Přejít na obsah


Fotka

kradou se GC?


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
317 odpovědí na toto téma

#141 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 547 příspěvků(y)

Publikováno 25 říjen 2010 - 19:37

Paja.V napsal/a:
A jak jsi na to přišel, že je pryč? Byl tam vložen před třemi dny, pak už je jen jeden log, ve kterém se dotyčný nijak nezmiňuje o tom, že mince v krabičce není. Neplašíš předčasně?

P.S. Opět mě pobavilo prohození východní a západní délky...rozhlednu v Atlantském oceánu jsem ještě neviděl :D


Třeba se objeví, psal jsem tomu poslednímu, co logoval, a ještě se neozval.
  • 0

#142 barny1

barny1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 66 příspěvků(y)

Publikováno 25 říjen 2010 - 20:23

Ano kradou..!!
  • 0

#143 fremen.cz

fremen.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 681 příspěvků(y)

Publikováno 25 říjen 2010 - 22:01

barny1 napsal/a:
Ano kradou..!!


kolik kdy jak a proč? :o
  • 0

Merida s ještěrkou, nohy, MHD, vlak + Dakota 20 + většinou "geobáglík"
* Až budu mít víc odlovů jak příspěvků, znamená to, že jsem bez práce nebo v důchodu *
Obsah keší JE většinou tragický
- Endorphins are released during climbing which can cause severe dependence on the sport -


#144 ajne

ajne

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 389 příspěvků(y)

Publikováno 26 říjen 2010 - 10:33

fremen.cz napsal/a:

barny1 napsal/a:
Ano kradou..!!


kolik kdy jak a proč? :o


To víš, napsal někdo kdo žádný nemá ;-) Nesmyslný výkřik do tmy.

Jinak samozřejmě mince někdy zmizí, je otázka, zda je to loupež či nedbalost. Taky někdy jsou ukradené, ale moc nevím, k čemu pak komu jsou. Peníze za to nedostane a mít sbírku ukradených mincí, to už je pak opravdu ten zloděj ubožák.
  • 0

#145 Paja.V

Paja.V

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 516 příspěvků(y)

Publikováno 26 říjen 2010 - 10:58

Mýlíš se...někteří zloději za ně peníze chtějí a dostanou. Viz. můj příspěvek na předchozí straně :

Paja.V napsal/a:
Ano, kradou se. A prodávají se do zastaváren. Viz. : TB1EB7H


  • 0
Oregon 450 + Topo Czech 2013 PRO

Má čeština pro Oregon x50 a aktuální FW 6.40

#146 ajne

ajne

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 389 příspěvků(y)

Publikováno 27 říjen 2010 - 10:10

Tak takhle, samozřejmě existují vyjímky, ale těžko hromadně nakradou mince a budou je nosit do zastaváren. Ne všude by je vzali a navíc by byli dříve či později odhaleni, kdyby chodili do té samé. Takže jako trvalý příjem ze zlodějiny to fungovat nemůže. Spíš by mne zajímalo, jestli takového "sběratele" by bylo možno nahlásit na policii jako zloděje. Asi ne, neboť říci, že to vzali z nějaké krabičky uprostřed lesa, asi by se tím nezabývali. Pak by zbývali jen kačeři "siláci", kteří by dali dotyčnému za uši :-)
  • 0

#147 Faya&Freya

Faya&Freya

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 72 příspěvků(y)

Publikováno 27 říjen 2010 - 21:46

ajne napsal/a:

fremen.cz napsal/a:

barny1 napsal/a:
Ano kradou..!!


kolik kdy jak a proč? :o


To víš, napsal někdo kdo žádný nemá ;-) Nesmyslný výkřik do tmy.

Jinak samozřejmě mince někdy zmizí, je otázka, zda je to loupež či nedbalost. Taky někdy jsou ukradené, ale moc nevím, k čemu pak komu jsou. Peníze za to nedostane a mít sbírku ukradených mincí, to už je pak opravdu ten zloděj ubožák.



mno my máme tady v okolí jednoho takového zloděje...ten si nevybírá-jednou to je TB jindy GC...když tam mezitím ani jedno není tak pro jistotu ukradne keš celou, někdy ji ukradne i s coinama...myslím že se tím baví-sem tam zanechá vzakaz jako Hillary step...jako že je bere na Everest...jindy se s tím neobtěžuje...je to pěkný h***l...ale bohužel švédi s ním nic nehodlají dělat...musíme chodit vybírat vlastní keše pokud se nám tam nějaký ten coin objeví aby nukradnul celou keš..:( a coiny se snažíme přesouvat co nejdále od stockholmu:(
  • 0
Faya&Freya

#148 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 547 příspěvků(y)

Publikováno 28 říjen 2010 - 7:52

Paja.V napsal/a:
Mýlíš se...někteří zloději za ně peníze chtějí a dostanou. Viz. můj příspěvek na předchozí straně :

Paja.V napsal/a:
Ano, kradou se. A prodávají se do zastaváren. Viz. : TB1EB7H



To s tou zastavárnou je síla, kolik za to můžou dostat? A to si majitel zastavárny věří, že ho někdo vykoupí?
  • 0

#149 fremen.cz

fremen.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 681 příspěvků(y)

Publikováno 28 říjen 2010 - 9:29

Smrk napsal/a:
To s tou zastavárnou je síla, kolik za to můžou dostat? A to si majitel zastavárny věří, že ho někdo vykoupí?


Tak ona zastavárna nefunguje jen jako "odložím si to tam za peníze" ale i jako bazar.
Co se týče cen... mi v práci sebrali cigáni nějaké věci v "korunové hodnotě" tzn prodejní cena 200-500,- Kč. Něco se v zastavárnách našlo, zastavárník prodával za 150-250,- Kč, tzn výkup tak 50-100,- Kč??
  • 0

Merida s ještěrkou, nohy, MHD, vlak + Dakota 20 + většinou "geobáglík"
* Až budu mít víc odlovů jak příspěvků, znamená to, že jsem bez práce nebo v důchodu *
Obsah keší JE většinou tragický
- Endorphins are released during climbing which can cause severe dependence on the sport -


#150 vavros

vavros

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 179 příspěvků(y)

Publikováno 29 říjen 2010 - 17:33

A někdy se ani neukradnou a o to je to horší. Ztratilo se mi dvojče z TB, ale našel jsem toho kdo jej vyzvedl. Jeho odpověď je opravdu parádní : Yes, I have seen it, but unfortunately I lost it somewhere in my house in my 4 year old sons toys before loging it... Today I will try to find it, log it out from cache and put it in some safe place. maybe you can give me the TB code so I will grab it from this cache? Sorry! airavs
  • 0

#151 wertr

wertr

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 18 příspěvků(y)

Publikováno 30 říjen 2010 - 17:02

jj kradou se!... znám jednoho takového blbečka...má jich asi 3 a ještě k tomu hraje geocaching....:(:(:( vice PM
  • 0
Salaš! :-)

#152 ajne

ajne

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 389 příspěvků(y)

Publikováno 30 říjen 2010 - 19:10

wertr napsal/a:
jj kradou se!...
znám jednoho takového blbečka...má jich asi 3 a ještě k tomu hraje geocaching....:(:(:(
vice PM


A to mu nic neřekneš? Já teda nevím, ale kdybych věděl o někom, kdo tohle dělá, tak udělám všechno, aby byl smazán jeho profil a nejlépe aby všechno vrátil. Že asi ví, že se to nemá dělat předpokládám. Kamarád, nekamarád, je to zloděj.
  • 0

#153 Apac1

Apac1

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 11 příspěvků(y)

Publikováno 30 říjen 2010 - 19:27

Tak nějak bych řekl že je to v čechách asi normální,ony ty cedulky které se oběvovali v okolních zemí ,,češi nekraďte'' měli co dosebe.Osobně jsem měl TB ručně vyrobený plechový panáček a na třetí zastávce zmizel.Takže každopádně se nedá asi počítat stím že to ještě někdy uvidíš. PS:kačer s nickem holous u dvouch GC a u mého TB píše že už v keši nebyl,já si o tom myslím ale něco jiného.Nebo že by taková náhoda že vždycky právě on na to narazí? :-(
  • 0

#154 MaraKM

MaraKM

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 50 příspěvků(y)

Publikováno 30 říjen 2010 - 19:43

jooo mě včera napsala jedna dívčina taky, že v keši našla jen obal (s ČJ-EN popisem) a coin nikde... Co mě třeba zaráží, danou keš nikdo nenavštívil 6 dní a pak najednou po té, co danou zprávu slečna napsala jako note ke coinu, ejhle jeden človíček píše, že bohužel také nalezl jen obal (proč ho tam on nechal ležet nevím)....... Ať to čmajznul kdo chtěl a proč chtěl, nechápu to... každý zloděj má jistě věci o které by nerad přišel nebo na kterých mu z nějakého důvodu záleží či pro něj mají jistou cenu a taky by nebyl jistě rád, kdyby mu to někdo ztopil či poškodil.
  • 0

#155 ajne

ajne

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 389 příspěvků(y)

Publikováno 30 říjen 2010 - 20:06

MaraKM napsal/a:
jooo mě včera napsala jedna dívčina taky, že v keši našla jen obal (s ČJ-EN popisem) a coin nikde... Co mě třeba zaráží, danou keš nikdo nenavštívil 6 dní a pak najednou po té, co danou zprávu slečna napsala jako note ke coinu, ejhle jeden človíček píše, že bohužel také nalezl jen obal (proč ho tam on nechal ležet nevím).......

Ať to čmajznul kdo chtěl a proč chtěl, nechápu to... každý zloděj má jistě věci o které by nerad přišel nebo na kterých mu z nějakého důvodu záleží či pro něj mají jistou cenu a taky by nebyl jistě rád, kdyby mu to někdo ztopil či poškodil.


Takovým lidem záleží jen na svém majetku, cizí je jim úplně putna. :( Pro mne jsou lidé, kteří vědomě okrádají ostatní a mají z toho ještě radost odpadem společnosti.
  • 0

#156 fremen.cz

fremen.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 681 příspěvků(y)

Publikováno 11 leden 2011 - 18:58

ajne napsal/a:
Takovým lidem záleží jen na svém majetku, cizí je jim úplně putna. :( Pro mne jsou lidé, kteří vědomě okrádají ostatní a mají z toho ještě radost odpadem společnosti.


Kam bys šoupl lidi, co účelně kradou v obchodě jídlo, protože mají hlad, ale na jídlo jako takové nemají? Jasně, kradou... o tom žádná. Ovšem podle mne je trochu něco jiného, když puboš z hecu šlohne v krámě myš k PC a něco jiného, že hladový člověk ukradne štanglu salámu a ten chleba teda na pokladně zaplatí.
  • 0

Merida s ještěrkou, nohy, MHD, vlak + Dakota 20 + většinou "geobáglík"
* Až budu mít víc odlovů jak příspěvků, znamená to, že jsem bez práce nebo v důchodu *
Obsah keší JE většinou tragický
- Endorphins are released during climbing which can cause severe dependence on the sport -


#157 vlkys

vlkys

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 160 příspěvků(y)

Publikováno 11 leden 2011 - 19:21

fremen.cz napsal/a:

Kam bys šoupl lidi, co účelně kradou v obchodě jídlo, protože mají hlad, ale na jídlo jako takové nemají? Jasně, kradou... o tom žádná. Ovšem podle mne je trochu něco jiného, když puboš z hecu šlohne v krámě myš k PC a něco jiného, že hladový člověk ukradne štanglu salámu a ten chleba teda na pokladně zaplatí.


krádež jako krádež, když mi někdo ukradne auto je mi jedno jestli to byl "puboš z hecu", organisovanej gang nebo někdo, kdo ho zrovna nutně potřeboval...
  • 0

#158 zLOST

zLOST

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 778 příspěvků(y)

Publikováno 11 leden 2011 - 19:23

kdyz na ten salam nema, tak si ho proste neodnese.. to je argumentace jak tenkrat ti cigani na slovensku "dejte nam davky, nebo budem krast"
  • 0

#159 fremen.cz

fremen.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 681 příspěvků(y)

Publikováno 11 leden 2011 - 19:25

Tak proč lidi krabou takovou "blbost" jako TB či GC? :|
  • 0

Merida s ještěrkou, nohy, MHD, vlak + Dakota 20 + většinou "geobáglík"
* Až budu mít víc odlovů jak příspěvků, znamená to, že jsem bez práce nebo v důchodu *
Obsah keší JE většinou tragický
- Endorphins are released during climbing which can cause severe dependence on the sport -


#160 zLOST

zLOST

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 778 příspěvků(y)

Publikováno 11 leden 2011 - 19:26

proc se lidi hadaj na internetu? :)
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama