Přejít na obsah


Fotka

kradou se GC?


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
317 odpovědí na toto téma

#201 beruska80

beruska80

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 16 příspěvků(y)

Publikováno 09 February 2011 - 10:20

Tak to je pro mne novinka, že se v GC kradou předměty. A to si mám teda koupit a pustit do sveta? No, moc se mi nechce....
  • 0

#202 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 4547 příspěvků(y)

Publikováno 09 February 2011 - 17:09

beruska80 napsal/a:
Tak to je pro mne novinka, že se v GC kradou předměty. A to si mám teda koupit a pustit do sveta? No, moc se mi nechce....


Máš ještě málo kešek. Zkus si někdy na lovu napsat, ve které keši je co logováno. A ve většině to pak nenajdeš.
Já tady pořád dokola otevírám otázku, na kterou mi nikdo rozumně neodpověděl. Co z toho zloděj má? Kačerovi to neukáže, chtěl by to logovat. A mudlu to nezajímá.
  • 0

#203 Vsara

Vsara

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 288 příspěvků(y)

Publikováno 09 February 2011 - 17:26

Smrk napsal/a:
.......
Já tady pořád dokola otevírám otázku, na kterou mi nikdo rozumně neodpověděl. Co z toho zloděj má? Kačerovi to neukáže, chtěl by to logovat. A mudlu to nezajímá.

Co má debil s fixkou, že pokreslí domovní schránky a zdi domu, co má většina sprejerů z tohom že počmářou cokoliv je napadne, co má kreten, co poláme stromy podél cesty, ... hmm psát bych mohla velmi dlouhý výpis. Na to odpověd nenajdeš. A myslím si, že to není ano ta sousedova chcíplá koza.
  • 0

#204 Chryseis

Chryseis

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 396 příspěvků(y)

Publikováno 09 February 2011 - 17:58

Smrk napsal/a:
Zkus si někdy na lovu napsat, ve které keši je co logováno. A ve většině to pak nenajdeš.
Já tady pořád dokola otevírám otázku, na kterou mi nikdo rozumně neodpověděl. Co z toho zloděj má? Kačerovi to neukáže, chtěl by to logovat. A mudlu to nezajímá.


Ale ty pořád bereš fakt, že v keši je něco zalogováno a fyzicky to tam není, jako důkaz krádeže. Tak moc se zase nekrade. Realita je taková, že kačeři jsou bordeláři a často logují vyzvednutí předmětu až tehdy, když ho někam vkládají. Podívej se do vyzvedávacího logu, často je tam už zmínka o tom, do jaké keše cestovatel půjde. Sledovala jsem geocoin zalogovaný a nepřítomný v jedné keši kvůli tomu, abych tam nevložila stejný. Zmizel elektronicky po 14 dnech.
A další věc je, že se asi docela velká část předmětů opravdu ztratí, ne ukradne. Ztratí stylem vypadne někomu z kapsy a podobně, a ne každý má odvahu to majiteli přiznat.
  • 0

#205 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3250 příspěvků(y)

Publikováno 09 February 2011 - 18:26

Další velkou skupinou jsou děti, které vyhmátnou keš - vrací se i opakovaně (viz moji Velcí vodní ptáci v Kaprovi, třeba), další pak sezónní kačeři, kteří toho prostě nechaj po deseti keších, protože je to nechytlo - a ty cestovatele nechaj někde doma, víc je to nezajímá, další jsou kačeři, co končí a stejně jako sezonní na to kašlou, pak je tu možnost, že se ten cestovatel zatoulal do některého z mnoha opencachingů - což tady dost hrozí /Polsko, Rusko, Maďarsko, Německo,...)
  • 0

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas


#206 frluky

frluky

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 23 příspěvků(y)

Publikováno 09 February 2011 - 21:09

Myslím, že nejzásadnější problém je v lenosti kačerů. Kačer, který má založeno 30 a více kešek nemá žádnou šanci se o ně starat. Když se ozvu, že jeho keš je 3 měsíce a více DISABLE, tak jsem špatný a dostanu odpověď: ať se o to zkusím starat sám - mohl bych jmenovat.... Já mám založené 3 kešky a jsem schopen se tam dostat během chvilky a vše napravit, včetně doplnit kešku o netrackovatelné předměty. Tím mám i šanci uhlídat, aby každý si odebraný GC nebo TB odlogoval a tak také činím. Pokud někdo dokáže se zalogovat kvůli bodu, který mu ihned naskočí, tak snad dokáže i odlogovat GC,TB. Gc vlastním pouze jeden a opět si jej hlídám, jak jej má někdo déle u sebe jak měsíc, tak se ozvu, vždyť jsem jeho owner!!! Tedy pro mě z toho plyne: pokud nestíhám se starat o vlastní keše, tak nemohu stíhat ostatní!!! Co kačera potěší? 30 škaredých, špinavých a prázdných keší a nebo 3 keše plné drobností na výměnu v čistotě?
  • 0

#207 vavros

vavros

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 179 příspěvků(y)

Publikováno 09 February 2011 - 21:12

Já měl teď docela kliku, 2 coiny a jeden TB, které jsem po půl roce bez pohybu označil za ztracené a myslel, že je někdo štípnul, tak se teď začali posouvat dál. Měl jsem fakt radost.:D:D:D
  • 0

#208 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 4547 příspěvků(y)

Publikováno 09 February 2011 - 22:45

Z toho plyne: řezat, řezat, řezat
  • 0

#209 Nosferatu XIII.

Nosferatu XIII.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1158 příspěvků(y)

Publikováno 10 February 2011 - 10:11

beruska80 napsal/a:
Tak to je pro mne novinka, že se v GC kradou předměty.


to Beruska80: prosim te a jak dlouho ze zíjes v CZ?! :DB)
  • 0
Smrt je to nejkrasnejsi, protoze prichazi az nakonec
Vložený obrázek
Vložený obrázek

#210 ReBa12

ReBa12

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 14 příspěvků(y)

Publikováno 10 February 2011 - 10:18

vavros napsal/a:
Já měl teď docela kliku, 2 coiny a jeden TB, které jsem po půl roce bez pohybu označil za ztracené a myslel, že je někdo štípnul, tak se teď začali posouvat dál. Měl jsem fakt radost.:D:D:D


Tak to gratuluji, my takove stesti zatim nemame. Dva TB jsou ztracene, ale ikonky visi u kese . Uvazoval jsem o oznaceni za ztracene, ale nevim, co se stane, kdyby se jeste objevili.
  • 0

#211 bodlak

bodlak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 900 příspěvků(y)

Publikováno 10 February 2011 - 10:34

frluky napsal/a:
Myslím, že nejzásadnější problém je v lenosti kačerů. Kačer, který má založeno 30 a více kešek nemá žádnou šanci se o ně starat.
.....
Co kačera potěší? 30 škaredých, špinavých a prázdných keší a nebo 3 keše plné drobností na výměnu v čistotě?


<nabeh na flame>
No jo, ale 30 "bodů" se šikne :D:D:D
</nabeh na flame>
  • 0

#212 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3250 příspěvků(y)

Publikováno 10 February 2011 - 11:46

ReBa12 napsal/a:
Tak to gratuluji, my takove stesti zatim nemame. Dva TB jsou ztracene, ale ikonky visi u kese . Uvazoval jsem o oznaceni za ztracene, ale nevim, co se stane, kdyby se jeste objevili.


Nic se neboj, "missing" předměty se po objevení samy reaktivují. Další možnost je založit si nějakou virtuální "keš-hřbitov" anebo využít některou podobnou stávající, pár už jich je.
  • 0

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas


#213 ReBa12

ReBa12

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 14 příspěvků(y)

Publikováno 11 February 2011 - 16:14

Citecka napsal/a:

ReBa12 napsal/a:
Tak to gratuluji, my takove stesti zatim nemame. Dva TB jsou ztracene, ale ikonky visi u kese . Uvazoval jsem o oznaceni za ztracene, ale nevim, co se stane, kdyby se jeste objevili.


Nic se neboj, "missing" předměty se po objevení samy reaktivují. Další možnost je založit si nějakou virtuální "keš-hřbitov" anebo využít některou podobnou stávající, pár už jich je.


Diky za radu. A ta kes-hrbitov je o cem? Ty stavajici najdu kde? Diky:-)
  • 0

#214 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3250 příspěvků(y)

Publikováno 11 February 2011 - 16:53

Nic zvláštního - prostě keš, do který se "ukládají" poztrácené coiny. Je to třeba mikrovka, aby se tam nevešly skutečný. Nebo je to řešený jinak... a kde ji najít? Teď nevím, já nepoužil ještě žádnou, ale asi na dvě už jsem náhodně narazil.

Když jsem zadal tady na fóru do hledacího okýnka slovo "hřbitov" a chvilku listoval, vypadla toho na mě spousta:

http://www.geocachin...89-54ee768241b1

GC26737
GCHGX5
GC1QGHF
GC1A8K2
GC1D016
GCJPM7

...můžeš hledat dál ;)
  • 0

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas


#215 ReBa12

ReBa12

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 14 příspěvků(y)

Publikováno 11 February 2011 - 17:45

Citecka napsal/a:
Nic zvláštního - prostě keš, do který se "ukládají" poztrácené coiny. Je to třeba mikrovka, aby se tam nevešly skutečný. Nebo je to řešený jinak... a kde ji najít? Teď nevím, já nepoužil ještě žádnou, ale asi na dvě už jsem náhodně narazil.

Když jsem zadal tady na fóru do hledacího okýnka slovo "hřbitov" a chvilku listoval, vypadla toho na mě spousta:

http://www.geocachin...89-54ee768241b1

GC26737
GCHGX5
GC1QGHF
GC1A8K2
GC1D016
GCJPM7

...můžeš hledat dál ;)


Diky, jdu se projit po hrbitovech:-)
  • 0

#216 komarovi

komarovi

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 7 příspěvků(y)

Publikováno 12 February 2011 - 7:54

Přečtěte si prosím note od uživatele roztocka u této keše:GRANDPA694 - je to keš ukrytá hluboko v lesích na poměrně nepřístupném místě a zcela mimo běžné trasy turistů i houbařů. Myslíte že si owner zaslouží takovou kritiku? Mě osobně to přijde dost nemístné. Dokonce jsem i uživateli roztocka napsal, že to dle mého nazoru přehnal... nicméně byl jsem umlčen tím ať se do toho nepletu, že mám pouze 100 nálezu a on už 500, takže ví mnohem líp co se sluší.
  • 0

#217 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6522 příspěvků(y)

Publikováno 12 February 2011 - 11:26

komarovi: obavam se, ze za to owner dane kese nemuze. Tedy pokud ji sam neukradl. :D
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#218 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6631 příspěvků(y)

Publikováno 12 February 2011 - 11:47

:D Skvely argument. Trochu mi pripomina zakaz, ktery jsem dostal od jednoho nejmenovaneho hodne znameho kacera, kdyz jsem si dovolil vytknout mu na jedne jeho mysterce chybne formulovanou otazku. Spravna odpoved na ni nedavala spravny vysledek. Bylo mi receno, ze kdyz nemam zalozenou zadnou vlastni kes, nemam narok jeho kese kritizovat a uz na zadnou jeho kes chodit nemam! Jinak mi ten upozorneni nepripada az tak neslusne. Jen asi fakt neni na miste a neni adresovano tomu spravnemu.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- OwnMaintenance - prehled udrzby vlastnich kesi - v1.1.3 (diskuse)
- Combine 2 - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)
- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#219 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7934 příspěvků(y)

Publikováno 12 February 2011 - 12:35

Asi holt měla své dny, ne? B) Pár našich GC/TB se už ztratilo, ale dávat vinu ownerům nás teda nenapadlo ani v nejmenším.
  • 0

#220 slvs

slvs

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 200 příspěvků(y)

Publikováno 16 April 2011 - 19:25

Zkusil jsem mu napsat, že mu to nepatří. Dnes anglicky a v pondělí to půjde francouzsky. Bude-li to k čemu. Je to pěkný vyčuránek.
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama