si neuvědomují, že čím víc "geolovců" bude jako oni, tím méně GC/TB uvidí, protože ten zbytek je přestane (díky nim!) posílat úplně ...
  • 0
M+M+m+a SCHW

#40 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 19 duben 2009 - 18:54

Koukni na Kaote a jeho výskyt tady :) Je to střelec, ale na druhou stranu bych řek, že u něj se ti mince neztratí.
  • 0

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama