Přejít na obsah


Fotka

kradou se GC?


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
317 odpovědí na toto téma

#181 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 4547 příspěvků(y)

Publikováno 13 January 2011 - 6:29

Je jasný,že originál GC je lepší držet v ruce než lamino kopii,ale to neznamená,že mě to nějak pohoršuje,proč taky,někdo je rád,že má aspon jeden pěkný GC,a tak se ho bojí pustit,když je kopie udělaná pěkně,tak mi to žíly netrhá ho přesunout,vždyt jeho majitelé mají z toho radost,tak proč jí neudělat,když mě to nic nestojí a jim pocestuje.;):)



Když jsem si koupil první coin, tak mě bavilo se na něj doma dívat asi dva týdny, pak skončil v šuplíku. Teprve když jsem ho dal do keše, byla radost z nálezu někým jiným mnohokrát vyšší než v tom šuplíku.
  • 0

#182 Aviatik

Aviatik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1136 příspěvků(y)

Publikováno 13 January 2011 - 7:15

Surikatí Team napsal/a:
Zalaminovaná fotografie nic moc, ale dostala se nám do rukou právě takováhle kopie gc i s něakou postavičkou, a to nebylo tak tragický. Ale holt člověku se to posílat nechce, když vidí jak moc se to ztrácí... :(

Něco podobného mám dnes doma. Plastový koník s plastovým štítkem na kterém je vygravírované trackovací číslo patřící geocoinu. Bohužel nejen že se trackovatelné předměty kradou, on ani leckdo nekouká jaký mají úkol. Tenhle "coin" má cestovat do Niigaty v Japonsku. Vyrazil z USA, dostal se do Japonska, odkud najednou udělal skok k nám do Čech. Tak jsem na ten štítek přídal ještě cíl, kam má dorazit tak uvidíme, kde všude bude bloudit.
  • 0
Ej vy mé krabičky z umělé hmotičky!

#183 wertr

wertr

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 18 příspěvků(y)

Publikováno 18 January 2011 - 21:33

ajne napsal/a:

wertr napsal/a:
jj kradou se!...
znám jednoho takového blbečka...má jich asi 3 a ještě k tomu hraje geocaching....:(:(:(
vice PM


A to mu nic neřekneš? Já teda nevím, ale kdybych věděl o někom, kdo tohle dělá, tak udělám všechno, aby byl smazán jeho profil a nejlépe aby všechno vrátil. Že asi ví, že se to nemá dělat předpokládám. Kamarád, nekamarád, je to zloděj.


mno řekl a kutavi (gc.com) už u něho byl a skoro ho zabil :D
ale prostě se nedá nic dělat a smazat účet se jen tak nedá a popř. si založí nový... ještě že se teď více méně na to vykašlal...
  • 0
Salaš! :-)

#184 tomy.22

tomy.22

    Advanced Member

  • Moderators
  • 1458 příspěvků(y)

Publikováno 19 January 2011 - 12:40

Řekl bych, že někteří obcházejí keše jen pro to aby se jim za nechty zadřeli právě trackovatelné předměty. Včera jsem byl kešovat v Příbrami a z avizovaných TB a GC v keších co jsem navštívil, byl na místě jen jeden GC. Ostatní TB a GC jsou fuč. Moc tomu nevěřím, ale třeba se někde objeví. Škoda jen že jsem neuváženě dal do jedné keše při mých včerejších toulkách TB. Snad to přežije bez úhony.
  • 0

#185 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3250 příspěvků(y)

Publikováno 19 January 2011 - 13:42

Máme na cestách přes dvacet travelů, a musím zaklepat, tenle rok vydržely docela dost... dokonce se jeden "mrtvý" nově zjevil... nějaké pomřely, ale 2009 byl podstatně horší rok - to zahynuly asi 3 z desíti. Na druhou stranu, 2010 se travely docela flákaly, četnost "skoků" podstatně menší než rok předtím. No a ač mají cedulky, pěkně laminované, grafiky vydařené (si myslím), úkoly povětšinou NEPLNÍ - ani omylem. Dokonce i v negativním smyslu ("chci do co nejbližší keše" - hup, 400 km a podobně).
  • 0

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas


#186 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3250 příspěvků(y)

Publikováno 19 January 2011 - 13:44

Jo, a jiný postřeh - zezačátku jsme se snažili, aktivňouši, dohledat anebo vyreklamovat odstranění z keše coin, co tam evidentně už dlouho nebyl. Málokdy, pravda, úspěšně... owneři to někdy dokonce považovali za šikanu či co B) Teď už to většinou necháváme plavat. Přesto, a možná právě proto, mi přijde, že těch keší s "Coin in" a nic je nějak daleko víc než dřív...
  • 0

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas


#187 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 4547 příspěvků(y)

Publikováno 19 January 2011 - 14:27

Citecka napsal/a:
Jo, a jiný postřeh - zezačátku jsme se snažili, aktivňouši, dohledat anebo vyreklamovat odstranění z keše coin, co tam evidentně už dlouho nebyl. Málokdy, pravda, úspěšně... owneři to někdy dokonce považovali za šikanu či co B)
Teď už to většinou necháváme plavat. Přesto, a možná právě proto, mi přijde, že těch keší s "Coin in" a nic je nějak daleko víc než dřív...


Tak já jsem pořád ještě aktivní... Majiteli coinu i keše píšu, že tam obsah už několik měsíců není a ať ho označí za ztracený. Zatím žádná šikana nenastala, ale udělali to jen dva.
  • 0

#188 Franbrok

Franbrok

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 49 příspěvků(y)

Publikováno 19 January 2011 - 15:42

Odpovím autorovi tohoto tématu jendou větou. "Kradou se a hodně !"....hihi Já přišel ze 17 hned v prvních měsící o 12....hrůza a je jedno jestli to bylo v ČR, D, It....krade se všude ;)
  • 0

#189 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 4547 příspěvků(y)

Publikováno 19 January 2011 - 16:36

Že se krade se omílá pořád dokola. Ale stále jsem se nedopátral k tomu, proč? Když ukradnu coina, tak ho přeci nemůžu nikomu ukázat! Když ho ukážu mudlovi, tak řekne hm. Když kačerovi, bude nadšený a bude ho asi chtít logovat. Takže je to jako když ukradnu Rubense a budu se s ním kochat sám ve sklepě? Navíc mizí i TB s naprostými blbostmi jako je lžíce.
  • 0

#190 Chamberlaine

Chamberlaine

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 9 příspěvků(y)

Publikováno 31 January 2011 - 13:34

PaWcz napsal/a:
Kačeři jsou lajdáci! Často zapomenou, že nějaké TBčko vůbec brali, natož aby si vzpomněli, kam ho zaseli.


Souhlasím. Chápu, že ne každý má internet v mobilu a tak loguje až v klidu doma třeba celý geovíkend. Dost mě ale vytáčí, když kačer zaloguje návštěvu kešky a TB/GC už ne. Což má dva dopady - přijdu ke keši, kde nic inzerovaného není (jako začátečník mám ještě mírnou tendenci preferovat kešky s TB/GC) anebo najdu TB/GC, který nemůžu zalogovat a poslat dál, aniž bych ho přechozímu kačerovi "bral z ruky" (což někteří těžce nesou).
Asi by opravdu nebylo od věci okénko "take out", kde by se na kliknutí odebral předmět z kešky, podobně jako se kliknutím při logování odhazuje do keše předmět, který mám momentálně v držení.
Další věc je to, na co už to někteří poukazovali - v keších jsou stále předměty, které prokazatelně zmizely před několika měsíci a owner s tím nic nedělá a nereaguje na podněty k nápravě.
Zde je to off-topic, ale totéž platí o četných výzvách k doplnění logbooků.
  • 0

#191 Nosferatu XIII.

Nosferatu XIII.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1158 příspěvků(y)

Publikováno 31 January 2011 - 13:45

to Chamberline: s temi logbooky je to trochu problem, nekdo si asi mysli, ze kdyz napise FI log a v nem se zmini, tak ze to staci. Me osobne ne, pokud je neco s cachi spatne, je tam od toho NM log.
  • 0
Smrt je to nejkrasnejsi, protoze prichazi az nakonec
Vložený obrázek
Vložený obrázek

#192 TOREX

TOREX

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 86 příspěvků(y)

Publikováno 31 January 2011 - 16:11

Mě ještě žadný geocoin nikdo neukradl. Všechny je mám schované v original krabičkach tak jak jsem je našel ruzně v lese. viz foto . Jen nevím až nasbírám těch krabiček 2000 a více kam je budu dávat. Už teď je toho plná komora ... http://img.geocachin...bc9077b04d2.jpg :D:D:D:D:D
  • 0
Geocaching je hra.........

#193 fremen.cz

fremen.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2681 příspěvků(y)

Publikováno 31 January 2011 - 16:14

první den v zájmovém kroužku geocachingu? :D
  • 0

Merida s ještěrkou, nohy, MHD, vlak + Dakota 20 + většinou "geobáglík"
* Až budu mít víc odlovů jak příspěvků, znamená to, že jsem bez práce nebo v důchodu *
Obsah keší JE většinou tragický
- Endorphins are released during climbing which can cause severe dependence on the sport -


#194 Ondrus

Ondrus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 215 příspěvků(y)

Publikováno 31 January 2011 - 16:20

TOREX napsal/a:
Mě ještě žadný geocoin nikdo neukradl. Všechny je mám schované v original krabičkach tak jak jsem je našel ruzně v lese. viz foto . Jen nevím až nasbírám těch krabiček 2000 a více kam je budu dávat. Už teď je toho plná komora ... http://img.geocachin...bc9077b04d2.jpg :D:D:D:D:D

jo to je pravda....taky sem tam nějakej v tom lese najdu...a než aby tam zreznul si ho radči dám do šuplíku to je jasný.....jinak taky s krádežema problém nemám...
  • 0
Hmmm tady to vypadá na keš.....a měli s tim úspěch..

#195 edheldil

edheldil

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 144 příspěvků(y)

Publikováno 31 January 2011 - 17:30

zde napsal/a:
Od doby kdy se ztratil jeden coin který jsem měl předtím poslední v ruce já, mám teď vždy docela blbý pocit když v nějaké cachi coin nechávám. Dávám si jej proto na nějakou dobu do watchlistu a musím říct že když někdo potom zaloguje retrieved/discovered, je to jistá úleva.


Jo, take mam tendenci sledovat navstivene kese a poponesene predmety, jestli jsem nebyl posledni, kdo je videl ...
  • 0

#196 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 4547 příspěvků(y)

Publikováno 02 February 2011 - 17:21

Dneska jsem našel osm keší v Praze na Zbraslavi. V pěti měly být travely. Kolik jsem jich ve skutečnosti našel? Většina asi hádá správně.
  • 0

#197 fremen.cz

fremen.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2681 příspěvků(y)

Publikováno 02 February 2011 - 17:27

Smrk napsal/a:
Dneska jsem našel osm keší v Praze na Zbraslavi. V pěti měly být travely. Kolik jsem jich ve skutečnosti našel? Většina asi hádá správně.


devět! :D
  • 0

Merida s ještěrkou, nohy, MHD, vlak + Dakota 20 + většinou "geobáglík"
* Až budu mít víc odlovů jak příspěvků, znamená to, že jsem bez práce nebo v důchodu *
Obsah keší JE většinou tragický
- Endorphins are released during climbing which can cause severe dependence on the sport -


#198 Ivank

Ivank

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 435 příspěvků(y)

Publikováno 02 February 2011 - 21:07

Souhlas s ´ajne´! ´Vona´ taková dobře mířená doprostřed ksichtu by jistě byla účinnější než kopa kvílejících logů "tuhle a tutam"!!! Oli P.S. Náš TB Zetor zmizel ze třetí navštívené keše, žabák Lucky zmizel z keše "za humny" ten samý den, co tam byl vložen, soutěžící GC Housenka Dáda zmizela s dalšími poutníky z Airporte treasure ani nevím kdy a GC Jizerský zlaťáček už 2 roky doluji ze španělského geoblba!
  • 0
1.

#199 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 4547 příspěvků(y)

Publikováno 03 February 2011 - 7:12

Přes to všechno rád pouštím do světa další coiny. Dvě stovky mě nezabijou a radost z objevu jiným kačerem mám velikou.
  • 0

#200 Ivank

Ivank

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 435 příspěvků(y)

Publikováno 06 February 2011 - 21:27

Checht, já taky!:D
  • 0
1.




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama