Přejít na obsah


Fotka

dnešní lhostejnost, GC, TB


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
135 odpovědí na toto téma

#81 kaote

kaote

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 496 příspěvků(y)

Publikováno 28 duben 2009 - 19:42

Ehm, co takhle write note a nasledne ji smazat?


????
  • 0
A jug of wine, a leg of lamb and thou! Beside me, whistling in the darkness.

#82 druzicka

druzicka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 201 příspěvků(y)

Publikováno 29 duben 2009 - 6:25

Nekteri majitele cestovnich predmetu jsou nejen hystericti, ale i paranoidni. :) Cestou na event jsem nasel v kesi uplne na dne microcoin tak jsem ho vzal ssebou a flakl na event. Nasledne jsem zjistil, ze coin byl nezvestny 3 mesice a majitel me mailem podrobil krizovemu vyslechu ze kde jsem k nemu prisel a proc jsme ho nelogoval driv a pod. Marne jsem se mu snazil vysvetlit, ze jsem mu onu minci v podstate zachranil :) Takze jsem si pomyslel neco o pip a taky jsem uz nereagoval. Jo a mince vesele putuje dal po svete.
  • 0

#83 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 091 příspěvků(y)

Publikováno 29 duben 2009 - 6:26

Hlavně že kaote tady v diskusi věnoval několik hodin času na vysvětlování a zdůvodňování toho, že nemá pár minut času na zalogování TB. :)
  • 0

#84 kaote

kaote

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 496 příspěvků(y)

Publikováno 29 duben 2009 - 12:19

Jiste, po te co je vse davno zalogovano. Tady je zase nekdo chytrej jak radio :(
  • 0
A jug of wine, a leg of lamb and thou! Beside me, whistling in the darkness.

#85 friedlata

friedlata

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 84 příspěvků(y)

Publikováno 29 duben 2009 - 19:43

Celkem by me ale zajimalo, co udelat s osobou, ktera me osobne nic nezadrzuje, ale zadrzuje coin asi ctyri mesice jednem kacerum, nekesuje, patrne se vymlouva, jednou je osklive, jednou je marod (nejdriv jsem tomu verila) a ted uz ani neodpovida ownerum. Jak s temito lidmi? Slusne se s nimi nic nezmuze a neslusne uz vubec ne. Prakticky neni paka, jak je prinutit, aby se nechovali jako ......
  • 0

#86 Radimecek

Radimecek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 149 příspěvků(y)

Publikováno 29 duben 2009 - 21:02

friedlata napsal/a:
Celkem by me ale zajimalo, co udelat s osobou, ktera me osobne nic nezadrzuje, ale zadrzuje coin asi ctyri mesice jednem kacerum, nekesuje, patrne se vymlouva, jednou je osklive, jednou je marod (nejdriv jsem tomu verila) a ted uz ani neodpovida ownerum. Jak s temito lidmi? Slusne se s nimi nic nezmuze a neslusne uz vubec ne. Prakticky neni paka, jak je prinutit, aby se nechovali jako ......


Podpalit dum? :D
Jedine pockat, nebo zkusit sehnat nekoho, kdo dotycneho zna, aby od nej kojn treba vzal. HC od reviewru asi neziskas.

Nebo si zahraj na detektiva. Zkus pohledat na webu podle toho co vis, zda nenajdes podrobnejsi info, jmeno, adresu... Google toho zna dost. Vic uz udelat nemuzes.
  • 0
Není keš jako keš...

#87 ZdenalCZE

ZdenalCZE

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 26 příspěvků(y)

Publikováno 03 květen 2009 - 18:13

Abych byl uprimny, vubec jsem puvodne do teto diskuze nechtel prispivat - to, ze nekdo breci, ze se mu TB/GC uz mesic nehybe, mi prijde prinejmensim usmevne. Pisu sem ale spis proto, protoze chci kacery trosku podporit - nekdy se totiz stane i zazrak: [tb]TB1WX62[/tb] Dotycni kaceri ji meli skutecne celkem dlouho (ne jen jeden mesic) a kdyz nereagovali ani na nekolik emailu, uz jsem se s nim rozloucil. A dnes prisel log, ze ho dali do kesky - tak slava. Kazdopadne opravdu radovat se budu teprve az ho jeste zaloguje nekdo jiny (aby to nebylo tak, ze ho do cache dali jen virtualne - i o takovem pripadu jak se z toho vyzout vim).
  • 0

#88 marekl

marekl

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 876 příspěvků(y)

Publikováno 03 květen 2009 - 18:43

To máš ještě dobré, že víš, u koho TB byl. Já jsem loni v únoru v Thajsku vypustil svůj travel bug, za rok oběhl Zemi a v dubnu se vrátil do Prahy, kde se nejspíš ztratil. Už čtrnáct dnů je z krabice pryč, nezalogovaný a z ostatních logů u této keše se zdá, že současně zmizely i všechny další travel bugy. Někdo ji vykradl. Ach jo, travel bug procestuje celý svět a ztratí se dvě stě kilometrů od domova :(
  • 0

#89 malcor

malcor

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 523 příspěvků(y)

Publikováno 03 květen 2009 - 18:57

To ja ted z jednoho znamyho necachera vytahl 2x TB co uz vic nez pred rokem nasli v kesi ve sklepeni jednoho hradu kam kes spadla diky nevhodnemu ukrytu. Vubec netusil o co se jedna, nicmene sice bez privesenych veci ale i tak se stitky chystaji po roce pul na dalsi cestu. Kez by tak vyrazil i muj coin co u sebe ma nemecka mrcha. :/
  • 0
Přehled bookmarklistů a nejoblíbenějších keší v ČR

Garmin Oregon 300 + Topo Czech 2 PRO, případně HTC Touch HD

#90 DUsoft

DUsoft

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 533 příspěvků(y)

Publikováno 03 květen 2009 - 21:45

Já vytáhnul z kešky TB, který už přes dvě keše není zalogovaný. Kačer, který ho vložil se mi na SZ okamžitě ozval, že ho nemohl logovat, protože nebyl zapsán již před tím. Napsal jsem do logu TB poznámku, že ho mám u sebe, když se dlouho nikdo neozve, napíšu tomu prvotnímu lajdákovi "Grab It" a proč, a zaloguju ho dál do kešky, kam ho vložím. Je to korektní postup? Nebo mám čekat na log toho lajdáka.
  • 0

#91 Ivank

Ivank

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 435 příspěvků(y)

Publikováno 04 květen 2009 - 0:20

V jedné naší keši jsou virtuálně vloženy 3 GC ale ve skutečnosti v krabici není ani jeden. Štve mě to a pokusím se pátrat, kdo, kdy , co ....... sakryš, mám svých starostí dost a ještě mám (musím) dokopávat lajdáky k dostání svých povinností? Někdo si možná poklepe na čelo... ale já cítím zodpovědnost za své keše, za vše okolo nich. Nemůžu jinak, jsem tak kódovaná.
  • 0
1.

#92 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 543 příspěvků(y)

Publikováno 04 květen 2009 - 6:28

DUsoft napsal/a:
Já vytáhnul z kešky TB, který už přes dvě keše není zalogovaný. Kačer, který ho vložil se mi na SZ okamžitě ozval, že ho nemohl logovat, protože nebyl zapsán již před tím.

Napsal jsem do logu TB poznámku, že ho mám u sebe, když se dlouho nikdo neozve, napíšu tomu prvotnímu lajdákovi "Grab It" a proč, a zaloguju ho dál do kešky, kam ho vložím.

Je to korektní postup? Nebo mám čekat na log toho lajdáka.


Nejdříve to zkus slušným způsobem zaurgovat u posledního držitele.

Ono se někdy stane, že na to zapomeneš .....
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#93 LudekV

LudekV

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 771 příspěvků(y)

Publikováno 04 květen 2009 - 9:04

Mě se za minulý měsíc stalo hned dvakrát, že jsem v keši našel TB, který měl jako poslední log vložení úplně jinam. Jeden byl asi měsíc starý, druhý skoro půl roku. Kdo ho vyzvedl z té poslední zalogované a kdo ho dal tam, kde jsem ho našel se zjistit nedalo. Ještě jsem pár týdnů počkal, kdyby náhodou, pak jsem zalogoval vyzvednutí tam kde byl, vložil tam, kde jsem ho skutečně našel a znovu vyzvedl. Asi kus cesty chybí, ale co se dá dělat.
  • 0

a : Drake - vše potřebné pro (offline) geocaching na Android
Stránka projektu na GitHubu - požadavky a reklamace
PocketDrake - vše potřebné pro (offline) geocaching na PDA (WindowsMobile)


#94 DUsoft

DUsoft

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 533 příspěvků(y)

Publikováno 04 květen 2009 - 23:56

Jojo, napsal jsem jim, ale ten přede mnou byl jediný, kdo se ozval okamžitě a ten už také neměl jak logovat. Ten původní "lajdák" či jinak "kačer z neznámých důvodů neschopný logu" zatím nereaguje, ale byl na GC.com naposledy 13.4. (12.4. TB vyzvedl). Budu "práskač", dotyčný je členem skupiny "3kaceri", má nick MPV a 39 keší na kontě. "Vůdcem" či hlavou pomazanou tohoto týmu asi bude asi "MaHrad" , kterýžto pod sebou zase skrývá další tři kačery "jihrad" a "rostej" (ten má keší nejvíc a byl tu dneska) tak ten by tenhle zamotanec mohl rozmotat a tým v týmu donutit k zalogování toho TB - sami určitě vědí kterýho a kde ho vzali / kam ho dali. Čus.
  • 0

#95 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 543 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2009 - 6:27

DUsoft napsal/a:
.....
.... sami určitě vědí kterýho a kde ho vzali / kam ho dali.


Tohle se mi občas stává taky, proto zásadně nevkládám TB a GC hned ten den, co jsem je našel, než je zaloguju na netu.

Když pak máš v ruce 2 TB, ani jeden ještě není vložený v keši, kde jsi byl, tak pak to nějak zaloguj ...
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#96 JVav

JVav

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 8 příspěvků(y)

Publikováno 27 červenec 2009 - 22:08

Jsem sice v geocachingu nováček, ale i za tu krátkou dobu mi počet ztracených GC vychází dost nelichotivě. Z 11 GC, které jsem měl potkat bylo v keších jen 7. A nejedná se o zpožděné zápisy o 14 dní. Všechny 4 "ztracené" v těch keších měly ležet minimálně měsíc. A třešničkou na dortu byl můj první GC. Ten zmizel hned po dvou dnech ze své "startovní" keše. A když se tu píše, že jsou kačeři co logují kešku a GC/TB už ne, tak jsou i takoví, co logují na papír a na GC.COM ani čárka. Přestože podle profilu server pravidelně v pozdější době navštěvují. Jo jo, i takoví vykukové jsou mezi námi.
  • 0

#97 Dave.g

Dave.g

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 610 příspěvků(y)

Publikováno 27 červenec 2009 - 22:53

friedlata napsal/a:
Celkem by me ale zajimalo, co udelat s osobou, ktera me osobne nic nezadrzuje, ale zadrzuje coin asi ctyri mesice jednem kacerum, nekesuje, patrne se vymlouva, jednou je osklive, jednou je marod (nejdriv jsem tomu verila) a ted uz ani neodpovida ownerum. Jak s temito lidmi? Slusne se s nimi nic nezmuze a neslusne uz vubec ne. Prakticky neni paka, jak je prinutit, aby se nechovali jako ......


Pranýřovat,Mučit, zastřelit rozkrájet, uříznout hlavu a tu pověstit nad městskou bránu, však oni to v tom středověku uměli !! ;)
  • 0

#98 rostej

rostej

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 6 příspěvků(y)

Publikováno 11 srpen 2009 - 12:13

DUsoft napsal/a:
Jojo, napsal jsem jim, ale ten přede mnou byl jediný, kdo se ozval okamžitě a ten už také neměl jak logovat. Ten původní "lajdák" či jinak "kačer z neznámých důvodů neschopný logu" zatím nereaguje, ale byl na GC.com naposledy 13.4. (12.4. TB vyzvedl).

Budu "práskač", dotyčný je členem skupiny "3kaceri", má nick MPV a 39 keší na kontě. "Vůdcem" či hlavou pomazanou tohoto týmu asi bude asi "MaHrad" , kterýžto pod sebou zase skrývá další tři kačery "jihrad" a "rostej" (ten má keší nejvíc a byl tu dneska) tak ten by tenhle zamotanec mohl rozmotat a tým v týmu donutit k zalogování toho TB - sami určitě vědí kterýho a kde ho vzali / kam ho dali.
Čus.


praskac by mel neco vedet o tom co praska, jinak je to spis lhar ci fabulator...
ale ono jednodussi je jednoduchou dedukci vyvozovat jednoduche zavery pro jednoduche lidi...

FYI: ani ja ani jihrad ani mahrad nejsme clenove zadneho existujiciho teamu, coz by melo dojit kazdemu kdo videl nejaky nas log. znam je a byli jsme nekolikrat na lovu spolecne. 3 kacery sem videl asi 2x a afaik nikdo z nich (otec, matka, dite v kocarku) nema single identitu. kdo je MPV nevim, ale od kontaktovani je v profilu takovy nenapadny odkaz ...
byl bych rad kdyby si me lidi co o me vi hovno nebrali propriste dohuby...
dekuji
  • 0

#99 Animuk

Animuk

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 192 příspěvků(y)

Publikováno 11 srpen 2009 - 21:09

Ahoj kešky lovím asi 14 dni. Opravdu mě to chytlo. Pročítám diskuze aby lepé vyznal v latině keškaře a musím přiznat, že se začínám bát že nějaké GC najdu. Co budu dělat? Žádný jiný na výměnu nemám. Kde ho vzali všichni ti co se rozčilují, že jim ho někdo vyfouk a nic nenapsal.

Chápu pravidlo: "Něco si vem a stejně nebo víc tam dej!" Ale jakou hodnotu má CG? 10 éček?

Zatím píšu. In: nějaké blbost Out: nějaká jiná blbost.
ale....
  • 0

#100 fanfulik

fanfulik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 646 příspěvků(y)

Publikováno 11 srpen 2009 - 21:31

Animuk napsal/a:
Ahoj kešky lovím asi 14 dni. Opravdu mě to chytlo. Pročítám diskuze aby lepé vyznal v latině keškaře a musím přiznat, že se začínám bát že nějaké GC najdu. Co budu dělat? Žádný jiný na výměnu nemám. Kde ho vzali všichni ti co se rozčilují, že jim ho někdo vyfouk a nic nenapsal.

Chápu pravidlo: "Něco si vem a stejně nebo víc tam dej!" Ale jakou hodnotu má CG? 10 éček?

Zatím píšu. In: nějaké blbost Out: nějaká jiná blbost.
ale....

za GC nic dávat nemusíš,musíš registrovat že sis ho vzal a pak registrovat kam ho zase dáš:)
  • 0
Je lepší být blázen a vědět o tom,než být normální a pochybovat.




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama